'Groot transfernieuws over Vermeeren'

360
'Groot transfernieuws over Vermeeren'

Als men naar het transfernieuws kijkt en ‘done deals’ dan is de naam van transferexpert Fabrizio Romano de eerste in het rijtje. De Italiaan komt nu met een groot transfernieuws over ex-Antwerp-middenvelder Arthur Vermeeren.

De Rode Duivel speelde afgelopen seizoen tweede en zelfs derde viool bij Atlético Madrid en maakte amper speelminuten onder T1 Diego Simeone. Na de komst van Conor Gallagher van Chelsea lijkt zijn situatie er in de Spaanse hoofdstad niet beter op  geworden. Vermeeren gaat vertrekken.

LEES OOK: Xander Dierckx over strijd met Vermeeren: "Goede speler, maar..."

Enkel details nog

Het Spaanse Valencia werd in een eerder stadium al genoemd, maar het is RB Leipzig dat dicht bij de komst van Vermeeren staat. De middenvelder ziet een stap naar de Bundesliga zitten en volgens Romano moeten enkel nog de laatste details tussen de clubs worden afgehandeld. Er wordt nog gesproken over een formule van de deal. Mogelijk liggen een definitieve overstap of een uitleenbeurt met aankoopoptie ook op tafel.

Een akkoord is alvast niet veraf en Vermeeren is klaar om naar Duitsland te vliegen zodra hij het groen licht heeft gekregen van werkgever Atlético Madrid. Na zijn overstap van Royal Antwerp FC naar Spanje heeft Vermeeren nog niet veel kunnen tonen. Onder Simeone is hij naar de achtergrond verdwenen. 

Rode Duivels

Vermeeren kwam als een sneltrein op het toneel bij Antwerp. Op zéér jonge leeftijd werd hij al de patron op het middenveld met als hoogtepunt de dubbel op de Bosuil. Atlético Madrid legde achttien miljoen euro op tafel, maar Vermeeren kwam amper in actie.

Ook dit seizoen lijkt er té veel concurrentie bij de Spaanse topclub. Afgelopen speeldag zat Vermeeren zelfs niet in de selectie. Een vertrek naar het RB Leipzig van landgenoot Loïs Openda is op komst.

Is RB Leipzig een goede club voor Vermeeren?

Meest recent

Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

12
12
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

1
1
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

54
54
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

636
636
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

21
21
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

94
94
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

57
57
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

44
44
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

275
275
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

120
120
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

73
73
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

159
159
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

223
223
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

169
169
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

109
109
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

210
210
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

122
122
Transfermislukking Union op tafel: “Bormans zéér kwaad”

Union SG groeide zeer snel uit tot een Belgische topclub na de promotie. In 2020 had het echter ook ...

75
75
Ronaldo achterna: nieuw avontuur Courtois en Gerzig?

De streamingdiensten focussen zich meer en meer op de sportwereld en de grote figuren achter de ...

32
32
Lierse jubelt met ruwe diamant: “Ik wil naar JPL”

Lierse speelt momenteel in de Challenger Pro League. De Belgische traditieclub heeft de ambitie om ...

87
87
Bayern geeft Kompany-update: “Ernstig en serieus”

Vincent Kompany is herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester zal een ...

157
157
Koni De Winter krijgt er flink van langs, Theate blundert

Koni De Winter zat afgelopen WK in de selectie van de Rode Duivels, maar de centrale verdediger ...

26
26
Crisis bij Man Utd: Tielemans duidelijk over ontslag Carrick

Vorig seizoen leek Manchester United goed op weg om weer de aansluiting met de Engelse top te maken, ...

76
76
Chelsea maakt dezelfde fout: "Nieuwe De Bruyne of Lukaku"

De voorbije jaren kwam Chelsea zeer graag in België shoppen en met Mike Penders en Roméo ...

34
34

Meer sportnieuws