'Groot transfernieuws over Vermeeren'

door
'Groot transfernieuws over Vermeeren'

Als men naar het transfernieuws kijkt en ‘done deals’ dan is de naam van transferexpert Fabrizio Romano de eerste in het rijtje. De Italiaan komt nu met een groot transfernieuws over ex-Antwerp-middenvelder Arthur Vermeeren.

De Rode Duivel speelde afgelopen seizoen tweede en zelfs derde viool bij Atlético Madrid en maakte amper speelminuten onder T1 Diego Simeone. Na de komst van Conor Gallagher van Chelsea lijkt zijn situatie er in de Spaanse hoofdstad niet beter op  geworden. Vermeeren gaat vertrekken.

LEES OOK: 'WK-selectie Duivels: verrassende naam plots in de running'

Enkel details nog

Het Spaanse Valencia werd in een eerder stadium al genoemd, maar het is RB Leipzig dat dicht bij de komst van Vermeeren staat. De middenvelder ziet een stap naar de Bundesliga zitten en volgens Romano moeten enkel nog de laatste details tussen de clubs worden afgehandeld. Er wordt nog gesproken over een formule van de deal. Mogelijk liggen een definitieve overstap of een uitleenbeurt met aankoopoptie ook op tafel.

Een akkoord is alvast niet veraf en Vermeeren is klaar om naar Duitsland te vliegen zodra hij het groen licht heeft gekregen van werkgever Atlético Madrid. Na zijn overstap van Royal Antwerp FC naar Spanje heeft Vermeeren nog niet veel kunnen tonen. Onder Simeone is hij naar de achtergrond verdwenen. 

Rode Duivels

Vermeeren kwam als een sneltrein op het toneel bij Antwerp. Op zéér jonge leeftijd werd hij al de patron op het middenveld met als hoogtepunt de dubbel op de Bosuil. Atlético Madrid legde achttien miljoen euro op tafel, maar Vermeeren kwam amper in actie.

Ook dit seizoen lijkt er té veel concurrentie bij de Spaanse topclub. Afgelopen speeldag zat Vermeeren zelfs niet in de selectie. Een vertrek naar het RB Leipzig van landgenoot Loïs Openda is op komst.

Is RB Leipzig een goede club voor Vermeeren?

Meest recent

STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

3
3
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

51
51
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

67
67
'Transferoorlog los: Club vs Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

104
104
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

98
98
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

71
71
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

131
131
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

552
552
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

74
74
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

43
43
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

112
112
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

478
478
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

214
214
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

525
525
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

175
175
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

229
229
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

40
40
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

52
52
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

667
667
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

818
818
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

149
149
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

313
313
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

400
400
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

468
468
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

425
425

Meer sportnieuws