'Groot transfernieuws over Vermeeren'

360 stemmen
'Groot transfernieuws over Vermeeren'

Als men naar het transfernieuws kijkt en ‘done deals’ dan is de naam van transferexpert Fabrizio Romano de eerste in het rijtje. De Italiaan komt nu met een groot transfernieuws over ex-Antwerp-middenvelder Arthur Vermeeren.

De Rode Duivel speelde afgelopen seizoen tweede en zelfs derde viool bij Atlético Madrid en maakte amper speelminuten onder T1 Diego Simeone. Na de komst van Conor Gallagher van Chelsea lijkt zijn situatie er in de Spaanse hoofdstad niet beter op  geworden. Vermeeren gaat vertrekken.

LEES OOK: 'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Enkel details nog

Het Spaanse Valencia werd in een eerder stadium al genoemd, maar het is RB Leipzig dat dicht bij de komst van Vermeeren staat. De middenvelder ziet een stap naar de Bundesliga zitten en volgens Romano moeten enkel nog de laatste details tussen de clubs worden afgehandeld. Er wordt nog gesproken over een formule van de deal. Mogelijk liggen een definitieve overstap of een uitleenbeurt met aankoopoptie ook op tafel.

Een akkoord is alvast niet veraf en Vermeeren is klaar om naar Duitsland te vliegen zodra hij het groen licht heeft gekregen van werkgever Atlético Madrid. Na zijn overstap van Royal Antwerp FC naar Spanje heeft Vermeeren nog niet veel kunnen tonen. Onder Simeone is hij naar de achtergrond verdwenen. 

Rode Duivels

Vermeeren kwam als een sneltrein op het toneel bij Antwerp. Op zéér jonge leeftijd werd hij al de patron op het middenveld met als hoogtepunt de dubbel op de Bosuil. Atlético Madrid legde achttien miljoen euro op tafel, maar Vermeeren kwam amper in actie.

Ook dit seizoen lijkt er té veel concurrentie bij de Spaanse topclub. Afgelopen speeldag zat Vermeeren zelfs niet in de selectie. Een vertrek naar het RB Leipzig van landgenoot Loïs Openda is op komst.

Is RB Leipzig een goede club voor Vermeeren?

Meest recent

Nederlanders stomverbaasd: "Vanaken beste speler van België"

Na de tegenvallende WK-start met 2 op 6, krijgt bondscoach Rudi Garcia de nodige kritiek over zich ...

89
89
Magic Messi! Historische goals brengen Argentinië ronde verder

Argentinië blijft voorlopig op koers om zijn wereldtitel te verlengen. De Albiceleste zijn ...

70
70
Nieuwe club voor Renard; AA Gent kondigt vertrek aan

AA Gent begint binnen een maand al aan het nieuwe seizoen in de voorrondes van de Conference League. ...

140
140
Doku vader geworden in Londen! Tijdstip WK-terugkeer bekend

Jérémy Doku en zijn vrouw Shireen Raymond zijn bevallen van hun eerste kindje. Dat ...

260
260
Anderlecht duwt voor WK-transfer: oude bekende in beeld

Anderlecht heeft het dossier van een oude bekende weer op tafel gelegd. Vandaag lijkt het nog een ...

234
234
'Wit konijn Sibierski: nieuwe trainer RSCA onderweg'

RSC Anderlecht vatte maandag de voorbereiding op komend seizoen aan. Nog altijd zonder nieuwe ...

467
467
Bommetje bij RSCA: comeback Kindermans eist slachtoffer

RSC Anderlecht sluit een verloren zoon weer in de armen, want via de clubkanalen werd Jean ...

278
278
Kerkhofs geeft Van Gucht lik op stuk: "Of hij te klein is?"

Sommige uitspraken blijven hangen omdat ze zo onverwacht eerlijk zijn. Dat was ook het geval toen ...

118
118
Garcia slikt bittere pil: WK al afgelopen voor Doku?

Na de magere twee op zes kunnen de Rode Duivels zich geen misstap meer veroorloven. Winst tegen ...

142
142
Anderlecht kondigt Kindermans aan, Antwerp kiest opvolger

Eerder op de dag geraakte bekend dat Jean Kindermans terugkeert naar Neerpede. Lang heeft een ...

359
359
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

498
498
'Vrancken verrast met nieuwe buitenlandse club'

Wouter Vrancken heeft zijn nieuwe club zo goed als beet. De ex-trainer van STVV gaat aan de slag ...

316
316
Kerkhofs heeft groot transfernieuws bij Hasselt

Sporting Hasselt was al heel actief op de transfermarkt. De Limburgers zijn echter nog niet klaar ...

140
140
'Maartens Martens op weg naar buitenlandse stuntclub'

Maartens Martens werd enkele maanden geleden ontslagen bij AZ Alkmaar. De Belgische trainer is op ...

40
40
Sibierski in tijdsnood: Anderlecht moet dringend toeslaan

RSC Anderlecht startte vandaag met de veldtraining. Zonder coach. Daar komt snel verandering in. ...

395
395
Lionel Messi, de man die alle data nutteloos maakt

Het WK kan tot op heden heel erg bekoren. Goed voetbal, verrassingen van de kleintjes en de meeste ...

55
55
België barst: De Bruyne & co, geen lieve verhaaltjes meer

België bakt er voorlopig niks van dit WK. Van de ervaren kleppers is alleen Thibaut Courtois ...

473
473
'Anderlecht slaat toe: Jean Kindermans keert terug'

De kogel is door de kerk: Jean Kindermans keert terug naar RSC Anderlecht. Dat maakt Het Laatste ...

662
662
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

127
127
Nainggolan betrokken bij verkeersincident in Antwerpen

Radja Nainggolan is met Patro Eisden begonnen aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De ...

109
109
Vanaken in de basis: grote gevolgen voor de aanval

Hans Vanaken wordt in de basis geschreeuwd door bepaalde analisten. Maar Rudi Garcia gaat dan knopen ...

320
320
Chadli corrigeert Garcia: "Zij hadden sneller moeten komen"

De Rode Duivels likken hun wonden na een nieuwe ontgoochelende prestatie op het WK. Na de ...

131
131
Drukte bij Lommel: 4 vertrekkers, 3 anderen kunnen blijven

Lommel SK wist het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 te pakken. De Limburgers ...

49
49
Mazzu heeft nieuwe Belgische club beet

Felice Mazzu hopte de voorbije jaren al tussen heel wat Belgische clubs. De ervaren trainer moest ...

102
102
Transfers: aanwinsten voor Charlerloi, Beveren, La Louvière

Door het WK is het nog even wachten op echte toptransfers, maar heel wat kleinere clubs zijn wel al ...

227
227

Meer sportnieuws