'Groot transfernieuws over Vermeeren'

door
'Groot transfernieuws over Vermeeren'

Als men naar het transfernieuws kijkt en ‘done deals’ dan is de naam van transferexpert Fabrizio Romano de eerste in het rijtje. De Italiaan komt nu met een groot transfernieuws over ex-Antwerp-middenvelder Arthur Vermeeren.

De Rode Duivel speelde afgelopen seizoen tweede en zelfs derde viool bij Atlético Madrid en maakte amper speelminuten onder T1 Diego Simeone. Na de komst van Conor Gallagher van Chelsea lijkt zijn situatie er in de Spaanse hoofdstad niet beter op  geworden. Vermeeren gaat vertrekken.

LEES OOK: Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

Enkel details nog

Het Spaanse Valencia werd in een eerder stadium al genoemd, maar het is RB Leipzig dat dicht bij de komst van Vermeeren staat. De middenvelder ziet een stap naar de Bundesliga zitten en volgens Romano moeten enkel nog de laatste details tussen de clubs worden afgehandeld. Er wordt nog gesproken over een formule van de deal. Mogelijk liggen een definitieve overstap of een uitleenbeurt met aankoopoptie ook op tafel.

Een akkoord is alvast niet veraf en Vermeeren is klaar om naar Duitsland te vliegen zodra hij het groen licht heeft gekregen van werkgever Atlético Madrid. Na zijn overstap van Royal Antwerp FC naar Spanje heeft Vermeeren nog niet veel kunnen tonen. Onder Simeone is hij naar de achtergrond verdwenen. 

Rode Duivels

Vermeeren kwam als een sneltrein op het toneel bij Antwerp. Op zéér jonge leeftijd werd hij al de patron op het middenveld met als hoogtepunt de dubbel op de Bosuil. Atlético Madrid legde achttien miljoen euro op tafel, maar Vermeeren kwam amper in actie.

Ook dit seizoen lijkt er té veel concurrentie bij de Spaanse topclub. Afgelopen speeldag zat Vermeeren zelfs niet in de selectie. Een vertrek naar het RB Leipzig van landgenoot Loïs Openda is op komst.

Is RB Leipzig een goede club voor Vermeeren?

Meest recent

Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

5
5
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

26
26
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

46
46
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

48
48
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

36
36
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

279
279
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

53
53
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

129
129
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

85
85
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

392
392
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

177
177
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

101
101
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

249
249
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

165
165
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

310
310
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

498
498
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

257
257
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

128
128
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

354
354
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

177
177
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

100
100
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

67
67
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

326
326
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

414
414
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

94
94

Meer sportnieuws