Dejaegere na rentree: "Had liever punten gepakt"

134
Dejaegere na rentree:

Brecht Dejaegere maakte een week geleden een opmerkelijke terugkeer, want hij verliet het Amerikaanse Charlotte FC om opnieuw bij KV Kortrijk aan de slag te gaan. Daarmee maakte de 33-jarige middenvelder de cirkel helemaal rond, want hij keerde terug bij de club waar zijn profcarrière begon.

Zondagavond maakte Dejaegere ook zijn rentree op het veld. In Charleroi mocht hij als invaller een halfuurtje meespelen. Maar een gedroomde comeback werd het niet, want hij kon een 1-0-nederlaag niet helpen afwenden.

LEES OOK: Fluitconcertjes in Lotto Park: Bruno zet tweetal uit de wind

Geen prettige comeback voor Dejaegere

Het was dan ook met gemengde gevoelens dat Dejaegere na de wedstrijd Sporza te woord stond. "Het is leuk om terug te zijn bij Kortrijk, maar ik had vandaag toch liever punten gepakt", klonk het. "Wij waren in het begin niet op de afspraak en kozen te veel voor de lange bal. In de tweede helft hebben we wel goed gereageerd, maar we hebben dat doelpuntje niet gevonden."

"We hadden dan ook die tegenslag met Fujii. Ik zag dat er op dat moment heel veel bloed bij was, maar ik weet niet hoe het nu met hem gaat", ging hij verder. "We wilden vandaag toch zeker een punt meepakken, maar we moeten nu volgende week thuis gewoon de drie punten nemen."

KV Kortrijk moet volgende week winnen

Volgende week wacht Kortrijk een mooie kans om nog eens een wedstrijd te winnen. Het krijgt dan immers het bezoek van STVV, dat dit seizoen tot dusver amper twee op vijftien wist te pakken en daarmee op de voorlaatste plaats staat.

Kortrijk heeft dan weer voorlopig zes op vijftien. Dat lijken op zich geen slechte cijfers, maar daarmee staan ze ook maar net boven de gevarenzone. Momenteel ligt alles echter nog zeer dicht bij elkaar, want ze staan ook op slechts drie punten van de derde plaats.

Zal KV Kortrijk zich volgende week herpakken?

Meest recent

Vermeeren terug naar Antwerp: verkeerde keuzes spelen parten

Royal Antwerp FC zorgde voor een grote stunt door Arthur Vermeeren terug te halen. De 21-jarige ...

5
5
Kerkhofs & Verheye leveren stuntwerk op en naast het veld

Sporting Hasselt is niet alleen op het veld aan een opvallende campagne bezig. Ook naast de lijnen ...

8
8
Hautekiet eerlijk: "Of Lazio concreet was voor mij?"

Bij Standard vertrokken er uiteindelijk geen sterkhouders meer, ook al waren er nog de nodige ...

6
6
Bruno moet één belangrijke knoop doorhakken bij Anderlecht

RSC Anderlecht staat voor een tweede grote test in de Jupiler Pro League. Zondag wacht immers KRC ...

106
106
Club meldt groot nieuws vlak voor start Champions League

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. De enige Belgische deelnemer, ...

127
127
Cercle gewaarschuwd: Friis geeft mening over swingend Gent

AA Gent is uitstekend aan het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League begonnen. Met 12 op 12 staan ...

55
55
United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens

In de Premier League wil Manchester United zondag op het veld van Everton zijn eerste uitzege van ...

150
150
Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

190
190
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

113
113
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

523
523
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

410
410
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

68
68
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

132
132
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

100
100
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

186
186
Antwerp-fans kloppen op tafel: dreigende taal voor Standard

Vlak voor de topper tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd plots bekend dat de supporters van ...

133
133
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

360
360
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

223
223
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

69
69
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

71
71
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

2351
2351
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

744
744
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

664
664
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

605
605
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

60
60

Meer sportnieuws