Dejaegere na rentree: "Had liever punten gepakt"

door
Dejaegere na rentree:

Brecht Dejaegere maakte een week geleden een opmerkelijke terugkeer, want hij verliet het Amerikaanse Charlotte FC om opnieuw bij KV Kortrijk aan de slag te gaan. Daarmee maakte de 33-jarige middenvelder de cirkel helemaal rond, want hij keerde terug bij de club waar zijn profcarrière begon.

Zondagavond maakte Dejaegere ook zijn rentree op het veld. In Charleroi mocht hij als invaller een halfuurtje meespelen. Maar een gedroomde comeback werd het niet, want hij kon een 1-0-nederlaag niet helpen afwenden.

LEES OOK: 'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Geen prettige comeback voor Dejaegere

Het was dan ook met gemengde gevoelens dat Dejaegere na de wedstrijd Sporza te woord stond. "Het is leuk om terug te zijn bij Kortrijk, maar ik had vandaag toch liever punten gepakt", klonk het. "Wij waren in het begin niet op de afspraak en kozen te veel voor de lange bal. In de tweede helft hebben we wel goed gereageerd, maar we hebben dat doelpuntje niet gevonden."

"We hadden dan ook die tegenslag met Fujii. Ik zag dat er op dat moment heel veel bloed bij was, maar ik weet niet hoe het nu met hem gaat", ging hij verder. "We wilden vandaag toch zeker een punt meepakken, maar we moeten nu volgende week thuis gewoon de drie punten nemen."

KV Kortrijk moet volgende week winnen

Volgende week wacht Kortrijk een mooie kans om nog eens een wedstrijd te winnen. Het krijgt dan immers het bezoek van STVV, dat dit seizoen tot dusver amper twee op vijftien wist te pakken en daarmee op de voorlaatste plaats staat.

Kortrijk heeft dan weer voorlopig zes op vijftien. Dat lijken op zich geen slechte cijfers, maar daarmee staan ze ook maar net boven de gevarenzone. Momenteel ligt alles echter nog zeer dicht bij elkaar, want ze staan ook op slechts drie punten van de derde plaats.

Zal KV Kortrijk zich volgende week herpakken?

Meest recent

Anderlecht-fans pakken Laforge aan: "Slechter dan onze spelers"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

31
31
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

54
54
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonde na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

38
38
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

31
31
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

86
86
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

113
113
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

114
114
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

13
13
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

250
250
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

278
278
'Real maakt schoon schip: volgend slachtoffer bekend'

Real Madrid stevent af op een seizoen zonder grote prijzen en dat blijft niet zonder gevolgen. Zo is ...

100
100
"Slaat alle verbeelding" - zware gevolgen na uithaal Burgess?

Christian Burgess heeft zaterdagavond heel wat ophef veroorzaakt. Na de peperdure nederlaag op het ...

542
542
KVM pakt eerste zege ooit in PO I: AA Gent rode lantaarn

KV Mechelen heeft zijn eerste overwinning ooit geboekt in de Champions' Play-Offs. Malinwa kwam ...

80
80
Opstellingen: Antwerp slikt mokerslag vlak voor Standard

Antwerp FC leek op sterven na dood in de Europe Play-Offs. Maar de Great Old heeft zich met een 9 op ...

90
90
Opvolger Ordoñez: 'Club Brugge gaat Europese strijd aan'

Club Brugge maakt zich op voor een bijzonder drukke transferzomer. Blauw-Zwart is op weg om te ...

215
215
AA Gent met grond gelijk gemaakt: zondebok krijgt volle laag

In de Champions' Play-Offs kruisten de twee laatste ploegen uit het klassement zondagmiddag de ...

221
221
'Uitsluitsel Napoli: De Bruyne beslist over zomertransfer'

In de Italiaanse Serie A wil SSC Napoli tijdens de slotspeeldag zijn tweede plaats met succes ...

126
126
Pijnlijk: Still 15 matchen na Anderlecht-exit op straat gezet

Amper twee matchen nadat hij aan het roer werd geplaatst als interim-trainer, besloot Edward Still ...

95
95
"Schaamteloos" - Burgess grond ingeboord na heftig interview

Union SG heeft zaterdagavond dure averij opgelopen in de titelstrijd. Na een knotsgekke slotfase ...

524
524
Extra (finale)troef Taravel: grote comeback bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

536
536
'Standard rekent zich rijk: gigantisch winstgevende transfer'

Bij Standard zullen ze dit seizoen wellicht weer geen Europees ticket bemachtigen. De club gaat in ...

155
155
Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Vincent Kompany laat Bayern München dartelen. Velen zeggen al snel: 'met die aanvallende ...

50
50
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, megadeal Sadiki'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

91
91
Burgess gaat stapje verder: “Wat er achter schermen gebeurt”

Union SG verloor met 2-1 van STVV en kan de leidersplaats verliezen aan Club Brugge. Na afloop was ...

338
338
KRC Genk bestolen? Ex-topref velt duidelijk oordeel

KRC Genk incasseerde een enorme mokerslag in de Europe Play-Offs. De Limburgers verloren van ...

262
262

Meer sportnieuws