Dejaegere na rentree: "Had liever punten gepakt"

134 stemmen
Dejaegere na rentree:

Brecht Dejaegere maakte een week geleden een opmerkelijke terugkeer, want hij verliet het Amerikaanse Charlotte FC om opnieuw bij KV Kortrijk aan de slag te gaan. Daarmee maakte de 33-jarige middenvelder de cirkel helemaal rond, want hij keerde terug bij de club waar zijn profcarrière begon.

Zondagavond maakte Dejaegere ook zijn rentree op het veld. In Charleroi mocht hij als invaller een halfuurtje meespelen. Maar een gedroomde comeback werd het niet, want hij kon een 1-0-nederlaag niet helpen afwenden.

LEES OOK: Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Geen prettige comeback voor Dejaegere

Het was dan ook met gemengde gevoelens dat Dejaegere na de wedstrijd Sporza te woord stond. "Het is leuk om terug te zijn bij Kortrijk, maar ik had vandaag toch liever punten gepakt", klonk het. "Wij waren in het begin niet op de afspraak en kozen te veel voor de lange bal. In de tweede helft hebben we wel goed gereageerd, maar we hebben dat doelpuntje niet gevonden."

"We hadden dan ook die tegenslag met Fujii. Ik zag dat er op dat moment heel veel bloed bij was, maar ik weet niet hoe het nu met hem gaat", ging hij verder. "We wilden vandaag toch zeker een punt meepakken, maar we moeten nu volgende week thuis gewoon de drie punten nemen."

KV Kortrijk moet volgende week winnen

Volgende week wacht Kortrijk een mooie kans om nog eens een wedstrijd te winnen. Het krijgt dan immers het bezoek van STVV, dat dit seizoen tot dusver amper twee op vijftien wist te pakken en daarmee op de voorlaatste plaats staat.

Kortrijk heeft dan weer voorlopig zes op vijftien. Dat lijken op zich geen slechte cijfers, maar daarmee staan ze ook maar net boven de gevarenzone. Momenteel ligt alles echter nog zeer dicht bij elkaar, want ze staan ook op slechts drie punten van de derde plaats.

Zal KV Kortrijk zich volgende week herpakken?

Meest recent

Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

7
7
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

8
8
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

15
15
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

10
10
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

53
53
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

107
107
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

376
376
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

36
36
Geraerts naar Anderlecht? Fans van RSCA reageren massaal

Karel Geraerts zou een van de twee topkandidaten zijn om trainer te worden van RSC Anderlecht. Dat ...

266
266
'Union SG legt verrassend bod neer in de Eredivisie'

Bij Union SG zijn ze al héél actief geweest op de transfermarkt. En het einde is nog ...

53
53
Anderlecht strikt Biancone: "Dàt moeten ze niét verwachten"

RSC Anderlecht haalde met Giulian Biancone een nieuwe verdediger in huis. Met zijn 26 jaar komt er ...

197
197
Trainersbom Anderlecht: 'Belg bij twee laatste kandidaten'

Bij RSC Anderlecht zit de vakantieperiode erop, maandag hervat de recordkampioen met trainer. ...

627
627
Vanaken-debat bereikt kookpunt: analist klopt hard op tafel

Zal hij starten tegen Iran of niet? De discussie rond een eventuele basisplaats van Hans Vanaken op ...

296
296
Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

Club Brugge zette de voorbije seizoenen knappe resultaten neer in de Europese competities. En die ...

398
398
'Nieuwe wending De Cat: vraagprijs Anderlecht maakt brokken'

Het blijft de verwachting dat Nathan De Cat deze zomer een mooie transfer maakt. Zijn vertrek bij ...

582
582
'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

271
271
Jérémy Doku veroorzaakt verhitte discussie op WK

Jérémy Doku staat op het WK voor één van de mooiste momenten uit zijn ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, Liverpool wil Duivel'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

368
368
Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Lionel Messi is het WK uitstekend begonnen met Argentinië. De aanvaller is op zijn 38e nog ...

24
24
‘Oorlog in Portugal: Ronaldo, Fernandes en Neves clashen’

Het gaat van kwaad naar erger met Portugal na het gelijkspel tegen DR Congo. Bondscoach Roberto ...

157
157
Beerschot raast door met sterkhouder van concurrent

Beerschot gaat hard op de zomermercato. Brent Stevens en Sem Audoor werden nog maar net voorgesteld ...

63
63
Dramatisch record Turkije: primeur op WK door Paraguay

Turkije is na twee speeldagen al uitgeschakeld. Tegen Paraguay liep het alweer mis en ging het met ...

81
81
Beerschot bindt trio en stelt nieuwe toptransfer voor

Beerschot zal morgen aan de voorbereiding voor het nieuwe seizoen beginnen. De Kielse Ratten zijn ...

158
158
Courtois weet exact wat er beter moet tegen Iran

De Rode Duivels nemen het zondag op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK in de ...

61
61
'Beerschot strikt speler Club Brugge, sterkhouder weg'

Beerschot gaat komend seizoen voluit voor promotie. De Kielse Ratten gaan weldra een aantal ...

98
98

Meer sportnieuws