Dejaegere na rentree: "Had liever punten gepakt"

134
Dejaegere na rentree:

Brecht Dejaegere maakte een week geleden een opmerkelijke terugkeer, want hij verliet het Amerikaanse Charlotte FC om opnieuw bij KV Kortrijk aan de slag te gaan. Daarmee maakte de 33-jarige middenvelder de cirkel helemaal rond, want hij keerde terug bij de club waar zijn profcarrière begon.

Zondagavond maakte Dejaegere ook zijn rentree op het veld. In Charleroi mocht hij als invaller een halfuurtje meespelen. Maar een gedroomde comeback werd het niet, want hij kon een 1-0-nederlaag niet helpen afwenden.

LEES OOK: Vitor Bruno krijgt ‘godsgeschenk’ bij Anderlecht

Geen prettige comeback voor Dejaegere

Het was dan ook met gemengde gevoelens dat Dejaegere na de wedstrijd Sporza te woord stond. "Het is leuk om terug te zijn bij Kortrijk, maar ik had vandaag toch liever punten gepakt", klonk het. "Wij waren in het begin niet op de afspraak en kozen te veel voor de lange bal. In de tweede helft hebben we wel goed gereageerd, maar we hebben dat doelpuntje niet gevonden."

"We hadden dan ook die tegenslag met Fujii. Ik zag dat er op dat moment heel veel bloed bij was, maar ik weet niet hoe het nu met hem gaat", ging hij verder. "We wilden vandaag toch zeker een punt meepakken, maar we moeten nu volgende week thuis gewoon de drie punten nemen."

KV Kortrijk moet volgende week winnen

Volgende week wacht Kortrijk een mooie kans om nog eens een wedstrijd te winnen. Het krijgt dan immers het bezoek van STVV, dat dit seizoen tot dusver amper twee op vijftien wist te pakken en daarmee op de voorlaatste plaats staat.

Kortrijk heeft dan weer voorlopig zes op vijftien. Dat lijken op zich geen slechte cijfers, maar daarmee staan ze ook maar net boven de gevarenzone. Momenteel ligt alles echter nog zeer dicht bij elkaar, want ze staan ook op slechts drie punten van de derde plaats.

Zal KV Kortrijk zich volgende week herpakken?

Meest recent

'Club Brugge ving bot bij FC Barcelona en Arsenal'

Club Brugge haalde Yann Sommer gratis naar het Jan Breydelstadion. De Zwitser kreeg al veel lof, ...

37
37
Hatenboer: "Hij was de beste bij Anderlecht"

RSC Anderlecht haalde anderhalf jaar geleden Cedric Hatenboer voor de neus van PSV weg bij ...

99
99
Geurtje aan dure tegengoal Club: "Het was geen fairplay"

Het is Club Brugge niet gelukt om zijn Champions League-campagne op gang te trappen met een goed ...

112
112
Champions League-droom al in gevaar? Vanaken en co reageren

Club Brugge heeft ook dit jaar de ambitie om de League Phase van de Champions League te overleven. ...

41
41
Karl Vannieuwkerke deelt privénieuws dat iedereen raakt

Karl Vannieuwkerke lijkt een nieuwe, mooie fase in zijn leven te zijn ingegaan. De bekende ...

38
38
Pijnlijke avond Club Brugge: Alderweireld pakt zondebok aan

Club Brugge is in zijn eerste Champions League-wedstrijd meteen onderuit gegaan. Tegen Aston Villa ...

187
187
Mourinho en co lyrisch: "Courtois is beste ter wereld"

Real Madrid heeft zijn Champions League-campagne op gang getrapt met een cruciale zege. De ...

85
85
Engelse pers spaart 'zwak' Club Brugge niet na Villa-slipper

Club Brugge heeft in de Champions League niet de start genomen waar het op hoopte. In de eerste ...

375
375
Verhaeghe laat bom barsten bij Club Brugge: “Echt op”’

Bart Verhaeghe trekt hard aan de alarmbel over Jan Breydel. Club Brugge moet nog drie seizoenen ...

276
276
Leider Gent vloekt: transfervrije topdeal valt in water

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

225
225
Genadeloze 3 op 10: kranten messcherp voor 'puinhoop' bij Club

Club Brugge is met een valse noot aan zijn Champions League-campagne begonnen. Tegen Aston Villa ...

367
367
Courtois dropt bommetje: géén Nations League met Duivels

Thibaut Courtois speelde dinsdag opnieuw een puike wedstrijd in de Champions League met Real Madrid. ...

196
196
Leko verrast: "Hij is onze beste zomertransfer tot dusver"

Club Brugge droomde er de voorbije dagen van zijn campagne in de Champions League meteen te beginnen ...

311
311
'Standard met handen in haar na uitvallen sterkhouder'

Standard is tot dusver één van de aangename verrassingen in de Jupiler Pro League. De ...

156
156
Vanaken komt met uitleg voor verrassende wissel

Club Brugge is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Champions League te beginnen met ...

168
168
Real krijgt zege cadeau van Inter, Haaland verlost City

Er stonden dinsdagavond nog vier wedstrijden op het programma op de openingsspeeldag van de league ...

50
50
CL-debuut voor Bisiwu? Flick spreekt duidelijke taal

Dinsdag en woensdag wordt de Champions League afgetrapt en daarbij kunnen ook heel wat Belgen in ...

84
84
Grote zorgen om Karetsas: CL-debuut eindigt snel in mineur

Na de nederlaag van Club Brugge tegen Aston Villa staan er dinsdagavond nog de nodige wedstrijden op ...

103
103
Sommer slaat mea culpa na enorme blunder

Club Brugge kreeg in de Champions League een zeer pittige loting voorgeschoteld en dus was het erop ...

220
220
Charleroi en Cercle bezorgen fans alsnog goed nieuws

Eerder op de dag kregen Charleroi en Cercle slecht nieuws te horen, want hun onderlinge confrontatie ...

27
27
Club Brugge-spelers zien duidelijke oorzaak voor nederlaag

Club Brugge is er dinsdagavond niet in geslaagd om een droomstart te nemen in de Champions League. ...

386
386
Club Brugge betaalt zwakke helft cash tegen Aston Villa

Club Brugge opende vanavond zijn Champions League-campagne met een thuisduel tegen Aston Villa. De ...

134
134
Verhuurde spelers: spits maakt indruk in Nederland

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

77
77
Voorzitter Beerschot maakt toekomstplannen bekend

Beerschot wil zo snel mogelijk terug naar de Jupiler Pro League, maar voorzitter Yusuke Ohno ...

378
378
Club Brugge in de problemen: twee pionnen krijgen volle laag

Club Brugge is om 18u45 begonnen aan zijn eerste match in de League Phase van de Champions League. ...

335
335

Meer sportnieuws