Charleroi maakt indruk, maar De Mil ziet één werkpunt

door
Charleroi maakt indruk, maar De Mil ziet één werkpunt

Na vijf speeldagen oogt de top drie in de Jupiler Pro League toch wat anders dan vooraf verwacht werd. Anderlecht en Westerlo delen momenteel de leiding, al heeft Paars-Wit nog een wedstrijd minder gespeeld. In hun spoor nestelde zich zondagavond Charleroi, dat dankzij een zege tegen KV Kortrijk de derde plaats pakte.

De Carolo's haalden het van de Kerels met 1-0 en eigenlijk had die score nog hoger moeten oplopen. De thuisploeg trof immers nog twee keer de paal en liet ook verschillende andere kansen nog liggen. Daardoor bleef het toch enigszins spannend tot het einde, al kwamen de drie punten nooit echt in gevaar.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen-speler maakt wéér indruk

De Mil wil dat Charleroi constanter wordt

Rik De Mil kon dan ook alweer tevreden zijn. "We hebben een fantastische eerste helft gespeeld. Dominant aan de bal, niks weggegeven en kansen gecreëerd", reageerde hij bij Sporza. "Het enige dat beter moet, is de efficiëntie."

Sinds zijn aanstelling pakte De Mil een straffe 25 op 33. "We moeten de wedstrijd sneller dood maken, anders blijft het spannend tot op het einde. Ik ben heel tevreden met de 9 op 15, maar vooral met het spel. Het is soms nog wat wisselvallig, maar er zit groei in. We moeten nu constanter worden", ziet hij nog één werkpunt.

Heymans blijft maar scoren

Die constante hoopt ook Daan Heymans snel te zien. "In de eerste helft hebben we top gespeeld. Daar hebben we heel veel plezier uit geput, maar jammer genoeg zijn we er niet in geslaagd om dat 90 minuten vol te houden", zag hij immers ook. "Dat is een beetje het probleem dit seizoen: we domineren altijd één helft en kruipen dan in de tweede iets te veel terug."

De middenvelder is wel zeer sterk aan het seizoen begonnen. Hij stond zondag opnieuw aan het kanon en zette daarmee zijn teller op vier goals in vijf wedstrijden. "Ik hoop dat ik deze lijn kan doortrekken de komende weken", hoopt hij dan ook.

Had je verwacht dat Charleroi zo goed aan het seizoen zou beginnen?

Meest recent

Taravel komt met straffe boodschap over Kompany

Jeremy Taravel valt niet te benijden. De coach probeert RSC Anderlecht naar een Europees ticket te ...

16
16
Belangrijke Castagne bezorgt Tielemans zware namiddag

In de Premier League stond Aston Villa om 13u30 voor een verplaatsing naar Fulham. De club van Youri ...

7
7
'Club Brugge krijgt gouden kans op transfer Rode Duivel'

Club Brugge gaat in de zomer flink aan de bak moeten op de transfermarkt. Blauw-Zwart zal jonge ...

130
130
Union SG gaat voor groots project: “In 2030”

Union SG is de afgelopen jaren sportief op het niveau van Club Brugge gekomen. De twee beste clubs ...

23
23
'Anderlecht zet alles op alles voor terugkeer oude bekende'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een vijftal echte basisspelers moeten halen. Jongens die de ploeg ...

95
95
'Club Brugge duwt door en gaat voor transfer bij Ajax'

Club Brugge gaat een zeer drukke zomermercato tegemoet. In elke linie zal de club versterking moeten ...

151
151
'KRC Genk duizelt: transferstrijd Karetsas helemaal los'

Hoewel het nog steeds in de running is voor een Europees ticket, kan KRC Genk niet bepaald tevreden ...

141
141
Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

156
156
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

226
226
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

167
167
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

478
478
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

123
123
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

259
259
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

186
186
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

152
152
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

369
369
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

147
147
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

149
149
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

65
65
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

202
202
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

399
399
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

426
426
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

309
309
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

79
79

Meer sportnieuws