Charleroi maakt indruk, maar De Mil ziet één werkpunt

door
Charleroi maakt indruk, maar De Mil ziet één werkpunt

Na vijf speeldagen oogt de top drie in de Jupiler Pro League toch wat anders dan vooraf verwacht werd. Anderlecht en Westerlo delen momenteel de leiding, al heeft Paars-Wit nog een wedstrijd minder gespeeld. In hun spoor nestelde zich zondagavond Charleroi, dat dankzij een zege tegen KV Kortrijk de derde plaats pakte.

De Carolo's haalden het van de Kerels met 1-0 en eigenlijk had die score nog hoger moeten oplopen. De thuisploeg trof immers nog twee keer de paal en liet ook verschillende andere kansen nog liggen. Daardoor bleef het toch enigszins spannend tot het einde, al kwamen de drie punten nooit echt in gevaar.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

De Mil wil dat Charleroi constanter wordt

Rik De Mil kon dan ook alweer tevreden zijn. "We hebben een fantastische eerste helft gespeeld. Dominant aan de bal, niks weggegeven en kansen gecreëerd", reageerde hij bij Sporza. "Het enige dat beter moet, is de efficiëntie."

Sinds zijn aanstelling pakte De Mil een straffe 25 op 33. "We moeten de wedstrijd sneller dood maken, anders blijft het spannend tot op het einde. Ik ben heel tevreden met de 9 op 15, maar vooral met het spel. Het is soms nog wat wisselvallig, maar er zit groei in. We moeten nu constanter worden", ziet hij nog één werkpunt.

Heymans blijft maar scoren

Die constante hoopt ook Daan Heymans snel te zien. "In de eerste helft hebben we top gespeeld. Daar hebben we heel veel plezier uit geput, maar jammer genoeg zijn we er niet in geslaagd om dat 90 minuten vol te houden", zag hij immers ook. "Dat is een beetje het probleem dit seizoen: we domineren altijd één helft en kruipen dan in de tweede iets te veel terug."

De middenvelder is wel zeer sterk aan het seizoen begonnen. Hij stond zondag opnieuw aan het kanon en zette daarmee zijn teller op vier goals in vijf wedstrijden. "Ik hoop dat ik deze lijn kan doortrekken de komende weken", hoopt hij dan ook.

Had je verwacht dat Charleroi zo goed aan het seizoen zou beginnen?

Meest recent

Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

6
6
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

116
116
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

22
22
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

97
97
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

130
130
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

42
42
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

17
17
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

44
44
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

158
158
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

77
77
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

55
55
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

84
84
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

335
335
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

35
35
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

156
156
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

41
41
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

46
46
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

134
134
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

264
264
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

8
8
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

322
322
Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

220
220
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

130
130
Karl Vannieuwkerke legt financiën bloot: waarheid schokt

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

56
56
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

248
248

Meer sportnieuws