CEO Club Brugge onthult last-minute transferplannen

door
CEO Club Brugge onthult last-minute transferplannen

Bij Club Brugge investeerden ze bijna 30 miljoen euro in nieuwe spelers. Voorlopig is het windstil rondom nieuwe spelers. Gaan die er nog komen? CEO Bob Madou sprak daarover in Het Belang van Limburg.

LEES OOK: Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Windstilte bij Club Brugge

"Het zou dom zijn om daar uitspraken over te doen – de mercato loopt nog tot 6 september. Ik denk en hoop dat we goede spelers gekocht hebben. En dat de kern voldoende gestoffeerd is. Maar als er iemand vertrekt, kan het zijn dat er een vervanger komt. Niet noodzakelijk, het kán”, zei de CEO.

Andreas Skov Olsen is de enige die nog voor een ingaande transfer kan zorgen. De Deen wil graag weg, maar er is voorlopig weinig interesse. Club Brugge wil bovendien ook 15 tot 20 miljoen euro en dat is veel geld voor een speler die enorm veel talent heeft, maar soms te wisselvallig is.De komende week is belangrijk in dit dossier, aangezien in de grote competities men dan de laatste week van de mercato ingaat.

Skov Olsen heeft de laatste sleutel in handen

Onze redactie weet dat Club Brugge een flankaanvaller gaat halen als Skov Olsen nog gaat vertrekken. Zo staat Griffin Yow op de radar, maar voorlopig gaat KVC Westerlo geen bod ontvangen.

Club Brugge heeft al een ruime kern en op andere posities is niet meteen versterking nodig. Het wordt een flankaanvaller, bij vertrek van Skov Olsen, of niets in het Jan Breydelstadion.

Zal Club zich nog roeren op de transfermarkt?

Meest recent

Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

22
22
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

58
58
Fink velt verdict: wissel van de wacht bij KRC Genk?

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

27
27
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

21
21
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

99
99
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

201
201
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

48
48
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

76
76
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

333
333
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

121
121
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

98
98
Hasi slikt bittere pil: nachtmerrie Anderlecht komt uit

De adempauze kwam enigszins ongelegen voor RSC Anderlecht, dat met een zes op zes tegen Club Brugge ...

242
242
Celine laat Metejoor sprakeloos achter na bloedheet avontuur

Celine Van Ouytsel staat al enkele maanden opnieuw in het middelpunt van de belangstelling. Dat ...

323
323
Hayen speelt open kaart over ziekenboeg Club Brugge

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor Club Brugge, dat zo de tijd kreeg om te herbronnen na de ...

353
353
Antwerp incasseert mokerslag: steunpilaar weken out

Dankzij de zege tegen La Louvière is de crisis even weg op de Bosuil, al is het zondag tegen ...

74
74
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

88
88
Kompany verrast na enorme lof: "Ben ik niet vergeten..."

Het gaat Vincent Kompany dezer dagen voor de wind. Hij raast met Bayern München door het ...

105
105
'Pijnlijk: Barça greep twéé keer naast Courtois'

Komend weekend wordt er ook in La Liga weer gevoetbald en gaat de strijd tussen Real Madrid en FC ...

145
145
'Nieuwe onthullingen over Overmars doen Nederland daveren'

De voorbije weken werd Marc Overmars ruimschoots gelinkt aan een terugkeer naar Ajax, maar die zal ...

226
226
'Schalke wil zeer verrassende Belg binnenhalen'

Bij Schalke 04 gingen ze onlangs nog eens de Belgische toer op met Marc Wilmots als sportief ...

70
70
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Juventus'

Anderlecht kende vorige zomer een zeer drukke transferperiode, maar de voorbije maanden werd ...

168
168
Domper voor Antwerp: geen fans in topwedstrijd

Antwerp beleeft een moeilijk seizoen en is zelfs in de kelder van het klassement verzeild geraakt. ...

141
141
TRANSFERUURTJE: 'De Cat en Ordoñez weg voor waanzinnige sommen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

334
334
Anderlecht & Antwerp-fans boycotten verplaatsingen

Bezoekersvakken die leeg blijven: het lijkt stilaan wel een nieuwe trend in het Belgisch voetbal. ...

112
112
'Club Brugge hakt knoop door over wintertransfer'

De kassa rinkelde afgelopen zomer als nooit tevoren bij Club Brugge. Mogelijk wordt dat record ...

448
448

Meer sportnieuws