KV Mechelen wint eindelijk: "Mooi voetbal komt wel"

door
KV Mechelen wint eindelijk:

Het is voor KV Mechelen geen makkelijk seizoensbegin geweest. Ze hadden ongetwijfeld gehoopt op beter dan een twee op twaalf, maar op speeldag vijf hebben ze eindelijk hun eerste wedstrijd gewonnen. En dat bovendien op de Bosuil, waar ze Antwerp met 0-1 klopten.

Het lot leek Malinwa nochtans niet gunstig gezind. Het moest achterin opnieuw de geblesseerde Vanheusden missen en bovendien zagen ze vroeg in de wedstrijd ook nog eens Van Cleemput uitvallen. Het was echter uitgerekend diens vervanger Van den Eynden die voor het enige doelpunt zorgde.

LEES OOK: Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De Wolf blonk uit bij KV Mechelen

Daarnaast mocht KVM ook een sterke Ortwin De Wolf dankbaar zijn. De doelman was tegen zijn oude ploeg ondanks een blauw oog outstanding en pakte uit met enkele belangrijke reddingen.

"Het doet enorm veel deugd om vandaag drie punten te pakken", grijnsde hij dan ook bij Sporza. "Ik ben redelijk pompaf. Het was mentaal ook een zware match. Het ging niet alleen om de reddingen, maar ook om de ploeg solide te houden. Zeker achteraan hebben we veel moeten roteren."

Punten zijn belangrijkste voor KVM

Maar in moeilijke omstandigheden werd er dus toch gewonnen. "Als de gasten die erin komen dan presteren, ben ik daar heel tevreden mee. Het draait om punten pakken. Mooi voetbal komt wel met de tijd", weet De Wolf.

KV Mechelen lijkt immers nog niet op zijn sterkst te staan. Zo moest Benito Raman al meteen invallen, ondanks dat hij nog maar pas neergestreken was. Besnik Hasi zal in de laatste weken van de zomermercato bovendien op nog enkele bijkomende versterkingen hopen.

Was het een verdiende zege voor KV Mechelen?

Meest recent

Still lokt volgende Anderlecht-pion naar Watford

RSC Anderlecht zag een kleine maand geleden hoe interim-trainer Edward Still plotseling naar het ...

28
28
Ongezien! Trump doet oorlogsbriefing tijdens huldiging Messi en co

Het Inter Miami FC van co-eigenaar David Beckham en sterspeler Lionel Messi, legde vorig seizoen ...

27
27
Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

33
33
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

123
123
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

262
262
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

118
118
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

86
86
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

326
326
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

389
389
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

95
95
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

62
62
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

236
236
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

467
467
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

239
239
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

407
407
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

207
207
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

155
155
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

235
235
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

414
414
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

153
153
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

641
641
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

238
238
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

194
194
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

186
186
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

395
395

Meer sportnieuws