KV Mechelen wint eindelijk: "Mooi voetbal komt wel"

door
KV Mechelen wint eindelijk:

Het is voor KV Mechelen geen makkelijk seizoensbegin geweest. Ze hadden ongetwijfeld gehoopt op beter dan een twee op twaalf, maar op speeldag vijf hebben ze eindelijk hun eerste wedstrijd gewonnen. En dat bovendien op de Bosuil, waar ze Antwerp met 0-1 klopten.

Het lot leek Malinwa nochtans niet gunstig gezind. Het moest achterin opnieuw de geblesseerde Vanheusden missen en bovendien zagen ze vroeg in de wedstrijd ook nog eens Van Cleemput uitvallen. Het was echter uitgerekend diens vervanger Van den Eynden die voor het enige doelpunt zorgde.

LEES OOK: ‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De Wolf blonk uit bij KV Mechelen

Daarnaast mocht KVM ook een sterke Ortwin De Wolf dankbaar zijn. De doelman was tegen zijn oude ploeg ondanks een blauw oog outstanding en pakte uit met enkele belangrijke reddingen.

"Het doet enorm veel deugd om vandaag drie punten te pakken", grijnsde hij dan ook bij Sporza. "Ik ben redelijk pompaf. Het was mentaal ook een zware match. Het ging niet alleen om de reddingen, maar ook om de ploeg solide te houden. Zeker achteraan hebben we veel moeten roteren."

Punten zijn belangrijkste voor KVM

Maar in moeilijke omstandigheden werd er dus toch gewonnen. "Als de gasten die erin komen dan presteren, ben ik daar heel tevreden mee. Het draait om punten pakken. Mooi voetbal komt wel met de tijd", weet De Wolf.

KV Mechelen lijkt immers nog niet op zijn sterkst te staan. Zo moest Benito Raman al meteen invallen, ondanks dat hij nog maar pas neergestreken was. Besnik Hasi zal in de laatste weken van de zomermercato bovendien op nog enkele bijkomende versterkingen hopen.

Was het een verdiende zege voor KV Mechelen?

Meest recent

Steun voor Rudi Garcia: "Als dat al niet meer mag..."

Rudi Garcia kreeg uit bepaalde hoek overdreven veel kritiek. De Rode Duivels zijn anno 2026 een ...

7
7
'Real Madrid plant énorme coup bij Manchester City'

Real Madrid kent een moeilijke seizoen onder Xabi Alonso. De Madrilenen beseffen dat er meer rust in ...

36
36
Oyen verlaat KRC Genk: dit vangen de Limburgers

Er gaat weldra een volgende Belgische transfer meegedeeld worden. De Nederlandse trainer Robin ...

102
102
Union SG heeft prijs en stelt eerste aanwinst officieel voor

Union SG heeft zopas zijn eerste winteraanwinst aangetrokken. Dat deelde de club via de clubkanalen ...

82
82
'AA Gent zet verrassende naam op verlanglijstje'

AA Gent wil deze mercato een aantal nieuwe spelers halen. Ze worden ondertussen steeds vaker aan ...

104
104
'Union SG legt spits vast: kostprijs een half miljoen euro'

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens Sky Sports Deutschland staat de ...

53
53
Tielemans bepalend, Celtic onderuit in Old Firm

In Engeland en Schotland stonden er om 13u30 twee matchen op het programma. Aston Villa ontving ...

52
52
Gaat Garcia in maart voor stunt in selectie Rode Duivels?

Bondscoach Rudi Garcia maakt zich klaar voor het WK. In maart trekken de Belgen naar Chicago om er ...

97
97
'Club Brugge heeft vervanger Ordoñez al in het vizier'

Joel Ordoñez gaat Club Brugge deze maand of ten laatste in de zomer verlaten. Dat staat vast. ...

252
252
Nieuwe topclub in JPL? 'Kompany waarschuwt'

In België zijn er zeer veel buitenlandse eigenaren en dat is tot op heden niet bepaald vaak een ...

280
280
Topspeler Union na één jaar weg? "In de zomer kijken"

Bij Union SG gaan er in de zomer weer de nodige spelers vertrekken. De Brusselaars zien mogelijk ...

55
55
'Recordtransfer Club back on track: enorme som onthuld'

Club Brugge KV hoopt zijn basiself zo goed mogelijk intact te houden tijdens de wintermercato, maar ...

336
336
'Chelsea schakelt razendsnel: nieuwe trainer staat al klaar'

Het nieuwe jaar was amper begonnen, of Chelsea FC besloot een trainerswissel door te voeren. Zo werd ...

52
52
Leko draait duimschroeven aan: drietal moet tandje bijsteken

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

341
341
Versterking Hayen: Genk realiseert derde comeback bij AA Gent

Na een tegenvallende eerste helft van het seizoen, wil KRC Genk na de jaarwissel een frisse start ...

386
386
Mannaert verbaast: "Gaf je hém punten voor Gouden Schoen?"

Christos Tzolis, Adem Zorgane, Hans Vanaken ... . De topfavorieten voor de komende Gouden Schoen ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Anderlecht, schok-exit Noa Lang'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

353
353
'Overmars gokt: Antwerp all-in op gigantisch risico'

Royal Antwerp FC is de wintermercato naarstig aan het afspeuren om de selectie te versterken. The ...

298
298
‘Anderlecht en KV Mechelen incasseren transferklap’

De wintermercato zorgt er weer voor dat de geruchtenmolen op volle toeren draait. RSC Anderlecht en ...

178
178
Ruben Van Gucht pakt uit met wel heel pikante onthulling

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gesprekstof gezorgd. De sportjournalist van de VRT, bekend om ...

163
163
‘Vier Club-smaakmakers gewild: niet te weigeren bedragen’

Club Brugge vreest vertrekkers deze wintermercato. Verschillende sterkhouders worden in verband ...

556
556
De Camargo hangt vuile was buiten: Bouchez afgemaakt

Igor De Camargo gaat aan de slag als trainer van de beloften van KRC Genk, maar nog niet zo lang ...

301
301
‘Gheysens breekt woord: transferplan Antwerp bekend’

De wintermercato is volop aan de gang en ook Royal Antwerp FC zoekt naar versterkingen. Eerder werd ...

747
747
Ramp in Crans-Montana zorgt voor drama's in voetbalwereld

Het Zwitserse skioord Crans-Montana is opgeschrikt door een zware tragedie. Bij een verwoestende ...

87
87
Knaltransfer Trossard? Grote hint over toekomst

Leandro Trossard is dit seizoen één van de smaakmakers bij Arsenal. De Rode Duivel ...

130
130

Meer sportnieuws