KV Mechelen wint eindelijk: "Mooi voetbal komt wel"

door
KV Mechelen wint eindelijk:

Het is voor KV Mechelen geen makkelijk seizoensbegin geweest. Ze hadden ongetwijfeld gehoopt op beter dan een twee op twaalf, maar op speeldag vijf hebben ze eindelijk hun eerste wedstrijd gewonnen. En dat bovendien op de Bosuil, waar ze Antwerp met 0-1 klopten.

Het lot leek Malinwa nochtans niet gunstig gezind. Het moest achterin opnieuw de geblesseerde Vanheusden missen en bovendien zagen ze vroeg in de wedstrijd ook nog eens Van Cleemput uitvallen. Het was echter uitgerekend diens vervanger Van den Eynden die voor het enige doelpunt zorgde.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De Wolf blonk uit bij KV Mechelen

Daarnaast mocht KVM ook een sterke Ortwin De Wolf dankbaar zijn. De doelman was tegen zijn oude ploeg ondanks een blauw oog outstanding en pakte uit met enkele belangrijke reddingen.

"Het doet enorm veel deugd om vandaag drie punten te pakken", grijnsde hij dan ook bij Sporza. "Ik ben redelijk pompaf. Het was mentaal ook een zware match. Het ging niet alleen om de reddingen, maar ook om de ploeg solide te houden. Zeker achteraan hebben we veel moeten roteren."

Punten zijn belangrijkste voor KVM

Maar in moeilijke omstandigheden werd er dus toch gewonnen. "Als de gasten die erin komen dan presteren, ben ik daar heel tevreden mee. Het draait om punten pakken. Mooi voetbal komt wel met de tijd", weet De Wolf.

KV Mechelen lijkt immers nog niet op zijn sterkst te staan. Zo moest Benito Raman al meteen invallen, ondanks dat hij nog maar pas neergestreken was. Besnik Hasi zal in de laatste weken van de zomermercato bovendien op nog enkele bijkomende versterkingen hopen.

Was het een verdiende zege voor KV Mechelen?

Meest recent

‘Westerlo juicht: megadeal in januari in de maak'

KVC Westerlo hoopt in januari voor enkele miljoenen euro’s aan spelers te verkopen. Dat is ...

3
3
'AA Gent duwt door en legt bod neer bij kampioen'

AA Gent gaat zich in januari versterken, dat staat vast. Volgens de altijd zeer goed ...

31
31
'Contract tot 2028: Kompany krijgt groot nieuws in München'

Vincent Kompany en zijn manschappen bij Bayern München genieten momenteel van een welverdiende ...

13
13
Genk blijft kwakkelen: Hayen krijgt heldere opdracht

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

67
67
Privéleven ontspoort: Herman Brusselmans breekt helemaal

Er was een tijd dat Herman Brusselmans overal was. Op televisie, aan tafel bij ...

85
85
Nieuwe spits Anderlecht: messcherpe voorwaarde Renard

Coach Besnik Hasi benadrukte het na de thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi nog maar eens. RSC ...

262
262
Club-speler ergert Leko: oorzaak voor bloedlip gevonden

Ivan Leko heeft de start van zijn tweede ambstermijn als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. ...

526
526
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern dokt voor nieuwe spits'

Bayern München heeft een spectaculaire eerste helft van het seizoen achter de rug. Maar de club ...

138
138
Hayen laat zich meteen gelden: tóch opsteker voor Genk

Nicky Hayen heeft bij zijn grote debuut als hoofdcoach van KRC Genk niet voor wonderen kunnen ...

275
275
Napoli sluit 2025 af met zege: comeback Lukaku valt in water

Italiaans kampioen SSC Napoli heeft zijn kalenderjaar afgesloten met een uitzege tegen Cremonese: ...

52
52
Doelman vh Jaar: Coosemans topfavoriet, drie grote outsiders

Binnen enkele weken wordt het Gala van de Gouden Schoen gehouden. Naast de hoofdtrofee worden dan ...

580
580
'Versterking Ajax: verrassende Belg op verlanglijst'

Ajax heeft andermaal een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. De Amsterdammers willen ...

127
127
'Union blijft cashen: topcompetitie wenkt voor openbaring'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

170
170
Penaltyfase Genk-Club tóch correct? "Meen je dat nou?!"

De eerste affiche van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro League, was meteen ook de meest ...

957
957
'Renard in actie: Anderlecht meldt zich voor eerste winteraanwinst'

RSC Anderlecht wil zich in de komende transferperiode versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

322
322
Patrick Goots voorspelt: droomscenario Antwerp in 2026?

Antwerp FC heeft zijn laatste wedstrijd van 2026 al winnend afgesloten en haalde dankzij een ...

329
329
'Real lanceert enorme transferbom met Vinicius-miljoen'

Real Madrid hervat komend weekend zijn seizoen met een competitieduel tegen Real Betis. Ondertussen ...

221
221
Bloederig incident Standard-STVV: ploegmaats verketteren Nkada

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

525
525
'Club Brugge machteloos: nieuwe chouchou meteen weer weg'

Club Brugge haalde tijdens de zomermercato weer verschillende verse krachten in huis en een aantal ...

607
607
'Vuurwerk op wintermercato: eerste toptransfer vóór 1 januari'

Na een ietwat aarzelende start van het seizoen, is Manchester City de voorbije weken weer helemaal ...

263
263
Tom Waes gebroken: schaamte, schuld en publieke afrekening

Het leven van Antwerp-fan Tom Waes was het afgelopen jaar een fysieke en emotionele rollercoaster. ...

137
137
Kerstdrama Samoise: Gent maakt loodzwaar verdict bekend

De kerstspeeldag in de Jupiler Pro League is uitgedraaide op een waar drama voor Matisse Samoise. ...

205
205
Anderlecht-'fans' over de schreef: boeman doet boekje open

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

621
621
TRANSFERUURTJE: 'Eerste vertrekker Club, Kompany-magie in München'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

419
419
Hommeles bij Union SG: “Hallucinant en onrealistisch”

Union SG sluit 2025 af als de leider van de Jupiler Pro League. De Brusselse club werd vorig seizoen ...

219
219

Meer sportnieuws