KV Mechelen wint eindelijk: "Mooi voetbal komt wel"

door
KV Mechelen wint eindelijk:

Het is voor KV Mechelen geen makkelijk seizoensbegin geweest. Ze hadden ongetwijfeld gehoopt op beter dan een twee op twaalf, maar op speeldag vijf hebben ze eindelijk hun eerste wedstrijd gewonnen. En dat bovendien op de Bosuil, waar ze Antwerp met 0-1 klopten.

Het lot leek Malinwa nochtans niet gunstig gezind. Het moest achterin opnieuw de geblesseerde Vanheusden missen en bovendien zagen ze vroeg in de wedstrijd ook nog eens Van Cleemput uitvallen. Het was echter uitgerekend diens vervanger Van den Eynden die voor het enige doelpunt zorgde.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

De Wolf blonk uit bij KV Mechelen

Daarnaast mocht KVM ook een sterke Ortwin De Wolf dankbaar zijn. De doelman was tegen zijn oude ploeg ondanks een blauw oog outstanding en pakte uit met enkele belangrijke reddingen.

"Het doet enorm veel deugd om vandaag drie punten te pakken", grijnsde hij dan ook bij Sporza. "Ik ben redelijk pompaf. Het was mentaal ook een zware match. Het ging niet alleen om de reddingen, maar ook om de ploeg solide te houden. Zeker achteraan hebben we veel moeten roteren."

Punten zijn belangrijkste voor KVM

Maar in moeilijke omstandigheden werd er dus toch gewonnen. "Als de gasten die erin komen dan presteren, ben ik daar heel tevreden mee. Het draait om punten pakken. Mooi voetbal komt wel met de tijd", weet De Wolf.

KV Mechelen lijkt immers nog niet op zijn sterkst te staan. Zo moest Benito Raman al meteen invallen, ondanks dat hij nog maar pas neergestreken was. Besnik Hasi zal in de laatste weken van de zomermercato bovendien op nog enkele bijkomende versterkingen hopen.

Was het een verdiende zege voor KV Mechelen?

Meest recent

'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

23
23
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

82
82
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

58
58
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

343
343
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

90
90
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

112
112
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

95
95
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

801
801
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

223
223
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

65
65
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

323
323
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

380
380
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

57
57
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

133
133
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

49
49
'Uitgaande transfer bij Anderlecht: speler ontevreden'

Bij RSC Anderlecht gaan ze in januari de kern toch danig moeten afslanken. Olivier Renard en Tim ...

395
395
Geen beelden 16de speeldag? DAZN doet opmerkelijke zet

Komend weekend wordt de 16de speeldag van de Jupiler Pro League afgewerkt en daarin staan enkele ...

591
591
'Antwerp nadert nieuwe trainer: gesprekken met topkandidaat'

Antwerp FC staat komend weekend voor de loodzware verplaatsing op Club Brugge. De kans is klein dat ...

390
390
Club Brugge vs. Sporting: Vanhaezebrouck geeft favoriet

In de Champions League kruist Club Brugge woensdagavond de degens met Sporting CP. Een jaartje ...

292
292
Belgisch voetbal op zwart? Kijkers krijgen cruciaal nieuws

Komend weekend gaat de terugronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League van start. De ...

444
444
Charlotte dropt bommetje bij Van Gucht: “Meer vrouwen?”

Ruben Van Gucht lijkt momenteel overal tegelijk te winnen. Gisteren wist hij alweer een aflevering ...

83
83
Niemand zag dit aankomen: Club Brugge choqueert Sporting

In Lissabon kijken ze vol ongeloof naar hoe Club Brugge plots één van de meest ...

287
287
Union verstomt heksenketel: Europese pers diep onder indruk

Union SG heeft dinsdagavond voor een zoveelste hoogtepunt gezorgd. In de Champions League gingen de ...

232
232
Sporting-Club Brugge: Hayen voert twee sleutelwissels door

In de Champions League staat Club Brugge woensdagavond voor een erg belangrijke wedstrijd. Zo mikt ...

198
198
Anderlecht gelooft ogen niet: "Zou hem meepakken naar WK"

RSC Anderlecht boekte afgelopen weekend zijn eerste uitzege sinds half augustus. Nochtans speelden ...

420
420

Meer sportnieuws