KV Mechelen wint eindelijk: "Mooi voetbal komt wel"

274 stemmen
KV Mechelen wint eindelijk:

Het is voor KV Mechelen geen makkelijk seizoensbegin geweest. Ze hadden ongetwijfeld gehoopt op beter dan een twee op twaalf, maar op speeldag vijf hebben ze eindelijk hun eerste wedstrijd gewonnen. En dat bovendien op de Bosuil, waar ze Antwerp met 0-1 klopten.

Het lot leek Malinwa nochtans niet gunstig gezind. Het moest achterin opnieuw de geblesseerde Vanheusden missen en bovendien zagen ze vroeg in de wedstrijd ook nog eens Van Cleemput uitvallen. Het was echter uitgerekend diens vervanger Van den Eynden die voor het enige doelpunt zorgde.

LEES OOK: Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

De Wolf blonk uit bij KV Mechelen

Daarnaast mocht KVM ook een sterke Ortwin De Wolf dankbaar zijn. De doelman was tegen zijn oude ploeg ondanks een blauw oog outstanding en pakte uit met enkele belangrijke reddingen.

"Het doet enorm veel deugd om vandaag drie punten te pakken", grijnsde hij dan ook bij Sporza. "Ik ben redelijk pompaf. Het was mentaal ook een zware match. Het ging niet alleen om de reddingen, maar ook om de ploeg solide te houden. Zeker achteraan hebben we veel moeten roteren."

Punten zijn belangrijkste voor KVM

Maar in moeilijke omstandigheden werd er dus toch gewonnen. "Als de gasten die erin komen dan presteren, ben ik daar heel tevreden mee. Het draait om punten pakken. Mooi voetbal komt wel met de tijd", weet De Wolf.

KV Mechelen lijkt immers nog niet op zijn sterkst te staan. Zo moest Benito Raman al meteen invallen, ondanks dat hij nog maar pas neergestreken was. Besnik Hasi zal in de laatste weken van de zomermercato bovendien op nog enkele bijkomende versterkingen hopen.

Was het een verdiende zege voor KV Mechelen?

Meest recent

Hayen baalt: vier pionnen out voor Antwerp

KRC Genk moet aan de bak tegen Royal Antwerp FC. De Limburgers beseffen dat het van moeten is, want ...

12
12
Sibierski aan zet: blijft 'miscast' dan toch bij Anderlecht?

Bij RSC Anderlecht gaat er heel wat volk de club verlaten komende zomer. Over één ...

99
99
FC Barcelona brengt geweldig nieuws over Flick

FC Barcelona werd dit seizoen op overtuigende wijze kampioen in Spanje. De Catalanen spelen ...

19
19
Nét geen WK met de Rode Duivels, weldra terug in JPL?

Héél wat Belgische clubs zoeken op de transfermarkt naar opportuniteiten. Misschien is ...

49
49
Vandenbempt looft Bruggeling: "Op 1 bij de Gouden Schoen"

Club Brugge wordt kampioen, dat is duidelijk. Blauw-Zwart maakte héél veel indruk in ...

164
164
Anderlecht heeft beet en sluit nieuw contract af

RSC Anderlecht is bij de eerste ploeg al jaren op de dool, maar gelukkig is er Neerpede. Daar zijn ...

110
110
Roméo Lavia moet nieuwe opdoffer slikken

Rudi Garcia stelde vrijdag heel wat potentiële Rode Duivels teleur bij het bekend maken van ...

92
92
'Cercle wrijft zich in handen: transferstrijd helemaal los'

Cercle Brugge blikt alweer terug op een moeilijk seizoen, waarin het pas in de Relegation Play-Off ...

61
61
Vrancken lacht tanden bloot na vraag over toekomst

STVV moest zaterdag wel vrede nemen met een gelijkspel tegen AA Gent, maar dat kon de pret op Stayen ...

135
135
'Exit Rigaux: Club kiest voor verrassende vervanging'

Club Brugge staat voor een nieuwe landstitel, maar ook voor grote veranderingen. Zowel op als naast ...

382
382
Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

74
74
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

443
443
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

97
97
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

301
301
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

491
491
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

359
359
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

458
458
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

539
539
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

908
908
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

218
218
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

381
381
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

127
127
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

289
289
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

524
524

Meer sportnieuws