Antwerp alweer onderuit: "Het is echt klote"

door
Antwerp alweer onderuit:

Antwerp neemt dit seizoen toch een beetje een nieuwe start, want het tijdperk van grote namen en bijna ongelimiteerde investeringen door Paul Gheysens lijkt voorbij. Het nieuwe Antwerp raakt echter maar moeizaam op de rails, want van zijn eerste vijf wedstrijden heeft het er maar liefst drie verloren.

Eerder ging Antwerp al onderuit in de toppers tegen Anderlecht en Club Brugge - dat kan weleens gebeuren. Dan was de nederlaag van zaterdag een pak pijnlijker, want het ging op de eigen Bosuil onderuit tegen KV Mechelen, dat pas zijn eerste overwinning van het seizoen pakte.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes staat aan begin van bloedstollend avontuur

Grote frustatie bij Janssen

De frustraties liepen dan ook hoog op bij de Great Old. "Daar staan we weer. Buiten die kansen moeten we wel nog beter kunnen. Ik had niet het idee dat we veel grip hadden op de wedstrijd", legde Vincent Janssen bij Sporza de vinger op de wonde. "Het was moeilijk om hen onder druk te zetten. Op een gegeven moment moet het een slotoffensief worden, en dat is niet wat we willen." 

Wat het extra pijnlijk maakte, dat de Antwerpse kansen allemaal gekeerd werden door doelman De Wolf. "Hij heeft bij ons gezeten, dus we wisten dat hij een uitstekende keeper is", herinnerde Janssen zich uiteraard. "Blij voor hem, maar voor ons is het echt klote."

Mager rapport voor Antwerp

Antwerp blijft achter met een zes op vijftien en dat is toch een teleurstellende start voor de Great Old. Het rapport zou de komende weken bovendien weleens nog slechter kunnen worden. Er wachten Antwerp in de komende twee wedstrijden immers toppers tegen Union en AA Gent.

Zal Antwerp zich snel herpakken?

Meest recent

Westerlo kondigt waanzinnig transferoffensief aan

De Europe Play-Off belooft de komende weken nog zeer spannend te worden. Genk leek dé ...

6
6
Anderlecht legt alweer goudhaantje onder contract

Bij Anderlecht blijft Neerpede van cruciaal belang. Met Tristan Degreef was vorig weekend nog een ...

21
21
Stijnen terechtgewezen: "Enkel relevant in podcast"

Het reguliere seizoen in de Challenger Pro League kent komend weekend zijn ontknoping. De strijd om ...

35
35
Infantino brengt belangrijk nieuws voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn in maart helemaal begonnen aan hun voorbereiding op het WK, dat binnen zowat ...

67
67
Rode kaart zindert na: Real woest, Kompany reageert gevat

De terugmatch tussen Bayern München en Real Madrid is woensdagavond een zinderend kijkstuk ...

228
228
Kompany schrijft alwéér Belgische geschiedenis

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en is zo door naar de volgende ronde. Een zeer ...

79
79
Van wereldkampioen tot WK-drama: Genk-fan Brecel stort in

Het kan verkeren in de topsportwereld, vraag dat maar aan Luca Brecel. In 2023 werd onze landgenoot ...

57
57
'Belgische clubs lonken naar nieuwe parel'

De Belgische clubs speuren heel de wereld rond naar versterking. Onze redactie weet dat ze steeds ...

52
52
'KV Mechelen hakt knoop door: ervaren pion moet weg'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en plaatste zich voor het eerst ooit voor de Champions' ...

90
90
'Janssen schokt iedereen met toekomstkeuze'

Royal Antwerp FC kent een rotseizoen en het is duidelijk dat er héél veel gaat ...

362
362
'Kompany verrast Bayern met straffe De Cat‑wending'

Nathan De Cat zit in een dossier dat almaar groter wordt. Bayern München duikt op, Vincent ...

225
225
Europa gaat compleet los op ‘tovenaar’ Kompany

Bayern München won met 4-3 van Real Madrid en daardoor spelen ze de halve finales van de ...

215
215
'Anderlecht zet zinnen op nieuwe centrumspits'

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar een nieuwe spits. We haalden eerder al aan dat ...

136
136
Bormans doet boekje open over 'band' met Bayat

Er doken al een aantal geruchten op dat Mogi Bayat inzake uitgaande transfers vaak zaken mag doen ...

38
38
Pakt Club Brugge uit met verrassende doelman?

Club Brugge gaat op zoek naar een nieuwe doelman. Blauw-Zwart werd al met een aantal keepers in ...

301
301
'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

RSC Anderlecht heeft komende zomer nood aan defensieve versterking. Er moet kracht én ...

104
104
Poppen aan het dansen: Real kookt over na UCL-uitschakeling

Het is Real Madrid dan toch niet gelukt om zich te plaatsen voor de halve finales van de Champions ...

417
417
POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

327
327
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

335
335
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

121
121
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

372
372
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

279
279
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

237
237
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

92
92
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

62
62

Meer sportnieuws