Antwerp alweer onderuit: "Het is echt klote"

362 stemmen
Antwerp alweer onderuit:

Antwerp neemt dit seizoen toch een beetje een nieuwe start, want het tijdperk van grote namen en bijna ongelimiteerde investeringen door Paul Gheysens lijkt voorbij. Het nieuwe Antwerp raakt echter maar moeizaam op de rails, want van zijn eerste vijf wedstrijden heeft het er maar liefst drie verloren.

Eerder ging Antwerp al onderuit in de toppers tegen Anderlecht en Club Brugge - dat kan weleens gebeuren. Dan was de nederlaag van zaterdag een pak pijnlijker, want het ging op de eigen Bosuil onderuit tegen KV Mechelen, dat pas zijn eerste overwinning van het seizoen pakte.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Grote frustatie bij Janssen

De frustraties liepen dan ook hoog op bij de Great Old. "Daar staan we weer. Buiten die kansen moeten we wel nog beter kunnen. Ik had niet het idee dat we veel grip hadden op de wedstrijd", legde Vincent Janssen bij Sporza de vinger op de wonde. "Het was moeilijk om hen onder druk te zetten. Op een gegeven moment moet het een slotoffensief worden, en dat is niet wat we willen." 

Wat het extra pijnlijk maakte, dat de Antwerpse kansen allemaal gekeerd werden door doelman De Wolf. "Hij heeft bij ons gezeten, dus we wisten dat hij een uitstekende keeper is", herinnerde Janssen zich uiteraard. "Blij voor hem, maar voor ons is het echt klote."

Mager rapport voor Antwerp

Antwerp blijft achter met een zes op vijftien en dat is toch een teleurstellende start voor de Great Old. Het rapport zou de komende weken bovendien weleens nog slechter kunnen worden. Er wachten Antwerp in de komende twee wedstrijden immers toppers tegen Union en AA Gent.

Zal Antwerp zich snel herpakken?

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

10
10
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

19
19
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

34
34
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

334
334
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

408
408
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

102
102
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

296
296
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

156
156
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

250
250
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

184
184
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1058
1058
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

429
429
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

260
260
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

660
660
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

761
761
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

169
169
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

804
804
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

173
173
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws