Antwerp alweer onderuit: "Het is echt klote"

door
Antwerp alweer onderuit:

Antwerp neemt dit seizoen toch een beetje een nieuwe start, want het tijdperk van grote namen en bijna ongelimiteerde investeringen door Paul Gheysens lijkt voorbij. Het nieuwe Antwerp raakt echter maar moeizaam op de rails, want van zijn eerste vijf wedstrijden heeft het er maar liefst drie verloren.

Eerder ging Antwerp al onderuit in de toppers tegen Anderlecht en Club Brugge - dat kan weleens gebeuren. Dan was de nederlaag van zaterdag een pak pijnlijker, want het ging op de eigen Bosuil onderuit tegen KV Mechelen, dat pas zijn eerste overwinning van het seizoen pakte.

LEES OOK: Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Grote frustatie bij Janssen

De frustraties liepen dan ook hoog op bij de Great Old. "Daar staan we weer. Buiten die kansen moeten we wel nog beter kunnen. Ik had niet het idee dat we veel grip hadden op de wedstrijd", legde Vincent Janssen bij Sporza de vinger op de wonde. "Het was moeilijk om hen onder druk te zetten. Op een gegeven moment moet het een slotoffensief worden, en dat is niet wat we willen." 

Wat het extra pijnlijk maakte, dat de Antwerpse kansen allemaal gekeerd werden door doelman De Wolf. "Hij heeft bij ons gezeten, dus we wisten dat hij een uitstekende keeper is", herinnerde Janssen zich uiteraard. "Blij voor hem, maar voor ons is het echt klote."

Mager rapport voor Antwerp

Antwerp blijft achter met een zes op vijftien en dat is toch een teleurstellende start voor de Great Old. Het rapport zou de komende weken bovendien weleens nog slechter kunnen worden. Er wachten Antwerp in de komende twee wedstrijden immers toppers tegen Union en AA Gent.

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs
16

Zal Antwerp zich snel herpakken?

Meest recent

Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

7
7
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

4
4
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

16
16
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

110
110
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

187
187
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

147
147
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

222
222
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

69
69
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

161
161
Vanhaezebrouck breekt lans: daverende verrassing in WK-selectie

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

160
160
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

896
896
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

76
76
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

107
107
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

328
328
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

138
138
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

461
461
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

46
46
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

195
195
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

173
173
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

231
231
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

266
266
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

171
171
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

205
205
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

406
406
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

690
690

Meer sportnieuws