Oude bekende zadelt Hoefkens met enorme kater op

217 stemmen
Oude bekende zadelt Hoefkens met enorme kater op

Carl Hoefkens waagt na zijn mislukte avonturen bij Club Brugge en Standard dit seizoen zijn kans als hoofdcoach bij NAC Breda. Daar nam hij alvast een veelbelovende start, want vorige week boekte de nieuwkomer in de Eredivisie een ware stuntzege tegen Ajax.

Daarmee wist Hoefkens in zijn tweede wedstrijd de nul weg te geven en zaterdag hoopte hij een vervolg te breien aan die straffe overwinning. Met FC Utrecht kwam er opnieuw een taaie klant op bezoek in het Rat Verlegh Stadion.

LEES OOK: 'Hoefkens verbaast en keert toch terug naar JPL'

Hoefkens leek op weg naar nieuwe zege

Het begon nochtans aanvankelijk goed. NAC zette voetballend zijn voet naast Utrecht en kwam enkele minuten voor rust op fraaie wijze op voorsprong. Janosek pakte uit met een knappe lange bal en Lucassen nam het leer in één keer heerlijk op de slof voor de 1-0.

In de tweede helft hielden de troepen van Hoefkens vervolgens makkelijk stand. De paal voorkwam zelfs de 2-0, maar de drie punten leken wel in Breda te blijven. Tot in blessuretijd een oude bekende van onze landgenoot het tij helemaal keerde.

Ohio neemt wraak op zijn ex-trainer

Met twee goals in de extra tijd boog Noah Ohio 1-0 immers nog om in een 1-2-zege voor FC Utrecht. De 21-jarige spits kwam vorig seizoen bij Standard nog onder Hoefkens amper aan spelen toe, maar nam nu dus gepast revanche op zijn ex-trainer.

Hoefkens blijft dus achter met drie op negen bij NAC. Utrecht, waar met Siebe Horemans en Alonzo Engwanda ook twee landgenoten in de basis stonden, puurt dan weer zeven punten uit zijn eerste drie wedstrijden en draait netjes mee in de subtop.

Mag Hoefkens tevreden zijn over zijn start bij NAC?

Meest recent

'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

55
55
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

12
12
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

165
165
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

26
26
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

138
138
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

25
25
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

372
372
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

399
399
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

112
112
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

76
76
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

342
342
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

371
371
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

369
369
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

132
132
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

152
152
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

662
662
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

80
80
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

147
147
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

281
281
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

315
315
Duivelse basiself houdt gemoederen bezig: drie verrassingen

Vanavond om 21u staan de Rode Duivels tegenover Iran. Na het 1-1 gelijkspel moet er absoluut ...

296
296
Meunier slaat hard terug op kritiek: “Als een gek”

De Rode Duivels nemen het vanavond op tegen Iran in de tweede groepswedstrijd van het WK. Tegen ...

90
90
Zorgt Garcia voor grote Lukaku-verrassing?

België heeft nood aan Romelu Lukaku in de spits, dat bleek duidelijk nog maar eens tegen ...

65
65
Rigaux krijgt ook volle laag over Vanhoutte-deal

De Nederlandse pers is anders dan de Belgische, dat mag Dévy Rigaux ook aan den lijve ...

319
319
"Groot vraagteken voor mij": Nilis twijfelt over Rode Duivel

Luc Nilis was een van de sierlijkste aanvallers die België ooit heeft gehad. De voormalige Rode ...

128
128

Meer sportnieuws