"Als Mertens stopt met voetballen, gaat hij ongelofelijk hard ..."

2609 stemmen

Dries Mertens ligt momenteel nog een jaar onder contract bij Galatasaray. De 37-jarige aanvaller lijkt aan zijn laatste seizoen als profspeler terug. Of gaat hij alsnog een Belgische uitdaging aan?

Mertens bezig aan laatste jaar?

Mertens speelde in zijn beginjaren in België, in de jeugd en in de lagere reeksen, maar hij speelde nooit in de Jupiler Pro League. RSC Anderlecht probeerde hem terug te halen toen hij bij FC Utrecht speelde, maar dat lukte niet. Nadien werd hij nog eens gelinkt aan RSCA, maar dat was nooit concreet.

Mertens liet al verstaan dat hij een terugkeer naar België niet zag zitten, als voetballer. In Het Belang van Limburg kreeg Sam Kerkhofs, voorzitter en eigenaar van Sporting Hasselt, de vraag of hij Mertens op termijn misschien wel eens voor Hasselt ziet spelen.

Alsnog naar Sporting Hasselt?

"Dries kennende: heel erg klein. Het enige scenario waarin ik dat zie gebeuren is dat hij eerst stopt, vervolgens in een gigantisch zwart gat valt en dan beslist om nog een paar maanden bij ons te komen sjotten. Maar dat zie ik niet gebeuren. Als Dries stopt, gaat hij ongelofelijk hard van het leven willen genieten", zei Kerkhofs die familie is van Kat Kerkhofs.

Het zou nochtans een mooie en zeer vlot gedeelde verhaallijn zijn in hun documentaire: 'De Spor'. Sporting Hasselt leeft weer dankzij het feit dat ze online heel goed in de markt werden gezet, waardoor er ook weer meer volk echt naar het stadion komt.

Zal Mertens ooit voor Hasselt spelen?

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

30
30
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

5
5
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

168
168
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

34
34
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

121
121
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

242
242
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

35
35
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

149
149
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

287
287
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

425
425
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

375
375
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

142
142
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

81
81
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

388
388
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

203
203
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

486
486
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

134
134
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

332
332
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

571
571
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

318
318
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1008
1008
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

471
471
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358

Meer sportnieuws