Preud’homme stellig: "De goesting is er niet meer"

453 stemmen
Preud’homme stellig:

Michel Preud’homme kende een mooie carrière als trainer, maar die grote Europese club kwam er nooit. Gaan we MPH ooit nog aan het werk zien in het voetbal? Hij sprak daarover bij Mid Mid.

LEES OOK: 'AA Gent veegt opmerkelijke aanbieding van tafel'

Preud’homme twijfelt (een beetje)

Preud’homme deed het zeer goed bij Standard, AA Gent, FC Twente en Club Brugge. Na zijn passage bij Club ging het bergaf en zijn terugkeer naar Standard was een zware teleurstelling. Nadien weigerde hij vooral voorstellen, onder meer van de Belgische voetbalbond.

Een terugkeer in de voetballerij zit er niet meteen aan te komen. Een job als bondscoach lijkt misschien nog het enige te zijn wat hij eventueel zou willen doen. Maar de honger is weg en het lijkt er dus op dat Preud’homme geen trainer meer zal worden, al laat hij de deur op een kier. 

Club Brugge, Standard en AA Gent

"Ik ben 65 jaar en officieel met pensioen. Als je een tijdje uit beeld bent, dan is het moeilijk om terug te keren. En de goesting is er ook niet meer. Na 40 jaar wil ik rust en van het leven genieten. Ik kijk nog graag naar voetbal. Normaal keer ik niet terug, al weet je nooit in het leven”, zei de coach.

Preud’homme won als coach twee Belgische titels, twee keer de Beker van België, een keer de Belgische supercup, een keer de Nederlandse supercup, de Nederlandse beker en de titel in Saudi-Arabië. Jammer genoeg probeerde hij het nooit in een grote buitenlandse competitie.

Zal MPH nog terugkeren in de voetballerij?

Meest recent

Anderlecht 10 jaar zonder prijs: Bruno spreekt over ambities

Bij RSC Anderlecht beginnen ze het seizoen met een thuismatch tegen La Louvière. Het ...

16
16
'Liverpool helemaal los: stuntdeal bij Barça, bod van 115 mil'

Na een tegenvallend seizoen wil Liverpool FC in de komende jaargang opnieuw een gooi doen naar de ...

12
12
Potts debuteert bij Club: ploegmaats doen boekje open

Club Brugge heeft de competitie geopend met een vlotte 3-0-overwinning tegen KV Kortrijk. Daarbij ...

173
173
Vermeeren forceert plots sensationele transferwending

Arthur Vermeeren leek bij RB Leipzig opnieuw op weg naar de uitgang. Enkele maanden later ligt alles ...

166
166
'Genk lanceert nieuw offensief: dríé extra aanwinsten'

KRC Genk opent zondagnamiddag zijn nieuwe seizoen met een bezoek aan Zulte Waregem. Ondertussen ...

236
236
Club Brugge heeft nieuw 'monster': kranten gaan uit hun dak

Club Brugge is foutloos aan de nieuwe jaargang in de Jupiler Pro League begonnen. Vrijdagavond ...

441
441
Koffi of Chambaere? Hubert geeft zijn keuze prijs

Union SG zag Kjell Scherpen naar Ipswich Town in Engeland vertrekken en haalde Hervé Koffi ...

61
61
Vanaken looft aanwinst: "Ongelooflijk!"

Club Brugge won met 3-0 van KV Kortrijk. Een goede opener van het seizoen. De landskampioen had ...

570
570
Lee meteen lieveling bij Club: "Heb ik nog nooit meegemaakt"

Club Brugge heeft het seizoen geopend met een vlotte 3-0-zege tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart is nog ...

747
747
Efficiënt Club haalt na rust trekker over tegen kranig KVK

Club Brugge moest even op gang komen, maar maakte na rust toch komaf met een kranig KV Kortrijk. De ...

118
118
'Clement vangt bot: Standard eist 8 miljoen euro'

Als het van Philippe Clement afhangt, dan gaat hij deze zomer nog shoppen bij Standard. Dat meldt ...

308
308
Tzolis: "Daarom verliet ik Club voor Arsenal"

Bij Club Brugge zagen ze Christos Tzolis naar Arsenal vertrekken. Dat leverde 40 miljoen euro op. De ...

508
508
Club Brugge op voorsprong: Brugse fans schrikken even

Club Brugge en KV Kortrijk openden vanavond de Jupiler Pro League. De eerste 45 minuten liggen ...

216
216
"Ik verlaat Anderlecht komende zomer niét"

Bij RSC Anderlecht was het de afgelopen jaren een komen en gaan van spelers. Vaak waren spelers al ...

462
462
Standard hoopt op nieuwe sensatie: "Enorme club"

Standard plukte Salieu Drammeh voor ruim twee miljoen euro weg bij het Noorse Lillestrøm SK. ...

181
181
Stevige bom onder spraakmakend huwelijk Cristiano Ronaldo?

Cristiano Ronaldo blijft ook na zijn 40ste de debatten beheersen. De Portugees staat voor een ...

100
100
Madou maakt volgende ingaande transfer Club Brugge bekend

Club Brugge staat op het punt om een nieuwe opvallende zomertransfer af te ronden. De Spaanse ...

538
538
Jupiler Pro League met 5 jonge parels: van RSCA tot Club Brugge

Alle jaren horen we hetzelfde cliché: de competitie is kwalitatief armer geworden. De Jupiler ...

319
319
'Na Club Brugge-akkoord: ongeziene wending rond Adedeji'

Na zijn akkoord met Club Brugge leek Noah Adedeji-Sternberg op weg naar de uitgang bij KRC Genk. ...

1565
1565
Ruben Van Gucht zorgt voor enorme relationele schokgolf

Ruben Van Gucht blijft een naam die reacties uitlokt. De sportjournalist haalt al jaren de ...

103
103
Club Brugge - KV Kortrijk: Leko voert twee wissels door

Club Brugge en KV Kortrijk openen vanavond de Jupiler Pro League. Blauw-Zwart wil na de nederlaag in ...

124
124
Standard stalt verdediger bij andere Belgische club

Bij Standard kenden ze al een zeer drukke zomermercato. Sportief directeur Marc Wilmots wist al de ...

64
64
Biancone geeft smaakmaker RSCA raad: "Nog jaar blijven"

Bij RSC Anderlecht verloren ze met Thorgan Hazard en Nathan De Cat twee sterkhouders, Keisuke Goto ...

509
509
Sommer geeft toe: “Die club was ook een optie”

Club Brugge pakte stevig uit door Yann Sommer transfervrij aan te trekken. Hij was vorig jaar nog ...

468
468
'Anderlecht hakt volgende week knoop door over transfer'

RSC Anderlecht gaat zich nog roeren op de transfermarkt. Sportief directeur Antoine Sibierski gaat ...

355
355

Meer sportnieuws