Riemer vloekt: duo valt door de mand bij Anderlecht

door
Riemer vloekt: duo valt door de mand bij Anderlecht

Dankzij een krappe 0-1 zege tegen Dinamo Minsk staat Anderlecht met één been in de groepsfase van de Conference League. Toch was het opnieuw niet allemaal rozengeur en maneschijn bij de Brusselaars, die andermaal geen overtuigende prestatie op de mat wisten te leggen. Een aantal spelers vielen dan ook door compleet door de mand.

Brian Riemer, die vooral Colin Coosemans mocht bedanken dat zijn team met de hakken over de slot een bonus voor de terugmatch in het Lotto Park veroverde, pakte enigszins verrassend uit met een aantal wijzingen in zijn typeploeg. Zo maakte Killian Sardella achterin voor het eerst plaats voor Thomas Foket, en werd er ook voorin gewisseld.

LEES OOK: 'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Angulo ergert Riemer

Tenslotte verschenen zowel Nilson Angulo als Luis Vazquez aan de aftrap, waardoor Yari Verschaeren en Kasper Dolberg naar de bank verhuisden. Een experiment dat echter niet het gewenste resultaat opleverde, want de twee aanvallers slaagden er allebei niet in om hun stempel te drukken en werden dan ook vroegtijdig naar de kant gehaald.

Het Laatste Nieuws zag hoe vooral Angulo de lijn van zijn zwakke invalbeurt tegen KV Mechelen doortrok en Riemer zo zelfs op de zenuwen werkte. "Dit soort wedstijden zouden een kolfje naar zijn hand moeten zijn, maar de technisch vaardige winger gaf niet thuis", aldus de krant over de logische vervanger van de geblesseerde Francis Amuzu.

Vazquez onbeholpen

Ook bij Het Nieuwsblad was men streng voor de 21-jarige Ecuadoraan, die met een vier op tien als enige een buis op zijn rapport kreeg. Vazquez slaagde er evenmin in om zijn kans te grijpen. "De Argentijn maakte een onbeholpen indruk", aldus HLN, terwijl Het Nieuwsblad wel opmerkt dat hij hard werkt en tenminste weegt op de verdediging.

Niettemin kreeg Vazquez, net zoals Foket, Anders Dreyer, Theo Leoni en de ingevallen Majeed Ashimeru overigens, ook daar slechts een vijf op tien voor zijn matig optreden in Hongarije. Of hoe het jonge duo Zuid-Amerikanen de eerstkomende tijd wellicht toch genoegen zal moeten blijven met een zitje op de bank.

In wie gelooft u nog het meest bij RSCA?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

60
60
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

25
25
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

50
50
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

18
18
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

83
83
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

165
165
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

150
150
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

55
55
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

127
127
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

59
59
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

49
49
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

103
103
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

286
286
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

250
250
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

142
142
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

491
491
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

374
374
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1292
1292
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

690
690
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

252
252
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

180
180
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

389
389
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

176
176
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

346
346

Meer sportnieuws