Riemer vloekt: duo valt door de mand bij Anderlecht

door
Riemer vloekt: duo valt door de mand bij Anderlecht

Dankzij een krappe 0-1 zege tegen Dinamo Minsk staat Anderlecht met één been in de groepsfase van de Conference League. Toch was het opnieuw niet allemaal rozengeur en maneschijn bij de Brusselaars, die andermaal geen overtuigende prestatie op de mat wisten te leggen. Een aantal spelers vielen dan ook door compleet door de mand.

Brian Riemer, die vooral Colin Coosemans mocht bedanken dat zijn team met de hakken over de slot een bonus voor de terugmatch in het Lotto Park veroverde, pakte enigszins verrassend uit met een aantal wijzingen in zijn typeploeg. Zo maakte Killian Sardella achterin voor het eerst plaats voor Thomas Foket, en werd er ook voorin gewisseld.

LEES OOK: Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Angulo ergert Riemer

Tenslotte verschenen zowel Nilson Angulo als Luis Vazquez aan de aftrap, waardoor Yari Verschaeren en Kasper Dolberg naar de bank verhuisden. Een experiment dat echter niet het gewenste resultaat opleverde, want de twee aanvallers slaagden er allebei niet in om hun stempel te drukken en werden dan ook vroegtijdig naar de kant gehaald.

Het Laatste Nieuws zag hoe vooral Angulo de lijn van zijn zwakke invalbeurt tegen KV Mechelen doortrok en Riemer zo zelfs op de zenuwen werkte. "Dit soort wedstijden zouden een kolfje naar zijn hand moeten zijn, maar de technisch vaardige winger gaf niet thuis", aldus de krant over de logische vervanger van de geblesseerde Francis Amuzu.

Vazquez onbeholpen

Ook bij Het Nieuwsblad was men streng voor de 21-jarige Ecuadoraan, die met een vier op tien als enige een buis op zijn rapport kreeg. Vazquez slaagde er evenmin in om zijn kans te grijpen. "De Argentijn maakte een onbeholpen indruk", aldus HLN, terwijl Het Nieuwsblad wel opmerkt dat hij hard werkt en tenminste weegt op de verdediging.

Niettemin kreeg Vazquez, net zoals Foket, Anders Dreyer, Theo Leoni en de ingevallen Majeed Ashimeru overigens, ook daar slechts een vijf op tien voor zijn matig optreden in Hongarije. Of hoe het jonge duo Zuid-Amerikanen de eerstkomende tijd wellicht toch genoegen zal moeten blijven met een zitje op de bank.

In wie gelooft u nog het meest bij RSCA?

Meest recent

Euforie helemaal weg: pover Anderlecht niet voorbij La Louvière

Nog geen vier dagen na de indrukwekkende bekerzege op Antwerp FC, staat RSC Anderlecht weer stevig ...

58
58
CPL: Beveren overwint sneeuwstorm, duel Jong Gent gestaakt

De wedstrijden in de Jupiler Pro League konden uiteindelijk afgewerkt worden, in de Challenger Pro ...

20
20
‘Clash bij Anderlecht: bestbetaalde ster naar de exit?’

Bij Anderlecht schuift een belangrijk contractdossier stilaan richting breekpunt. RSCA wil de ...

299
299
Antwerp in zak en as: "Dit was géén voetbalwedstrijd"

Antwerp FC heeft een absolute horror-week achter de rug. De Great Old gaf zijn ticket voor de ...

39
39
Kijkers Anderlecht-La Louvière niet te spreken: "Wie kan dít uitleggen?!"

RSC Anderlecht kruiste zondagavond de degens met La Louvière. Door het harde werk van heel ...

110
110
Leko geeft eerste reactie op 'duw-incident' met Campbell

Het is Club Brugge zondagmiddag gelukt om de Brugse derby tegen Cercle naar zich toe te trekken. ...

215
215
Afgang Atlético vlak voor Club, sneeuw teistert Eredivisie

Als Club Brugge aanstaande woensdag wil winnen van Atlético Madrid, kan het beste ten rade ...

95
95
Anderlecht-La Louvière tóch gespeeld: aftrap uitgesteld

RSC Anderlecht boekte donderdag zijn ticket voor de bekerfinale met een 0-4-zege op Antwerp. Die ...

372
372
Mechele geeft verklaring voor corner-fiasco bij Club

Club Brugge heeft zondagmiddag de derby tegen Cercle Brugge naar zich toe kunnen trekken: 1-2. ...

132
132
Antwerp krijgt klappen: Westerlo wint enorm sneeuwgevecht

Daags na het drama in de halve finales van de beker, heeft Antwerp FC weer een mokerslag ...

136
136
Cercle genadig voor Club: "Dát stoort me enorm"

Cercle Brugge heeft het zondagmiddag nagelaten om gouden punten te pakken in de strijd om het ...

206
206
Komst Schreuder in gevaar? Anderlecht krijgt belangrijk nieuws

RSC Anderlecht kruist zondagavond de degens met La Louvière. Die wedstrijd zal nog steeds ...

326
326
'Liverpool zet zich schrap: opzienbarende transfer Salah'

Liverpool FC plaatste zich zaterdag ten koste van Brighton voor de volgende ronde van de FA Cup en ...

101
101
Heftig beeld: Leko pakt speler in volle match bruut aan

Club Brugge heeft zondagmiddag de drie punten gepakt in de derby tegen Cercle Brugge. Maar van ...

413
413
Anderlecht speelt met vuur: "Niets geleerd uit eigen fouten"

RSC Anderlecht is naarstig aan het werk om zo snel mogelijk een nieuwe hoofdtrainer te presenteren. ...

540
540
Club overtuigt niet maar wint nipt in uitgesneeuwde derby

Club Brugge heeft zondagmiddag optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij leider Union SG. ...

107
107
Kompany huivert: enorme Neuer-domper bij Bayern

Bayern München heeft zaterdag geen steken laten vallen in de Bundesliga en klopte Werder Bremen ...

74
74
Volckaert verklapt: zo reageerde De Mil na cruciale zege

AA Gent heeft zaterdagavond een gouden zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Offs. De ...

115
115
"Rampzalig" - grote schlemiel afgemaakt bij pover Club

Daags voor de komst van Atlético Madrid in de Champions League, moest Club Brugge eerst nog ...

288
288
Nieuwe bondscoach na WK? Garcia-afspraak onthuld

Brussel is deze week de gaststad voor het grote FIFA-congres. In de marge daarvan werd ...

297
297
Nog groter boegbeeld: Real fêteert Courtois na straffe mijlpaal

Real Madrid heeft zaterdagavond voorlopig weer beslag gelegd op de leidersplaats in La Liga. De ...

93
93
Transferdeal Club en Barça? Makelaar doet boekje open

Club Brugge KV wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten vanuit de eigen opleiding richting ...

270
270
Plotse ommekeer Genk: Hayen ziet grote verandering

Na de pijnlijke 1 op 6 tegen Zulte Waregem en Cercle Brugge, leek KRC Genk definitief uitgeteld voor ...

435
435
Anderlecht compleet verrast over Ndiaye en Vazquez

Bij RSC Anderlecht lieten ze in januari een aantal spelers gaan. Moussa Ndiaye trok naar Schalke 04, ...

714
714
Cercle-Club: Leko zet twee smaakmakers op de bank

Om 13u30 werken Cercle Brugge en Club Brugge de Brugse derby af. Cercle kan maar best winnen na de ...

148
148

Meer sportnieuws