Riemer vloekt: duo valt door de mand bij Anderlecht

door
Riemer vloekt: duo valt door de mand bij Anderlecht

Dankzij een krappe 0-1 zege tegen Dinamo Minsk staat Anderlecht met één been in de groepsfase van de Conference League. Toch was het opnieuw niet allemaal rozengeur en maneschijn bij de Brusselaars, die andermaal geen overtuigende prestatie op de mat wisten te leggen. Een aantal spelers vielen dan ook door compleet door de mand.

Brian Riemer, die vooral Colin Coosemans mocht bedanken dat zijn team met de hakken over de slot een bonus voor de terugmatch in het Lotto Park veroverde, pakte enigszins verrassend uit met een aantal wijzingen in zijn typeploeg. Zo maakte Killian Sardella achterin voor het eerst plaats voor Thomas Foket, en werd er ook voorin gewisseld.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

Angulo ergert Riemer

Tenslotte verschenen zowel Nilson Angulo als Luis Vazquez aan de aftrap, waardoor Yari Verschaeren en Kasper Dolberg naar de bank verhuisden. Een experiment dat echter niet het gewenste resultaat opleverde, want de twee aanvallers slaagden er allebei niet in om hun stempel te drukken en werden dan ook vroegtijdig naar de kant gehaald.

Het Laatste Nieuws zag hoe vooral Angulo de lijn van zijn zwakke invalbeurt tegen KV Mechelen doortrok en Riemer zo zelfs op de zenuwen werkte. "Dit soort wedstijden zouden een kolfje naar zijn hand moeten zijn, maar de technisch vaardige winger gaf niet thuis", aldus de krant over de logische vervanger van de geblesseerde Francis Amuzu.

Vazquez onbeholpen

Ook bij Het Nieuwsblad was men streng voor de 21-jarige Ecuadoraan, die met een vier op tien als enige een buis op zijn rapport kreeg. Vazquez slaagde er evenmin in om zijn kans te grijpen. "De Argentijn maakte een onbeholpen indruk", aldus HLN, terwijl Het Nieuwsblad wel opmerkt dat hij hard werkt en tenminste weegt op de verdediging.

Niettemin kreeg Vazquez, net zoals Foket, Anders Dreyer, Theo Leoni en de ingevallen Majeed Ashimeru overigens, ook daar slechts een vijf op tien voor zijn matig optreden in Hongarije. Of hoe het jonge duo Zuid-Amerikanen de eerstkomende tijd wellicht toch genoegen zal moeten blijven met een zitje op de bank.

In wie gelooft u nog het meest bij RSCA?

Meest recent

Vuurwerk in Limburg: analisten geven favoriet Genk-STVV

Het epicentrum van de 29ste speeldag in de Jupiler Pro League, ligt zondagmiddag in Limburg. In de ...

72
72
Gent zeker van Play-Off I? Spelers maken statement

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

128
128
TRANSFERUURTJE: 'Dubbelklapper Club, wending Lukaku/De Bruyne'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

146
146
Alarm bij Club Brugge: ‘Gevaarlijke cocktail Ivan Leko’

Club Brugge speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen RSC Anderlecht. Ondanks het overwicht in ...

93
93
Colpaert haalt meteen ferm uit na nederlaag Zulte

Zulte Waregem blijft in de hoek zitten waar de klappen vallen. Ook na het ontslag van Sven ...

210
210
Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

221
221
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

79
79
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

217
217
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

120
120
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

518
518
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

515
515
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

367
367
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

316
316
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

152
152
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

599
599
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

530
530
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

335
335
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

168
168
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

479
479
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

230
230
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

314
314
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

86
86
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

202
202
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

456
456
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

134
134

Meer sportnieuws