‘Miljoenenbod van Europese topclub op Sadiki onthuld’

211
‘Miljoenenbod van Europese topclub op Sadiki onthuld’

Noah Sadiki is gewild deze zomermercato. Het jeugdproduct van Anderlecht is nu een vaste waarde bij Union SG en kan mogelijk een toptransfer maken. Union Berlin en Olympique Lyonnais zijn geïnteresseerd. 

Union Berlin trekt al een tijd aan de mouw van Sadiki, maar Union weigerde naar verluidt al drie aanbiedingen. Nu komt Lyon op de proppen met een bod. De Franse club wordt toch gezien als een Europese topclub al kende het afgelopen seizoen een minder jaar.

LEES OOK: Godts in zevende hemel: Luis Enrique onthult primeur

Miljoenenbod

Plots ging het snel voor Sadiki. Union SG kreeg een bod binnen van Lyon en de 19-jarige middenvelder ziet een transfer naar Frankrijk wel zitten. Journalist Sacha Tavolieri heeft het exacte bod van Lyon onthuld. Het zou om een betalende uitleenbeurt gaan van 500.000 euro met een verplichte aankoopoptie van 4,5 miljoen euro.

De kans is groot dat Union dat bod echter niet zal accepteren, maar men verwacht dat Lyon meteen met een verbeterd bod op de proppen zal komen. De Franse topclub plukte in het verleden al Jupiler Pro League-smaakmakers Gift Orban en Malick Fofana weg bij KAA Gent.

John Textor

Met Textor heeft Lyon een voorzitter die de Belgische competitie goed kent. RWDM zit namelijk ook in de portefeuille van de Amerikaanse eigenaar, net zoals het Braziliaanse Botafogo en het Engelse Crystal Palace. Lyon kijkt dan ook vaak rond in de JPL de afgelopen tijd.

Naast twee ex-KAA Gent-spelers loopt er ook een Rode Duivel rond bij Lyon. Orel Mangala speelde eerst op huurbasis bij Les Gones, maar werd vervolgens definitief overgenomen. Is er met Sadiki een nieuwe Belg op komst?

Welke club moet Sadiki kiezen?

Meest recent

Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

32
32
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

82
82
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

19
19
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

39
39
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

105
105
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

63
63
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

40
40
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

62
62
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

94
94
'Droomtransfer Tresoli: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

160
160
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

380
380
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

124
124
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

213
213
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

35
35
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

150
150
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

31
31
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

171
171
Burgess-drama bij KAA Gent: “Iedereen is aangedaan”

KAA Gent is niet meer ongeslagen bij KAA Gent. De Buffalo’s verloren met 2-0 van Lommel. Coach ...

410
410
Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Marc Coucke kan na een bewogen periode bij Anderlecht opnieuw wat opgeluchter ademhalen. De ...

96
96
Goudhaantje grijpt kans: Anderlecht dumpt duur duo

Ondanks een grotendeels matige eerste helft won RSC Anderlecht vlot met 4-1 van Westerlo. Heel wat ...

450
450
'Done deal: KRC Genk tast in buidel voor toptalent'

Jess Thorup zit met zijn handen in het spreekwoordelijke haar, want ook in Mechelen kon KRC Genk ...

195
195
Defour gaat straffe uitdaging aan: "Avontuur van mijn leven"

Steven Defour lijkt voorlopig geen actieve rol meer te gaan opnemen in de voetbalwereld. Na zijn ...

53
53
Bruno redt vel: uitstel van executie bij Anderlecht?

Na een resem uitmatchen om snel te vergeten, kon RSC Anderlecht in eigen huis eindelijk nog eens ...

192
192
‘Haaland per direct weg bij City na vertrouwensbreuk’

Erling Haaland tekende in januari 2025 bij Manchester City tot 2034, zonder afkoopclausule. Een half ...

632
632
De Mil kruist vingers: update uit ziekenboeg AA Gent

AA Gent deed afgelopen weekend een slechte zaak in het klassement, want door de 2-0 nederlaag in ...

166
166

Meer sportnieuws