Hayen komt met stevige waarschuwing voor Club Brugge

door
Hayen komt met stevige waarschuwing voor Club Brugge

Club Brugge was twijfelend aan het seizoen begonnen, maar na de overwinning tegen Royal Antwerp FC hoopt Nicky Hayen dat de trein vertrokken is. Komende speeldag wacht promovendus Dender.

Hayen kon nog niet winnen van een club die niet tot de G6 behoort. De oefenmeester van Club Brugge hoopt dat daar komende zondag verandering in komt en deelt een stevige waarschuwing uit.

LEES OOK: Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Vorig seizoen

Hayen weet dat het sukkelt tegen de ‘mindere’ clubs. “Hoe langer dat uitblijft, hoe dichterbij het komt. Als je naar de resultaten van vorig seizoen kijkt, dan is puntenverlies tegen dat soort clubs toch iets wat in het oog springt. Hopelijk is dat een les geweest. Dender heeft veel maturiteit en ze zijn in vorm. Ze leveren ook heel veel strijd. We zullen honderd procent moeten zijn, want er zijn geen gemakkelijke matchen meer in België.”

De T1 van Club Brugge zag dat de winst tegen Antwerp erg belangrijk was voor Blauw-Zwart. “We willen elke week beter presteren. De overwinning tegen Antwerp gaf ons zuurstof. Nu willen we snel naar het niveau toegroeien opdat we weer onhoudbaar zijn. Opluchting is een groot woord, maar we waren wel tevreden met de drie punten tegen Antwerp. Ik was vooral blij voor de spelersgroep dat we het over de streep hebben getrokken”, citeert Het Laatste Nieuws.

Slechte start

Landskampioen Club Brugge is met een vier op twaalf nog steeds slecht aan het seizoen begonnen. Het verloor eerder al van KRC Genk en Standard en speelde gelijk tegen KV Mechelen. Promovendus Dender is een pak beter aan het seizoen begonnen en is nog ongeslagen in de Jupiler Pro League.

De club met het kleinste budget van de Belgische eerste klasse speelde op de eerste speeldag 0-0 gelijk tegen Union SG waarna het een zes op zes pakte tegen respectievelijk KAA Gent (1-2) en Dender (4-1). Afgelopen speeldag werd het 3-3 tegen STVV. Dender staat voorlopig derde.

Heeft Hayen hier gelijk?

Meest recent

Union of Club? De Mil duidt toekomstige kampioen al aan

AA Gent was tijdens de twee laatste speelrondes van de Champions' Play-Offs de scherprechter in het ...

91
91
'Rennovatie Real: terugkeer smaakmaker nú al beklonken'

Real Madrid dreigt het seizoen met lege handen te gaan afsluiten. Komende zomer zal er dan ook heel ...

61
61
'Club in actie: zes miljoen voor eerste zomeraanwinst'

Club Brugge strijdt momenteel volop voor de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis. Maar achter ...

109
109
Anderlecht houdt hart vast: Taravel legt noodscenario klaar

De bekerfinale mag dan wel het grootste doel van de komende weken zijn, in de Champions' Play-Offs ...

194
194
Leko lyrisch: nieuwe titeljoker staat op bij Club Brugge

Club Brugge heeft zondagmiddag een uitstekende zaak gedaan in de Champions' Play-Offs. Blauw-Zwart ...

136
136
Club voorlopig leider: Vetlesen en Tzolis meppen Gent KO

In afwachting van de Brusselse derby tussen RSC Anderlecht en Union SG, heeft Club Brugge voorlopig ...

103
103
'Magistrale goal gaat wereld rond: knaltransfer Mika Godts'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

38
38
Westerlo kookt over: ref keihard aangepakt tijdens rust

Na twee speeldagen stond KVC Westerlo nog op kop in de Europe Play-Offs, ondertussen zijn de ...

82
82
"Groot probleem" - pijnlijke vaststelling tijdens Gent-Club

In de Champions' Play-Offs stond zondagmiddag een erg interessant duel op het programma. Zo ging ...

283
283
'Anderlecht wil uitpakken met oud-speler PSG en Dortmund'

Bijna drie maanden na het ontslag van Olivier Renard, zit RSC Anderlecht nog steeds zonder sportief ...

167
167
Kompany door het lint in kleedkamer: Bayern-sterren getuigen

Bayern München heeft zaterdag extra vertrouwen getankt voor de Champions League-kraker op Paris ...

258
258
Goto respectloos? Anderlecht-spelers zwaar op plaats gezet

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

479
479
Drie wissels bij Gent, Leko laat grote naam links liggen

Zondagmiddag staat opnieuw een erg mooie affiche op het programma in de Champions' Play-Offs. Zo ...

158
158
'Zomerse transferbom: PSG pakt zwaar uit op mercato'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

191
191
TRANSFERUURTJE: 'Club lonkt naar Ajax, transfergevecht Karetsas'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

173
173
Horror bij Schalke 04: Medewerkers in shock na vondst lijk

In het stadion van FC Schalke 04 is een tragische ontdekking gedaan. In een toilet van de ...

49
49
'RSCA-Union: Taravel dumpt duo, Hubert verrast'

Nadat het op een diefje won van AA Gent en KV Mechelen werd RSC Anderlecht donderdag door STVV met ...

277
277
'Club Brugge heeft beet: toptarget geeft jawoord'

In de titelrace kan Club Brugge zich wellicht geen fouten meer veroorloven, en dus is het straks ...

388
388
'Sibierski drukt stempel: eerste wapenfeit in Anderlecht'

RSC Anderlecht zit nog altijd zonder technisch directeur, want voorlopig blijft het wachten op een ...

391
391
'Gent-Club: De Mil waagt gokje, dilemma voor Leko'

In de Champions' Play-Offs geven AA Gent en Club Brugge straks het startschot voor speeldag vier. In ...

114
114
BV’s in zinderend titelduel: Drama loert om de hoek

Is Sporting Hasselt stilaan op weg naar een soort Wrexham-scenario? Onder leiding van BV's Sam ...

217
217
'Anderlecht loopt blauwtje: comeback van de baan'

Terwijl er alsmaar meer gespeculeerd wordt over de comeback van Romelu Lukaku, flirt RSC Anderlecht ...

147
147
Vanden Borre verrast: uitspraken over Anderlecht en Club

RSC Anderlecht hoopt dit jaar met de beker eindelijk nog eens een prijs te pakken, Club Brugge ...

374
374
Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

171
171
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

51
51

Meer sportnieuws