Hayen komt met stevige waarschuwing voor Club Brugge

383 stemmen
Hayen komt met stevige waarschuwing voor Club Brugge

Club Brugge was twijfelend aan het seizoen begonnen, maar na de overwinning tegen Royal Antwerp FC hoopt Nicky Hayen dat de trein vertrokken is. Komende speeldag wacht promovendus Dender.

Hayen kon nog niet winnen van een club die niet tot de G6 behoort. De oefenmeester van Club Brugge hoopt dat daar komende zondag verandering in komt en deelt een stevige waarschuwing uit.

LEES OOK: Genk pakt uit: Hayen krijgt héél wat versterking

Vorig seizoen

Hayen weet dat het sukkelt tegen de ‘mindere’ clubs. “Hoe langer dat uitblijft, hoe dichterbij het komt. Als je naar de resultaten van vorig seizoen kijkt, dan is puntenverlies tegen dat soort clubs toch iets wat in het oog springt. Hopelijk is dat een les geweest. Dender heeft veel maturiteit en ze zijn in vorm. Ze leveren ook heel veel strijd. We zullen honderd procent moeten zijn, want er zijn geen gemakkelijke matchen meer in België.”

De T1 van Club Brugge zag dat de winst tegen Antwerp erg belangrijk was voor Blauw-Zwart. “We willen elke week beter presteren. De overwinning tegen Antwerp gaf ons zuurstof. Nu willen we snel naar het niveau toegroeien opdat we weer onhoudbaar zijn. Opluchting is een groot woord, maar we waren wel tevreden met de drie punten tegen Antwerp. Ik was vooral blij voor de spelersgroep dat we het over de streep hebben getrokken”, citeert Het Laatste Nieuws.

Slechte start

Landskampioen Club Brugge is met een vier op twaalf nog steeds slecht aan het seizoen begonnen. Het verloor eerder al van KRC Genk en Standard en speelde gelijk tegen KV Mechelen. Promovendus Dender is een pak beter aan het seizoen begonnen en is nog ongeslagen in de Jupiler Pro League.

De club met het kleinste budget van de Belgische eerste klasse speelde op de eerste speeldag 0-0 gelijk tegen Union SG waarna het een zes op zes pakte tegen respectievelijk KAA Gent (1-2) en Dender (4-1). Afgelopen speeldag werd het 3-3 tegen STVV. Dender staat voorlopig derde.

Heeft Hayen hier gelijk?

Meest recent

Rode Duivel verrast iedereen op eerste WK

De Rode Duivels pakten een 5 op 9 en zijn zo zeker van groepswinst en de volgende ronde. Bij de ...

0
0
Broos de Belgische Advocaat? Plotse twist is mogelijk

Hugo Broos wist met Zuid-Afrika zich te plaatsen voor de volgende ronde. Daarin treffen ze vanavond ...

15
15
Eerste barst bij Rode Duivels: ploegmaats pikken dit niet

De Rode Duivels hebben hun WK weer nieuw leven ingeblazen, maar de rust is nog niet helemaal terug. ...

187
187
Bruno ziet deze rol voor Bertaccini én looft 'nieuwe' spits

Vitor Bruno sprak voor het eerst de pers toe. De Portugese trainer zei daarbij twee opvallende ...

151
151
België treft Senegal: volgende tegenstanders ook bekend

België mag bewijzen dat het tegen Nieuw-Zeeland zijn WK écht is gestart. In de zestiende ...

92
92
Zware loting Rode Duivels, Messi slaat wéér toe

De groepsfase van het WK ligt achter de rug. De laatste matchen werden afgelopen nacht afgewerkt. ...

172
172
Drukte bij La Louvière: 3 nieuwkomers, sterkhouder vertrekt

La Louvière wist afgelopen seizoen als promovendus het behoud te verzekeren, maar bevestigen ...

44
44
Bekritiseerde Duivel haalt gram: "Zijn beste match ooit"

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend komaf gemaakt met alle twijfels. Ze boekten in hun laatste ...

68
68
Perisic schaart zich in zéér straf rijtje met jubileum

Om 23u wordt in groep L de slotspeeldag op gang getrapt. Kroatië moet daarin nog vol aan de bak ...

21
21
'Standard heeft volgende aanwinst in het vizier'

Standard is deze zomer al snel in actie geschoten op de transfermarkt. De Rouches haalden de ...

60
60
'Westerlo vangt deze miljoenensom voor Ferri'

Westerlo ontwikkelde zich de voorbije jaren tot een club die zeer goed spelers kan verkopen. Dat zal ...

118
118
Hoofdscout voorspelt transferboost voor KRC Genk

KRC Genk kijkt met heel wat interesse naar wat zich op het WK afspeelt. Heel wat (ex-)spelers van de ...

355
355
AA Gent boekt meteen ruime zege in eerste oefenmatch

Heel wat Belgische eersteklassers zijn stilaan aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. ...

140
140
Vanhaezebrouck vindt dat 2 Duivels moeten blijven staan

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran stonden de Rode Duivels onder grote druk tegen Nieuw-Zeeland, ...

350
350
'Club Brugge speelt spelletje blufpoker met FC Barcelona'

Club Brugge staat voor een zeer drukke transferzomer. Het zag al Aleksandar Stankovic naar Inter ...

469
469
Cody Gakpo getroffen door hartverscheurend nieuws

Voor Nederland klaarde sportief de hemel op na het gelijkspel op de eerste speeldag van dit WK. ...

36
36
Club Brugge en Sommer: pijnlijke waarheid duikt op

Yann Sommer naar Club Brugge klinkt als een stunt. Maar er duikt meteen een pijnlijke waarheid op. ...

1174
1174
'Westerlo passeert met topdeal langs de kassa'

KVC Westerlo kent een heel drukke mercato. De Kemphanen gaan de nodige in- en uitgaande transfers ...

42
42
PSV baalt énorm: "We hadden Ronaldo bijna beet"

Cristiano Ronaldo is een van de beste aanvallers ooit, dat weet ondertussen iedereen wel. CR7 brak ...

49
49
Courtois reageert met klasse op 'kritiek op 'oudjes''

Rudi Garcia vond het nodig om na een 1-5-zege en kwalificatie voor de volgende ronde zelf een ...

126
126
Boskamp: "Had hem graag bij Anderlecht gezien"

RSC Anderlecht stelde Vitor Bruno voor als nieuwe hoofdtrainer. De Portugees won dus het pleit. De ...

459
459
Vandenbempt stelt zich grote vragen bij aanpak Garcia

België won met 1-5 van Nieuw-Zeeland. Een goede prestatie van de Belgen, maar dat mocht wel ...

163
163
Vanden Borre komt met héél straffe België-uitspraken

België is door naar de volgende ronde, Hugo Broos flikte het ook en heel wat ex-spelers uit de ...

186
186
Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Eden Hazard zit nog steeds in de harten van miljoenen Belgische fans. Eén van de absolute ...

90
90
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

125
125

Meer sportnieuws