Hayen komt met stevige waarschuwing voor Club Brugge

door
Hayen komt met stevige waarschuwing voor Club Brugge

Club Brugge was twijfelend aan het seizoen begonnen, maar na de overwinning tegen Royal Antwerp FC hoopt Nicky Hayen dat de trein vertrokken is. Komende speeldag wacht promovendus Dender.

Hayen kon nog niet winnen van een club die niet tot de G6 behoort. De oefenmeester van Club Brugge hoopt dat daar komende zondag verandering in komt en deelt een stevige waarschuwing uit.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Vorig seizoen

Hayen weet dat het sukkelt tegen de ‘mindere’ clubs. “Hoe langer dat uitblijft, hoe dichterbij het komt. Als je naar de resultaten van vorig seizoen kijkt, dan is puntenverlies tegen dat soort clubs toch iets wat in het oog springt. Hopelijk is dat een les geweest. Dender heeft veel maturiteit en ze zijn in vorm. Ze leveren ook heel veel strijd. We zullen honderd procent moeten zijn, want er zijn geen gemakkelijke matchen meer in België.”

De T1 van Club Brugge zag dat de winst tegen Antwerp erg belangrijk was voor Blauw-Zwart. “We willen elke week beter presteren. De overwinning tegen Antwerp gaf ons zuurstof. Nu willen we snel naar het niveau toegroeien opdat we weer onhoudbaar zijn. Opluchting is een groot woord, maar we waren wel tevreden met de drie punten tegen Antwerp. Ik was vooral blij voor de spelersgroep dat we het over de streep hebben getrokken”, citeert Het Laatste Nieuws.

Slechte start

Landskampioen Club Brugge is met een vier op twaalf nog steeds slecht aan het seizoen begonnen. Het verloor eerder al van KRC Genk en Standard en speelde gelijk tegen KV Mechelen. Promovendus Dender is een pak beter aan het seizoen begonnen en is nog ongeslagen in de Jupiler Pro League.

De club met het kleinste budget van de Belgische eerste klasse speelde op de eerste speeldag 0-0 gelijk tegen Union SG waarna het een zes op zes pakte tegen respectievelijk KAA Gent (1-2) en Dender (4-1). Afgelopen speeldag werd het 3-3 tegen STVV. Dender staat voorlopig derde.

Heeft Hayen hier gelijk?

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

33
33
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

8
8
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

58
58
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

41
41
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

72
72
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

41
41
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

40
40
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

88
88
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

33
33
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

82
82
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

49
49
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

185
185
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

376
376
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

56
56
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

220
220
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

41
41
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

102
102
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

99
99
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

632
632
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

268
268
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

185
185
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

162
162
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

335
335
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

48
48

Meer sportnieuws