'Schokkende wending in transferdossier Puertas'

224 stemmen
'Schokkende wending in transferdossier Puertas'

Union gaat zondag op Stayen op zoek naar een nieuwe driepunter, maar de kans lijkt klein dat ze daarvoor op Cameron Puertas zullen kunnen rekenen. De Profvoetballer van het Jaar ontbrak vorige week tegen Charleroi al in de kern in afwachting van een transfer.

Die transfer kwam er tot dusver nog niet, maar het lijkt er wel nog steeds op dat Puertas elk moment het Dudenpark kan gaan verlaten. Al zou er nu wel een zeer verrassende wending in zijn dossier in de maak zijn.

LEES OOK: 'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Puertas plots op weg naar Saudi-Arabië

De voorbije weken leek het er immers op dat Puertas op weg was naar de Premier League. Een niet nader genoemde club zou daar doorduwen voor zijn komst en een akkoord leek slechts een kwestie van tijd. Maar nu zou de toekomst van de Zwitserse Spanjaard toch ergens anders kunnen liggen.

Sacha Tavolieri stelt immers dat Al-Qadsiah nu enorm doorduwt voor Puertas. De Saudi's leken de voorbije dagen Paulo Dybala te gaan wegplukken bij AS Roma, maar donderdag raakte bekend dat de Argentijn ondanks een jaarloon van 25 miljoen euro bedankte voor het aanbod.

Al-Qadsiah drukt transfer door na afhaken Dybala

Daarop zou Al-Qadsiah dus doorgeschakeld zijn naar Puertas, met wie ze al een persoonlijk akkoord op zak zouden hebben. Ook op clubniveau zou een deal in de maak zijn, want de Saudi's blijken wel bereid om de door Union gevraagde 15 miljoen euro op tafel te leggen.

Het lijkt er stilaan dus op dat de toekomst van Puertas weleens in de oliestaat zou kunnen liggen. Bij Al-Qadsiah zou hij ploegmaat worden van onder meer Rode Duivel Koen Casteels en van gewezen topspits Pierre-Emerick Aubameyang.

Zou je het begrijpen als Puertas naar de woestijn trekt?

Meest recent

'Club Brugge tast in buidel: nieuwe naam op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

9
9
'Sibierski sluit deal: toptarget gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

107
107
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

69
69
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

46
46
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

48
48
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

11
11
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

87
87
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

381
381
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

229
229
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

157
157
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

170
170
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

45
45
‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Achraf Hakimi is één van de sterspelers van het Marokkaanse nationale elftal en een ...

89
89
‘Anderlecht komt op stoom: vier aanwinsten onderweg’

RSC Anderlecht is onder Antoine Sibierski aan een nieuw hoofdstuk begonnen. Paars-Wit hoopt deze ...

912
912
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt ferm uit, Club slikt dompers’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

490
490
'Club Brugge baalt en loopt nieuwe Nusa mis'

Club Brugge maakt er de laatste jaren een handelsmerk van om piepjonge buitenlandse toptalenten voor ...

212
212
Nainggolan spreekt straffe ambitie voor komend seizoen uit

Alsmaar meer Belgische clubs beginnen aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen. Dat is vooral het ...

69
69
KV Mechelen shopt bij Antwerp: "Ik moest zelf zoeken"

KV Mechelen was één van de aangename verrassingen van het afgelopen seizoen in de ...

301
301
Broos haalt stevig uit naar organisatie en Tsjechië

De groepsfase overleven zal moeilijk worden, maar sowieso moeten Hugo Broos en Zuid-Afrika het WK al ...

99
99
Cercle haalt bekende naam, Westerlo is sterkhouder kwijt

Door het WK zullen de echte toptransfers deze zomer mogelijk wat langer op zich laten wachten, maar ...

115
115
'Club strijdt met PSV om exotisch goudklompje'

Na het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord herschikte Club Brugge zijn sportieve cel, met ...

114
114
Antwerp-flop legt uit waarom het fout liep op Bosuil

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen ronduit een ontgoocheling, want het raakte eigenlijk nooit ...

200
200
Transfer tijdens WK? Raskin spreekt klare taal

Het WK en de transferzomer vallen samen en dat zorgt ervoor dat het voor clubs en spelers vaak ...

47
47
'Club wil wéér shoppen bij ex-team Jashari en Stankovic'

Club Brugge maakte de voorbije jaren grote indruk met zijn transferbeleid. Daarbij valt op dat het ...

166
166
Straf nieuws voor Rode Duivels: verlenging tot 2034

De Rode Duivels hopen op dit WK hoge ogen te gooien, maar met een gelijkspel tegen Egypte namen ze ...

41
41

Meer sportnieuws