'Schokkende wending in transferdossier Puertas'

224 stemmen
'Schokkende wending in transferdossier Puertas'

Union gaat zondag op Stayen op zoek naar een nieuwe driepunter, maar de kans lijkt klein dat ze daarvoor op Cameron Puertas zullen kunnen rekenen. De Profvoetballer van het Jaar ontbrak vorige week tegen Charleroi al in de kern in afwachting van een transfer.

Die transfer kwam er tot dusver nog niet, maar het lijkt er wel nog steeds op dat Puertas elk moment het Dudenpark kan gaan verlaten. Al zou er nu wel een zeer verrassende wending in zijn dossier in de maak zijn.

Puertas plots op weg naar Saudi-Arabië

De voorbije weken leek het er immers op dat Puertas op weg was naar de Premier League. Een niet nader genoemde club zou daar doorduwen voor zijn komst en een akkoord leek slechts een kwestie van tijd. Maar nu zou de toekomst van de Zwitserse Spanjaard toch ergens anders kunnen liggen.

Sacha Tavolieri stelt immers dat Al-Qadsiah nu enorm doorduwt voor Puertas. De Saudi's leken de voorbije dagen Paulo Dybala te gaan wegplukken bij AS Roma, maar donderdag raakte bekend dat de Argentijn ondanks een jaarloon van 25 miljoen euro bedankte voor het aanbod.

Al-Qadsiah drukt transfer door na afhaken Dybala

Daarop zou Al-Qadsiah dus doorgeschakeld zijn naar Puertas, met wie ze al een persoonlijk akkoord op zak zouden hebben. Ook op clubniveau zou een deal in de maak zijn, want de Saudi's blijken wel bereid om de door Union gevraagde 15 miljoen euro op tafel te leggen.

Het lijkt er stilaan dus op dat de toekomst van Puertas weleens in de oliestaat zou kunnen liggen. Bij Al-Qadsiah zou hij ploegmaat worden van onder meer Rode Duivel Koen Casteels en van gewezen topspits Pierre-Emerick Aubameyang.

Zou je het begrijpen als Puertas naar de woestijn trekt?

Meest recent

Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

29
29
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

45
45
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

25
25
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

29
29
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

29
29
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

96
96
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

102
102
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

387
387
Hasi verrast en plukt ervaren pion weg bij Standard

Standard heeft een uitgaande transfer afgerond en toch wel een verrassende. De Luikenaars hebben ...

73
73
Marc Coucke heeft het gehad: "Geen zin om te lachen!"

Marc Coucke ligt al maanden onder vuur bij een deel van de de Anderlecht-aanhang. Supporters trokken ...

144
144
'Sibierski hakt knoop door en zorgt meteen voor ontslag'

Antoine Sibierski begint stilaan zijn stempel te drukken bij Anderlecht. Hij haalde Vitor Bruno als ...

298
298
'Westerlo heeft prijs en vindt versterking in Bundesliga'

KVC Westerlo is op zoek naar versterking en die gaat er weldra komen. De Kemphanen staan volgens ...

63
63
'Oorlog in JPL: Club achter de rug om akkoord met Genkie'

Een transferbom in de Jupiler Pro League. Club Brugge heeft volgens Het Laatste Nieuws achter de rug ...

885
885
'Basisteam uitgelekt: nieuws over Doku en Vanaken'

De Rode Duivels spelen komende ochtend om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Een partij die ze moeten winnen. ...

488
488
Patro Eisden strikt al zijn vijfde én zesde aanwinst

Patro Eisden laat er geen gras over groeien. De Limburgse tweedeklasser heeft vanavond zijn volgende ...

31
31
Charleroi en JPL-club ronden transfer af

Sporting Charleroi zet een tandje bij op de transfermarkt. De Carolo’s hebben een volgende ...

11
11
België dondert van zijn wolk: NZE hierdoor probleem

België moet winnen tegen Nieuw-Zeeland. In de Belgische pers worden de kiwi’s als een ...

182
182
Relletje rond stadiondossier: Club Brugge reageert

Bart Verhaeghe kijkt vast met enige jaloezie naar het WK, waar de ene na de andere voetbaltempel de ...

900
900
Anderlecht troeft topploegen af: contract tot 2029

Onder leiding van Antoine Sibierski en Vitor Bruno hoopt RSC Anderlecht een nieuwe koers te varen. ...

156
156
Rode Duivel gooit eigen ruiten in: Garcia grijpt hard in

Indien ze nog langer op het WK willen blijven zit er voor de Rode Duivels wellicht niks anders op ...

429
429
'Sommer naar Club Brugge: laatste struikelblok bekend'

Door het afscheid van Simon Mignolet moet Club Brugge op zoek naar een nieuwe nummer ...

813
813
'Anderlecht baalt: De Cat geeft groen licht voor transfer'

Zijn kersverse coach Vitor Bruno wil hem overtuigen om op post te blijven, terwijl een verlengd ...

561
561
Filip Joos hardhandig aangepakt: VRT dropt pittig statement

Filip Joos is een echt voetbaldier, dat ook op het WK weer heel wat voor-en tegenstanders heeft. ...

351
351
'Grootmacht duwt door: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Hoewel het transfergeweld wellicht pas na het WK helemaal zal losbarsten, draait de geruchtenmolen ...

578
578
Zoals tegen Kroatië: masterplan van Garcia onthuld?

Win or go home. Dat is het devies voor de Rode Duivels in hun laatste poulematch tegen ...

156
156

Meer sportnieuws