'Schokkende wending in transferdossier Puertas'

door
'Schokkende wending in transferdossier Puertas'

Union gaat zondag op Stayen op zoek naar een nieuwe driepunter, maar de kans lijkt klein dat ze daarvoor op Cameron Puertas zullen kunnen rekenen. De Profvoetballer van het Jaar ontbrak vorige week tegen Charleroi al in de kern in afwachting van een transfer.

Die transfer kwam er tot dusver nog niet, maar het lijkt er wel nog steeds op dat Puertas elk moment het Dudenpark kan gaan verlaten. Al zou er nu wel een zeer verrassende wending in zijn dossier in de maak zijn.

LEES OOK: 'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Puertas plots op weg naar Saudi-Arabië

De voorbije weken leek het er immers op dat Puertas op weg was naar de Premier League. Een niet nader genoemde club zou daar doorduwen voor zijn komst en een akkoord leek slechts een kwestie van tijd. Maar nu zou de toekomst van de Zwitserse Spanjaard toch ergens anders kunnen liggen.

Sacha Tavolieri stelt immers dat Al-Qadsiah nu enorm doorduwt voor Puertas. De Saudi's leken de voorbije dagen Paulo Dybala te gaan wegplukken bij AS Roma, maar donderdag raakte bekend dat de Argentijn ondanks een jaarloon van 25 miljoen euro bedankte voor het aanbod.

Al-Qadsiah drukt transfer door na afhaken Dybala

Daarop zou Al-Qadsiah dus doorgeschakeld zijn naar Puertas, met wie ze al een persoonlijk akkoord op zak zouden hebben. Ook op clubniveau zou een deal in de maak zijn, want de Saudi's blijken wel bereid om de door Union gevraagde 15 miljoen euro op tafel te leggen.

Het lijkt er stilaan dus op dat de toekomst van Puertas weleens in de oliestaat zou kunnen liggen. Bij Al-Qadsiah zou hij ploegmaat worden van onder meer Rode Duivel Koen Casteels en van gewezen topspits Pierre-Emerick Aubameyang.

Zou je het begrijpen als Puertas naar de woestijn trekt?

Meest recent

Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

14
14
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

16
16
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

147
147
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

46
46
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

49
49
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

13
13
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

278
278
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

60
60
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

374
374
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

44
44
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

870
870
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

100
100
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

118
118
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

350
350
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

182
182
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

691
691
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

62
62
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

54
54
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

57
57
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

361
361
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

183
183
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

457
457
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

234
234
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

284
284
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

94
94

Meer sportnieuws