‘Topschutter op weg naar Antwerp: miljoenen rollen’

door
‘Topschutter op weg naar Antwerp: miljoenen rollen’

Antwerp FC is dringend op zoek naar een nieuwe spits, gezien Vincent Janssen momenteel de enige echte optie is. Coach Jonas De Roeck heeft aangegeven dat de club zich op jonge talenten richt, maar toch bereid is te investeren in een nieuwe spits. De 20-jarige Franjo Ivanovic van NK Rijeka is een van de voornaamste kandidaten.

Deze Kroatische belofteinternational, momenteel topschutter in de Kroatische competitie, staat bekend om zijn fysieke kracht en tweebenigheid. Antwerp en Union SG tonen interesse, maar NK Rijeka vraagt 7 miljoen euro voor zijn diensten.

LEES OOK: 'Druk op Gheysens stijgt: groot slachtoffer bij verkoop Antwerp'

Antwerp zoekt dringend nieuwe spits: “Alles moet kloppen”

Een belangrijke taak voor Jonas De Roeck als coach van Antwerp is het ontwikkelen van jong talent. De club zal dit jaar minder agressief optreden op de transfermarkt, en gaat enkel op zoek naar interessante en betaalbare mogelijkheden.

Bovendien worden de loonkosten drastisch verlaagd en zullen er geen grote namen naar de Bosuil komen. Desondanks is er dringend behoefte aan een nieuwe spits, aangezien Vincent Janssen momenteel de enige echte spits in de selectie is.

Hoewel verdediger Toby Alderweireld soms in de aanval staat, heeft De Roeck behoefte aan een adequaat alternatief voor Janssen. Na de wedstrijd tegen Anderlecht bevestigde de coach dat er versterking onderweg is.

“Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus dat is zeker een positie waar we ons nog willen versterken,” zei De Roeck. “Alles moet echter kloppen.”

Antwerp is bereid om geld uit te geven voor nieuwe spits

Volgens Gazet van Antwerpen is Antwerp bereid om geld uit te geven voor een nieuwe spits, aangezien je die - tenzij er een interessante huurdeal op tafel komt - niet voor een prikje ophaalt.

Toch is het uitgesloten dat de club opnieuw 7,8 miljoen euro zal uitgeven, zoals destijds bij Mandela Keita. Onlangs werd Antwerp in verband gebracht met de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina, en nu duikt de naam van zijn 20-jarige naamgenoot Franjo Ivanovic van NK Rijeka op als mogelijke versterking.

Franjo Ivanovic wordt beschouwd als een van de grootste talenten in Europa en heeft enorm potentieel. De interesse in Ivanovic sluit naadloos aan bij de nieuwe transferstrategie van Antwerp FC.

De club wil investeren in jong talent, maar wel binnen de grenzen van hun nieuwe financiële beleid. Deze aanpak weerspiegelt de visie van de nieuwe coach Jonas De Roeck, die expliciet heeft aangegeven meer met jonge spelers te willen werken.

Topschutter Kroatische competitie moet 7 miljoen kosten

Naast Antwerp FC heeft ook Union SG interesse in Franjo Ivanovic. De Brusselaars hebben al een bod van 3,5 miljoen euro neergelegd, maar NK Rijeka verlangt een hoger bedrag.

Antwerp zou eveneens een bod hebben uitgebracht, maar de Kroaten vragen 7 miljoen euro voor hun jonge spits. Ter vergelijking: voor de andere doelwit, Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina, bood Antwerp 4,5 miljoen euro.

Franjo Ivanovic, geboren in Oostenrijk, is een Kroatische belofteinternational en doorliep de jeugdopleiding van FC Augsburg. Vorig jaar maakte hij de overstap naar Rijeka, waar hij aanvankelijk als een optie voor de lange termijn werd gezien.

Dit seizoen heeft hij echter al drie doelpunten gescoord in evenveel competitiewedstrijden, waarmee hij momenteel samen met Sandro Kulenović van Dinamo Zagreb aan kop staat van de topscorerslijst in de Kroatische competitie.

Ivanovic heeft meer dan enkel een neus voor doelpunten

Franjo Ivanovic is duidelijk een spits met een neus voor doelpunten, maar zijn kwaliteiten reiken verder dan alleen scoren. Hij is een hardwerkende aanvaller die de afgelopen jaren fysiek veel sterker is geworden.

Wat ooit een frêle gestel was, is nu veranderd in een compacte krachtpatser, dankzij intensieve training onder begeleiding van een persoonlijke fitnesstrainer. Ivanovic heeft bovendien het voordeel dat hij tweebenig is en veel diepgang in zijn spel legt.

In Kroatië wordt hij omschreven als een echte atleet met de mentaliteit van een winnaar.

Antwerp moet Franjo Ivanovic halen

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

37
37
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

85
85
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

66
66
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

122
122
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

128
128
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

165
165
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

54
54
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

157
157
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

403
403
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

345
345
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

117
117
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

323
323
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

225
225
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

107
107
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

256
256
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

24
24
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

110
110
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

523
523
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

135
135
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

249
249
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

100
100
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

355
355
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws