‘Topschutter op weg naar Antwerp: miljoenen rollen’

door
‘Topschutter op weg naar Antwerp: miljoenen rollen’

Antwerp FC is dringend op zoek naar een nieuwe spits, gezien Vincent Janssen momenteel de enige echte optie is. Coach Jonas De Roeck heeft aangegeven dat de club zich op jonge talenten richt, maar toch bereid is te investeren in een nieuwe spits. De 20-jarige Franjo Ivanovic van NK Rijeka is een van de voornaamste kandidaten.

Deze Kroatische belofteinternational, momenteel topschutter in de Kroatische competitie, staat bekend om zijn fysieke kracht en tweebenigheid. Antwerp en Union SG tonen interesse, maar NK Rijeka vraagt 7 miljoen euro voor zijn diensten.

LEES OOK: 'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

Antwerp zoekt dringend nieuwe spits: “Alles moet kloppen”

Een belangrijke taak voor Jonas De Roeck als coach van Antwerp is het ontwikkelen van jong talent. De club zal dit jaar minder agressief optreden op de transfermarkt, en gaat enkel op zoek naar interessante en betaalbare mogelijkheden.

Bovendien worden de loonkosten drastisch verlaagd en zullen er geen grote namen naar de Bosuil komen. Desondanks is er dringend behoefte aan een nieuwe spits, aangezien Vincent Janssen momenteel de enige echte spits in de selectie is.

Hoewel verdediger Toby Alderweireld soms in de aanval staat, heeft De Roeck behoefte aan een adequaat alternatief voor Janssen. Na de wedstrijd tegen Anderlecht bevestigde de coach dat er versterking onderweg is.

“Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus dat is zeker een positie waar we ons nog willen versterken,” zei De Roeck. “Alles moet echter kloppen.”

Antwerp is bereid om geld uit te geven voor nieuwe spits

Volgens Gazet van Antwerpen is Antwerp bereid om geld uit te geven voor een nieuwe spits, aangezien je die - tenzij er een interessante huurdeal op tafel komt - niet voor een prikje ophaalt.

Toch is het uitgesloten dat de club opnieuw 7,8 miljoen euro zal uitgeven, zoals destijds bij Mandela Keita. Onlangs werd Antwerp in verband gebracht met de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina, en nu duikt de naam van zijn 20-jarige naamgenoot Franjo Ivanovic van NK Rijeka op als mogelijke versterking.

Franjo Ivanovic wordt beschouwd als een van de grootste talenten in Europa en heeft enorm potentieel. De interesse in Ivanovic sluit naadloos aan bij de nieuwe transferstrategie van Antwerp FC.

De club wil investeren in jong talent, maar wel binnen de grenzen van hun nieuwe financiële beleid. Deze aanpak weerspiegelt de visie van de nieuwe coach Jonas De Roeck, die expliciet heeft aangegeven meer met jonge spelers te willen werken.

Topschutter Kroatische competitie moet 7 miljoen kosten

Naast Antwerp FC heeft ook Union SG interesse in Franjo Ivanovic. De Brusselaars hebben al een bod van 3,5 miljoen euro neergelegd, maar NK Rijeka verlangt een hoger bedrag.

Antwerp zou eveneens een bod hebben uitgebracht, maar de Kroaten vragen 7 miljoen euro voor hun jonge spits. Ter vergelijking: voor de andere doelwit, Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina, bood Antwerp 4,5 miljoen euro.

Franjo Ivanovic, geboren in Oostenrijk, is een Kroatische belofteinternational en doorliep de jeugdopleiding van FC Augsburg. Vorig jaar maakte hij de overstap naar Rijeka, waar hij aanvankelijk als een optie voor de lange termijn werd gezien.

Dit seizoen heeft hij echter al drie doelpunten gescoord in evenveel competitiewedstrijden, waarmee hij momenteel samen met Sandro Kulenović van Dinamo Zagreb aan kop staat van de topscorerslijst in de Kroatische competitie.

Ivanovic heeft meer dan enkel een neus voor doelpunten

Franjo Ivanovic is duidelijk een spits met een neus voor doelpunten, maar zijn kwaliteiten reiken verder dan alleen scoren. Hij is een hardwerkende aanvaller die de afgelopen jaren fysiek veel sterker is geworden.

Wat ooit een frêle gestel was, is nu veranderd in een compacte krachtpatser, dankzij intensieve training onder begeleiding van een persoonlijke fitnesstrainer. Ivanovic heeft bovendien het voordeel dat hij tweebenig is en veel diepgang in zijn spel legt.

In Kroatië wordt hij omschreven als een echte atleet met de mentaliteit van een winnaar.

Antwerp moet Franjo Ivanovic halen

Meest recent

Nieuwe details DAZN-twist: VRT overweegt drastische actie

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal is een nieuw hoofdstuk rijker. Donderdag ...

57
57
'Kompany geeft persoonlijke zegen: monstertransfer Bayern'

Bayern München heeft een droomweek achter de rug. Afgelopen zondag werd de Duitse titel binnen ...

63
63
'Engelse grootmachten kloppen aan bij Club Brugge'

Dankzij de ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen, en het puntenverlies van Union, blijft Club Brugge in ...

130
130
AA Gent slijpt messen voor pittig weerzien met Leko

AA Gent ontpopt zich stilaan tot luis in de pels van Union, want net als in de reguliere competitie ...

135
135
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

83
83
'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

267
267
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

287
287
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

168
168
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

125
125
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

456
456
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

93
93
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

154
154
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

146
146
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

75
75
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

78
78
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

86
86
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

256
256
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

199
199
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

335
335
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

512
512
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

217
217
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

407
407
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

61
61
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

189
189
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

177
177

Meer sportnieuws