‘Topschutter op weg naar Antwerp: miljoenen rollen’

door
‘Topschutter op weg naar Antwerp: miljoenen rollen’

Antwerp FC is dringend op zoek naar een nieuwe spits, gezien Vincent Janssen momenteel de enige echte optie is. Coach Jonas De Roeck heeft aangegeven dat de club zich op jonge talenten richt, maar toch bereid is te investeren in een nieuwe spits. De 20-jarige Franjo Ivanovic van NK Rijeka is een van de voornaamste kandidaten.

Deze Kroatische belofteinternational, momenteel topschutter in de Kroatische competitie, staat bekend om zijn fysieke kracht en tweebenigheid. Antwerp en Union SG tonen interesse, maar NK Rijeka vraagt 7 miljoen euro voor zijn diensten.

LEES OOK: Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

Antwerp zoekt dringend nieuwe spits: “Alles moet kloppen”

Een belangrijke taak voor Jonas De Roeck als coach van Antwerp is het ontwikkelen van jong talent. De club zal dit jaar minder agressief optreden op de transfermarkt, en gaat enkel op zoek naar interessante en betaalbare mogelijkheden.

Bovendien worden de loonkosten drastisch verlaagd en zullen er geen grote namen naar de Bosuil komen. Desondanks is er dringend behoefte aan een nieuwe spits, aangezien Vincent Janssen momenteel de enige echte spits in de selectie is.

Hoewel verdediger Toby Alderweireld soms in de aanval staat, heeft De Roeck behoefte aan een adequaat alternatief voor Janssen. Na de wedstrijd tegen Anderlecht bevestigde de coach dat er versterking onderweg is.

“Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus dat is zeker een positie waar we ons nog willen versterken,” zei De Roeck. “Alles moet echter kloppen.”

Antwerp is bereid om geld uit te geven voor nieuwe spits

Volgens Gazet van Antwerpen is Antwerp bereid om geld uit te geven voor een nieuwe spits, aangezien je die - tenzij er een interessante huurdeal op tafel komt - niet voor een prikje ophaalt.

Toch is het uitgesloten dat de club opnieuw 7,8 miljoen euro zal uitgeven, zoals destijds bij Mandela Keita. Onlangs werd Antwerp in verband gebracht met de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina, en nu duikt de naam van zijn 20-jarige naamgenoot Franjo Ivanovic van NK Rijeka op als mogelijke versterking.

Franjo Ivanovic wordt beschouwd als een van de grootste talenten in Europa en heeft enorm potentieel. De interesse in Ivanovic sluit naadloos aan bij de nieuwe transferstrategie van Antwerp FC.

De club wil investeren in jong talent, maar wel binnen de grenzen van hun nieuwe financiële beleid. Deze aanpak weerspiegelt de visie van de nieuwe coach Jonas De Roeck, die expliciet heeft aangegeven meer met jonge spelers te willen werken.

Topschutter Kroatische competitie moet 7 miljoen kosten

Naast Antwerp FC heeft ook Union SG interesse in Franjo Ivanovic. De Brusselaars hebben al een bod van 3,5 miljoen euro neergelegd, maar NK Rijeka verlangt een hoger bedrag.

Antwerp zou eveneens een bod hebben uitgebracht, maar de Kroaten vragen 7 miljoen euro voor hun jonge spits. Ter vergelijking: voor de andere doelwit, Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina, bood Antwerp 4,5 miljoen euro.

Franjo Ivanovic, geboren in Oostenrijk, is een Kroatische belofteinternational en doorliep de jeugdopleiding van FC Augsburg. Vorig jaar maakte hij de overstap naar Rijeka, waar hij aanvankelijk als een optie voor de lange termijn werd gezien.

Dit seizoen heeft hij echter al drie doelpunten gescoord in evenveel competitiewedstrijden, waarmee hij momenteel samen met Sandro Kulenović van Dinamo Zagreb aan kop staat van de topscorerslijst in de Kroatische competitie.

Ivanovic heeft meer dan enkel een neus voor doelpunten

Franjo Ivanovic is duidelijk een spits met een neus voor doelpunten, maar zijn kwaliteiten reiken verder dan alleen scoren. Hij is een hardwerkende aanvaller die de afgelopen jaren fysiek veel sterker is geworden.

Wat ooit een frêle gestel was, is nu veranderd in een compacte krachtpatser, dankzij intensieve training onder begeleiding van een persoonlijke fitnesstrainer. Ivanovic heeft bovendien het voordeel dat hij tweebenig is en veel diepgang in zijn spel legt.

In Kroatië wordt hij omschreven als een echte atleet met de mentaliteit van een winnaar.

Antwerp moet Franjo Ivanovic halen

Meest recent

Ivan Leko met de handen in het haar: “Een raadsel”

Club Brugge won afgelopen speeldag met 4-2 van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart speelde een ...

23
23
De Cat uitgefloten op Jan Breydel: pittige discussie barst los

RSC Anderlecht incasseerde maandagmiddag een pijnlijke 4-2-nederlaag op het veld van Club Brugge en ...

79
79
'Dortmund wil Rode Duivel: transfer van 30 à 40 miljoen'

Komende zomer komen weer verschillende (kandidaat-)Rode Duivels in aanmerking voor een mooie ...

31
31
'Leko haalt verschroeiend uit: drie spelers geviseerd'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

108
108
Gentse uitblinker baalt als stekker: "Zéér pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

49
49
Real vs. Bayern: Kompany doet straffe Courtois-uitspraak

Dinsdagavond is het zover, dan trekken de kwartfinales van de Champions League zich op gang. Met ...

67
67
'Brugse afgang maakt eerste slachtoffer bij Anderlecht'

Na een betere tweede helft werd de schade nog ietwat beperkt. Maar de dramatische prestatie in de ...

499
499
Europe Play-Offs: droomscenario KRC Genk ligt klaar

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

123
123
'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

231
231
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

118
118
VAR-fiasco Union zindert na: "Beslissing van 40, 50 miljoen"

De eerste speeldag van de Play-Offs zit erop en heeft meteen al voor de nodige commotie gezorgd. ...

575
575
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

244
244
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

152
152
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

187
187
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

281
281
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

218
218
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

376
376
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

264
264
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

510
510
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

157
157
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

1017
1017
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

197
197
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

821
821
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

81
81
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

256
256

Meer sportnieuws