‘Topschutter op weg naar Antwerp: miljoenen rollen’

door
‘Topschutter op weg naar Antwerp: miljoenen rollen’

Antwerp FC is dringend op zoek naar een nieuwe spits, gezien Vincent Janssen momenteel de enige echte optie is. Coach Jonas De Roeck heeft aangegeven dat de club zich op jonge talenten richt, maar toch bereid is te investeren in een nieuwe spits. De 20-jarige Franjo Ivanovic van NK Rijeka is een van de voornaamste kandidaten.

Deze Kroatische belofteinternational, momenteel topschutter in de Kroatische competitie, staat bekend om zijn fysieke kracht en tweebenigheid. Antwerp en Union SG tonen interesse, maar NK Rijeka vraagt 7 miljoen euro voor zijn diensten.

LEES OOK: Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

Antwerp zoekt dringend nieuwe spits: “Alles moet kloppen”

Een belangrijke taak voor Jonas De Roeck als coach van Antwerp is het ontwikkelen van jong talent. De club zal dit jaar minder agressief optreden op de transfermarkt, en gaat enkel op zoek naar interessante en betaalbare mogelijkheden.

Bovendien worden de loonkosten drastisch verlaagd en zullen er geen grote namen naar de Bosuil komen. Desondanks is er dringend behoefte aan een nieuwe spits, aangezien Vincent Janssen momenteel de enige echte spits in de selectie is.

Hoewel verdediger Toby Alderweireld soms in de aanval staat, heeft De Roeck behoefte aan een adequaat alternatief voor Janssen. Na de wedstrijd tegen Anderlecht bevestigde de coach dat er versterking onderweg is.

“Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus dat is zeker een positie waar we ons nog willen versterken,” zei De Roeck. “Alles moet echter kloppen.”

Antwerp is bereid om geld uit te geven voor nieuwe spits

Volgens Gazet van Antwerpen is Antwerp bereid om geld uit te geven voor een nieuwe spits, aangezien je die - tenzij er een interessante huurdeal op tafel komt - niet voor een prikje ophaalt.

Toch is het uitgesloten dat de club opnieuw 7,8 miljoen euro zal uitgeven, zoals destijds bij Mandela Keita. Onlangs werd Antwerp in verband gebracht met de 19-jarige Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina, en nu duikt de naam van zijn 20-jarige naamgenoot Franjo Ivanovic van NK Rijeka op als mogelijke versterking.

Franjo Ivanovic wordt beschouwd als een van de grootste talenten in Europa en heeft enorm potentieel. De interesse in Ivanovic sluit naadloos aan bij de nieuwe transferstrategie van Antwerp FC.

De club wil investeren in jong talent, maar wel binnen de grenzen van hun nieuwe financiële beleid. Deze aanpak weerspiegelt de visie van de nieuwe coach Jonas De Roeck, die expliciet heeft aangegeven meer met jonge spelers te willen werken.

Topschutter Kroatische competitie moet 7 miljoen kosten

Naast Antwerp FC heeft ook Union SG interesse in Franjo Ivanovic. De Brusselaars hebben al een bod van 3,5 miljoen euro neergelegd, maar NK Rijeka verlangt een hoger bedrag.

Antwerp zou eveneens een bod hebben uitgebracht, maar de Kroaten vragen 7 miljoen euro voor hun jonge spits. Ter vergelijking: voor de andere doelwit, Mihailo Ivanovic van FK Vojvodina, bood Antwerp 4,5 miljoen euro.

Franjo Ivanovic, geboren in Oostenrijk, is een Kroatische belofteinternational en doorliep de jeugdopleiding van FC Augsburg. Vorig jaar maakte hij de overstap naar Rijeka, waar hij aanvankelijk als een optie voor de lange termijn werd gezien.

Dit seizoen heeft hij echter al drie doelpunten gescoord in evenveel competitiewedstrijden, waarmee hij momenteel samen met Sandro Kulenović van Dinamo Zagreb aan kop staat van de topscorerslijst in de Kroatische competitie.

Ivanovic heeft meer dan enkel een neus voor doelpunten

Franjo Ivanovic is duidelijk een spits met een neus voor doelpunten, maar zijn kwaliteiten reiken verder dan alleen scoren. Hij is een hardwerkende aanvaller die de afgelopen jaren fysiek veel sterker is geworden.

Wat ooit een frêle gestel was, is nu veranderd in een compacte krachtpatser, dankzij intensieve training onder begeleiding van een persoonlijke fitnesstrainer. Ivanovic heeft bovendien het voordeel dat hij tweebenig is en veel diepgang in zijn spel legt.

In Kroatië wordt hij omschreven als een echte atleet met de mentaliteit van een winnaar.

Antwerp moet Franjo Ivanovic halen

Meest recent

Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

373
373
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

28
28
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

107
107
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

454
454
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

45
45
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

102
102
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

180
180
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

70
70
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

156
156
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

471
471
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

68
68
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

32
32
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

29
29
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

191
191
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

250
250
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

508
508
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

194
194
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

166
166
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

148
148
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

94
94
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

78
78
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

392
392
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

62
62
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

99
99
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61

Meer sportnieuws