'Verrassing van formaat: Raman trekt naar KV Mechelen'

door
'Verrassing van formaat: Raman trekt naar KV Mechelen'

Met een magere twee op 12 heeft KV Mechelen haar start compleet gemist. Besnik Hasi schreeuwt dan ook haast wekelijks om versterking. Nu wordt de coach op zijn wenken bediend met een opvallende aanwinst.

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri staat Malinwa namelijk op het punt om niemand minder dan Benito Raman vast te leggen. De deal zou zelfs al in kannen en kruiken zijn, want alle partijen bereikten intussen een akkoord over de voorwaarden. Raman is nu op weg naar Mechelen om zijn overstap af te ronden.

LEES OOK: Hayen zet puntjes op i bij Genk: "Zou onrealistisch zijn"

Raman naar Malinwa

Een verrassing van formaat, want de 29-jarige spits verhuisde pas een halfjaar geleden van Anderlecht naar Samsunspor. Daar kon hij zijn draai echter niet vinden: Raman bleef in Turkije steken op één assist en geen enkele goal in 11 matchen. Al snel werd dan ook duidelijk dat zijn verblijf er van korte duur zou zijn.

Dat de eenmalig Rode Duivel al meteen huiswaarts zou keren leek niettemin vrij onwaarschijnlijk. De voorbije weken werd Raman vooral in gebracht met een terugkeer naar zijn voormalige werkgever Fortuna Düsseldorf in Duitsland. In plaats daarvan kiest hij nu dus toch voor een comeback op de Belgische velden.

Opvolger van Bassette

Dat wordt ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant heeft KV Mechelen het woelwater voorin zo goed als te pakken. Raman moet Achter de Kazerne voortaan de rol overnemen van Norman Bassette, die Malinwa zopas liet staan voor Coventry City en over een min of meer gelijkaardig profiel beschikt.

Opvallend: een tijdje terug trok Raman nog zijn neus op voor onder meer STVV, OHL en KV Kortrijk omdat hij niet wou inboeten op zijn lucratief salaris. Ondanks de erg beperkte middelen blijken de Mechelaars, die dringend nood hebben aan een back-up voor Lion Lauberbach, nu dus toch in staat om hem te betalen.

Goede aanwinst voor Malinwa?

Meest recent

Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

30
30
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

34
34
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

14
14
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

11
11
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

82
82
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

130
130
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

78
78
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

272
272
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

82
82
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

211
211
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

280
280
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

97
97
Coosemans schiet zichzelf in de voet: “Anderlecht moet ingrijpen"

De situatie rond Colin Coosemans bij RSC Anderlecht wordt penibel. De aanvoerder van Paars-Wit gaf ...

422
422
'Jutgla maakt na zes maanden alweer opvallende transfer'

Club Brugge nam vorige zomer afscheid van Ferran Jutgla, die na drie seizoenen de deur van het Jan ...

254
254
Red Flame breekt alle Belgische records met nieuwe transfer

Verrassend nieuws vanuit het Belgische vrouwenvoetbal. Daar is vandaag een nieuwe recordtransfer ...

85
85
'Castagne op weg naar zeer verrassende transfer'

Volgende zomer staat er een WK op het programma en dus is het voor verschillende (kandidaat-)Rode ...

131
131
De Mil benoemt hét manco bij Gent: "Topkerels, maar..."

Donderdagavond worden de kwartfinales van de Croky Cup afgesloten met een kraker tussen Anderlecht ...

80
80
Saliba doet krasse uitspraak over titelkansen Anderlecht

Deze week heeft het Belgische voetbalseizoen zich weer op gang getrokken na de winterstop. De ...

222
222
'Volgende smaakmaker weg bij Club? Roma meldt zich'

Club Brugge hoopt zich deze winter te versterken, maar voorlopig lijkt het vooral aan uitgaande ...

437
437
'AA Gent mikt hoog en gaat voor absolute toptransfer'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

388
388
'Stunttransfer Faes zorgt voor grote comeback bij Duivels'

Het WK begint stilaan te naderen. De Rode Duivels hopen komende zomer nog eens te verrassen en heel ...

161
161
Twijfel rond Coosemans groeit bij Anderlecht

Wat brengt de toekomst van Colin Coosemans? Dat is een groot vraagteken. Bij RSC Anderlecht en de ...

219
219
Hayen blikt terug op ontslag bij Club: eerste gedachte verrast

Club Brugge ontsloeg Nicky Hayen en dat zorgde voor veel commotie in het Belgische voetbal. Een ...

560
560
‘Anderlecht slaat toe: Nederland verstomt door toptransfer’

In Nederland had niemand dit zien aankomen. De naam circuleerde al, maar plots ligt hij op tafel in ...

945
945
'Standard en STVV lonken naar Serie A-deals'

Gaat de Jupiler Pro League weldra twee Belgische verdedigers verliezen? Het zou zomaar kunnen. ...

106
106

Meer sportnieuws