'Verrassing van formaat: Raman trekt naar KV Mechelen'

door
'Verrassing van formaat: Raman trekt naar KV Mechelen'

Met een magere twee op 12 heeft KV Mechelen haar start compleet gemist. Besnik Hasi schreeuwt dan ook haast wekelijks om versterking. Nu wordt de coach op zijn wenken bediend met een opvallende aanwinst.

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri staat Malinwa namelijk op het punt om niemand minder dan Benito Raman vast te leggen. De deal zou zelfs al in kannen en kruiken zijn, want alle partijen bereikten intussen een akkoord over de voorwaarden. Raman is nu op weg naar Mechelen om zijn overstap af te ronden.

LEES OOK: KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

Raman naar Malinwa

Een verrassing van formaat, want de 29-jarige spits verhuisde pas een halfjaar geleden van Anderlecht naar Samsunspor. Daar kon hij zijn draai echter niet vinden: Raman bleef in Turkije steken op één assist en geen enkele goal in 11 matchen. Al snel werd dan ook duidelijk dat zijn verblijf er van korte duur zou zijn.

Dat de eenmalig Rode Duivel al meteen huiswaarts zou keren leek niettemin vrij onwaarschijnlijk. De voorbije weken werd Raman vooral in gebracht met een terugkeer naar zijn voormalige werkgever Fortuna Düsseldorf in Duitsland. In plaats daarvan kiest hij nu dus toch voor een comeback op de Belgische velden.

Opvolger van Bassette

Dat wordt ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant heeft KV Mechelen het woelwater voorin zo goed als te pakken. Raman moet Achter de Kazerne voortaan de rol overnemen van Norman Bassette, die Malinwa zopas liet staan voor Coventry City en over een min of meer gelijkaardig profiel beschikt.

Opvallend: een tijdje terug trok Raman nog zijn neus op voor onder meer STVV, OHL en KV Kortrijk omdat hij niet wou inboeten op zijn lucratief salaris. Ondanks de erg beperkte middelen blijken de Mechelaars, die dringend nood hebben aan een back-up voor Lion Lauberbach, nu dus toch in staat om hem te betalen.

Goede aanwinst voor Malinwa?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

8
8
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

51
51
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

23
23
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

190
190
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

162
162
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

95
95
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

22
22
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

261
261
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

185
185
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

133
133
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

131
131
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

252
252
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

45
45
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

67
67
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

77
77
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

137
137
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

266
266
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

511
511
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

247
247
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

430
430
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

250
250
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

395
395
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

653
653

Meer sportnieuws