'Verrassing van formaat: Raman trekt naar KV Mechelen'

door
'Verrassing van formaat: Raman trekt naar KV Mechelen'

Met een magere twee op 12 heeft KV Mechelen haar start compleet gemist. Besnik Hasi schreeuwt dan ook haast wekelijks om versterking. Nu wordt de coach op zijn wenken bediend met een opvallende aanwinst.

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri staat Malinwa namelijk op het punt om niemand minder dan Benito Raman vast te leggen. De deal zou zelfs al in kannen en kruiken zijn, want alle partijen bereikten intussen een akkoord over de voorwaarden. Raman is nu op weg naar Mechelen om zijn overstap af te ronden.

LEES OOK: Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Raman naar Malinwa

Een verrassing van formaat, want de 29-jarige spits verhuisde pas een halfjaar geleden van Anderlecht naar Samsunspor. Daar kon hij zijn draai echter niet vinden: Raman bleef in Turkije steken op één assist en geen enkele goal in 11 matchen. Al snel werd dan ook duidelijk dat zijn verblijf er van korte duur zou zijn.

Dat de eenmalig Rode Duivel al meteen huiswaarts zou keren leek niettemin vrij onwaarschijnlijk. De voorbije weken werd Raman vooral in gebracht met een terugkeer naar zijn voormalige werkgever Fortuna Düsseldorf in Duitsland. In plaats daarvan kiest hij nu dus toch voor een comeback op de Belgische velden.

Opvolger van Bassette

Dat wordt ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant heeft KV Mechelen het woelwater voorin zo goed als te pakken. Raman moet Achter de Kazerne voortaan de rol overnemen van Norman Bassette, die Malinwa zopas liet staan voor Coventry City en over een min of meer gelijkaardig profiel beschikt.

Opvallend: een tijdje terug trok Raman nog zijn neus op voor onder meer STVV, OHL en KV Kortrijk omdat hij niet wou inboeten op zijn lucratief salaris. Ondanks de erg beperkte middelen blijken de Mechelaars, die dringend nood hebben aan een back-up voor Lion Lauberbach, nu dus toch in staat om hem te betalen.

Goede aanwinst voor Malinwa?

Meest recent

Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

0
0
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

10
10
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

64
64
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

74
74
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

390
390
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

33
33
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

31
31
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

30
30
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

243
243
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

134
134
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

353
353
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

205
205
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

189
189
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

64
64
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

272
272
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

305
305
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

336
336
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

85
85
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

457
457
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

419
419
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

489
489
Mignolet en Vanaken balen: dit liep er mis bij Club

Club Brugge verloor terecht met 1-0 van Union SG. Blauw-Zwart blijft te matig voor de dag komen in ...

227
227
Jan Boskamp laat iedereen slikken: "Het is allemaal weg"

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste een fenomeen dat tot de verbeelding spreekt. Het Nederlandse ...

113
113
Het brokkenparcours van Renard: positie onhoudbaar?

RSC Anderlecht likt zijn wonden. Het nieuwe bestuur heeft (weer) bergen werk te verzetten. Besnik ...

210
210
STVV met straffe transfer: Champions League-clubs afgetroefd

STVV kende al een zeer opvallende mercato. De Truienaars lijken versterkt te zijn, maar dat moet nog ...

86
86

Meer sportnieuws