'Verrassing van formaat: Raman trekt naar KV Mechelen'

door
'Verrassing van formaat: Raman trekt naar KV Mechelen'

Met een magere twee op 12 heeft KV Mechelen haar start compleet gemist. Besnik Hasi schreeuwt dan ook haast wekelijks om versterking. Nu wordt de coach op zijn wenken bediend met een opvallende aanwinst.

Volgens transferexpert Sacha Tavolieri staat Malinwa namelijk op het punt om niemand minder dan Benito Raman vast te leggen. De deal zou zelfs al in kannen en kruiken zijn, want alle partijen bereikten intussen een akkoord over de voorwaarden. Raman is nu op weg naar Mechelen om zijn overstap af te ronden.

LEES OOK: KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

Raman naar Malinwa

Een verrassing van formaat, want de 29-jarige spits verhuisde pas een halfjaar geleden van Anderlecht naar Samsunspor. Daar kon hij zijn draai echter niet vinden: Raman bleef in Turkije steken op één assist en geen enkele goal in 11 matchen. Al snel werd dan ook duidelijk dat zijn verblijf er van korte duur zou zijn.

Dat de eenmalig Rode Duivel al meteen huiswaarts zou keren leek niettemin vrij onwaarschijnlijk. De voorbije weken werd Raman vooral in gebracht met een terugkeer naar zijn voormalige werkgever Fortuna Düsseldorf in Duitsland. In plaats daarvan kiest hij nu dus toch voor een comeback op de Belgische velden.

Opvolger van Bassette

Dat wordt ook bevestigd door Het Laatste Nieuws. Volgens de krant heeft KV Mechelen het woelwater voorin zo goed als te pakken. Raman moet Achter de Kazerne voortaan de rol overnemen van Norman Bassette, die Malinwa zopas liet staan voor Coventry City en over een min of meer gelijkaardig profiel beschikt.

Opvallend: een tijdje terug trok Raman nog zijn neus op voor onder meer STVV, OHL en KV Kortrijk omdat hij niet wou inboeten op zijn lucratief salaris. Ondanks de erg beperkte middelen blijken de Mechelaars, die dringend nood hebben aan een back-up voor Lion Lauberbach, nu dus toch in staat om hem te betalen.

Goede aanwinst voor Malinwa?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

97
97
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

33
33
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

35
35
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hj is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

37
37
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

116
116
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

43
43
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

73
73
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

46
46
'Van Bommel eindelijk weer aan de slag bij deze topclub'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

104
104
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

31
31
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

60
60
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

208
208
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1234
1234
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

126
126
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

55
55
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

173
173
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

355
355
KV Kortrijk stuurt vier spelers naar de uitgang

KV Kortrijk speelt komend seizoen weer in de Jupiler Pro League. De Kerels zijn al druk bezig met ...

73
73
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

135
135
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

52
52
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

46
46
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

181
181
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

96
96
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

345
345
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

77
77
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

93
93

Meer sportnieuws