'Fredberg slaat toe: Anderlecht heeft flankaanvaller beet'

door
'Fredberg slaat toe: Anderlecht heeft flankaanvaller beet'

Op concrete dossiers wou hij niet dieper ingaan, maar Jesper Fredberg bevestigde zopas wel dat er nog drukke dagen zitten aan te komen bij Anderlecht. Naar verluidt mag de CEO Sports nu een van de voornaamste targets op zijn verlanglijst schrappen.

Behalve een nummer 10 en concurrent voor Colin Coosemans stond ook een nieuwe winger bovenaan de Paars-Witte verlanglijst. Tenslotte ligt Thorgan Hazard tot nieuwjaar in de lappenmand, terwijl Francis Amuzu eveneens geregeld met blessures kampt. Zelfs mét hen erbij oogt de spoeling op de flanken vrij dun, en dus kan Brian Riemer er wel nog wat vers bloed gebruiken.

LEES OOK: Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Fredberg heeft beet

De voorbije weken deden reeds verschillende namen de ronde om die vacature eventueel in te vullen, de ene al spectaculairder en duurder dan de andere. Al bleef hét toptarget blijkbaar toch onder de radar. Lokale media melden immers dat Anderlecht een akkoord heeft bereikt omtrent Ermir Rashica, een 20-jarige Albanees die momenteel nog in zijn thuisland aan de slag is.

Na een avontuur in Kosovo was hij daar vorig seizoen goed voor acht treffers en vijf assists in 38 optredens voor FK Skënderbeu. Amper een jaar na zijn terugkeer naar Albanië wenkt dus echter de exit, want alle partijen zouden intussen al een akkoord hebben bereikt omtrent de rechtspoot. "De details van de deal zijn nog niet bekend, maar alles lijkt rond", klinkt het bij CNA.

Rashica naar RSCA

Dat maakt trouwens tevens nog gewag van andere gegadigden. Een van die kapers op de kust zou Legia Warschau zijn, dat dus evenwel afgetroefd werd door Anderlecht. De verwachting is dan ook dat Rashica, wiens marktwaarde op nog geen half miljoen wordt geschat, eerstdaags officieel voorgesteld wordt in het Lotto Park. Op verdere bevestiging is het wel nog wachten.

De afgelopen weken leek het alsof Fredberg zijn budget opspaarde om in de slotweken van de mercato nog stevig uit te pakken in het offensief compartiment. Met de komst van Rashica blijkt de recordkampioen zich echter toch nog altijd te focussen op goedkope opportuniteiten. Rashica zou alleszins een pak minder kosten dan pakweg Tiago Gouveia. Wordt zeker vervolgd.

Denkt u dat Rashica snel zijn stempel zal drukken bij RSCA?

Meest recent

Straffe beelden: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

3
3
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

53
53
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

335
335
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

35
35
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

58
58
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

139
139
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

54
54
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

138
138
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

414
414
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

66
66
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

31
31
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

26
26
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

175
175
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

240
240
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

477
477
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

183
183
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

163
163
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

144
144
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

91
91
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

74
74
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

380
380
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

61
61
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

93
93
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

61
61
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

179
179

Meer sportnieuws