'Fredberg slaat toe: Anderlecht heeft flankaanvaller beet'

1468 stemmen
'Fredberg slaat toe: Anderlecht heeft flankaanvaller beet'

Op concrete dossiers wou hij niet dieper ingaan, maar Jesper Fredberg bevestigde zopas wel dat er nog drukke dagen zitten aan te komen bij Anderlecht. Naar verluidt mag de CEO Sports nu een van de voornaamste targets op zijn verlanglijst schrappen.

Behalve een nummer 10 en concurrent voor Colin Coosemans stond ook een nieuwe winger bovenaan de Paars-Witte verlanglijst. Tenslotte ligt Thorgan Hazard tot nieuwjaar in de lappenmand, terwijl Francis Amuzu eveneens geregeld met blessures kampt. Zelfs mét hen erbij oogt de spoeling op de flanken vrij dun, en dus kan Brian Riemer er wel nog wat vers bloed gebruiken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

Fredberg heeft beet

De voorbije weken deden reeds verschillende namen de ronde om die vacature eventueel in te vullen, de ene al spectaculairder en duurder dan de andere. Al bleef hét toptarget blijkbaar toch onder de radar. Lokale media melden immers dat Anderlecht een akkoord heeft bereikt omtrent Ermir Rashica, een 20-jarige Albanees die momenteel nog in zijn thuisland aan de slag is.

Na een avontuur in Kosovo was hij daar vorig seizoen goed voor acht treffers en vijf assists in 38 optredens voor FK Skënderbeu. Amper een jaar na zijn terugkeer naar Albanië wenkt dus echter de exit, want alle partijen zouden intussen al een akkoord hebben bereikt omtrent de rechtspoot. "De details van de deal zijn nog niet bekend, maar alles lijkt rond", klinkt het bij CNA.

Rashica naar RSCA

Dat maakt trouwens tevens nog gewag van andere gegadigden. Een van die kapers op de kust zou Legia Warschau zijn, dat dus evenwel afgetroefd werd door Anderlecht. De verwachting is dan ook dat Rashica, wiens marktwaarde op nog geen half miljoen wordt geschat, eerstdaags officieel voorgesteld wordt in het Lotto Park. Op verdere bevestiging is het wel nog wachten.

De afgelopen weken leek het alsof Fredberg zijn budget opspaarde om in de slotweken van de mercato nog stevig uit te pakken in het offensief compartiment. Met de komst van Rashica blijkt de recordkampioen zich echter toch nog altijd te focussen op goedkope opportuniteiten. Rashica zou alleszins een pak minder kosten dan pakweg Tiago Gouveia. Wordt zeker vervolgd.

Denkt u dat Rashica snel zijn stempel zal drukken bij RSCA?

Meest recent

Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

14
14
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

39
39
Rudi Garcia met rug tegen de muur: “Lachertje van WK”

Het is van moeten voor de Rode Duivels. Wat een gemakkelijke groep werd verwacht, draait voorlopig ...

80
80
‘Zomerse toptransfer lonkt plots voor Wout Faes’

Wout Faes werd niet geselecteerd voor het WK 2026 en lijkt in de bovenste schuif te liggen bij ...

21
21
'Charleroi staat op het punt knaltransfer af te ronden'

Sporting Charleroi wist vorig seizoen Europees voetbal over de streep te trekken, maar dat was dit ...

17
17
Ruben Van Gucht stapt in project dat niemand zag aankomen

Ruben Van Gucht heeft zijn volgers op sociale media compleet verrast met een aankondiging die ...

20
20
Tielemans slaat hard terug op WK-kritiek Rode Duivels

De Rode Duivels krijgen de wind van voren na Egypte en Iran. Met een twee op zes zoekt België ...

134
134
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht pakt dubbel uit, Club schrikt’

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

455
455
Garcia afgemaakt: twee alarmerende WK-vaststellingen

De Rode Duivels staan op een derde plek in de groepsfase na een 1-1 tegen Egypte en een 0-0 tegen ...

167
167
Cercle Brugge is genadeloos: speler definitief weg

Cercle Brugge is volop bezig met de kern samen te stellen voor volgend seizoen. Groen-Zwart zoekt ...

68
68
Antwerp haalt toptalent eindelijk binnen

Royal Antwerp FC begint zich te roeren op de zomermercato. The Great Old zal ook volgend seizoen ...

129
129
Heerlijk! Noren nemen WK over met schitterende viering

Noorwegen werd vooraf getipt als outsider op het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en ...

35
35
Pfaff compleet vernederd: Belgische bond door stof

Jean-Marie Pfaff heeft in een openhartig gesprek een opvallende ontgoocheling gedeeld over zijn band ...

685
685
Tielemans spreekt duidelijke taal over sfeer Rode Duivels

De Rode Duivels speelden twee keer gelijk op het WK en moeten nu uithalen tegen Nieuw-Zeeland. De ...

122
122
Ngoy reageert aangeslagen na rode kaart tegen Iran

De Rode Duivels moeten nog vol aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. Na het gelijkspel tegen Egypte en ...

129
129
Julian Alvarez laat WK daveren met heuse transferbom

Titelverdediger Argentinië heeft zich maandag geplaatst voor de volgende ronde van het WK na ...

93
93
Radja breekt lans voor Duivel: "Hij speelt wél voor zijn plek"

Ook in de tweede wedstrijd op het WK 2026 bleven de Rode Duivels onder de verwachtingen. Na een al ...

480
480
Pijnlijke onthulling assistent Garcia: Vanden Borre fulmineert

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

403
403
'Club in lastig transferparket: United komt aankloppen'

Dat Club Brugge deze transferzomer enkele sterkhouders zal verliezen lijkt onvermijdelijk, maar men ...

434
434
Rudi Garcia op weg naar ondergang? "Ik vrees ervoor"

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

261
261
"Als België serieus genomen wil worden ..." - topanalist messcherp

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

374
374
'Garcia grijpt drastisch in: totale WK-wending Vanaken'

De Rode Duivels staan zaterdagochtend onder aanzienlijke druk voor hun laatste WK-groepsmatch tegen ...

740
740
WK-bom ontploft al voor slotmatch: zware gevolgen Garcia

Het WK is nog maar net bezig, maar Rudi Garcia zit al volop in een storm. De rust rond de Rode ...

550
550
Jordanië in rouw: comeback Algerije verbrodt grote WK-stunt

Jordanië is er dinsdagochtend niet in geslaagd zijn eerste punten ooit op het WK te pakken. ...

46
46
'Kompany in zijn nopjes: Bayern legt monstercontract klaar'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

281
281

Meer sportnieuws