'Fredberg slaat toe: Anderlecht heeft flankaanvaller beet'

door
'Fredberg slaat toe: Anderlecht heeft flankaanvaller beet'

Op concrete dossiers wou hij niet dieper ingaan, maar Jesper Fredberg bevestigde zopas wel dat er nog drukke dagen zitten aan te komen bij Anderlecht. Naar verluidt mag de CEO Sports nu een van de voornaamste targets op zijn verlanglijst schrappen.

Behalve een nummer 10 en concurrent voor Colin Coosemans stond ook een nieuwe winger bovenaan de Paars-Witte verlanglijst. Tenslotte ligt Thorgan Hazard tot nieuwjaar in de lappenmand, terwijl Francis Amuzu eveneens geregeld met blessures kampt. Zelfs mét hen erbij oogt de spoeling op de flanken vrij dun, en dus kan Brian Riemer er wel nog wat vers bloed gebruiken.

LEES OOK: 'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

Fredberg heeft beet

De voorbije weken deden reeds verschillende namen de ronde om die vacature eventueel in te vullen, de ene al spectaculairder en duurder dan de andere. Al bleef hét toptarget blijkbaar toch onder de radar. Lokale media melden immers dat Anderlecht een akkoord heeft bereikt omtrent Ermir Rashica, een 20-jarige Albanees die momenteel nog in zijn thuisland aan de slag is.

Na een avontuur in Kosovo was hij daar vorig seizoen goed voor acht treffers en vijf assists in 38 optredens voor FK Skënderbeu. Amper een jaar na zijn terugkeer naar Albanië wenkt dus echter de exit, want alle partijen zouden intussen al een akkoord hebben bereikt omtrent de rechtspoot. "De details van de deal zijn nog niet bekend, maar alles lijkt rond", klinkt het bij CNA.

Rashica naar RSCA

Dat maakt trouwens tevens nog gewag van andere gegadigden. Een van die kapers op de kust zou Legia Warschau zijn, dat dus evenwel afgetroefd werd door Anderlecht. De verwachting is dan ook dat Rashica, wiens marktwaarde op nog geen half miljoen wordt geschat, eerstdaags officieel voorgesteld wordt in het Lotto Park. Op verdere bevestiging is het wel nog wachten.

De afgelopen weken leek het alsof Fredberg zijn budget opspaarde om in de slotweken van de mercato nog stevig uit te pakken in het offensief compartiment. Met de komst van Rashica blijkt de recordkampioen zich echter toch nog altijd te focussen op goedkope opportuniteiten. Rashica zou alleszins een pak minder kosten dan pakweg Tiago Gouveia. Wordt zeker vervolgd.

Denkt u dat Rashica snel zijn stempel zal drukken bij RSCA?

Meest recent

Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

2
2
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

51
51
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

100
100
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

83
83
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

56
56
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

114
114
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

63
63
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

124
124
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

66
66
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

105
105
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

94
94
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

146
146
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

627
627
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

256
256
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

115
115
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

99
99
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

90
90
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

254
254
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

132
132
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

188
188
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

110
110
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

292
292

Meer sportnieuws