'Fredberg slaat toe: Anderlecht heeft flankaanvaller beet'

1468
'Fredberg slaat toe: Anderlecht heeft flankaanvaller beet'

Op concrete dossiers wou hij niet dieper ingaan, maar Jesper Fredberg bevestigde zopas wel dat er nog drukke dagen zitten aan te komen bij Anderlecht. Naar verluidt mag de CEO Sports nu een van de voornaamste targets op zijn verlanglijst schrappen.

Behalve een nummer 10 en concurrent voor Colin Coosemans stond ook een nieuwe winger bovenaan de Paars-Witte verlanglijst. Tenslotte ligt Thorgan Hazard tot nieuwjaar in de lappenmand, terwijl Francis Amuzu eveneens geregeld met blessures kampt. Zelfs mét hen erbij oogt de spoeling op de flanken vrij dun, en dus kan Brian Riemer er wel nog wat vers bloed gebruiken.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Fredberg heeft beet

De voorbije weken deden reeds verschillende namen de ronde om die vacature eventueel in te vullen, de ene al spectaculairder en duurder dan de andere. Al bleef hét toptarget blijkbaar toch onder de radar. Lokale media melden immers dat Anderlecht een akkoord heeft bereikt omtrent Ermir Rashica, een 20-jarige Albanees die momenteel nog in zijn thuisland aan de slag is.

Na een avontuur in Kosovo was hij daar vorig seizoen goed voor acht treffers en vijf assists in 38 optredens voor FK Skënderbeu. Amper een jaar na zijn terugkeer naar Albanië wenkt dus echter de exit, want alle partijen zouden intussen al een akkoord hebben bereikt omtrent de rechtspoot. "De details van de deal zijn nog niet bekend, maar alles lijkt rond", klinkt het bij CNA.

Rashica naar RSCA

Dat maakt trouwens tevens nog gewag van andere gegadigden. Een van die kapers op de kust zou Legia Warschau zijn, dat dus evenwel afgetroefd werd door Anderlecht. De verwachting is dan ook dat Rashica, wiens marktwaarde op nog geen half miljoen wordt geschat, eerstdaags officieel voorgesteld wordt in het Lotto Park. Op verdere bevestiging is het wel nog wachten.

De afgelopen weken leek het alsof Fredberg zijn budget opspaarde om in de slotweken van de mercato nog stevig uit te pakken in het offensief compartiment. Met de komst van Rashica blijkt de recordkampioen zich echter toch nog altijd te focussen op goedkope opportuniteiten. Rashica zou alleszins een pak minder kosten dan pakweg Tiago Gouveia. Wordt zeker vervolgd.

Denkt u dat Rashica snel zijn stempel zal drukken bij RSCA?

Meest recent

KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

8
8
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

60
60
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

70
70
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

19
19
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

132
132
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

66
66
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

172
172
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

159
159
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

241
241
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

189
189
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

236
236
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

400
400
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

190
190
Leko hakt knopen door: opstelling Club Brugge al bekend

Club Brugge vertoeft momenteel in Eindhoven, waar het na de fraaie zeges tegen Inter en Lens nu ook ...

191
191
Tielemans na comeback: "We hebben voor hem gevochten"

Manchester United is dinsdagavond van de hel naar de hemel gegaan. Het leek aanvankelijk op weg naar ...

166
166
'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

144
144
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

78
78
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

45
45
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

218
218
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

136
136
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

61
61
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

78
78
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

36
36
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

19
19
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

321
321

Meer sportnieuws