‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

442 stemmen
‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

KV Mechelen moest de afgelopen dagen flink wat tegenslagen verwerken. Allereerst zijn er de blessures van Lion Lauberbach en Zinho Vanheusden, ook op de mercato kent het veel pech. Toptarget Norman Bassette tekende plots bij Coventry City en nu lijkt sterkhouder Daam Foulon op weg naar de uitgang.

KV Mechelen moest deze zomermercato al afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Foulon lijkt de volgende in het lijstje te worden. Volgens Het Laatste Nieuws is er verregaande interesse vanuit Turkije en ziet de Belgische jeugdinternational die stap zelf ook zitten.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Contractaanbieding

KV Mechelen wil Foulon niet kwijt en deed nog een ultiem voorstel, maar de linkervleugelverdediger lijkt geen oren te hebben naar een verbeterd contract. Bij Malinwa heeft hij voorlopig nog een lopende verbintenis tot 2025 met een marktwaarde van 1,70 miljoen euro.

Het aanbod uit Turkije zou Foulon wel charmeren. Het jeugdproduct van Lierse en RSC Anderlecht speelt sinds de zomer van 2023 bij KV Mechelen. Daarvoor droeg hij het shirt van Waasland-Beveren en het Italiaanse Benevento. Nu staat de verdediger voor een tweede buitenlandse uitdaging.

Leegloop

Zo kampen KV Mechelen en Besnik Hasi stilaan met een leegloop. Door blessurezorgen moet Malinwa sowieso nog de zomermercato op. Hasi kan niet beschikken over genoeg aanvallende opties en ook achterin is de spoeling dun geworden.

Als ook Foulon vertrekt verliest Malinwa wéér een sterkhouder. Dit seizoen miste de back nog geen minuut. Afgelopen seizoen was Foulon goed voor 39 competitiewedstrijden en daarin kon hij drie keer scoren en vier assists geven.

Is Foulon klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

67
67
Croonen geeft volgende straffe plannen van KRC Genk prijs

KRC Genk maakte de terugkeer van Thibaut Courtois bekend. CEO Peter Croonen en de doelman van Real ...

16
16
Vanaken: "Als hij terugkeert naar Anderlecht, zou mooi zijn"

Hans Vanaken sprak vandaag de media toe. Zaterdag spelen de Belgen tegen Tunesië en de ...

136
136
Trainer en transfers: Bornauw komt met update

Het blijft voorlopig nog een mysterie hoe Anderlecht er volgend seizoen uit zal zien. Het enige dat ...

105
105
'Strijd om Openda is los: 3 clubs doen bod'

Vier jaar lang maakte hij altijd deel uit van de selectie van de Rode Duivels, maar voor het WK viel ...

56
56
Anderlecht lanceert nieuw thuisshirt met fraaie film

Anderlecht kwam enkele dagen geleden met groot nieuws. Na zeven seizoenen werd de samenwerking met ...

106
106
'Wilmots in actie: transferplannen Standard bekend'

Bij Standard belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. Sportief directeur Marc Wilmots ...

60
60
Kandidaat-voorzitter Real kondigt Haaland aan: City steigert

Het wordt maar niet rustig bij Real Madrid. Een tijdje geleden kondigde Florentino Perez op een ...

104
104
‘Ontslag? Oosting slaat razendsnel terug’

Bij Antwerp zijn ze deze zomer nog maar eens op zoek naar een nieuwe trainer. Twee speeldagen voor ...

92
92
Lommel SK begint seizoen met gigantische tegenvaller

Lommel SK vierde onlangs nog groot feest nadat ze zich wisten te verzekeren van promotie naar de ...

42
42
'Cercle Brugge hakt knoop door over Gerkens en Vanzeir'

Cercle Brugge moest de afgelopen dagen een aantal knopen doorhakken omtrent enkele spelers. Onder ...

281
281
'KRC Genk zet zinnen op WK-ganger'

KRC Genk heeft versterking nodig, dat is duidelijk. De Limburgers zouden misschien wel eens een ...

178
178
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

201
201
Stijnen en Raes gooien grote naam uit basiself Duivels

De Rode Duivels bereiden zich deze week voor met wedstrijden tegen Kroatië en Tunesië. Het ...

318
318
Vanaken zorgt voor ommekeer die niemand zag aankomen

Hans Vanaken leek opnieuw veroordeeld tot een rol als bankzitter bij de Rode Duivels. Maar tegen ...

469
469
'STVV grijpt naast absolute toptransfer'

STVV gaat deze zomer de nodige sterkhouders de club zien verlaten. De club gaat dus ook heel wat ...

89
89
Club Brugge vreest transferstorm rond zeven spelers

Club Brugge gaat een heel drukke zomer tegemoet. We haalden al aan dat drie spelers toch een keuze ...

266
266
Courtois zet toon bij Genk: iedereen gewaarschuwd

Thibaut Courtois keert terug naar KRC Genk. Dat gebeurde met zijn holding NXTPLAY. De doelman van ...

163
163
Anderlecht lacht en treurt met WK-selectie

RSC Anderlecht zag Ilay Camara alsnog afhaken voor het WK. Hij zit dan toch niet in de selectie. Een ...

281
281
'Union SG scoort met ingaande topdeal van 5 miljoen euro'

Union SG zit niet stil op de transfermarkt. De Brusselaars zijn op weg om een tweede ingaande ...

161
161
Club hakt knoop door: extra transfer voor Preud'homme

Door het vertrek van Dévy Rigaux naar Feyenoord, zal Guilian Preud'homme een groot deel van ...

468
468
Wilmots smult van verrassende Duivel: "Quasi perfecte match"

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

211
211
Oranje met kopzorgen naar VS, Congo bedwingt Denemarken

De 48 WK-deelnemers zijn momenteel volop bezig met hun oefencampagne. Voor Nederland draaide de ...

159
159
El Ouahdi beleeft drama vlak voor opstijgen WK-vlucht

Heel wat WK-deelnemers hebben de oversteek van de Atlantische Oceaan inmiddels ingezet. Ook Marokko, ...

318
318
'PSG wil oppermachtig worden met 'man van 100 miljoen'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

143
143
Twijfels rond Rode Duivel: levenslijn voor Brandon Mechele?

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

268
268

Meer sportnieuws