‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

door
‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

KV Mechelen moest de afgelopen dagen flink wat tegenslagen verwerken. Allereerst zijn er de blessures van Lion Lauberbach en Zinho Vanheusden, ook op de mercato kent het veel pech. Toptarget Norman Bassette tekende plots bij Coventry City en nu lijkt sterkhouder Daam Foulon op weg naar de uitgang.

KV Mechelen moest deze zomermercato al afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Foulon lijkt de volgende in het lijstje te worden. Volgens Het Laatste Nieuws is er verregaande interesse vanuit Turkije en ziet de Belgische jeugdinternational die stap zelf ook zitten.

LEES OOK: 'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

Contractaanbieding

KV Mechelen wil Foulon niet kwijt en deed nog een ultiem voorstel, maar de linkervleugelverdediger lijkt geen oren te hebben naar een verbeterd contract. Bij Malinwa heeft hij voorlopig nog een lopende verbintenis tot 2025 met een marktwaarde van 1,70 miljoen euro.

Het aanbod uit Turkije zou Foulon wel charmeren. Het jeugdproduct van Lierse en RSC Anderlecht speelt sinds de zomer van 2023 bij KV Mechelen. Daarvoor droeg hij het shirt van Waasland-Beveren en het Italiaanse Benevento. Nu staat de verdediger voor een tweede buitenlandse uitdaging.

Leegloop

Zo kampen KV Mechelen en Besnik Hasi stilaan met een leegloop. Door blessurezorgen moet Malinwa sowieso nog de zomermercato op. Hasi kan niet beschikken over genoeg aanvallende opties en ook achterin is de spoeling dun geworden.

Als ook Foulon vertrekt verliest Malinwa wéér een sterkhouder. Dit seizoen miste de back nog geen minuut. Afgelopen seizoen was Foulon goed voor 39 competitiewedstrijden en daarin kon hij drie keer scoren en vier assists geven.

Is Foulon klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

35
35
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

12
12
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

14
14
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

41
41
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

96
96
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

29
29
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

119
119
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

226
226
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

207
207
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

119
119
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

71
71
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

606
606
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

97
97
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

92
92
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

172
172
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

242
242
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

136
136
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

129
129
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

446
446
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

126
126
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

290
290
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

486
486
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

382
382
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

233
233
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

390
390

Meer sportnieuws