‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

door
‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

KV Mechelen moest de afgelopen dagen flink wat tegenslagen verwerken. Allereerst zijn er de blessures van Lion Lauberbach en Zinho Vanheusden, ook op de mercato kent het veel pech. Toptarget Norman Bassette tekende plots bij Coventry City en nu lijkt sterkhouder Daam Foulon op weg naar de uitgang.

KV Mechelen moest deze zomermercato al afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Foulon lijkt de volgende in het lijstje te worden. Volgens Het Laatste Nieuws is er verregaande interesse vanuit Turkije en ziet de Belgische jeugdinternational die stap zelf ook zitten.

LEES OOK: Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Contractaanbieding

KV Mechelen wil Foulon niet kwijt en deed nog een ultiem voorstel, maar de linkervleugelverdediger lijkt geen oren te hebben naar een verbeterd contract. Bij Malinwa heeft hij voorlopig nog een lopende verbintenis tot 2025 met een marktwaarde van 1,70 miljoen euro.

Het aanbod uit Turkije zou Foulon wel charmeren. Het jeugdproduct van Lierse en RSC Anderlecht speelt sinds de zomer van 2023 bij KV Mechelen. Daarvoor droeg hij het shirt van Waasland-Beveren en het Italiaanse Benevento. Nu staat de verdediger voor een tweede buitenlandse uitdaging.

Leegloop

Zo kampen KV Mechelen en Besnik Hasi stilaan met een leegloop. Door blessurezorgen moet Malinwa sowieso nog de zomermercato op. Hasi kan niet beschikken over genoeg aanvallende opties en ook achterin is de spoeling dun geworden.

Als ook Foulon vertrekt verliest Malinwa wéér een sterkhouder. Dit seizoen miste de back nog geen minuut. Afgelopen seizoen was Foulon goed voor 39 competitiewedstrijden en daarin kon hij drie keer scoren en vier assists geven.

Is Foulon klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

12
12
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

105
105
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

255
255
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

179
179
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

94
94
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

216
216
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

193
193
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

783
783
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

315
315
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

241
241
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

108
108
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

231
231
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

200
200
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

160
160
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

144
144
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

391
391
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

373
373
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

622
622
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

249
249
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

309
309
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

263
263
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

166
166
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

147
147
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

430
430

Meer sportnieuws