‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

door
‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

KV Mechelen moest de afgelopen dagen flink wat tegenslagen verwerken. Allereerst zijn er de blessures van Lion Lauberbach en Zinho Vanheusden, ook op de mercato kent het veel pech. Toptarget Norman Bassette tekende plots bij Coventry City en nu lijkt sterkhouder Daam Foulon op weg naar de uitgang.

KV Mechelen moest deze zomermercato al afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Foulon lijkt de volgende in het lijstje te worden. Volgens Het Laatste Nieuws is er verregaande interesse vanuit Turkije en ziet de Belgische jeugdinternational die stap zelf ook zitten.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Contractaanbieding

KV Mechelen wil Foulon niet kwijt en deed nog een ultiem voorstel, maar de linkervleugelverdediger lijkt geen oren te hebben naar een verbeterd contract. Bij Malinwa heeft hij voorlopig nog een lopende verbintenis tot 2025 met een marktwaarde van 1,70 miljoen euro.

Het aanbod uit Turkije zou Foulon wel charmeren. Het jeugdproduct van Lierse en RSC Anderlecht speelt sinds de zomer van 2023 bij KV Mechelen. Daarvoor droeg hij het shirt van Waasland-Beveren en het Italiaanse Benevento. Nu staat de verdediger voor een tweede buitenlandse uitdaging.

Leegloop

Zo kampen KV Mechelen en Besnik Hasi stilaan met een leegloop. Door blessurezorgen moet Malinwa sowieso nog de zomermercato op. Hasi kan niet beschikken over genoeg aanvallende opties en ook achterin is de spoeling dun geworden.

Als ook Foulon vertrekt verliest Malinwa wéér een sterkhouder. Dit seizoen miste de back nog geen minuut. Afgelopen seizoen was Foulon goed voor 39 competitiewedstrijden en daarin kon hij drie keer scoren en vier assists geven.

Is Foulon klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

0
0
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

5
5
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

10
10
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

21
21
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

118
118
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

139
139
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

150
150
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

219
219
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

134
134
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

47
47
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

95
95
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

322
322
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

129
129
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

75
75
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

537
537
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

308
308
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

710
710
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

97
97
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

164
164
Nainggolan's nieuwe leven verrast: Stephanie onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

482
482
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

402
402
‘KAA Gent rondt winterse miljoenentransfer af’

KAA Gent zal snel moeten zijn wil het zich nog roeren op de wintermercato. Journalist Sacha ...

194
194
Faris Haroun verklapt interesse: uitdaging als T1

Faris Haroun maakte de opmars van Royal Antwerp FC van dichtbij mee. Van tweede klasse naar de ...

204
204
Grote leegloop bij STVV? Vrancken houdt hart vast

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De Kanaries ...

155
155

Meer sportnieuws