‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

442 stemmen
‘Sterkhouder negeert KV Mechelen, toptransfer op komst’

KV Mechelen moest de afgelopen dagen flink wat tegenslagen verwerken. Allereerst zijn er de blessures van Lion Lauberbach en Zinho Vanheusden, ook op de mercato kent het veel pech. Toptarget Norman Bassette tekende plots bij Coventry City en nu lijkt sterkhouder Daam Foulon op weg naar de uitgang.

KV Mechelen moest deze zomermercato al afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Foulon lijkt de volgende in het lijstje te worden. Volgens Het Laatste Nieuws is er verregaande interesse vanuit Turkije en ziet de Belgische jeugdinternational die stap zelf ook zitten.

LEES OOK: Kiki Vanrafelghem toont foto met vriendin: fans reageren massaal

Contractaanbieding

KV Mechelen wil Foulon niet kwijt en deed nog een ultiem voorstel, maar de linkervleugelverdediger lijkt geen oren te hebben naar een verbeterd contract. Bij Malinwa heeft hij voorlopig nog een lopende verbintenis tot 2025 met een marktwaarde van 1,70 miljoen euro.

Het aanbod uit Turkije zou Foulon wel charmeren. Het jeugdproduct van Lierse en RSC Anderlecht speelt sinds de zomer van 2023 bij KV Mechelen. Daarvoor droeg hij het shirt van Waasland-Beveren en het Italiaanse Benevento. Nu staat de verdediger voor een tweede buitenlandse uitdaging.

Leegloop

Zo kampen KV Mechelen en Besnik Hasi stilaan met een leegloop. Door blessurezorgen moet Malinwa sowieso nog de zomermercato op. Hasi kan niet beschikken over genoeg aanvallende opties en ook achterin is de spoeling dun geworden.

Als ook Foulon vertrekt verliest Malinwa wéér een sterkhouder. Dit seizoen miste de back nog geen minuut. Afgelopen seizoen was Foulon goed voor 39 competitiewedstrijden en daarin kon hij drie keer scoren en vier assists geven.

Is Foulon klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Eden Hazard verrast iedereen met opvallende WK-zet

Hij is al enkele jaren gestopt als Rode Duivel, maar sommige herinneringen slijten nooit. Zeker niet ...

0
0
SK Beveren aan zet: coach Bakens geeft stand van zaken

SK Beveren promoveerde op indrukwekkende wijze naar de Jupiler Pro League. De Waaslanderen haalden ...

21
21
'Union SG vangt bot: volgend bod geweigerd'

Union SG was deze zomer al bijzonder actief op de transfermarkt. De bekerwinnaar haalde de voorbije ...

22
22
'Arsenal verrast met Belg als nieuwe topman'

De Belgen beginnen in steeds meer topfuncties in het buitenland te komen. Nils Koppen is op weg naar ...

20
20
Koeman 'vreest' ex-speler van Anderlecht en KRC Genk

Nederland boekte een 7 op 9 in de groepsfase. Ze eindigden eerste in hun poule, maar met Marokko ...

120
120
'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt, maar de bekerwinnaar gaat ook zeker nog wat ...

115
115
Chadli geeft WK-kansen Rode Duivels prijs: "Is mogelijk!"

De Rode Duivels wonnen met 1-5 van Nieuw-Zeeland en werden zo alsnog groepswinnaar. Met 5 op 9 ...

82
82
Sporting Hasselt laat grote naam naar Nederland verkassen

Sporting Hasselt maakte al een aantal nieuwkomers bekend, maar er vertrokken ook al heel wat ...

23
23
Steven Defour haalt vernietigend uit op X: "Zo, zo..."

Na dagen van kritiek, twijfel en frustratie lijkt de sfeer rond de Rode Duivels plots volledig ...

230
230
'Smaakmaker Beveren grof wild: JPL-topclubs in de markt'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

137
137
Rode Duivels terug op schema: Rudi, niet opjagen!

Bondscoach Rudi Garcia scoorde de afgelopen dagen niet echt punten. Niet zozeer met zijn tactische ...

58
58
'West Ham United verrast met Belgische transfer'

West Ham United zou op het punt staan om op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aan ...

21
21
Viktor Verhulst onthult groot geheim Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht is nog steeds 'the talk of the town'. De veelzijdige presentator en DJ is zowat ...

40
40
Belgische transfers: verrassende deals in Duitsland en Hongarije

Er beweegt stilaan heel veel op de transfermarkt. Er zijn een aantal Belgen die onderdak hebben ...

35
35
'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

83
83
Duivels in 1/16de finales: één land absoluut te mijden

Nu de kwalificatie een feit is, kunnen de Rode Duivels beginnen vooruitblikken op het vervolg van ...

290
290
"Zorgde voor paniek" - kranten zien ook dissonant bij sterke Duivels

De Rode Duivels mogen naar de volgende ronde van het WK 2026. Een klinkende 1-5-zege tegen ...

233
233
'Van WK naar Premier League: straffe wending Meunier'

Momenteel zijn de Rode Duivels volop gefocust op het neerleggen van een mooie WK-campagne. Maar voor ...

110
110
Vanaken definitief WK-basisspeler? Analisten vellen verdict

De Rode Duivels hebben indruk gemaakt in hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026. Uiteraard was ...

722
722
"Hij wordt niet gewaardeerd" - Garcia in de bres voor viertal

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club maakt Genk woest, toptransfer Raskin'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

338
338
Degryse voorspelt eindstation van België op WK

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

744
744
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

70
70
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

415
415
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

180
180

Meer sportnieuws