Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

door
Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

Er werd Sander Berge een grote toekomst voorspeld toen hij bij KRC Genk hoge ogen gooide. In januari 2020 bleek Sheffield United ook bereid om maar liefst 25 miljoen euro neer te tellen voor de Noorse middenvelder, maar dat bleek niet de beste keuze voor zijn carrière te zijn.

Door de hoge eisen van zijn club kon Berge daarna geen stap hogerop meer zetten en uiteindelijk zou hij met Sheffield ook degraderen uit de Premier League. Pas vorige zomer wist hij er te ontsnappen, maar opnieuw kende Berge pech. Vincent Kompany lokte hem naar Burnley, maar ook zij degradeerden.

Fulham haalt Berge terug naar de PL

Desondanks was er deze zomer de nodige interesse voor de intussen 26-jarige speler. Hij werd zelfs even gelinkt aan Manchester United, dat contact opnam in de zoektocht naar een nieuwe nummer zes. De keuze van United lijkt uiteindelijk op Manuel Ugarte te vallen, maar desondanks heeft Berge toch een terugkeer op het hoogste niveau beet.

Hij werd donderdag immers voorgesteld bij Fulham, waar hij een contract voor vijf jaar getekend heeft. Met de overgang zou een transfersom van 23,5 miljoen euro gemoeid zijn, waar nog een kleine 6 miljoen aan bonussen bij zou kunnen komen.

Opvolger van Palhinha

Bij Fulham wacht Berge de zware taak om de leemte op te vullen na het vertrek van João Palhinha. De Portugese defensieve middenvelder versierde eerder deze zomer een droomtransfer naar Bayern München. Vincent Kompany heeft dus indirect opnieuw zijn hand in de toekomst van Berge.

Berge zal Fulham in eerste instantie aan het behoud moeten helpen in de Premier League, nadat ze de voorbije jaren telkens netjes in de middenmoot eindigden. Op de openingsspeeldag verloren de Cottagers nipt met 1-0 op het veld van Manchester United.

Zal Berge nu eindelijk een stap vooruit kunnen zetten?

Meest recent

Still verrast met eerste basisploeg, één wissel bij Antwerp

Donderdagavond staat de tweede heenmatch in de halve finales van de Croky Cup op het programma. En ...

79
79
'De Bruyne zet Napoli op scherp met één telefoontje'

Nu de uitschakeling in de Champions League een feit is, zet SSC Napoli alles op de competitie en ...

48
48
Straffe stoot Club: Eredivisie-sterren massaal naar Brugge?

Club Brugge heeft zich wederom bij de 24 sterkste clubs van Europa geschaard. Voor het tweede ...

332
332
Kompany krijgt groot nieuws, bizarre nieuwe club Dimata

De wintermercato is in de grootste voetbalnaties inmiddels gesloten, maar in bepaalde landen kunnen ...

29
29
Gigantische kaakslag voor Ruben Van Gucht: "Zo laag!"

Ruben Van Gucht trok gisteren bij de Mia's weer alle blikken naar zich toe. De journalist was zelf ...

62
62
'Renard out: droomkandidaat laat Anderlecht koud staan'

Olivier Renard staat bij Anderlecht steeds meer geïsoleerd een een exit is geen taboe meer. ...

434
434
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 24 op de agenda. Om alles in goede banen te ...

53
53
Gheysens op matje geroepen: licentie Antwerp in gevaar?

De kritiek aan zijn adres raakt Paul Gheysens zijn koude kleren niet, terwijl ook de financiële ...

348
348
Anderlecht kookt over: Coucke roert zelf in de potten

Terwijl het bij Anderlecht rommelt, kraakt en sist langs alle kanten, duikt Marc Coucke plots ...

180
180
'Atlético valt aan: Simeone wil shoppen bij Club Brugge'

In de play-offs van de Champions League staat Club Brugge straks een dubbele confrontatie met ...

296
296
Antwerp-fans in alle staten: Gheysens breekt stilte

Na de deugddoende zege tegen Cercle Brugge hoopt Antwerp straks in Anderlecht een stap te zetten ...

229
229
Club Brugge betaalt zich blauw: monsterpremies JPL gelekt

Het lucratieve loon dat profvoetballers opstrijken biedt vaak voer tot discussie. Daarbij gaat het ...

381
381
'Anderlecht zoekt coach: Coucke verrast met wit konijn'

Besnik Hasi werd bedankt voor bewezen diensten, en dus zal Will Still straks voor het eerst in de ...

385
385
Still en Oosting hakken knopen door voor Croky Cup-clash

In de halve finale van de Croky Cup krijgt RSC Anderlecht straks Antwerp over de vloer. Bij de ...

313
313
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

233
233
Aanwinst bezorgt Essevee meteen serieuze kater

Even mocht Zulte Waregem dromen van de Champions' Play-Off, maar nu lijkt het in de laatste weken ...

112
112
Origi terug naar België? Dit zegt zijn makelaar

De wintermercato is voor Belgische clubs weer voorbij, maar toch valt het niet uit te sluiten dat er ...

203
203
Geen transfers voor Foket en Rits: één man in de wolken

Bij Anderlecht zullen ze met gemengde gevoelens terugblikken op de wintermercato. Op het eerste ...

254
254
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern slaat slag bij PSG'

Vincent Kompany is goed op weg om Bayern München een boerenjaar te bezorgen. In de Bundesliga ...

156
156
'Fink stuurt Anderlecht wandelen: echte reden onthuld'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

1157
1157
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

87
87
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

39
39
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

106
106
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

548
548
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

140
140

Meer sportnieuws