Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

58 stemmen
Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

Er werd Sander Berge een grote toekomst voorspeld toen hij bij KRC Genk hoge ogen gooide. In januari 2020 bleek Sheffield United ook bereid om maar liefst 25 miljoen euro neer te tellen voor de Noorse middenvelder, maar dat bleek niet de beste keuze voor zijn carrière te zijn.

Door de hoge eisen van zijn club kon Berge daarna geen stap hogerop meer zetten en uiteindelijk zou hij met Sheffield ook degraderen uit de Premier League. Pas vorige zomer wist hij er te ontsnappen, maar opnieuw kende Berge pech. Vincent Kompany lokte hem naar Burnley, maar ook zij degradeerden.

Fulham haalt Berge terug naar de PL

Desondanks was er deze zomer de nodige interesse voor de intussen 26-jarige speler. Hij werd zelfs even gelinkt aan Manchester United, dat contact opnam in de zoektocht naar een nieuwe nummer zes. De keuze van United lijkt uiteindelijk op Manuel Ugarte te vallen, maar desondanks heeft Berge toch een terugkeer op het hoogste niveau beet.

Hij werd donderdag immers voorgesteld bij Fulham, waar hij een contract voor vijf jaar getekend heeft. Met de overgang zou een transfersom van 23,5 miljoen euro gemoeid zijn, waar nog een kleine 6 miljoen aan bonussen bij zou kunnen komen.

Opvolger van Palhinha

Bij Fulham wacht Berge de zware taak om de leemte op te vullen na het vertrek van João Palhinha. De Portugese defensieve middenvelder versierde eerder deze zomer een droomtransfer naar Bayern München. Vincent Kompany heeft dus indirect opnieuw zijn hand in de toekomst van Berge.

Berge zal Fulham in eerste instantie aan het behoud moeten helpen in de Premier League, nadat ze de voorbije jaren telkens netjes in de middenmoot eindigden. Op de openingsspeeldag verloren de Cottagers nipt met 1-0 op het veld van Manchester United.

Zal Berge nu eindelijk een stap vooruit kunnen zetten?

Meest recent

Boskamp vreest rampscenario voor Anderlecht

RSC Anderlecht verloor alweer een finale en dat doet altijd pijn. Al zou een bekerzege niet meteen ...

8
8
Titeldrama bij Celtic-Hearts, OHL Women kampioen

In Schotland stond er een historisch titelduel op het programma tussen Celtic en Hearts. In ...

17
17
Vandenbempt ziet megaprobleem bij Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Rudi Garcia maakte zijn 26-koppige WK-selectie ...

52
52
STVV wacht af: Vrancken maakt keuze snel bekend

STVV is zeker van de derde plaats in de Jupiler Pro League en na de bekerwinst van Union SG ook al ...

91
91
De Mil geeft toekomstplannen van AA Gent prijs

Bij AA Gent staan ze voor een belangrijke match op het veld van STVV. Daar moeten ze eigenlijk ...

57
57
OFFICIEEL: FC Barcelona kondigt vertrek Lewandowski aan

FC Barcelona heeft de titel binnen en kan rustig het seizoen afronden. De Spaanse topclub maakte ...

87
87
'Standard en Club Brugge starten transfergesprekken op'

Standard strijdt nog volop voor de eindzege in de Europe Play-Offs, maar is ondertussen ook al in de ...

217
217
Albert overschouwt WK-selectie: één grote afwezige

Sinds vrijdag is bekend welke 26 Rode Duivels komende zomer aangemoedigd zullen worden op het WK ...

155
155
Jamal Musiala openhartig: zo denkt hij écht over Kompany

De Champions League winnen bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch is Vincent Kompany bezig aan ...

129
129
Jan Boskamp haalt vernietigend uit naar Marc Coucke

Jan Boskamp kunnen we best beschrijven als een waar boegbeeld van Anderlecht. De flegmatieke ...

159
159
Coosemans-rel krijgt vervolg: bondsparket doet uitspraak

Colin Coosemans raakte de voorbije dagen in het oog van de storm met zijn bedenkelijke gedrag tegen ...

285
285
'Crisisberaad bij Antwerp: bliksemontslag Oosting op tafel'

Antwerp FC is het spoor volledig bijster in de Europe Play-Offs. Die dramatische prestaties hebben ...

204
204
Deschacht vindt opnieuw de liefde: “Klaar voor volgende stap”

Het hart van Olivier Deschacht bloedde eerder deze week nog hevig bij de verloren bekerfinale van ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Tzolis, nieuwe coach Real'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

158
158
‘Bart Verhaeghe zet Club Brugge zwaar onder druk’

De titeldruk begint te stijgen. Zondag kijken Club Brugge en Union SG elkaar in de ogen in een ...

433
433
Spelersgroep Antwerp velt duidelijk oordeel over Oosting

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. In de Europe Play-Offs verloor het de afgelopen weken ...

222
222
Guardiola verbaast iedereen met toekomstplannen

Manchester City kan tegen Chelsea weer een prijs pakken. Pep Guardiola kan zijn twintigste trofee ...

96
96
Rampscenario voor Simon Mignolet bij Club Brugge?

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met profvoetbal. De doelman van Club Brugge hoopt ...

458
458
Hommeles bij Antwerp: Daam Foulon haalt hard uit

Royal Antwerp FC zit in zak en as. The Great Old verloor in de Europe Play-Offs van Oud-Heverlee ...

276
276
Godts reageert na WK-mokerslag: boodschap voor Garcia

Bondscoach Rudi Garcia heeft de WK-selectie bekendgemaakt. In de 26-koppige selectie van de Rode ...

260
260
'Zulte Waregem zet zinnen op nieuwe middenvelder'

Zulte Waregem is achter de schermen voluit bezig met het samenstellen van de kern van komend ...

102
102
Pech voor Anderlecht: Brusselaars grijpen naast target

Anderlecht gaat een drukke transferzomer tegemoet. Paars-Wit moet één speler alvast ...

185
185
"Als het kot brandt bij RSCA…": Vanderbiest scherp

RSC Anderlecht en KV Mechelen spelen zondag een zeer belangrijk duel. De Maneblussers tellen twee ...

360
360
'Transferbom bij Club: miljoenen voor nieuwe killer'

Club Brugge richt zijn vizier op een jonge doelpuntenmachine. Een zestienjarige die in Hongarije ...

194
194
Gemiste kans Genk? Malinovskyi kiest opvallende club

KRC Genk gaat in de zomer serieus sleutelen aan zijn selectie. Daarbij had het een speler met ...

222
222

Meer sportnieuws