Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

door
Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

Er werd Sander Berge een grote toekomst voorspeld toen hij bij KRC Genk hoge ogen gooide. In januari 2020 bleek Sheffield United ook bereid om maar liefst 25 miljoen euro neer te tellen voor de Noorse middenvelder, maar dat bleek niet de beste keuze voor zijn carrière te zijn.

Door de hoge eisen van zijn club kon Berge daarna geen stap hogerop meer zetten en uiteindelijk zou hij met Sheffield ook degraderen uit de Premier League. Pas vorige zomer wist hij er te ontsnappen, maar opnieuw kende Berge pech. Vincent Kompany lokte hem naar Burnley, maar ook zij degradeerden.

Fulham haalt Berge terug naar de PL

Desondanks was er deze zomer de nodige interesse voor de intussen 26-jarige speler. Hij werd zelfs even gelinkt aan Manchester United, dat contact opnam in de zoektocht naar een nieuwe nummer zes. De keuze van United lijkt uiteindelijk op Manuel Ugarte te vallen, maar desondanks heeft Berge toch een terugkeer op het hoogste niveau beet.

Hij werd donderdag immers voorgesteld bij Fulham, waar hij een contract voor vijf jaar getekend heeft. Met de overgang zou een transfersom van 23,5 miljoen euro gemoeid zijn, waar nog een kleine 6 miljoen aan bonussen bij zou kunnen komen.

Opvolger van Palhinha

Bij Fulham wacht Berge de zware taak om de leemte op te vullen na het vertrek van João Palhinha. De Portugese defensieve middenvelder versierde eerder deze zomer een droomtransfer naar Bayern München. Vincent Kompany heeft dus indirect opnieuw zijn hand in de toekomst van Berge.

Berge zal Fulham in eerste instantie aan het behoud moeten helpen in de Premier League, nadat ze de voorbije jaren telkens netjes in de middenmoot eindigden. Op de openingsspeeldag verloren de Cottagers nipt met 1-0 op het veld van Manchester United.

Zal Berge nu eindelijk een stap vooruit kunnen zetten?

Meest recent

Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

0
0
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

43
43
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

14
14
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal raakt iedereen diep

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

25
25
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

184
184
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

136
136
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

61
61
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

253
253
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

184
184
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

186
186
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

233
233
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

66
66
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

494
494
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

674
674
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

212
212
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

262
262
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

295
295
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

490
490
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

687
687
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

405
405
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

401
401
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

269
269
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

158
158
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

262
262
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

94
94

Meer sportnieuws