Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

door
Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

Er werd Sander Berge een grote toekomst voorspeld toen hij bij KRC Genk hoge ogen gooide. In januari 2020 bleek Sheffield United ook bereid om maar liefst 25 miljoen euro neer te tellen voor de Noorse middenvelder, maar dat bleek niet de beste keuze voor zijn carrière te zijn.

Door de hoge eisen van zijn club kon Berge daarna geen stap hogerop meer zetten en uiteindelijk zou hij met Sheffield ook degraderen uit de Premier League. Pas vorige zomer wist hij er te ontsnappen, maar opnieuw kende Berge pech. Vincent Kompany lokte hem naar Burnley, maar ook zij degradeerden.

LEES OOK: 'Arokodare verlaat KRC Genk: straffe bestemming al bekend'

Fulham haalt Berge terug naar de PL

Desondanks was er deze zomer de nodige interesse voor de intussen 26-jarige speler. Hij werd zelfs even gelinkt aan Manchester United, dat contact opnam in de zoektocht naar een nieuwe nummer zes. De keuze van United lijkt uiteindelijk op Manuel Ugarte te vallen, maar desondanks heeft Berge toch een terugkeer op het hoogste niveau beet.

Hij werd donderdag immers voorgesteld bij Fulham, waar hij een contract voor vijf jaar getekend heeft. Met de overgang zou een transfersom van 23,5 miljoen euro gemoeid zijn, waar nog een kleine 6 miljoen aan bonussen bij zou kunnen komen.

Opvolger van Palhinha

Bij Fulham wacht Berge de zware taak om de leemte op te vullen na het vertrek van João Palhinha. De Portugese defensieve middenvelder versierde eerder deze zomer een droomtransfer naar Bayern München. Vincent Kompany heeft dus indirect opnieuw zijn hand in de toekomst van Berge.

Berge zal Fulham in eerste instantie aan het behoud moeten helpen in de Premier League, nadat ze de voorbije jaren telkens netjes in de middenmoot eindigden. Op de openingsspeeldag verloren de Cottagers nipt met 1-0 op het veld van Manchester United.

🔥 Populair bij onze lezers

'United stoomt verder: derde PL-smaakmaker naar Old Tafford'
'United stoomt verder: derde PL-smaakmaker naar Old Tafford'

Zal Berge nu eindelijk een stap vooruit kunnen zetten?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

164
164
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

91
91
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

261
261
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

287
287
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

719
719
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

128
128
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

519
519
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

61
61
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

275
275
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1729
1729
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

234
234
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

522
522
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1197
1197
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

782
782
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

296
296
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1193
1193
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

451
451
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

462
462
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

524
524
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

131
131
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

166
166
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws