Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

door
Sander Berge heeft terugkeer naar Premier League beet

Er werd Sander Berge een grote toekomst voorspeld toen hij bij KRC Genk hoge ogen gooide. In januari 2020 bleek Sheffield United ook bereid om maar liefst 25 miljoen euro neer te tellen voor de Noorse middenvelder, maar dat bleek niet de beste keuze voor zijn carrière te zijn.

Door de hoge eisen van zijn club kon Berge daarna geen stap hogerop meer zetten en uiteindelijk zou hij met Sheffield ook degraderen uit de Premier League. Pas vorige zomer wist hij er te ontsnappen, maar opnieuw kende Berge pech. Vincent Kompany lokte hem naar Burnley, maar ook zij degradeerden.

Fulham haalt Berge terug naar de PL

Desondanks was er deze zomer de nodige interesse voor de intussen 26-jarige speler. Hij werd zelfs even gelinkt aan Manchester United, dat contact opnam in de zoektocht naar een nieuwe nummer zes. De keuze van United lijkt uiteindelijk op Manuel Ugarte te vallen, maar desondanks heeft Berge toch een terugkeer op het hoogste niveau beet.

Hij werd donderdag immers voorgesteld bij Fulham, waar hij een contract voor vijf jaar getekend heeft. Met de overgang zou een transfersom van 23,5 miljoen euro gemoeid zijn, waar nog een kleine 6 miljoen aan bonussen bij zou kunnen komen.

Opvolger van Palhinha

Bij Fulham wacht Berge de zware taak om de leemte op te vullen na het vertrek van João Palhinha. De Portugese defensieve middenvelder versierde eerder deze zomer een droomtransfer naar Bayern München. Vincent Kompany heeft dus indirect opnieuw zijn hand in de toekomst van Berge.

Berge zal Fulham in eerste instantie aan het behoud moeten helpen in de Premier League, nadat ze de voorbije jaren telkens netjes in de middenmoot eindigden. Op de openingsspeeldag verloren de Cottagers nipt met 1-0 op het veld van Manchester United.

Zal Berge nu eindelijk een stap vooruit kunnen zetten?

Meest recent

Om deze reden moet Cercle ook na stunt vrezen in play-downs

Dé verrassing van de slotspeeldag in de reguliere competitie kwam zonder twijfel van Cercle ...

36
36
Duidelijkheid over Bounida: "Hij heeft zijn keuze gemaakt"

De voorbije dagen was er weer heel wat te doen over de toekomst van Rayane Bounida. De 20-jarige ...

53
53
Gehavend Real trekt thriller in derby naar zich toe

Zondagavond waren in LaLiga alle ogen gericht op de Madrileense derby. Die leverde het nodige ...

25
25
Krijgt Essevee nog nieuwe coach? Colpaert reageert

Niet alleen de strijd om de zesde plaats bleef spannend tot het bittere eind, maar ook die voor de ...

55
55
Taravel maakt eigen spelers met de grond gelijk

Voor Anderlecht viel er zondag ondanks de kwalificatie voor de Champions' Play-Off niets te vieren. ...

244
244
Leko stuurt stevige waarschuwing voor start play-offs

Club Brugge heeft de reguliere competitie afgesloten met een klinkende zege. Het legde met KV ...

282
282
Gent toch in PO1, maar De Mil is niet gerust

De voorbije jaren liet AA Gent een paar keer op de laatste speeldag nog kwalificatie voor de ...

181
181
Ontgoocheling voor Genk: "We geven het zelf weg"

Er moest uiteindelijk nog één topclub uit de boot vallen voor de Champions' Play-Off ...

213
213
Keiharde conclusie Anderlecht: "Het trok op niets"

Anderlecht heeft zondag zijn ticket voor de Champions' Play-Off over de streep getrokken, maar dat ...

253
253
Titelstrijd, Europa en degradatie: zo beginnen de POs

Zondagavond is het doek gevallen over het reguliere seizoen in de Jupiler Pro League. De laatste ...

486
486
Door oog van de naald: OHL voorkomt Play-Downs in 90ste

Ook onderin het klassement in de Jupiler Pro League zijn de kaarten geschud. In navolging van FCV ...

97
97
Gent en Anderlecht bibberen naar PO1, Genk komt tekort

Het was zondagavond op de slotspeeldag van de Jupiler Pro League vooral uitkijken naar de strijd om ...

159
159
Titelstrijd met twee: Union én Club maken Play-Off-statement

Nog voor de Champions' Play-Offs van start zijn gegaan, lijkt nu al duidelijk dat de landskampioen ...

210
210
Courtois-bom: België ontploft na schokkende Real-blunder

Thibaut Courtois voelde al iets in de opwarming, maar speelde toch nog voor Real Madrid. Nu blijkt ...

112
112
City pakt League Cup! Enorme blunder nekt Arsenal in finale

Slechts enkele dagen na de uitschakeling in de Champions League heeft Manchester City zich op fraaie ...

62
62
LIVE Slotspeeldag: Anderlecht en Gent vrezen doemscenario

Zondagavond wordt de volledige slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde ...

91
91
Rode Pocognoli pakt 18 op 18, zwarte zondag voor PSV

Het AS Monaco van coach Sébastien Pocognoli blijft maar winnen in de Ligue 1. Zondag werd ook ...

161
161
Garcia in de wolken: drievoudige WK-opsteker voor Duivels

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

51
51
Ultieme strijd om Play-Off I: ontdek de basisopstellingen

Zondagavond worden tijdens de slotspeeldag van de reguliere competitie de twee laatste tickets voor ...

27
27
Leko kiest vervanger Vanaken, KVM zonder aanvoerder

Club Brugge wil zondagavond een mooi einde breien aan de reguliere competitie. Het mikt op eigen ...

81
81
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

84
84
De Ketelaere doet monden openvallen: Atalanta sprakeloos

Bij Atalanta draait het plots weer volop om Charles De Ketelaere. De timing alleen al doet de ...

228
228
VAR-penalty stelt titelfeest PSV uit, nieuw drama Tottenham

In Nederland moet PSV zijn titelfeest uitstellen tot na de interland-break. Feyenoord pakte zondag ...

61
61
Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

148
148
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

620
620

Meer sportnieuws