TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge casht weer, update over Eriksen'

1005 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge casht weer, update over Eriksen'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt grotendeels klaar met zijn transferhuiswerk, maar het lijkt toch nog eens langs de kassa te passeren. Daarvoor hoeft het zelf niet eens iets te doen. Odilon Kossounou lijkt op weg om Bayer Leverkusen te verruilen voor de Premier League, waar Crystal Palace bereid zou zijn om 45 miljoen euro neer te tellen. Club heeft recht op een doorverkooppercentage en zal dus minstens nog enkele extra miljoenen ontvangen voor zijn ex-verdediger.

Op inkomend vlak lijkt Club al klaar. Er werd met Nilsson onder meer een spits gehaald, al stonden er ook andere namen op het Brugse lijstje. De landskampioen dacht bijvoorbeeld aan Fabio Silva, maar hij bleek snel onhaalbaar. Wolves eiste minstens 16 miljoen euro voor een transfer en de Portugees was zelf ook niet geïnteresseerd.

Anderlecht werd de voorbije dagen opnieuw gelinkt aan Christian Eriksen, maar een transfer lijkt nog ver weg. Manchester United zou geen weet hebben van eventuele interesse en CEO Sports Jesper Fredberg geeft ook aan dat de Deense spelmaker op dit moment geen haalbaar target is.

Er duikt echter ook een ander opmerkelijk Premier League-target op bij Paars-Wit. Dat zou in zijn zoektocht naar een doelman immers uitgekomen zijn bij Odysseas Vlachodimos. Dat is opmerkelijk, want Newcastle telde deze zomer nog 24 miljoen euro neer voor de Griekse doelman. Die is bij de Magpies echter geen eerste keuze en dus zou een uitleenbeurt een mogelijkheid zijn.

KRC Genk wacht dan weer vooral aan uitgaande zijde nog spannende weken. De Limburgers lijken bijvoorbeeld toch weer te moeten vrezen voor een vertrek van Tolu Arokodare. De entourage van de spits zou nog altijd aansturen op een transfer naar Trabzonspor, dat intussen dichter bij zijn looneisen gekomen is. Bovendien ligt er nog een andere club op de loer.

Antwerp zal ook nog de nodige spelers zien vertrekken, onder wie normaliter ook Jean Butez. De Franse doelman geniet interesse van Ajax, maar dat bewandelt ook nog heel wat andere pistes. Zo zouden ze nu ook denken aan Andries Noppert, die bij Heerenveen op een zijspoor beland is, en blijven ook de namen van Aaron Ramsdale (Arsenal) en Alban Lafont (Nantes) vallen.

Buitenland

Manchester United haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt en zou nu weer toeslaan. Het zou eindelijk zijn nieuwe nummer zes gevonden hebben, want er zou een deal in de maak zijn voor Manuel Ugarte. De 23-jarige Uruguayaan zou voor 60 miljoen euro overkomen van PSG, waar hij slechts een jaar aan de slag was.

Ook Manchester City lijkt een fraaie slag te gaan slaan. Ze zouden op het punt staan om Ilkay Gündogan terug te halen. De ervaren middenvelder mocht transfervrij vertrekken bij FC Barcelona. Daarna zouden ze snel doorschakelen om een nieuwe spits te halen. Daarvoor zouden er nog twee kandidaten zijn, onder wie Kyogo Furuhashi (Celtic).

Er lijkt ook een doorbraak te gaan komen rond Romelu Lukaku. Donderdag zitten Napoli en Chelsea opnieuw aan de onderhandelingstafel en de Italianen willen de deal zo snel mogelijk afronden. Het eerste bod van maandag werd wel afgewezen, maar alle partijen houden toch hoop dat ze een akkoord zullen vinden.

Moet Anderlecht nog alles zetten op Eriksen?

Meest recent

Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

209
209
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

96
96
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

31
31
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

79
79
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

94
94
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

433
433
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

206
206
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

62
62
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

171
171
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

93
93
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

35
35
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

362
362
Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

78
78
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

39
39
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

572
572
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

615
615
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

114
114
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

18
18
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

291
291
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

192
192
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

108
108
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

178
178
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

343
343
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

316
316
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

121
121

Meer sportnieuws