TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge casht weer, update over Eriksen'

1005 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge casht weer, update over Eriksen'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'De Cat vindt akkoord, toptransfer Duranville'

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt grotendeels klaar met zijn transferhuiswerk, maar het lijkt toch nog eens langs de kassa te passeren. Daarvoor hoeft het zelf niet eens iets te doen. Odilon Kossounou lijkt op weg om Bayer Leverkusen te verruilen voor de Premier League, waar Crystal Palace bereid zou zijn om 45 miljoen euro neer te tellen. Club heeft recht op een doorverkooppercentage en zal dus minstens nog enkele extra miljoenen ontvangen voor zijn ex-verdediger.

Op inkomend vlak lijkt Club al klaar. Er werd met Nilsson onder meer een spits gehaald, al stonden er ook andere namen op het Brugse lijstje. De landskampioen dacht bijvoorbeeld aan Fabio Silva, maar hij bleek snel onhaalbaar. Wolves eiste minstens 16 miljoen euro voor een transfer en de Portugees was zelf ook niet geïnteresseerd.

Anderlecht werd de voorbije dagen opnieuw gelinkt aan Christian Eriksen, maar een transfer lijkt nog ver weg. Manchester United zou geen weet hebben van eventuele interesse en CEO Sports Jesper Fredberg geeft ook aan dat de Deense spelmaker op dit moment geen haalbaar target is.

Er duikt echter ook een ander opmerkelijk Premier League-target op bij Paars-Wit. Dat zou in zijn zoektocht naar een doelman immers uitgekomen zijn bij Odysseas Vlachodimos. Dat is opmerkelijk, want Newcastle telde deze zomer nog 24 miljoen euro neer voor de Griekse doelman. Die is bij de Magpies echter geen eerste keuze en dus zou een uitleenbeurt een mogelijkheid zijn.

KRC Genk wacht dan weer vooral aan uitgaande zijde nog spannende weken. De Limburgers lijken bijvoorbeeld toch weer te moeten vrezen voor een vertrek van Tolu Arokodare. De entourage van de spits zou nog altijd aansturen op een transfer naar Trabzonspor, dat intussen dichter bij zijn looneisen gekomen is. Bovendien ligt er nog een andere club op de loer.

Antwerp zal ook nog de nodige spelers zien vertrekken, onder wie normaliter ook Jean Butez. De Franse doelman geniet interesse van Ajax, maar dat bewandelt ook nog heel wat andere pistes. Zo zouden ze nu ook denken aan Andries Noppert, die bij Heerenveen op een zijspoor beland is, en blijven ook de namen van Aaron Ramsdale (Arsenal) en Alban Lafont (Nantes) vallen.

Buitenland

Manchester United haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt en zou nu weer toeslaan. Het zou eindelijk zijn nieuwe nummer zes gevonden hebben, want er zou een deal in de maak zijn voor Manuel Ugarte. De 23-jarige Uruguayaan zou voor 60 miljoen euro overkomen van PSG, waar hij slechts een jaar aan de slag was.

Ook Manchester City lijkt een fraaie slag te gaan slaan. Ze zouden op het punt staan om Ilkay Gündogan terug te halen. De ervaren middenvelder mocht transfervrij vertrekken bij FC Barcelona. Daarna zouden ze snel doorschakelen om een nieuwe spits te halen. Daarvoor zouden er nog twee kandidaten zijn, onder wie Kyogo Furuhashi (Celtic).

Er lijkt ook een doorbraak te gaan komen rond Romelu Lukaku. Donderdag zitten Napoli en Chelsea opnieuw aan de onderhandelingstafel en de Italianen willen de deal zo snel mogelijk afronden. Het eerste bod van maandag werd wel afgewezen, maar alle partijen houden toch hoop dat ze een akkoord zullen vinden.

Moet Anderlecht nog alles zetten op Eriksen?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

32
32
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

32
32
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

31
31
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

133
133
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

61
61
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

230
230
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

241
241
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

67
67
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

291
291
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

37
37
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

444
444
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

316
316
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

389
389
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

148
148
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

123
123
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

104
104
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

51
51
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

222
222
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

280
280
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

135
135
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

81
81
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

811
811
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

530
530
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

294
294

Meer sportnieuws