TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge casht weer, update over Eriksen'

1005 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge casht weer, update over Eriksen'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt grotendeels klaar met zijn transferhuiswerk, maar het lijkt toch nog eens langs de kassa te passeren. Daarvoor hoeft het zelf niet eens iets te doen. Odilon Kossounou lijkt op weg om Bayer Leverkusen te verruilen voor de Premier League, waar Crystal Palace bereid zou zijn om 45 miljoen euro neer te tellen. Club heeft recht op een doorverkooppercentage en zal dus minstens nog enkele extra miljoenen ontvangen voor zijn ex-verdediger.

Op inkomend vlak lijkt Club al klaar. Er werd met Nilsson onder meer een spits gehaald, al stonden er ook andere namen op het Brugse lijstje. De landskampioen dacht bijvoorbeeld aan Fabio Silva, maar hij bleek snel onhaalbaar. Wolves eiste minstens 16 miljoen euro voor een transfer en de Portugees was zelf ook niet geïnteresseerd.

Anderlecht werd de voorbije dagen opnieuw gelinkt aan Christian Eriksen, maar een transfer lijkt nog ver weg. Manchester United zou geen weet hebben van eventuele interesse en CEO Sports Jesper Fredberg geeft ook aan dat de Deense spelmaker op dit moment geen haalbaar target is.

Er duikt echter ook een ander opmerkelijk Premier League-target op bij Paars-Wit. Dat zou in zijn zoektocht naar een doelman immers uitgekomen zijn bij Odysseas Vlachodimos. Dat is opmerkelijk, want Newcastle telde deze zomer nog 24 miljoen euro neer voor de Griekse doelman. Die is bij de Magpies echter geen eerste keuze en dus zou een uitleenbeurt een mogelijkheid zijn.

KRC Genk wacht dan weer vooral aan uitgaande zijde nog spannende weken. De Limburgers lijken bijvoorbeeld toch weer te moeten vrezen voor een vertrek van Tolu Arokodare. De entourage van de spits zou nog altijd aansturen op een transfer naar Trabzonspor, dat intussen dichter bij zijn looneisen gekomen is. Bovendien ligt er nog een andere club op de loer.

Antwerp zal ook nog de nodige spelers zien vertrekken, onder wie normaliter ook Jean Butez. De Franse doelman geniet interesse van Ajax, maar dat bewandelt ook nog heel wat andere pistes. Zo zouden ze nu ook denken aan Andries Noppert, die bij Heerenveen op een zijspoor beland is, en blijven ook de namen van Aaron Ramsdale (Arsenal) en Alban Lafont (Nantes) vallen.

Buitenland

Manchester United haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt en zou nu weer toeslaan. Het zou eindelijk zijn nieuwe nummer zes gevonden hebben, want er zou een deal in de maak zijn voor Manuel Ugarte. De 23-jarige Uruguayaan zou voor 60 miljoen euro overkomen van PSG, waar hij slechts een jaar aan de slag was.

Ook Manchester City lijkt een fraaie slag te gaan slaan. Ze zouden op het punt staan om Ilkay Gündogan terug te halen. De ervaren middenvelder mocht transfervrij vertrekken bij FC Barcelona. Daarna zouden ze snel doorschakelen om een nieuwe spits te halen. Daarvoor zouden er nog twee kandidaten zijn, onder wie Kyogo Furuhashi (Celtic).

Er lijkt ook een doorbraak te gaan komen rond Romelu Lukaku. Donderdag zitten Napoli en Chelsea opnieuw aan de onderhandelingstafel en de Italianen willen de deal zo snel mogelijk afronden. Het eerste bod van maandag werd wel afgewezen, maar alle partijen houden toch hoop dat ze een akkoord zullen vinden.

Moet Anderlecht nog alles zetten op Eriksen?

Meest recent

Saibari bezorgt Marokko droomstart, Brazilië soort er drie

Brazilië heeft vrijdagnacht zoals verwacht de maat genomen van Haïti en haalde het met ...

2
2
Wat een afgang! Turkije sneuvelt op WK ondanks bizar rood

Voor Turkije zit het wereldkampioenschap er na amper twee wedstrijden op. De Turken verloren ...

86
86
Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

19
19
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

170
170
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

28
28
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

24
24
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

60
60
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

104
104
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

177
177
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

766
766
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

146
146
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

220
220
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

186
186
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

171
171
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

281
281
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

45
45
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

50
50
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

186
186
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

529
529
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

264
264
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

247
247
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

144
144
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

93
93
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

481
481
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

353
353

Meer sportnieuws