TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge casht weer, update over Eriksen'

door
TRANSFERUURTJE: 'Club Brugge casht weer, update over Eriksen'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Jupiler Pro League

Club Brugge lijkt grotendeels klaar met zijn transferhuiswerk, maar het lijkt toch nog eens langs de kassa te passeren. Daarvoor hoeft het zelf niet eens iets te doen. Odilon Kossounou lijkt op weg om Bayer Leverkusen te verruilen voor de Premier League, waar Crystal Palace bereid zou zijn om 45 miljoen euro neer te tellen. Club heeft recht op een doorverkooppercentage en zal dus minstens nog enkele extra miljoenen ontvangen voor zijn ex-verdediger.

Op inkomend vlak lijkt Club al klaar. Er werd met Nilsson onder meer een spits gehaald, al stonden er ook andere namen op het Brugse lijstje. De landskampioen dacht bijvoorbeeld aan Fabio Silva, maar hij bleek snel onhaalbaar. Wolves eiste minstens 16 miljoen euro voor een transfer en de Portugees was zelf ook niet geïnteresseerd.

Anderlecht werd de voorbije dagen opnieuw gelinkt aan Christian Eriksen, maar een transfer lijkt nog ver weg. Manchester United zou geen weet hebben van eventuele interesse en CEO Sports Jesper Fredberg geeft ook aan dat de Deense spelmaker op dit moment geen haalbaar target is.

Er duikt echter ook een ander opmerkelijk Premier League-target op bij Paars-Wit. Dat zou in zijn zoektocht naar een doelman immers uitgekomen zijn bij Odysseas Vlachodimos. Dat is opmerkelijk, want Newcastle telde deze zomer nog 24 miljoen euro neer voor de Griekse doelman. Die is bij de Magpies echter geen eerste keuze en dus zou een uitleenbeurt een mogelijkheid zijn.

KRC Genk wacht dan weer vooral aan uitgaande zijde nog spannende weken. De Limburgers lijken bijvoorbeeld toch weer te moeten vrezen voor een vertrek van Tolu Arokodare. De entourage van de spits zou nog altijd aansturen op een transfer naar Trabzonspor, dat intussen dichter bij zijn looneisen gekomen is. Bovendien ligt er nog een andere club op de loer.

Antwerp zal ook nog de nodige spelers zien vertrekken, onder wie normaliter ook Jean Butez. De Franse doelman geniet interesse van Ajax, maar dat bewandelt ook nog heel wat andere pistes. Zo zouden ze nu ook denken aan Andries Noppert, die bij Heerenveen op een zijspoor beland is, en blijven ook de namen van Aaron Ramsdale (Arsenal) en Alban Lafont (Nantes) vallen.

Buitenland

Manchester United haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt en zou nu weer toeslaan. Het zou eindelijk zijn nieuwe nummer zes gevonden hebben, want er zou een deal in de maak zijn voor Manuel Ugarte. De 23-jarige Uruguayaan zou voor 60 miljoen euro overkomen van PSG, waar hij slechts een jaar aan de slag was.

Ook Manchester City lijkt een fraaie slag te gaan slaan. Ze zouden op het punt staan om Ilkay Gündogan terug te halen. De ervaren middenvelder mocht transfervrij vertrekken bij FC Barcelona. Daarna zouden ze snel doorschakelen om een nieuwe spits te halen. Daarvoor zouden er nog twee kandidaten zijn, onder wie Kyogo Furuhashi (Celtic).

Er lijkt ook een doorbraak te gaan komen rond Romelu Lukaku. Donderdag zitten Napoli en Chelsea opnieuw aan de onderhandelingstafel en de Italianen willen de deal zo snel mogelijk afronden. Het eerste bod van maandag werd wel afgewezen, maar alle partijen houden toch hoop dat ze een akkoord zullen vinden.

Moet Anderlecht nog alles zetten op Eriksen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

19
19
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

49
49
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

48
48
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

93
93
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

135
135
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

108
108
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

319
319
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

95
95
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

209
209
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

272
272
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

280
280
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

133
133
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

205
205
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

124
124
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

151
151
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

78
78
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

167
167
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

73
73
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

238
238
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1391
1391
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

137
137
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

78
78
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

227
227
'AA Gent houdt schoonmaak: 11 spelers weg'

AA Gent haalde voor het tweede jaar op rij de Champions' Play-Offs, wat al progressie is. De jaren ...

481
481

Meer sportnieuws