Fredberg zet puntjes op de i over Eriksen, Dorsch en doelman

door
Fredberg zet puntjes op de i over Eriksen, Dorsch en doelman

De teller staat op dit moment bij Anderlecht op vier zomeraanwinsten. Die kwamen allemaal om de defensie te versterken: centraal streken Jan-Carlo Simic (AC Milan) en Zanka (Brentford) neer, terwijl voor de flanken Thomas Foket (Reims) en Ludwig Augustinsson (Sevilla) gehaald werden. Er is echter ook nog op andere posities versterking nodig.

De voorbije weken leek de consensus te zijn dat Anderlecht deze zomer nog zeker drie andere aanwinsten zou gaan zoeken: een nieuwe eerste doelman na het vertrek van Kasper Schmeichel, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller om de langdurige afwezigheid van Thorgan Hazard op te vangen.

LEES OOK: 'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Eriksen momenteel niet haalbaar voor Anderlecht

De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren en heel wat namen worden aan Paars-Wit gelinkt. De meest opvallende is zonder twijfel die van Christian Eriksen, die bij Manchester United amper nog aan de bak komt en bij Brentford nog met Brian Riemer samenwerkte.

"Ik heb hem in elk geval niet gesproken. Eriksen is een interessante speler, toch is hij op dit moment geen realistisch target voor ons", tempert CEO Sports Jesper Fredberg wel in Het Laatste Nieuws. Al lijkt hij toch niets uit te sluiten. "Maar als er plots ergens een deur openzwaait, wil ik de eerste zijn die binnenstapt", klinkt het immers ook.

Anderlecht haalt enkel spelers als het 100 procent overtuigd is

Een andere naam die de laatste tijd nadrukkelijk viel, was die van Niklas Dorsch. De ex-speler van AA Gent leek even op komst, maar uiteindelijk zou een deal met Augsburg toch afgesprongen zijn. "Sommige geruchten kloppen, anderen niet. Maar als we er niet voor de volle 100 procent van overtuigd zijn dat én het financiële én het sportieve plaatje klopt, dan doen we het niet", zegt Fredberg daarover.

Tenslotte sprak de sportieve baas zich ook nog uit over de komst van een nieuwe doelman. Die lijkt door de goede prestaties van Colin Coosemans veel minder dringend te zijn. "We willen ons team versterken op de posities die daarom vragen, maar we zijn héél tevreden met wat we zien van Colin Coosemans", lijkt Fredberg te beamen.

Zal Eriksen deze zomer nog haalbaar worden voor Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

65
65
'D-Day nadert: 6 dilemma's voor Garcia'

Er zal de komende dagen nog druk gespeculeerd worden over hoe de selectie van de Rode Duivels op het ...

11
11
'Standard ziet belangrijke pion na één jaar al vertrekken'

Standard mag nog altijd dromen van een Europees ticket, want op vier speeldagen van het einde prijkt ...

22
22
'Club en Anderlecht kennen prijskaartje voor JPL-sensatie'

De eindsprint wordt stilaan ingezet in de Jupiler Pro League, waarna de Belgische clubs hun pijlen ...

117
117
TRANSFERUURTJE: 'Taak voor Sibierski, weer transfer Lang'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

84
84
Club-target legt knaltransfer op tafel: “Dat is de droom”

Club Brugge is door het nakende pensioen van Simon Mignolet op zoek naar een nieuwe doelman. ...

124
124
Beerschot haalt slag thuis met coach Messoudi

Beerschot moet in eigen huis een 3-1 nederlaag tegen Lommel moeten proberen weg te werken. De ...

16
16
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

136
136
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

37
37
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

171
171
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

171
171
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

229
229
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

76
76
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

294
294
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

172
172
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

332
332
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

273
273
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

238
238
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

355
355
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

294
294
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

85
85
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

389
389
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

322
322
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

221
221
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

278
278
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

164
164

Meer sportnieuws