Fredberg zet puntjes op de i over Eriksen, Dorsch en doelman

door
Fredberg zet puntjes op de i over Eriksen, Dorsch en doelman

De teller staat op dit moment bij Anderlecht op vier zomeraanwinsten. Die kwamen allemaal om de defensie te versterken: centraal streken Jan-Carlo Simic (AC Milan) en Zanka (Brentford) neer, terwijl voor de flanken Thomas Foket (Reims) en Ludwig Augustinsson (Sevilla) gehaald werden. Er is echter ook nog op andere posities versterking nodig.

De voorbije weken leek de consensus te zijn dat Anderlecht deze zomer nog zeker drie andere aanwinsten zou gaan zoeken: een nieuwe eerste doelman na het vertrek van Kasper Schmeichel, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller om de langdurige afwezigheid van Thorgan Hazard op te vangen.

LEES OOK: Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Eriksen momenteel niet haalbaar voor Anderlecht

De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren en heel wat namen worden aan Paars-Wit gelinkt. De meest opvallende is zonder twijfel die van Christian Eriksen, die bij Manchester United amper nog aan de bak komt en bij Brentford nog met Brian Riemer samenwerkte.

"Ik heb hem in elk geval niet gesproken. Eriksen is een interessante speler, toch is hij op dit moment geen realistisch target voor ons", tempert CEO Sports Jesper Fredberg wel in Het Laatste Nieuws. Al lijkt hij toch niets uit te sluiten. "Maar als er plots ergens een deur openzwaait, wil ik de eerste zijn die binnenstapt", klinkt het immers ook.

Anderlecht haalt enkel spelers als het 100 procent overtuigd is

Een andere naam die de laatste tijd nadrukkelijk viel, was die van Niklas Dorsch. De ex-speler van AA Gent leek even op komst, maar uiteindelijk zou een deal met Augsburg toch afgesprongen zijn. "Sommige geruchten kloppen, anderen niet. Maar als we er niet voor de volle 100 procent van overtuigd zijn dat én het financiële én het sportieve plaatje klopt, dan doen we het niet", zegt Fredberg daarover.

Tenslotte sprak de sportieve baas zich ook nog uit over de komst van een nieuwe doelman. Die lijkt door de goede prestaties van Colin Coosemans veel minder dringend te zijn. "We willen ons team versterken op de posities die daarom vragen, maar we zijn héél tevreden met wat we zien van Colin Coosemans", lijkt Fredberg te beamen.

Zal Eriksen deze zomer nog haalbaar worden voor Anderlecht?

Meest recent

Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

69
69
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

209
209
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

36
36
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

189
189
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

299
299
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

554
554
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

211
211
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

53
53
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

167
167
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

19
19
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

121
121
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1298
1298
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

97
97
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

586
586
Lavia met opvallende tool snel weer op topniveau?

Het is intussen alweer bijna vier maanden geleden dat we Roméo Lavia nog eens op een ...

54
54
'Blessuregolf Standard deint uit: weer dubbele opdoffer'

Standard zal hopen dat het in de laatste vijf wedstrijden van de reguliere competitie alsnog een ...

122
122
Competitie of Europa? Hayen duidt prioriteit aan

Woensdagavond zijn alle ogen gericht op Club Brugge in de Champions League, maar ook KRC Genk is nog ...

161
161
Beerschot moet aan de bak: leegloop op Kiel?

Beerschot mag nog altijd dromen van promotie naar de Jupiler Pro League, al heeft het vorig weekend ...

158
158
Club Brugge-speler ontsnapt op ongeziene wijze aan schorsing

Club Brugge moet woensdagavond alweer aan de bak in de Champions League. Ondanks de ...

279
279
AA Gent krijgt geweldige opsteker voor laatste rechte lijn

Nog vijf speeldagen resten er in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en daarin lijkt ...

153
153
Okon gelooft in stunt Club Brugge en ziet hierdoor grote kans

Paul Okon was enkele jaren geleden assistent-trainer van Carl Hoefkens toen Club Brugge in eigen ...

116
116
Standard heeft prijs en slaat mooie slag

Bij Standard kent alweer een pover seizoen, maar de club hoopt de volgende jaren weer meer ...

98
98
Albert luidt alarmbel over twee Duivels: "Maak me zorgen"

Binnen een viertal maanden gaat het WK van start. De Rode Duivels kennen de nodige problemen, want ...

118
118
Verheyen over smaakmaker Club: "Niet klaar voor grote club"

Bij Club Brugge verkochten ze de afgelopen jaren voor héél veel geld. Geen enkele ...

342
342
Red Flames zien na 112 caps wéér grote naam afhaken

Het is duidelijk dat er stilaan een nieuw tijdperk is bij de Red Flames. De Belgische dames zien ...

41
41

Meer sportnieuws