Fredberg zet puntjes op de i over Eriksen, Dorsch en doelman

door
Fredberg zet puntjes op de i over Eriksen, Dorsch en doelman

De teller staat op dit moment bij Anderlecht op vier zomeraanwinsten. Die kwamen allemaal om de defensie te versterken: centraal streken Jan-Carlo Simic (AC Milan) en Zanka (Brentford) neer, terwijl voor de flanken Thomas Foket (Reims) en Ludwig Augustinsson (Sevilla) gehaald werden. Er is echter ook nog op andere posities versterking nodig.

De voorbije weken leek de consensus te zijn dat Anderlecht deze zomer nog zeker drie andere aanwinsten zou gaan zoeken: een nieuwe eerste doelman na het vertrek van Kasper Schmeichel, een creatieve middenvelder en een flankaanvaller om de langdurige afwezigheid van Thorgan Hazard op te vangen.

LEES OOK: Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

Eriksen momenteel niet haalbaar voor Anderlecht

De geruchtenmolen draait alvast op volle toeren en heel wat namen worden aan Paars-Wit gelinkt. De meest opvallende is zonder twijfel die van Christian Eriksen, die bij Manchester United amper nog aan de bak komt en bij Brentford nog met Brian Riemer samenwerkte.

"Ik heb hem in elk geval niet gesproken. Eriksen is een interessante speler, toch is hij op dit moment geen realistisch target voor ons", tempert CEO Sports Jesper Fredberg wel in Het Laatste Nieuws. Al lijkt hij toch niets uit te sluiten. "Maar als er plots ergens een deur openzwaait, wil ik de eerste zijn die binnenstapt", klinkt het immers ook.

Anderlecht haalt enkel spelers als het 100 procent overtuigd is

Een andere naam die de laatste tijd nadrukkelijk viel, was die van Niklas Dorsch. De ex-speler van AA Gent leek even op komst, maar uiteindelijk zou een deal met Augsburg toch afgesprongen zijn. "Sommige geruchten kloppen, anderen niet. Maar als we er niet voor de volle 100 procent van overtuigd zijn dat én het financiële én het sportieve plaatje klopt, dan doen we het niet", zegt Fredberg daarover.

Tenslotte sprak de sportieve baas zich ook nog uit over de komst van een nieuwe doelman. Die lijkt door de goede prestaties van Colin Coosemans veel minder dringend te zijn. "We willen ons team versterken op de posities die daarom vragen, maar we zijn héél tevreden met wat we zien van Colin Coosemans", lijkt Fredberg te beamen.

Zal Eriksen deze zomer nog haalbaar worden voor Anderlecht?

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

38
38
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

18
18
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

130
130
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

89
89
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

131
131
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

170
170
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

226
226
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

12
12
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

357
357
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

54
54
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

160
160
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

251
251
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

58
58
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

197
197
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

248
248
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

126
126
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

160
160
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

73
73
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

536
536
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

49
49
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

123
123
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

321
321
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

463
463
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

504
504

Meer sportnieuws