Nieuwe TD gooit zeer straffe ambitie bij OHL op tafel

241 stemmen
Nieuwe TD gooit zeer straffe ambitie bij OHL op tafel

OH Leuven sloeg deze zomer een nieuwe weg in met zijn beleid. Trainer Oscar Garcia bleef wel aan, maar op bestuursniveau werd er grondig vernieuwd. Daarvoor ging OHL aankloppen bij Beerschot, waar de architecten van de knappe titel in de Challenger Pro League weggekaapt werden.

Eerst ging OHL immers CEO Frédéric Van den Steen wegkapen op het Kiel en even later volgde ook technisch directeur Gyorgy Csepregi in zijn voetsporen. De Hongaar had hoge ogen gegooid door bijna zonder centen een kampioenenploeg samen te stellen bij Beerschot.

LEES OOK: Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

OHL wil Cercle achterna

Ook aan Den Dreef heeft hij een degelijke start genomen. Na vier speeldagen is OHL één van drie teams die nog ongeslagen zijn, al bezetten ze met een zes op twaalf op dit moment wel slechts de tiende plaats. Csepregi laat weten dat hij hoger mikt.

"Er valt meer uit dit OHL te halen, daar ben ik van overtuigd", stelt hij immers in Het Nieuwsblad. "Dit is een prachtige club, maar we moeten in de flow geraken zoals Cercle daar in geslaagd is en zoals Dender dat nu kan. Als we in Leuven in die flow geraken, is er veel mogelijk."

Mikken op top zes en bekerfinale

Daarbij schuwt hij de ambities niet. "Mijn doel is om de top zes te halen en in de bekerfinale te staan. Straffe taal? Ja, dat besef ik", klinkt het. "Je moet ambitieus zijn, je moet durven de lat hoog leggen en je limieten verleggen. Het zou daarom fantastisch zijn om met OHL Europees te spelen."

Het wordt afwachten of OHL er ook in zal slagen om die straffe ambities waar te maken. Csepregi zal in de komende weken nog zijn werk hebben om de spelerskern op peil te krijgen om op de top zes te kunnen mikken, zeker nu er met Joël Schingtienne nog een sterkhouder lijkt te vertrekken.

Zijn dat haalbare ambities voor OHL?

Meest recent

Loting Champions League: Club weet waar het aan toe is

Club Brugge heeft zich donderdagavond voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. ...

10
10
'Sibierski in actie: trainersdossier in stroomversnelling'

Nu RSC Anderlecht zich verzekerd heeft van een Europese ticket, kan de wederopbouw richting volgend ...

179
179
'Salah zwaait Anfield uit: Europese schoktransfer wenkt'

Aanstaande zondag neemt Anfield afscheid van één van absolute boegbeelden uit de ...

50
50
'Groot nieuws op Stayen: Vrancken hakt toekomstknoop door'

Aanstaande zondag zet STVV thuis tegen KV Mechelen een punt achter een onvergetelijk seizoen. Dat ...

278
278
Kassa rinkelt: Gent kondigt eerste zomertransfer aan

AA Gent hoopt na een pover seizoen alsnog beslag te leggen op een Europees ticket. Maar ondertussen ...

104
104
‘Tranen bij Club Brugge: titelheld pakt koffers’

Club Brugge viert de twintigste landstitel, maar achter het feest hangt ook een donkere wolk. ...

568
568
Vanaken doet Club Brugge-fans smelten met zeldzame Tweet

Hans Vanaken heeft donderdag andermaal een fraaie mijlpaal bereikt in zijn carrière. De ...

151
151
WK-rel op komst: "Belgen hebben achterlijke bondscoach"

Nog een drietal weken te gaan en het wereldkampioenschap in de VS, Canada en Mexico gaat van start. ...

476
476
Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

486
486
Rigaux speelt open kaart over vertrek bij Club Brugge

Ontlading alom donderdag bij Club Brugge, dat op het veld van KV Mechelen landstitel nummer twintig ...

157
157
'Totale uitverkoop Anderlecht: exit De Cat & Saliba?'

Op de slotspeeldag staat er niks meer op het spel, en dus kan RSC Anderlecht al beginnen denken aan ...

296
296
Club Brugge verrast: Verhaeghe verklapt opvolger Mignolet

Landstitel nummer 20 is een feit voor Club Brugge, waar Bart Verhaeghe achteraf glunderend de pers ...

935
935
'Over & out: Anderlecht spuwt Goto definitief uit'

Dankzij de zege tegen STVV verzekerde RSC Anderlecht zich donderdag van de vierde plaats en het ...

388
388
Pro League spreekt klare taal: Club NXT blijft in 1B

Vermits eerste achtervolger Union zelf punten liet liggen tegen AA Gent, volstond een gelijkspel in ...

294
294
'Hete zomer Anderlecht: 5 toptargets Sibierski bekend'

RSC Anderlecht verzekerde zich donderdag van een Europees ticket, wat dus wel betekent dat Paars-Wit ...

423
423
Titelrapport: kranten oneens over sterkhouder Club

Club Brugge kroonde zich donderdag voor de twintigste keer tot landskampioen. Het succes van Ivan ...

364
364
Nieuwe plottwist in 1B: reddingsboei voor Club NXT?

De landstitel kan hen alvast niet meer ontglippen, maar bij Club Brugge heeft men ook nog andere ...

265
265
Charleroi wil rivaal Standard een ferme hak zetten

Sporting Charleroi doet niet meer mee voor Europees voetbal, maar de Carolo’s kunnen Waalse ...

194
194
STVV sneert naar Anderlecht: “Dan anders verlopen…”

Sint-Truiden VV verloor van RSC Anderlecht terwijl de Kanaries al heel het seizoen indruk maken. ...

447
447
Daam Foulon gelooft ogen niet bij Antwerp

Royal Antwerp FC kan Europees voetbal al een paar speeldagen op hun buik schrijven, maar The Great ...

353
353
Knaltransfer? Amadou Onana verrast met uitspraken

Amadou Onana kampte dit seizoen met heel wat blessureleed, maar de middenvelder maakte toch indruk ...

149
149
De Vlieger ziet struikelblok voor Europese druk KAA Gent

KAA Gent moet nog vol aan de bak om nog kans te maken op Europees voetbal. Op de slotpseeldag van de ...

127
127
Senne Lammens hoort plots groot nieuws bij Man Utd

Senne Lammens maakte de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester United en heeft in Engeland al ...

202
202
'Tzolis en Fernandez-Pardo verwikkeld in transferstrijd'

Rudi Garcia wist een wit konijn uit zijn hoed te toveren voor de WK-selectie van de Rode Duivels. ...

236
236
Cercle legt straf plan op tafel: véél transfers op til

Komend weekend valt het doek over het seizoen in de Jupiler Pro League. Voor Cercle Brugge zit de ...

176
176

Meer sportnieuws