Nieuwe TD gooit zeer straffe ambitie bij OHL op tafel

door
Nieuwe TD gooit zeer straffe ambitie bij OHL op tafel

OH Leuven sloeg deze zomer een nieuwe weg in met zijn beleid. Trainer Oscar Garcia bleef wel aan, maar op bestuursniveau werd er grondig vernieuwd. Daarvoor ging OHL aankloppen bij Beerschot, waar de architecten van de knappe titel in de Challenger Pro League weggekaapt werden.

Eerst ging OHL immers CEO Frédéric Van den Steen wegkapen op het Kiel en even later volgde ook technisch directeur Gyorgy Csepregi in zijn voetsporen. De Hongaar had hoge ogen gegooid door bijna zonder centen een kampioenenploeg samen te stellen bij Beerschot.

LEES OOK: Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OHL wil Cercle achterna

Ook aan Den Dreef heeft hij een degelijke start genomen. Na vier speeldagen is OHL één van drie teams die nog ongeslagen zijn, al bezetten ze met een zes op twaalf op dit moment wel slechts de tiende plaats. Csepregi laat weten dat hij hoger mikt.

"Er valt meer uit dit OHL te halen, daar ben ik van overtuigd", stelt hij immers in Het Nieuwsblad. "Dit is een prachtige club, maar we moeten in de flow geraken zoals Cercle daar in geslaagd is en zoals Dender dat nu kan. Als we in Leuven in die flow geraken, is er veel mogelijk."

Mikken op top zes en bekerfinale

Daarbij schuwt hij de ambities niet. "Mijn doel is om de top zes te halen en in de bekerfinale te staan. Straffe taal? Ja, dat besef ik", klinkt het. "Je moet ambitieus zijn, je moet durven de lat hoog leggen en je limieten verleggen. Het zou daarom fantastisch zijn om met OHL Europees te spelen."

Het wordt afwachten of OHL er ook in zal slagen om die straffe ambities waar te maken. Csepregi zal in de komende weken nog zijn werk hebben om de spelerskern op peil te krijgen om op de top zes te kunnen mikken, zeker nu er met Joël Schingtienne nog een sterkhouder lijkt te vertrekken.

Zijn dat haalbare ambities voor OHL?

Meest recent

De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

19
19
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

39
39
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

35
35
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

55
55
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

177
177
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

146
146
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

252
252
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

52
52
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

338
338
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

85
85
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

141
141
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

126
126
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

77
77
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

110
110
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

280
280
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

895
895
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

380
380
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

287
287
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

778
778
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

213
213
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

707
707
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

486
486
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

150
150
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1036
1036
Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Romelu Lukaku ligt al maanden in de lappenmand, maar de Rode Duivel kan bijna zijn comeback vieren. ...

47
47

Meer sportnieuws