Nieuwe TD gooit zeer straffe ambitie bij OHL op tafel

241 stemmen
Nieuwe TD gooit zeer straffe ambitie bij OHL op tafel

OH Leuven sloeg deze zomer een nieuwe weg in met zijn beleid. Trainer Oscar Garcia bleef wel aan, maar op bestuursniveau werd er grondig vernieuwd. Daarvoor ging OHL aankloppen bij Beerschot, waar de architecten van de knappe titel in de Challenger Pro League weggekaapt werden.

Eerst ging OHL immers CEO Frédéric Van den Steen wegkapen op het Kiel en even later volgde ook technisch directeur Gyorgy Csepregi in zijn voetsporen. De Hongaar had hoge ogen gegooid door bijna zonder centen een kampioenenploeg samen te stellen bij Beerschot.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

OHL wil Cercle achterna

Ook aan Den Dreef heeft hij een degelijke start genomen. Na vier speeldagen is OHL één van drie teams die nog ongeslagen zijn, al bezetten ze met een zes op twaalf op dit moment wel slechts de tiende plaats. Csepregi laat weten dat hij hoger mikt.

"Er valt meer uit dit OHL te halen, daar ben ik van overtuigd", stelt hij immers in Het Nieuwsblad. "Dit is een prachtige club, maar we moeten in de flow geraken zoals Cercle daar in geslaagd is en zoals Dender dat nu kan. Als we in Leuven in die flow geraken, is er veel mogelijk."

Mikken op top zes en bekerfinale

Daarbij schuwt hij de ambities niet. "Mijn doel is om de top zes te halen en in de bekerfinale te staan. Straffe taal? Ja, dat besef ik", klinkt het. "Je moet ambitieus zijn, je moet durven de lat hoog leggen en je limieten verleggen. Het zou daarom fantastisch zijn om met OHL Europees te spelen."

Het wordt afwachten of OHL er ook in zal slagen om die straffe ambities waar te maken. Csepregi zal in de komende weken nog zijn werk hebben om de spelerskern op peil te krijgen om op de top zes te kunnen mikken, zeker nu er met Joël Schingtienne nog een sterkhouder lijkt te vertrekken.

Zijn dat haalbare ambities voor OHL?

Meest recent

'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

10
10
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

3
3
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

32
32
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

33
33
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

75
75
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

66
66
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

206
206
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

25
25
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

121
121
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

80
80
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

198
198
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1070
1070
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

94
94
Nieuw vraagteken bij Rode Duivels: vervanging op komst?

België heeft al lange tijd een probleem. Zonder Romelu Lukaku scoort het te moeilijk. Dat bleek ...

264
264
Harde kern RSCA roert zich weer: Coucke gebeten hond

RSC Anderlecht begint vrijdag aan het nieuwe seizoen. De spelers leggen dan medische proeven af. ...

369
369
Ghana en Colombia knokken zich naar WK-zeges

Deze ochtend stonden er op het WK twee matchen op het programma. Ghana moest aan de bak tegen ...

26
26
Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

56
56
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

327
327
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

157
157
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

414
414
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

314
314
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

483
483
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

507
507
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

258
258
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

78
78

Meer sportnieuws