Nieuwe TD gooit zeer straffe ambitie bij OHL op tafel

door
Nieuwe TD gooit zeer straffe ambitie bij OHL op tafel

OH Leuven sloeg deze zomer een nieuwe weg in met zijn beleid. Trainer Oscar Garcia bleef wel aan, maar op bestuursniveau werd er grondig vernieuwd. Daarvoor ging OHL aankloppen bij Beerschot, waar de architecten van de knappe titel in de Challenger Pro League weggekaapt werden.

Eerst ging OHL immers CEO Frédéric Van den Steen wegkapen op het Kiel en even later volgde ook technisch directeur Gyorgy Csepregi in zijn voetsporen. De Hongaar had hoge ogen gegooid door bijna zonder centen een kampioenenploeg samen te stellen bij Beerschot.

LEES OOK: Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

OHL wil Cercle achterna

Ook aan Den Dreef heeft hij een degelijke start genomen. Na vier speeldagen is OHL één van drie teams die nog ongeslagen zijn, al bezetten ze met een zes op twaalf op dit moment wel slechts de tiende plaats. Csepregi laat weten dat hij hoger mikt.

"Er valt meer uit dit OHL te halen, daar ben ik van overtuigd", stelt hij immers in Het Nieuwsblad. "Dit is een prachtige club, maar we moeten in de flow geraken zoals Cercle daar in geslaagd is en zoals Dender dat nu kan. Als we in Leuven in die flow geraken, is er veel mogelijk."

Mikken op top zes en bekerfinale

Daarbij schuwt hij de ambities niet. "Mijn doel is om de top zes te halen en in de bekerfinale te staan. Straffe taal? Ja, dat besef ik", klinkt het. "Je moet ambitieus zijn, je moet durven de lat hoog leggen en je limieten verleggen. Het zou daarom fantastisch zijn om met OHL Europees te spelen."

Het wordt afwachten of OHL er ook in zal slagen om die straffe ambities waar te maken. Csepregi zal in de komende weken nog zijn werk hebben om de spelerskern op peil te krijgen om op de top zes te kunnen mikken, zeker nu er met Joël Schingtienne nog een sterkhouder lijkt te vertrekken.

Zijn dat haalbare ambities voor OHL?

Meest recent

Crisis totaal: Spurs in acuut degradatiegevaar na nieuwe afgang

Tottenham Hotspur incasseerde de voorbije seizoenen al heel wat klappen. Maar stilaan lijkt de bodem ...

5
5
Zelfs supporters roeren zich: Burgess naar exit bij Union?

Sinds Union SG zijn wederoptreden maakte op het hoogste niveau, behoorde Christian Burgess telkens ...

52
52
'Dossier Ordoñez ontploft: krankzinnige transfersom'

Club Brugge telt momenteel verschillende sterkhouders die allicht aan hun laatste maanden in het ...

175
175
'Barça doet heel Madrid daveren met opvolger Lewandowski'

FC Barcelona werd dinsdagavond uit de halve finales van de Copa del Rey geknikkerd door ...

85
85
Genk vs. Freiburg: statistieken duiden deze favoriet aan

De 1/8ste finales van de Europese competities gaan volgende week van start. Met KRC Genk is nog maar ...

65
65
Anderlecht snel weer kampioen? Hazard speelt open kaart

RSC Anderlecht hoopt in de bekerfinale van 14 mei zijn eerste prijs te pakken sinds 2017. Maar ...

275
275
POLL: Vermant of Tresoldi als eerste spits bij Club?

Nu de uitschakeling in de Champions League, heeft Club Brugge zich enkel nog te focussen op het ...

328
328
'Tactische bespreking met infuus' - grote zorgen om Tedesco

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

91
91
De Bruyne jaagt Napoli op stang: spanning ontploft

Kevin De Bruyne is terug, en dat zet in Napoli meteen alles op scherp. De opluchting is groot, maar ...

49
49
Titanenjob Overmars: ware volksverhuizing op Bosuil?

Antwerp FC wil in de komende maanden alsnog een Europees ticket veroveren via eender welke ...

198
198
Club bij Europese elite: prestigieuze uitnodiging van Barça

Onder meer met zijn knappe prestaties in de Champions League heeft Club Brugge KV de afgelopen ...

394
394
Sprankel hoop voor AA Gent: "Heel de ploeg denkt zo"

Nog drie speeldagen te gaan in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League en dus nadert de ...

228
228
Strijd om Play-Off I: deze kandidaat heeft zwaarste programma

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League telt nog drie speeldagen om de resterende drie ...

387
387
Garcia grijnst: nieuw 'wit konijn' voor WK-selectie

Binnen 98 dagen vindt in het legendarische Estadio Azteca de openingsmatch van het WK 2026 plaats. ...

191
191
Ruben Van Gucht schiet raak: nieuwe BV valt in zwijm

Een opvallend televisiemoment zorgt voor beroering rond Ruben Van Gucht. De bekende presentator van ...

138
138
'Waanzinnig record in zicht: Bayern schiet in actie met Kane'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

230
230
'Genk kan cashen: knaltransfer in stroomversnelling'

Dankzij een deugddoende zege tegen AA Gent wenkt de top zes voor KRC Genk, dat ook nog actief is in ...

386
386
'Anderlecht met rug tegen de muur: pech voor Taravel?'

De kogel lijkt stilaan door de kerk: als het van RSC Anderlecht zelf afhangt maakt ...

146
146
'Club Brugge heeft beet: recordtransfer krijgt vorm'

De jacht op Union is ingezet bij Club Brugge, waar alles moet wijken voor de twintigste landstitel. ...

611
611
De Cat aan de tand gevoeld: WK en exit Anderlecht?

Dé revelatie op de Belgische velden dit seizoen luistert naar de naam Nathan De Cat. Het ...

228
228
Oosting moet puzzelen: Antwerp mist halve basisploeg

Op drie speeldagen van het einde kan het nog steeds alle kanten op voor Antwerp, dat vijf ...

189
189
Benito Raman breekt: Hartverscheurend verhaal raakt diep

Weinig voetballers op de Belgische velden die nog meer authenticiteit uitstralen dan Benito Raman. ...

185
185
'Leko velt hard verdict: einde verhaal bij Club Brugge'

Sinds het Nicky Hayen inruilde voor Ivan Leko als hoofdcoach boekte Club Brugge een fraaie 24 op 30 ...

388
388
'Stroman voor Taravel: 'nieuwe' T1 Anderlecht lekt uit'

Net nu het de goede flow weer te pakken heeft gaat RSC Anderlecht zondag op bezoek bij Club Brugge. ...

426
426
Familiedrama bij Beckham loopt volledig uit de hand

Al maanden rommelt het binnen de beroemde Beckham-familie. Wat ooit een hechte clan leek, is ...

179
179

Meer sportnieuws