'Om deze reden greep Club Brugge naast Fabio Silva'

door
'Om deze reden greep Club Brugge naast Fabio Silva'

Club Brugge moest deze zomer op zoek naar een nieuwe topspits nadat het Igor Thiago voor een slordige 33 miljoen euro wist te verkopen aan Brentford. De keuze viel uiteindelijk op Gustaf Nilsson, die voor ongeveer 6,5 miljoen euro overkwam van Union. De Zweed was echter lang niet de enige piste die de landskampioen bewandelde.

Zo bleek Club ook op enkele nog grotere namen te azen. Een tijdje geleden lekte uit dat bijvoorbeeld ook de Nederlandse international Wout Weghorst én oude bekende Fabio Silva op het lijstje van Blauw-Zwart stonden. Zij kwamen uiteindelijk om uiteenlopende redenen niet naar het Jan Breydelstadion.

Fabio Silva bleek te duur voor Club Brugge

La Dernière Heure gaat nu dieper in op het dossier van Silva. De Portugees zit op een zijspoor bij Wolverhampton Wanderers, waar hij vorig weekend niet eens in de selectie zat voor de openingsmatch in de Premier League op Arsenal. Hij heeft nog twee jaar contract.

Nadat hij de voorbije jaren al verhuurd werd aan Anderlecht, PSV en Rangers wou Wolves enkel weten van een definitieve transfer en het eiste minstens 16 miljoen euro voor de 22-jarige. Dergelijke bedragen wil Club echter niet meer betalen en bovendien is dat toch een zeer hoge prijs voor een speler die het voorbije anderhalf jaar weinig gepresteerd heeft.

Weinig succes na passage bij Anderlecht

Silva had bovendien zelf ook weinig trek in een transfer naar Club. Misschien zit zijn verleden bij Anderlecht daar voor iets tussen, want in de tweede helft van 2022 was hij bij Paars-Wit goed voor elf goals en vier assists in 32 wedstrijden. Sindsdien verging het hem echter een pak minder.

Na amper een half seizoen vertrok Silva alweer bij Anderlecht om zijn kans te gaan bij PSV, maar daar raakte hij niet verder dan een rol als invaller. Vorig seizoen hield hij ook bij Wolves enkele maanden de bank warm, om vervolgens in januari naar Rangers te trekken. Ook daar zat hij echter regelmatig op de bank en met zes goals in 25 matchen ogen zijn statistieken niet geweldig.

JOUW MENING TELT:
Was Fabio Silva een betere keuze geweest dan Nilsson?

Meest recent

Groot schandaal in Italië: vergiftiging met kwaad opzet?

In Italië speelt men in de Serie B nog steeds Play-Off-matchen om degradatie te vermijden. ...

2
2
‘Van Antwerp naar Real Madrid: monstertransfer nakend’

Royal Antwerp FC heeft de afgelopen seizoenen heel wat sterkhouders verkocht om het hoofd boven ...

80
80
Schrijnend: ongeziene vechtpartij na spectaculaire comeback

Er duiken schrijnende beelden op vanuit Nederland. In de promotiewedstrijd tussen amateurclubs ...

35
35
Lierse gaat nu ook shoppen bij Zulte Waregem

Zulte Waregem keert straks na twee seizoenen terug in de Jupiler Pro League en wil absoluut op het ...

29
29
'Club houdt been stijf: Standard doet nieuw voorstel'

Marc Wilmots koestert grote plannen als sportief directeur bij Standard. Met Mircea Rednic haalde ...

274
274
Rik Verheye haalt snoeihard uit: "Ze zijn fake!!!"

Bij het brede publiek was Rik Verheye al lange tijd bekend als een steengoed acteur. De man van ...

86
86
"Ik wens Xabi Alonso totaal geen succes toe bij Real Madrid"

Voor Real Madrid begint het WK op woensdagavond. Dan openen ze hun toernooi met een clash tegen de ...

131
131
'Standard pakt door: versterking en 2 vertrekkers op komst'

Standard blaast donderdag verzamelen voor de eerste training van het nieuwe seizoen. De Rouches ...

149
149
Speelminuten voor Penders? Dit zegt Chelsea-trainer

Het WK voor clubs is afgelopen weekend helemaal op gang gekomen. Maandagavond maakt ook Chelsea zijn ...

114
114
Bournemouth haalt speler die nog Rode Duivel kan worden

In de Premier League was AFC Bournemouth afgelopen seizoen één van de aangename ...

51
51
'Napoli koppelt De Bruyne en Lukaku aan Belgisch toptalent'

Napoli zorgde deze zomer al voor een flinke stunt door Kevin De Bruyne binnen te halen. Daardoor ...

157
157
'Leko maakt slachtoffers: Gent stuurt meubelstuk weg'

Bij AA Gent nemen ze na een teleurstellend seizoen deze zomer een nieuwe start. Met Ivan Leko kwam ...

429
429
Standard heeft eindelijk coach: bekende naam keert terug

Het nieuwe Standard begint alsmaar meer vorm te krijgen. CEO Giacomo Angelini haalde met Marc ...

278
278
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenbod De Cuyper, Anderlecht heeft beet'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

436
436
'Overmars baalt: Eredivisie berooft Antwerp opnieuw'

Net als in de vorige mercato's lijkt ook deze zomer verkopen weer het ordewoord te worden bij ...

207
207
"Wat Michael Verschueren daar deed, tart elke verbeelding…"

Heel wat mensen hebben een afkeer van het vernieuwde WK voor clubs, één landgenoot zit ...

510
510
'Club Brugge haalt belangrijke transferslag thuis'

Club Brugge greep dit seizoen naast de landstitel, maar pakte wel de beker en schopte het in de ...

1334
1334
'Union mag oude bekende van verlanglijstje schrappen'

Het bleef tot dusver nog rustig op het vlak van transfers bij Union, maar daar zal ongetwijfeld nog ...

91
91
Courtois schittert weer… maar zíjn zoon steelt de show

Thibaut Courtois zit momenteel in Amerika, waar hij binnenkort start aan het WK voor clubs met Real ...

128
128
Standard sluit belangrijke deal voor vijf seizoenen

Er is deze zomer nog héél veel werk aan de winkel voor Standard. CEO Giacomo Angelini ...

166
166
Mart Smeets breekt privé: "Spoor van vernieling achtergelaten"

Bij ons heb je Karl Vannieuwkerke die doorgaans te zien is bij de meeste grote sportevenement, in ...

100
100
'Toptransfer nadert: De Cuyper geeft groen licht'

Voorlopig liet Club Brugge deze zomer nog geen spelers vertrekken, maar het lijkt slechts een ...

603
603
'Overbodige pion kan Union aan topaanwinst helpen'

Het zal ongetwijfeld weer een drukke transferzomer worden bij Union. De Brusselaars zullen zich ...

38
38
'Lommel SK plukt ervaren middenvelder weg bij Beerschot'

Bij Beerschot gaat er veel volk vertrekken deze zomer, waardoor een aantal ploegen uiteraard ...

191
191
'Wilmots wil ex-speler aanstellen als coach van Standard'

De zoektocht naar een nieuwe trainer loopt niet alleen moeizaam bij Royal Antwerp FC, maar ook bij ...

290
290

Meer sportnieuws