'Om deze reden greep Club Brugge naast Fabio Silva'

door
'Om deze reden greep Club Brugge naast Fabio Silva'

Club Brugge moest deze zomer op zoek naar een nieuwe topspits nadat het Igor Thiago voor een slordige 33 miljoen euro wist te verkopen aan Brentford. De keuze viel uiteindelijk op Gustaf Nilsson, die voor ongeveer 6,5 miljoen euro overkwam van Union. De Zweed was echter lang niet de enige piste die de landskampioen bewandelde.

Zo bleek Club ook op enkele nog grotere namen te azen. Een tijdje geleden lekte uit dat bijvoorbeeld ook de Nederlandse international Wout Weghorst én oude bekende Fabio Silva op het lijstje van Blauw-Zwart stonden. Zij kwamen uiteindelijk om uiteenlopende redenen niet naar het Jan Breydelstadion.

LEES OOK: Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Fabio Silva bleek te duur voor Club Brugge

La Dernière Heure gaat nu dieper in op het dossier van Silva. De Portugees zit op een zijspoor bij Wolverhampton Wanderers, waar hij vorig weekend niet eens in de selectie zat voor de openingsmatch in de Premier League op Arsenal. Hij heeft nog twee jaar contract.

Nadat hij de voorbije jaren al verhuurd werd aan Anderlecht, PSV en Rangers wou Wolves enkel weten van een definitieve transfer en het eiste minstens 16 miljoen euro voor de 22-jarige. Dergelijke bedragen wil Club echter niet meer betalen en bovendien is dat toch een zeer hoge prijs voor een speler die het voorbije anderhalf jaar weinig gepresteerd heeft.

Weinig succes na passage bij Anderlecht

Silva had bovendien zelf ook weinig trek in een transfer naar Club. Misschien zit zijn verleden bij Anderlecht daar voor iets tussen, want in de tweede helft van 2022 was hij bij Paars-Wit goed voor elf goals en vier assists in 32 wedstrijden. Sindsdien verging het hem echter een pak minder.

Na amper een half seizoen vertrok Silva alweer bij Anderlecht om zijn kans te gaan bij PSV, maar daar raakte hij niet verder dan een rol als invaller. Vorig seizoen hield hij ook bij Wolves enkele maanden de bank warm, om vervolgens in januari naar Rangers te trekken. Ook daar zat hij echter regelmatig op de bank en met zes goals in 25 matchen ogen zijn statistieken niet geweldig.

Was Fabio Silva een betere keuze geweest dan Nilsson?

Meest recent

Wéér gelijkspel voor Ferrera: "Frustrerend"

Vorige week verraste FCV Dender door Hayk Milkon nog op straat te zetten. Yannick Ferrera kreeg de ...

4
4
Lommel baalt na turbulent slot in CPL, KVK met gouden punt

De promotiestrijd in de Challenger Pro League leek vanavond lange tijd nog wat spannender te worden. ...

16
16
Hollywoodploeg Wrexham grijpt net naast stunt tegen Chelsea

Sinds Hollywoodacteurs Ryan Reynolds en Rob McElhenney in 2020 de club overnamen, beleeft Wrexham ...

6
6
Charleroi mag kruis maken over PO1: Cornelis ziet verklaring

Voor Charleroi lijkt de droom om de Champions' Play-Off te spelen definitief voorbij. Ze konden ...

13
13
David geeft Union hoop met update over blessure

Union liet de voorbije weken enkele steken vallen en zag daardoor concurrenten Club Brugge en STVV ...

16
16
Ongeloof bij Mazzu: "Ik begrijp niet hoe we hier verliezen"

OH Leuven heeft zaterdag nagelaten om een uitstekende zaak te doen in de strijd om het behoud. Het ...

17
17
Opmerkelijke dubbelrol: Proto komt met verklaring

Bij Anderlecht is het dezer dagen behelpen na het ontslag van Besnik Hasi en het vertrek van ...

24
24
Spanning en VAR-chaos: Dender en Charleroi gefrustreerd

Na een zinderende wedstrijd, met heel wat VAR-spektakel, zijn zowel Dender als Charleroi met een ...

40
40
Arteta geeft hint over blessure Trossard

Arsenal rekende zaterdag in de FA Cup wel af met derdeklasser Mansfield Town, maar kwam niet zonder ...

12
12
‘Anderlecht in vieze papieren: Coucke richt ravage aan’

Marc Coucke zegt dat hij zich niet met de sportieve keuzes van Anderlecht bemoeit. Maar door de ...

268
268
Hevige clash: Union ontvangt Genk zonder cruciale pionnen

Met een echte topper sluiten Union en Racing Genk zo meteen het zaterdagvoetbal af in de Jupiler Pro ...

55
55
Anderlecht zit op de blaren: "Ze reageerden niet..."

Bij RSC Anderlecht was het opvallend dat ze in 2026 bij de Futures plots heel wat buitenlandse ...

103
103
Louwagie dropt JPL-bom: moeilijke jaren op komst

Héél veel clubs in België leven ver boven hun stand. Wanbeleid van de bovenste ...

245
245
Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Bij Ajax lijkt het stilaan weer van kwaad naar erger te gaan. De club uit Amsterdam ging in de ...

26
26
Tessa Wullaert verbluft iedereen met unieke mijlpaal

Ze is al jaren het gezicht van het Belgische vrouwenvoetbal en zaterdagavond zette Tessa Wullaert ...

41
41
Lange verklapt: "Club Brugge polste naar deze wereldtoppers"

Rune Lange speelde verschillende jaren bij Club Brugge. Hij was na zijn carrière ook even ...

298
298
Lierse zet Lisp in lichterlaaie met deugddoende zege

Na een moeizame wedstrijd schijnt de zon weer aan de horizon boven het Lisp. De Pallieters wonnen ...

54
54
Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Gaat Westerlo nog voor een klein voetbalmirakel zorgen? De Kemphanen zijn de laatste weken stevig op ...

60
60
Charleroi broedt op stevige revanche, Dender in acuut gevaar

Dender en Sporting Charleroi staan zo meteen tegenover elkaar in een geladen duel in de Jupiler Pro ...

14
14
Stankovic schenkt klare wijn over transfer naar Inter

Club Brugge gaat in de zomer een resem sterkhouders verliezen, dat staat nu al vast. Blauw-Zwart ...

460
460
Euvrard zwaar onder de indruk van drie spelers Zulte Waregem

Standard neemt het morgenavond aan de Gaverbeek op tege Zulte Waregem. De Rouches hebben maar ...

151
151
Taravel verklaart deze grote metamorfose bij Anderlecht

Kan RSC Anderlecht nog eens punten rapen in Brugge? De match tegen Club Brugge is cruciaal om te ...

171
171
Leko waarschuwt Anderlecht: Paars-Wit 'vreest'

Club Brugge neemt het morgen in eigen huis op tegen RSC Anderlecht. Paars-Wit wist er voor het ...

333
333
KRC Genk hoopt mee: "Ik wil mee naar het WK"

Bij KRC Genk draaien ze een zeer wisselvallig seizoen. Nicky Hayen kreeg dat er ook nog niet ...

69
69
Arsenal door in FA Cup: grote zorgen om Trossard

Arsenal speelde om 13u15 zijn partij in de FA Cup tegen Mansfield Town. De Gunners hadden het knap ...

30
30

Meer sportnieuws