'Bliksemdeals Man City: straffe rentree én spits op komst'

door
'Bliksemdeals Man City: straffe rentree én spits op komst'

Manchester City heeft zijn start dit seizoen niet gemist. Het pakte al de Community Shield door na strafschoppen Manchester United te verslaan en boekte op de openingsspeeldag in de Premier League een simpele 0-2-zege in de topper op het veld van Chelsea. Toch zat Pep Guardiola de voorbije weken met de nodige kopzorgen.

Zijn offensieve compartiment werd immers gedecimeerd met het vertrek van Julian Alvarez naar Atletico Madrid en het uitvallen van Oscar Bobb, die na een sterke voorbereiding klaar leek om helemaal door te breken. Ook op het middenveld bleek de spoeling dun, waardoor hij tegen United met jonkies O'Reilly en McAtee aan de partij moest beginnen.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

City heeft terugkeer Gündogan beet

Guardiola kondigde dan ook aan dat City nog de transfermarkt op zou trekken, met op het verlanglijstje een middenvelder en een spits. Het handelt nu bijzonder snel en heeft beide vacatures al bijna ingevuld.

Volgens Fabrizio Romano heeft City immers een akkoord bereikt over de terugkeer van Ilkay Gündogan. Slechts twee dagen geleden werd duidelijk dat de ervaren Duitser zou kunnen vertrekken bij FC Barcelona, maar sindsdien ging het snel. Gündogan zou voor één jaar tekenen bij de club waar hij al van 2016 tot 2023 aan de slag was, Barça laat hem gratis vertrekken.

Nog 2 opties voor de aanval

Eens City de terugkeer van zijn gewezen aanvoerder afgerond heeft, zal het ook doorschakelen in de zoektocht naar een nieuwe spits. Volgens The Athletic heeft het zijn shortlist daarvoor al teruggebracht tot twee namen. Daar zit een verrassing bij.

Eén van de opties zou immers Kyogo Furuhashi zijn. De Japanner was de voorbije jaren een sterkhouder bij Celtic, waar hij 73 keer scoorde in 135 wedstrijden. Furuhashi is al 29, maar heeft wel het voordeel dat hij zowel in de spits als op de flanken uit de voeten kan. De naam van het tweede doelwit is nog niet bekend, maar het zou wel om een jongere speler gaan.

Zal Gündogan nog een meerwaarde zijn voor Man City?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

2
2
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

29
29
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

60
60
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

114
114
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

185
185
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

70
70
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

55
55
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

139
139
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

450
450
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

178
178
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

700
700
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

166
166
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

121
121
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

146
146
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

215
215
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

638
638
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

60
60
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

356
356
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

293
293
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

180
180
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

410
410
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

200
200
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

68
68
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

52
52
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

312
312

Meer sportnieuws