'Bliksemdeals Man City: straffe rentree én spits op komst'

door
'Bliksemdeals Man City: straffe rentree én spits op komst'

Manchester City heeft zijn start dit seizoen niet gemist. Het pakte al de Community Shield door na strafschoppen Manchester United te verslaan en boekte op de openingsspeeldag in de Premier League een simpele 0-2-zege in de topper op het veld van Chelsea. Toch zat Pep Guardiola de voorbije weken met de nodige kopzorgen.

Zijn offensieve compartiment werd immers gedecimeerd met het vertrek van Julian Alvarez naar Atletico Madrid en het uitvallen van Oscar Bobb, die na een sterke voorbereiding klaar leek om helemaal door te breken. Ook op het middenveld bleek de spoeling dun, waardoor hij tegen United met jonkies O'Reilly en McAtee aan de partij moest beginnen.

LEES OOK: Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

City heeft terugkeer Gündogan beet

Guardiola kondigde dan ook aan dat City nog de transfermarkt op zou trekken, met op het verlanglijstje een middenvelder en een spits. Het handelt nu bijzonder snel en heeft beide vacatures al bijna ingevuld.

Volgens Fabrizio Romano heeft City immers een akkoord bereikt over de terugkeer van Ilkay Gündogan. Slechts twee dagen geleden werd duidelijk dat de ervaren Duitser zou kunnen vertrekken bij FC Barcelona, maar sindsdien ging het snel. Gündogan zou voor één jaar tekenen bij de club waar hij al van 2016 tot 2023 aan de slag was, Barça laat hem gratis vertrekken.

Nog 2 opties voor de aanval

Eens City de terugkeer van zijn gewezen aanvoerder afgerond heeft, zal het ook doorschakelen in de zoektocht naar een nieuwe spits. Volgens The Athletic heeft het zijn shortlist daarvoor al teruggebracht tot twee namen. Daar zit een verrassing bij.

Eén van de opties zou immers Kyogo Furuhashi zijn. De Japanner was de voorbije jaren een sterkhouder bij Celtic, waar hij 73 keer scoorde in 135 wedstrijden. Furuhashi is al 29, maar heeft wel het voordeel dat hij zowel in de spits als op de flanken uit de voeten kan. De naam van het tweede doelwit is nog niet bekend, maar het zou wel om een jongere speler gaan.

Zal Gündogan nog een meerwaarde zijn voor Man City?

Meest recent

Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

40
40
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

18
18
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

39
39
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

145
145
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

48
48
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

57
57
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

49
49
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

82
82
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

113
113
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

139
139
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

314
314
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

197
197
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

103
103
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

251
251
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

88
88
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

91
91
Club onthult bekerselectie: goed & slecht nieuws voor Hayen

Na drie nederlagen in vier matchen kan Club Brugge zich in de achtste finale van de Croky Cup geen ...

340
340
Aanduidingen refs Croky Cup & speeldag 17 bekend

De komende dagen staat achtereenvolgens de achtste finale van de Croky Cup en speeldag 17 in de ...

165
165
Frisse wind bij Antwerp: Oosting warmt Bosuil al op

Antwerp boekte afgelopen zondag een deugddoende 0-1 zege op het veld van Club Brugge. Onder het ...

275
275
'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

660
660
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

117
117
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

532
532
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

150
150
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

215
215
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

165
165

Meer sportnieuws