'AA Gent grijpt naast zeer lucratieve transfer'

door
'AA Gent grijpt naast zeer lucratieve transfer'

Het zijn nog drukke tijden voor AA Gent. De Buffalo's zagen deze zomer al Tarik Tissoudali en Julien De Sart vertrekken en lijken voor het einde van de zomermercato nog enkele smaakmakers te gaan verliezen.

De verwachting is dat spelers als Hong en Torunarigha nog andere oorden zullen opzoeken, want zij beginnen aan hun laatste contractjaar en tekenden niet bij. Daarnaast bleek ook Matias Fernandez-Pardo zeer gegeerd na zijn sterke prestaties in de play-offs vorig seizoen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Hoffenheim vond akkoord met AA Gent

De 19-jarige aanvaller werd deze zomer al gelinkt aan verschillende Italiaanse clubs als AC Milan en Lazio, maar ook vanuit andere Europese topcompetities blijkt er belangstelling te zijn. Zo weet Sudpresse dat Hoffenheim zeer concreet was.

De Duitsers vonden zelfs een akkoord met AA Gent over een transfer. Ze waren bereid om 10 miljoen euro neer te tellen, waar nog 2 miljoen euro aan bonussen bij kon komen. Dat was voldoende om het Gentse bestuur te overtuigen.

Fernandez-Pardo bedankte voor transfer

Alleen zette Fernandez-Pardo zelf een streep door de transfer. Het talent toonde zich gecharmeerd door de interesse, maar bedankte toch voor het aanbod. 

Voorlopig blijft Fernandez-Pardo dus in Gent, waar hij in de eerste weken van het seizoen nochtans geen titularis was. Hij komt het best tot zijn recht als tweede spits en dus paste hij niet helemaal in de 4-3-3 die Wouter Vrancken aanvankelijk hanteerde. Nu er weer overgeschakeld werd naar een 3-5-2 ogen zijn kansen wel een pak beter.

Was Hoffenheim een goede club geweest voor Fernandez-Pardo?

Meest recent

'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

77
77
"Nooit meegemaakt" - Mourinho verbaast met favoriet ex-club

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

49
49
UEL/UECL: Belgen balen, extra kopzorgen voor Garcia

Donderdag werden de heenmatchen in de halve finales van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

28
28
Exit Vincent Jannsen? 'Overmars neemt standpunt in'

Vincent Janssen was vorig weekend nog de grote uitblinker bij Antwerp FC. Desondanks oogt zijn ...

75
75
Lijdensweg eindelijk voorbij: grote terugkeer bij Anderlecht

De derde plaats lijkt inmiddels gaan vliegen, maar RSC Anderlecht wil de Champions' Play-Offs ...

197
197
'Kompany schikt op: Neuer beslist over Bayern-toekomst'

Vincent Kompany is momenteel druk in de weer met de voorbereidingen op de terugwedstrijd tegen Paris ...

46
46
Vanaken verlengt bij Club: mythisch record en 4de Gouden Schoen?

Club Brugge maakte donderdag bekend dat Hans Vanaken zijn contract heeft verlengd tot medio 2028. De ...

129
129
Pochettino onthult: de 'slechte gewoonte' van Harry Kane

Harry Kane geldt al enkele jaren als één van de beste spitsen in het mondiale voetbal. ...

65
65
'Club vloekt: Anderlecht gaat met aanvaller aan de haal'

Hoewel de ontknoping van het seizoen op volle toeren draait, zijn de clubs achter de schermen al ...

462
462
'Exodus op Bosuil: 14 vertrekkers staan klaar bij Antwerp'

Na de recente 9 op 9 mag Antwerp FC stiekem toch weer dromen van een Europees ticket. Het wordt dus ...

284
284
'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel volop bezig met het vormen van zijn selectie voor het WK. Het ...

261
261
'Kompany slaat toe: transferstunt zet Duitsland op zijn kop'

Vincent Kompany zet een krachtig transfersignaal neer. Zijn nieuwste wens op de mercato zorgt voor ...

263
263
'Laatste Anderlecht-duels: Verschaeren richting verrassende club'

Behoudens een ultieme wending, is Yari Verschaeren bezig aan zijn laatste wedstrijden bij RSC ...

501
501
'Garcia dubt: noodgedwongen wissel in basiself Duivels'

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

269
269
"No excuses" - Genk krijgt uitstekend nieuws uit ziekenboeg

In de Europe Play-Offs staat leider KRC Genk aanstaande zaterdag voor een verraderlijke verplaatsing ...

53
53
Overzicht Europa: deze (top)clubs staan op degraderen

Het seizoen in het clubvoetbal nadert zijn ontknoping met rasse schreden. Bijgevolg worden niet ...

171
171
Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

90
90
'Sibierski casht op steunpilaar: grote kuis bij RSCA'

RSC Anderlecht moet straks andermaal vanaf nul beginnen. Komende zomer staat er namelijk een heuse ...

568
568
Van der Elst overvallen: onverwacht moment in studio

Franky Van der Elst is een echt icoon van het Belgische voetbal. De voormalige sterkhouder van Club ...

170
170
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Het spektakel van de Champions League maakt straks opnieuw plaats voor onze vaderlandse competitie. ...

105
105
Club Brugge pakt uit: duo sterkhouders tekent bij

Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet, waarin tal van smaakmakers allicht andere oorden zullen ...

177
177
Coucke apetrots op uniek project: geheimen onthuld

Terwijl Anderlecht sportief moeilijke weken beleeft in de Champions’ Play-Offs, laat eigenaar ...

60
60
'Club Brugge al op zucht van eerste zomeraanwinst'

Terwijl de troepen van Ivan Leko zich focussen op de titelrace, denkt het bestuur van Club Brugge al ...

435
435
‘Anderlecht verrast met harde ingreep: ‘Hij moet weg‘’

RSC Anderlecht maakt zich op voor een zoveelste paleisrevolutie. De intrede van een nieuwe sportieve ...

524
524
Taravel komt met groot nieuws over De Cat

Anderlecht heeft vorige week een zeer slechte zaak gedaan in de strijd om de derde plaats met ...

152
152

Meer sportnieuws