‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

201 stemmen
‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

Kylian Mbappé en PSG zijn niet in goed overleg uit elkaar gegaan. De Franse superster kondigde voor het einde van het seizoen al aan dat hij de club ging verlaten en het werd snel duidelijk wat zijn volgende uitdaging zou worden. Mbappé ging transfervrij naar Real Madrid.

En dat is in het verkeerde keelgat geschoten bij PSG dat zelf indertijd 180 miljoen euro neertelde voor de goaltjesdief. Bij PSG waren ze overtuigd dat Mbappé de club nooit gratis zou verlaten, maar dat viel even tegen. Nu kijken club en speler elkaar in de ogen om een financieel dispuut.

LEES OOK: Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Waanzinnig bedrag

Volgens Mbappé is PSG hem nog een slordige 55 miljoen euro schuldig, dat laat het Franse Le Monde weten. De aanvaller is het ook beu en sleept PSG voor de rechter. De ploegmakker van Thibaut Courtois is naar de juridische commissies van de Franse competitie en de UEFA gestapt.

Het zou om niet betaalde maandsalarissen van april, mei en juni en een deel van een bonusbetaling voor een contractverlenging in het verleden gaan. In totaal wordt aldus een bedrag van 55 miljoen euro genoemd. PSG kreeg al een aanmaning, maar de Franse grootmacht gaf daar geen gehoor aan.

Schenen gestampt

Mbappé leek in het verleden al naar Real Madrid te trekken, maar toen verraste de aanvaller met een contractverlenging bij PSG. De superster kreeg enorm veel macht bij de club en dat hij transfervrij de deur kon uitlopen is niet goed gevallen in Frankrijk.

Volgens PSG heeft Mbappé tegen de verkeerde schenen gestampt en kan de aanvaller achter zijn geld en bonussen fluiten. Mbappé laat het er niet bij en stapt aldus naar de rechter. Bij Real Madrid tekende hij deze zomer een contract tot juni 2029.

Wie heeft hier gelijk?

Meest recent

Anderlecht kent volgende opdracht in Europa League

Voor Anderlecht begint het seizoen al deze week, want donderdag moeten ze al aan de bak in de tweede ...

2
2
'Opmerkelijke transferwending rond De Bruyne'

Nu het WK ten einde is, kan de internationale transfermarkt eindelijk helemaal op gang komen. Dat ...

53
53
Voormalig Rode Duivel getroffen door dubbele tragedie

Soms slaat het noodlot twee keer toe in amper enkele dagen tijd. Ex Rode Duivel Philippe Vande Walle ...

9
9
Straffe Rodri schaart zich in historisch kwartet

Het WK kende zondagavond zijn apotheose met de finale tussen Spanje en Argentinië, waarbij La ...

13
13
'Done deal: Genk heeft recordtransfer helemaal beet'

Bij KRC Genk staan er nog enkele zeer spraakmakende transfers op til. De Limburgers zien wellicht ...

254
254
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat stevig toe, Antwerp verkoopt'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

248
248
Otamendi scheldt Rodri de huid vol: “Huilen bij de refs”

Spanje versloeg Argentinië na verlengingen in de WK-finale. La Roja is aldus wereldkampioen, ...

222
222
‘Club Brugge sluit verrassende transferdeal met JPL-club’

Het is een drukke transferzomer voor Club Brugge. De Belgische landskampioen vreest het vertrek van ...

570
570
‘Union baalt van knaltransfer Scherpen: vervanger in vizier’

Union SG verliest elk seizoen sterkhouders, maar toch staat de Brusselse club telkens mee bovenaan. ...

137
137
‘Cercle verliest publiekslieveling: beperkte transfersom’

Cercle Brugge hoopt komend seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. Afgelopen ...

133
133
Groot drama Spaanse viering: 13-jarige jongen overleden

La Roja is wereldkampioen en dat werd uiteraard ook in Spanje gevierd. Daar kwam echter dramatisch ...

0
0
Antwerp-fans sneren na overname ferm naar Beerschot

Royal Antwerp FC heeft officieel afscheid genomen van Paul Gheysens. Het consortium van Wouter ...

509
509
Nieuwe beelden duiken op: Olmo krijgt zware klappen

De WK-finale tussen Spanje en Argentinië krijgt een erg zure nasmaak. Tijdens de wedstrijd ...

652
652
Harde realiteit Trump en Infantino tijdens finale: “Tragisch"

Spanje is wereldkampioen na een zenuwslopende finale tegen Argentinië, maar alle aandacht ging ...

326
326
STVV pakt uit met nieuwe Japanner: “Ideale nummer 10”

Sint-Truiden VV heeft sinds de overname een Japanse invasie en die duurt ook dit seizoen voort. De ...

74
74
'Recordtransfer Karetsas: grootmacht zorgt voor wending'

Coach Jess Thorup stoomt zijn troepen momenteel voor de competitieopener tegen Zulte Waregem. ...

378
378
Club Brugge onder druk: Yaremchuk-record aan diggelen?

Club Brugge is opnieuw bezig aan een erg lucratieve transferzomer. Het heeft er alle schijn van dat ...

884
884
Half Time Show zwáár onder vuur: "Het was waardeloos"

De finale van het WK 2026 ging zoals verwacht gepaard met de typische glitter en glamour. De FIFA ...

200
200
Ongezien! Trump zorgt voor bizar moment op WK-uitreiking

Zestien jaar na hun triomf in Zuid-Afrika, heeft Spanje zich voor de tweede keer tot wereldkampioen ...

317
317
Argentinië met grond gelijk gemaakt: "Schande voor het voetbal"

Argentinië kreeg zondagavond een uitgelezen kans om zich voor de twee keer op rij tot ...

686
686
Leko enorm in de problemen na peperdure Vasovic-deal

De komst van Andrej Vasovic lijkt op papier goed nieuws voor Club Brugge. In werkelijkheid bezorgt ...

434
434
'Volgende Duivel verzilvert WK: transfer van ruim 30 mil'

Youri Tielemans trok naar Manchester United, Thomas Meunier koos Sunderland en Leandro Trossard ...

339
339
Individuele prijzen WK 2026: géén Gouden Bal voor Messi

Het wereldkampioenschap 2026 zit er sinds zondagavond op. Na een ware marathon van liefst 104 ...

140
140
WK-finale ontspoort na affluiten: Paredes compléét over de rooie

Spanje heeft zich zondagavond voor de tweede keer tot wereldkampioen gekroond. In eenzijdige finale ...

823
823
Spanje sloopt Argentijnse muur en grijpt wereldtitel

Na een zenuwslopende WK-finale heeft Spanje zich tot wereldkampioen gekroond. De ploeg van Luis de ...

89
89

Meer sportnieuws