‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

door
‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

Kylian Mbappé en PSG zijn niet in goed overleg uit elkaar gegaan. De Franse superster kondigde voor het einde van het seizoen al aan dat hij de club ging verlaten en het werd snel duidelijk wat zijn volgende uitdaging zou worden. Mbappé ging transfervrij naar Real Madrid.

En dat is in het verkeerde keelgat geschoten bij PSG dat zelf indertijd 180 miljoen euro neertelde voor de goaltjesdief. Bij PSG waren ze overtuigd dat Mbappé de club nooit gratis zou verlaten, maar dat viel even tegen. Nu kijken club en speler elkaar in de ogen om een financieel dispuut.

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Waanzinnig bedrag

Volgens Mbappé is PSG hem nog een slordige 55 miljoen euro schuldig, dat laat het Franse Le Monde weten. De aanvaller is het ook beu en sleept PSG voor de rechter. De ploegmakker van Thibaut Courtois is naar de juridische commissies van de Franse competitie en de UEFA gestapt.

Het zou om niet betaalde maandsalarissen van april, mei en juni en een deel van een bonusbetaling voor een contractverlenging in het verleden gaan. In totaal wordt aldus een bedrag van 55 miljoen euro genoemd. PSG kreeg al een aanmaning, maar de Franse grootmacht gaf daar geen gehoor aan.

Schenen gestampt

Mbappé leek in het verleden al naar Real Madrid te trekken, maar toen verraste de aanvaller met een contractverlenging bij PSG. De superster kreeg enorm veel macht bij de club en dat hij transfervrij de deur kon uitlopen is niet goed gevallen in Frankrijk.

Volgens PSG heeft Mbappé tegen de verkeerde schenen gestampt en kan de aanvaller achter zijn geld en bonussen fluiten. Mbappé laat het er niet bij en stapt aldus naar de rechter. Bij Real Madrid tekende hij deze zomer een contract tot juni 2029.

Wie heeft hier gelijk?

Meest recent

'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

KRC Genk kon ook zondagmiddag in het cruciale duel tegen AA Gent geen beroep doen op de geblesseerde ...

17
17
"Kwaad naar erger" - zware transferkater bij Club Brugge

Club Brugge haalde afgelopen zomer opnieuw verschillende verse krachten in huis. Een aantal van die ...

58
58
WK-selectie Duivels: grote Anderlecht-verrassing Garcia?

Eind deze maand staat voor de Rode Duivels een belangrijke afspraak op het programma met oog op het ...

118
118
Hayen wisselt drie keer, cruciaal duo terug bij Gent

Money time is aangebroken in de strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs en ...

41
41
Krop in keel: Lukaku breekt voor camera's, Italiaanse pers vol lof

Romelu Lukaku heeft zich zaterdagavond tot de grote held gekroond bij SSC Napoli. Met een doelpunt ...

82
82
Pijnlijke uitschuiver in strijd om PO I: "Een schande"

Standard blijft dit seizoen bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Afgelopen weekend werd een ...

130
130
TRANSFERUURTJE: 'Recordtransfer Karetsas, wending Penders'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

215
215
Tessa Wullaert trekt aan alarmbel: "Mijn hart doet soms pijn”

Tessa Wullaert wordt gezien als één van de beste Belgische speelsters ooit, al dan ...

47
47
Van Gucht zwaar onder vuur: "Ik kon hem wel wurgen"

Ruben Van Gucht blijft begeesteren, maar vooral ook beroeren. De blonde sportjournalist kwam de ...

65
65
Ajax-icoon ontfermt zich over Mika Godts: “Een mentor”

Mika Godts is dit seizoen volledig ontploft bij Ajax. De buitenspeler kan straffe statistieken ...

30
30
‘WK-surprise Garcia: opvallende optie voor stage in VS’

Het WK 2026 is over een paar maanden en het is nu al reikhalzend uitkijken naar wie bondscoach Rudi ...

67
67
‘Zware concurrentie Club: drietal voor kruispunt’

Club Brugge moet komende zomer rekening houden met een leegloop. Niet enkel staat verschillende ...

247
247
‘Nieuwe wet na racismerel Vini: UEFA grijpt drastisch in’

De racismerel tussen Real Madrid en Benfica blijft de gemoederen bezighouden. In de heenmatch van de ...

91
91
OHL briest na Anderlecht-pandoering: “Onterecht!”

RSC Anderlecht kwam op achterstand tegen OHL, maar in het Lotto Park zette Paars-Wit de situatie nog ...

254
254
Taravel enthousiast: "Dat belooft veel goeds"

Jérémy Taravel laat RSC Anderlecht weer voetballen. Paars-Wit probeert weer het spel ...

233
233
Kompany raast door: nieuw record weldra verbroken

Vincent Kompany kan zijn derde prijs als coach van Bayern München al ruiken. Zijn team won met ...

184
184
'Enorme spanning in Anderlecht omtrent Hazard'

RSC Anderlecht heeft onder Jérémy Taravel de smaak weer te pakken. Ze wonnen met 5-1 ...

475
475
'Sterkhouder Westerlo bekoort: toptransfer in de maak'

Bij KVC Westerlo zullen ze ook in januari de nodige uitgaande transfers willen doen om de cijfers ...

71
71
'Leko over de rooie: Club haalt speler die hij niet wil'

Club Brugge kijkt al volop naar de zomer, maar één transferdossier zorgt nu al voor ...

959
959
Hubert aan zet: Union SG plots met grote zorgen

Union SG neemt het dit weekend op tegen KVC Westerlo. Een verraderlijke verplaatsing, want de ...

80
80
Hazard doet stevige oproep aan Bornauw en Borguet

Onze redactie geeft RSC Anderlecht al maanden de tip om Thorgan Hazard zijn contract open te breken. ...

545
545
Club Brugge in dubio: ‘nieuwe Mechele’ of klaar voor exit?

Bij Club Brugge hebben ze een ruime kern nodig, want ze spelen er jaarlijks mee in drie competities. ...

331
331
AA Gent onder zware druk: is ‘nieuwe beleid’ een succes?

Bij AA Gent stuurden ze vorig jaar Wouter Vrancken de laan uit en moest ook Arnar Vidarsson zijn ...

210
210
Anderlecht leert zijn les: nieuwe aanpak dringt zich op

Bij RSC Anderlecht vertrokken de afgelopen jaren heel veel spelers. Vanuit RSCA Futures zagen ze een ...

392
392
Mazzu haalt keihard uit na afstraffing

OH Leuven had ongetwijeld gehoopt om te kunnen stunten op Anderlecht en zo op zijn minst voorlopig ...

219
219

Meer sportnieuws