‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

door
‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

Kylian Mbappé en PSG zijn niet in goed overleg uit elkaar gegaan. De Franse superster kondigde voor het einde van het seizoen al aan dat hij de club ging verlaten en het werd snel duidelijk wat zijn volgende uitdaging zou worden. Mbappé ging transfervrij naar Real Madrid.

En dat is in het verkeerde keelgat geschoten bij PSG dat zelf indertijd 180 miljoen euro neertelde voor de goaltjesdief. Bij PSG waren ze overtuigd dat Mbappé de club nooit gratis zou verlaten, maar dat viel even tegen. Nu kijken club en speler elkaar in de ogen om een financieel dispuut.

LEES OOK: Mbappé viert geweldige mijlpaal: Haaland weldra nog straffer

Waanzinnig bedrag

Volgens Mbappé is PSG hem nog een slordige 55 miljoen euro schuldig, dat laat het Franse Le Monde weten. De aanvaller is het ook beu en sleept PSG voor de rechter. De ploegmakker van Thibaut Courtois is naar de juridische commissies van de Franse competitie en de UEFA gestapt.

Het zou om niet betaalde maandsalarissen van april, mei en juni en een deel van een bonusbetaling voor een contractverlenging in het verleden gaan. In totaal wordt aldus een bedrag van 55 miljoen euro genoemd. PSG kreeg al een aanmaning, maar de Franse grootmacht gaf daar geen gehoor aan.

Schenen gestampt

Mbappé leek in het verleden al naar Real Madrid te trekken, maar toen verraste de aanvaller met een contractverlenging bij PSG. De superster kreeg enorm veel macht bij de club en dat hij transfervrij de deur kon uitlopen is niet goed gevallen in Frankrijk.

Volgens PSG heeft Mbappé tegen de verkeerde schenen gestampt en kan de aanvaller achter zijn geld en bonussen fluiten. Mbappé laat het er niet bij en stapt aldus naar de rechter. Bij Real Madrid tekende hij deze zomer een contract tot juni 2029.

Wie heeft hier gelijk?

Meest recent

Droomaffiche tegen Duivels? Broos geeft onverwachte reactie

De Rode Duivels hebben zich officieel geplaatst voor de WK-eindronde van komende zomer. Maar zij ...

6
6
Code oranje bij Duivels: "Zo kunnen we níét naar WK"

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

43
43
Champions League-sprookje duurt voort: OHL bedwingt AS Roma

OH Leuven mocht dit seizoen als eerste Belgische ploeg ooit deelnemen aan het hoofdtoernooi van de ...

10
10
'Anderlecht-duo in vergetelheid: vertrek staat al vast'

RSC Anderlecht sneuvelde afgelopen zomer tijdens de Europese voorrondes en dat had uiteraard grote ...

101
101
Seys mee naar WK? 'Pittig duel met andere Duivel'

De Rode Duivels hebben hun ticket voor het WK van komende zomer officieel op zak. Bondscoach Rudi ...

91
91
'De Ketelaere genoemd voor onvervalste droomtransfer'

Met zijn twee doelpunten tegen Liechtenstein onderstreepte Charles De Ketelaere dat hij momenteel de ...

107
107
Norwich deelt unieke Clement-beelden: "Ik eis maar één ding"

Philippe Clement heeft een opvallend hoofdstuk toegevoegd aan zijn trainerscarrière. De ...

35
35
Straffe ambities bij Gent: "Wil het nog eens meemaken"

AA Gent is bezig aan een wisselvallig seizoen en liet al behoorlijk wat steken vallen. Desondanks ...

48
48
'Club Brugge casht op Tzolis: topploeg onderneemt actie'

Een deelname aan het WK 2026 zit er voor hem niet in, maar Christos Tzolis was in de voorbije ...

564
564
'Heldenrol wordt afknapper: zware WK-deceptie Vanaken'

De Rode Duivels kijken met gemengde gevoelens terug naar hun kwalificatiecampagne voor het WK, maar ...

265
265
'Miljoenen voor Anderlecht: transfer De Cat plots concreet'

RSC Anderlecht wil in de komende weken zijn goede prestaties van tegen KV Mechelen en Club Brugge ...

522
522
'Garcia aan tekentafel: verbazende basisspeler bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

425
425
'Ordoñez op vertrekken: waanzinnige transfersom gelekt'

Ondanks interesse van onder meer Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

290
290
'Flick wil topaanwinst in '26: Barça raast mercato op'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

129
129
'Frustraties bij Union: grote naam richting uitgang'

Union SG maakt zich op voor een druk einde van het kalenderjaar. Ondertussen wordt achter de ...

110
110
Totale afgang? "België en Nederland overleven groepsfase níét"

Naast de Rode Duivels wist ook Oranje zich tijdens de voorbije interland-periode te verzekeren van ...

346
346
Engeland in paniek: Clement voelt bom onder stoel

Philippe Clement zet een nieuwe stap in zijn carrière, maar doet dat uitgerekend bij een club ...

185
185
'Club Brugge zet zinnen op peperdure tienersensatie'

Tijdens de voorbije interlandbreak wemelde het van de geruchten bij Club Brugge, dat opnieuw stevig ...

285
285
Garcia dropt bommetje: hiërarchie Rode Duivels verstoord?

Nu de kwalificatie voor het WK een feit is kan er al volop worden gespeculeerd over wie er volgende ...

346
346
Coucke breekt de boel open en ramt De Pauw nieuw tijdperk in

Jarenlang was Bart De Pauw een van de meest herkenbare tv-gezichten van Vlaanderen. Tot hij in 2017 ...

50
50
Pro League versus politiek: Parys met 2 voeten vooruit

Ondanks een vrij matige kwalificatiecampagne gaan de Rode Duivels volgend jaar naar het WK in ...

120
120
Garcia op ramkoers: KBVB neemt opvallend standpunt in

Dinsdag stelden de Rode Duivels hun WK-ticket veilig met een klinkende 7-0 zege tegen Liechtenstein, ...

195
195
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

643
643
'Mannaert spuit mist over toekomst bij voetbalbond'

Nu de Rode Duivels eindelijk zeker zijn van hun WK-ticket zijn alle ogen op Vincent Mannaert ...

180
180
Garcia leert lesje: wissel van de wacht bij Rode Duivels

De klus is geklaard: de Rode Duivels gaan naar het WK. Maar best ook, want in tegenstelling tot wat ...

235
235

Meer sportnieuws