‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

201 stemmen
‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

Kylian Mbappé en PSG zijn niet in goed overleg uit elkaar gegaan. De Franse superster kondigde voor het einde van het seizoen al aan dat hij de club ging verlaten en het werd snel duidelijk wat zijn volgende uitdaging zou worden. Mbappé ging transfervrij naar Real Madrid.

En dat is in het verkeerde keelgat geschoten bij PSG dat zelf indertijd 180 miljoen euro neertelde voor de goaltjesdief. Bij PSG waren ze overtuigd dat Mbappé de club nooit gratis zou verlaten, maar dat viel even tegen. Nu kijken club en speler elkaar in de ogen om een financieel dispuut.

LEES OOK: Topspitsen aan kanon: Mbappé en Haaland heersen in Groep I

Waanzinnig bedrag

Volgens Mbappé is PSG hem nog een slordige 55 miljoen euro schuldig, dat laat het Franse Le Monde weten. De aanvaller is het ook beu en sleept PSG voor de rechter. De ploegmakker van Thibaut Courtois is naar de juridische commissies van de Franse competitie en de UEFA gestapt.

Het zou om niet betaalde maandsalarissen van april, mei en juni en een deel van een bonusbetaling voor een contractverlenging in het verleden gaan. In totaal wordt aldus een bedrag van 55 miljoen euro genoemd. PSG kreeg al een aanmaning, maar de Franse grootmacht gaf daar geen gehoor aan.

Schenen gestampt

Mbappé leek in het verleden al naar Real Madrid te trekken, maar toen verraste de aanvaller met een contractverlenging bij PSG. De superster kreeg enorm veel macht bij de club en dat hij transfervrij de deur kon uitlopen is niet goed gevallen in Frankrijk.

Volgens PSG heeft Mbappé tegen de verkeerde schenen gestampt en kan de aanvaller achter zijn geld en bonussen fluiten. Mbappé laat het er niet bij en stapt aldus naar de rechter. Bij Real Madrid tekende hij deze zomer een contract tot juni 2029.

🚀

Wie heeft hier gelijk?

Meest recent

Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

38
38
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

32
32
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

176
176
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

137
137
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

37
37
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

352
352
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

143
143
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

446
446
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

56
56
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

109
109
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

44
44
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

335
335
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

688
688
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

511
511
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

149
149
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1110
1110
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

77
77
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

662
662
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

249
249
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

514
514
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

252
252
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

278
278
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1269
1269
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

640
640

Meer sportnieuws