‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

door
‘Mbappé sleept PSG voor de rechter voor waanzinnig bedrag’

Kylian Mbappé en PSG zijn niet in goed overleg uit elkaar gegaan. De Franse superster kondigde voor het einde van het seizoen al aan dat hij de club ging verlaten en het werd snel duidelijk wat zijn volgende uitdaging zou worden. Mbappé ging transfervrij naar Real Madrid.

En dat is in het verkeerde keelgat geschoten bij PSG dat zelf indertijd 180 miljoen euro neertelde voor de goaltjesdief. Bij PSG waren ze overtuigd dat Mbappé de club nooit gratis zou verlaten, maar dat viel even tegen. Nu kijken club en speler elkaar in de ogen om een financieel dispuut.

LEES OOK: OH Leuven bewijst Belgisch voetbal énorme dienst

Waanzinnig bedrag

Volgens Mbappé is PSG hem nog een slordige 55 miljoen euro schuldig, dat laat het Franse Le Monde weten. De aanvaller is het ook beu en sleept PSG voor de rechter. De ploegmakker van Thibaut Courtois is naar de juridische commissies van de Franse competitie en de UEFA gestapt.

Het zou om niet betaalde maandsalarissen van april, mei en juni en een deel van een bonusbetaling voor een contractverlenging in het verleden gaan. In totaal wordt aldus een bedrag van 55 miljoen euro genoemd. PSG kreeg al een aanmaning, maar de Franse grootmacht gaf daar geen gehoor aan.

Schenen gestampt

Mbappé leek in het verleden al naar Real Madrid te trekken, maar toen verraste de aanvaller met een contractverlenging bij PSG. De superster kreeg enorm veel macht bij de club en dat hij transfervrij de deur kon uitlopen is niet goed gevallen in Frankrijk.

Volgens PSG heeft Mbappé tegen de verkeerde schenen gestampt en kan de aanvaller achter zijn geld en bonussen fluiten. Mbappé laat het er niet bij en stapt aldus naar de rechter. Bij Real Madrid tekende hij deze zomer een contract tot juni 2029.

Wie heeft hier gelijk?

Meest recent

Slag in gezicht Anderlecht en Camara: streep door Afrika Cup

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende spelers uit de Jupiler Pro League werden ...

6
6
Terreur op Bondi Beach treft ook voetbalwereld keihard

Australië werd zopas opgeschrikt door een terroristische aanslag op het wereldberoemde Bondi ...

14
14
Exact bedrag voor Leko bekend: KAA Gent-deadline voor Club

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge koos ...

84
84
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht en Club vrezen, Antwerp pakt uit’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

148
148
Elf wereldgoals: Courtois speelt hoofdrol in Puskas Awards

Naar goede gewoonte staat de ‘The Best FIFA Football Awards’ op het programma. Morgen ...

17
17
Knaltransfer Huerta? De échte reden na opmerkelijk bezoek

De wintermercato komt eraan en de Belgische clubs zijn de markt al aan het afschuimen voor ...

179
179
Club Brugge komt met update over blessure Seys

De opmars van Joaquin Seys is indrukwekkend. De back heeft zich snel in de basisopstelling van Club ...

134
134
‘Anderlecht grijpt hard in: opvallende financiële revolutie’

RSC Anderlecht moet al jaren de knip op de uitgaven houden. De financiële situatie bij ...

210
210
Club Brugge pakt uit met nieuw retroshirt: ‘Absoluut pareltje’

Club Brugge is de afgelopen jaren uitgegroeid tot de één van de grootste clubs, al dan ...

144
144
De Cat onthult: intern op de vingers getikt door Anderlecht

Nathan De Cat is dit seizoen de grote sensatie bij RSC Anderlecht. De amper 17-jarige middenvelder ...

192
192
72ste Gouden Schoen: absolute topfavoriet nu al bekend

Vlak voor de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League van start gaat, wordt bekend gemaakt wie ...

741
741
Hoofdrol Lammens in spektakelstuk: duidelijke reactie Amorim

Manchester United en AFC Bournemouth hebben maandagavond voor één van de ...

144
144
Trainerszoektocht Genk: Joos dropt spectaculaire naam

Vlak het aanbreken van het nieuwe kalenderjaar, zit het bestuur van KRC Genk opgezadeld met een ...

656
656
Verhaeghe op plek gezet: "Club moet Hayen óók dankbaar zijn"

Club Brugge-voorzitter Bart Verhaeghe heeft zich de voorbije dagen niet bepaald populair gemaakt. ...

440
440
'Anderlecht zet zich schrap: onverwachte club wil Stroeykens'

RSC Anderlecht zal de komende matchen geen beroep kunnen doen op Mario Stroeykens. Het paars-witte ...

454
454
Kermis op Old Trafford: Engelse pers fileert Senne Lammens

In de Premier League werden de toeschouwers op Old Trafford maandagavond verwend met een ...

246
246
Eerst kampioen, dan naar WK? De Cat spreekt heldere taal

Begin januari wordt bekend gemaakt wie Hans Vanaken opvolgt op de erelijst van de Gouden Schoen. ...

320
320
'Storm bij Club Brugge: Leko’s razernij hakt erin'

Dender was de perfecte illustratie van Ivan Leko’s voetbal: Club mag winnen, maar nooit ...

652
652
'Nieuwe trainer Genk: één naam weerklinkt het luidst'

Het doek is dan toch gevallen over Thorsten Fink als hoofdcoach van KRC Genk. De Duitser betaalde ...

732
732
'Overmars dropt transferbom: Antwerp vol voor straffe comeback'

Na vier opeenvolgende overwinningen tegen aanzienlijke tegenstanders, heeft Antwerp FC zich op ...

548
548
'Vazquez buiten: Anderlecht zet zinnen op peperdure spits'

RSC Anderlecht wil zich tijdens de komende wintermercato versterken met enkele gerichte aanwinsten. ...

279
279
'Winterse toptransfer Tzolis: Club Brugge heeft beslist'

Club Brugge heeft momenteel opnieuw verschillende spelers rond lopen die op termijn in aanmerking ...

556
556
'Genk zoekt coach: De Condé mag 3 pistes al schrappen'

Na anderhalf jaar zit Thorsten Fink zijn tijd erop bij KRC Genk, dat stilaan de reputatie dreigt te ...

541
541
'Vuurwerk bij Club Brugge: dubbelslag in Duitsland'

Ivan Leko moet voor meer vuur, passie en energie zorgen, maar na de trainerswissel beloofde Club ...

459
459
'Code rood bij Antwerp: topprioriteit Overmars bekend'

Amper drie weken geleden kampeerde Antwerp nog in de degradatiezone, maar nu staat het stamnummer ...

563
563

Meer sportnieuws