‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

550 stemmen
‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

Beerschot staat met één punt op een gedeelde laatste plaats. De promovendus maakte afgelopen seizoen indruk in de Challenger Pro League en werd kampioen, maar heeft het nu moeilijk in de Jupiler Pro League.

Beerschot haalde voorlopig zes nieuwelingen binnen, maar met Brian Plat is daarvan maar één een vaste waarde. Coach Dirk Kuyt eist dat er nog versterkingen zullen worden binnengehaald. De Nederlander wil alles posities dubbel bezet zien bij Beerschot.

Transfergeweld

Achter de schermen vertrokken de CEO en sportief directeur naar OHL waardoor Beerschot zoekende was. Daardoor kwam het ook traag op gang op de zomermercato, laat Het Laatste Nieuws weten. Thorsten Theys (ex-KV Oostende) en Benjamin Ehresmann moeten nu de transfermarkt op.

Kuyt hoopt namelijk dat de Ratten nog gaan uitpakken op de zomermercato. De Nederlandse oefenmeester is met één op twaalf aan de competitie begonnen en ziet dat er nog werk aan de winkel is voor Beerschot. “Idealiter kunnen we alle posities dubbel bezetten”, klinkt het bij de ex-Liverpool-speler.

Mr. Positivo

Ondertussen lijkt Beerschot af te stevenen op een seizoen vechtend tegen de degradatie. Kuyt blijft echter positief en vindt dat Beerschot al sterke tegenstanders in de ogen heeft gekeken. Tegen Union SG en KRC Genk werd er nipt verloren. “Als we blijven doen wat we tegen Genk gedaan hebben, ben ik ervan overtuigd dat we binnen 30 wedstrijden ongeveer 30 punten behalen."

Kuyt maakt niet al te veel woorden vuil aan de criticasters. "Ach, let the doubters doubt. Ik ben een believer.” Overigens is een eerste naam die Beerschot mogelijk komt versterken al genoemd. Overbodig Anderlecht-talent Antoine Colassin staat op het lijstje. Ook Sporting Charleroi houdt de situatie van de aanvaller goed in de gaten.

🚀

Heeft Kuyt hier gelijk?

Meest recent

'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

0
0
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

40
40
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

86
86
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

106
106
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

117
117
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

408
408
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

376
376
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

385
385
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

155
155
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

283
283
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

634
634
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

578
578
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

229
229
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

137
137
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

222
222
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

428
428
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

465
465
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

182
182
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

122
122
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

442
442
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

292
292
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

305
305
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

505
505
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

196
196
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

160
160

Meer sportnieuws