‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

550 stemmen
‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

Beerschot staat met één punt op een gedeelde laatste plaats. De promovendus maakte afgelopen seizoen indruk in de Challenger Pro League en werd kampioen, maar heeft het nu moeilijk in de Jupiler Pro League.

Beerschot haalde voorlopig zes nieuwelingen binnen, maar met Brian Plat is daarvan maar één een vaste waarde. Coach Dirk Kuyt eist dat er nog versterkingen zullen worden binnengehaald. De Nederlander wil alles posities dubbel bezet zien bij Beerschot.

LEES OOK: Beerschot neemt afscheid van ex-Rode Duivel

Transfergeweld

Achter de schermen vertrokken de CEO en sportief directeur naar OHL waardoor Beerschot zoekende was. Daardoor kwam het ook traag op gang op de zomermercato, laat Het Laatste Nieuws weten. Thorsten Theys (ex-KV Oostende) en Benjamin Ehresmann moeten nu de transfermarkt op.

Kuyt hoopt namelijk dat de Ratten nog gaan uitpakken op de zomermercato. De Nederlandse oefenmeester is met één op twaalf aan de competitie begonnen en ziet dat er nog werk aan de winkel is voor Beerschot. “Idealiter kunnen we alle posities dubbel bezetten”, klinkt het bij de ex-Liverpool-speler.

Mr. Positivo

Ondertussen lijkt Beerschot af te stevenen op een seizoen vechtend tegen de degradatie. Kuyt blijft echter positief en vindt dat Beerschot al sterke tegenstanders in de ogen heeft gekeken. Tegen Union SG en KRC Genk werd er nipt verloren. “Als we blijven doen wat we tegen Genk gedaan hebben, ben ik ervan overtuigd dat we binnen 30 wedstrijden ongeveer 30 punten behalen."

Kuyt maakt niet al te veel woorden vuil aan de criticasters. "Ach, let the doubters doubt. Ik ben een believer.” Overigens is een eerste naam die Beerschot mogelijk komt versterken al genoemd. Overbodig Anderlecht-talent Antoine Colassin staat op het lijstje. Ook Sporting Charleroi houdt de situatie van de aanvaller goed in de gaten.

🚀

Heeft Kuyt hier gelijk?

Meest recent

'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

0
0
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

116
116
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

33
33
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

155
155
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

237
237
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

255
255
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

301
301
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

191
191
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

170
170
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

367
367
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

264
264
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

244
244
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

274
274
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

57
57
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

176
176
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

192
192
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

96
96
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

167
167
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

56
56
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

309
309
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

479
479
Anderlecht strafschop ontnomen? De Bilde velt verdict

Nu het naast bekerwinst heeft gegrepen, moet RSC Anderlecht alles zetten op het behalen van een ...

389
389
Anderlecht ontsnapt aan drama: keepersblunder kost KVM stunt

RSC Anderlecht heeft zondag een nieuw drama nipt kunnen voorkomen. Paars-Wit leek op weg naar een ...

380
380
De Bruyne helpt Napoli naar UCL, Juve in grote problemen

In de Italiaanse Serie A lijkt SSC Napoli quasi zeker van de tweede plaats. Zondagmiddag werd een ...

56
56
Wéér dramatische start Anderlecht: "Hij is een ramp"

Daags na de verloren bekerfinale moest RSC Anderlecht opnieuw vol aan de bak. In de Champions' ...

178
178

Meer sportnieuws