‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

door
‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

Beerschot staat met één punt op een gedeelde laatste plaats. De promovendus maakte afgelopen seizoen indruk in de Challenger Pro League en werd kampioen, maar heeft het nu moeilijk in de Jupiler Pro League.

Beerschot haalde voorlopig zes nieuwelingen binnen, maar met Brian Plat is daarvan maar één een vaste waarde. Coach Dirk Kuyt eist dat er nog versterkingen zullen worden binnengehaald. De Nederlander wil alles posities dubbel bezet zien bij Beerschot.

LEES OOK: Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

Transfergeweld

Achter de schermen vertrokken de CEO en sportief directeur naar OHL waardoor Beerschot zoekende was. Daardoor kwam het ook traag op gang op de zomermercato, laat Het Laatste Nieuws weten. Thorsten Theys (ex-KV Oostende) en Benjamin Ehresmann moeten nu de transfermarkt op.

Kuyt hoopt namelijk dat de Ratten nog gaan uitpakken op de zomermercato. De Nederlandse oefenmeester is met één op twaalf aan de competitie begonnen en ziet dat er nog werk aan de winkel is voor Beerschot. “Idealiter kunnen we alle posities dubbel bezetten”, klinkt het bij de ex-Liverpool-speler.

Mr. Positivo

Ondertussen lijkt Beerschot af te stevenen op een seizoen vechtend tegen de degradatie. Kuyt blijft echter positief en vindt dat Beerschot al sterke tegenstanders in de ogen heeft gekeken. Tegen Union SG en KRC Genk werd er nipt verloren. “Als we blijven doen wat we tegen Genk gedaan hebben, ben ik ervan overtuigd dat we binnen 30 wedstrijden ongeveer 30 punten behalen."

Kuyt maakt niet al te veel woorden vuil aan de criticasters. "Ach, let the doubters doubt. Ik ben een believer.” Overigens is een eerste naam die Beerschot mogelijk komt versterken al genoemd. Overbodig Anderlecht-talent Antoine Colassin staat op het lijstje. Ook Sporting Charleroi houdt de situatie van de aanvaller goed in de gaten.

🚀

Heeft Kuyt hier gelijk?

Meest recent

Westerlo kietelt KRC Genk: spelers spreken ambitie uit

Waar sommigen misschien hadden verwacht dat Royal Antwerp FC of Standard het KRC Genk nog moeilijk ...

13
13
Paniek in amateur: 'Racisemerel beslist kampioenschap'

In de amateurreeksen is het stilaan ook 'money time'. Toch lijkt er in één van die ...

18
18
Vanaken verrast: lof voor opvallende pion

Club Brugge kroop door het oog van de naald tegen STVV. De Kanaries verdienden meer dan een ...

52
52
Kompany schrijft geschiedenis: ongeloof bij iedereen

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

35
35
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

175
175
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

83
83
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

176
176
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

134
134
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

207
207
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

156
156
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

163
163
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

132
132
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

267
267
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

43
43
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

315
315
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

112
112
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

231
231
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

129
129
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

19
19
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

44
44
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

315
315
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

216
216
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

219
219
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

43
43

Meer sportnieuws