‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

550 stemmen
‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

Beerschot staat met één punt op een gedeelde laatste plaats. De promovendus maakte afgelopen seizoen indruk in de Challenger Pro League en werd kampioen, maar heeft het nu moeilijk in de Jupiler Pro League.

Beerschot haalde voorlopig zes nieuwelingen binnen, maar met Brian Plat is daarvan maar één een vaste waarde. Coach Dirk Kuyt eist dat er nog versterkingen zullen worden binnengehaald. De Nederlander wil alles posities dubbel bezet zien bij Beerschot.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

Transfergeweld

Achter de schermen vertrokken de CEO en sportief directeur naar OHL waardoor Beerschot zoekende was. Daardoor kwam het ook traag op gang op de zomermercato, laat Het Laatste Nieuws weten. Thorsten Theys (ex-KV Oostende) en Benjamin Ehresmann moeten nu de transfermarkt op.

Kuyt hoopt namelijk dat de Ratten nog gaan uitpakken op de zomermercato. De Nederlandse oefenmeester is met één op twaalf aan de competitie begonnen en ziet dat er nog werk aan de winkel is voor Beerschot. “Idealiter kunnen we alle posities dubbel bezetten”, klinkt het bij de ex-Liverpool-speler.

Mr. Positivo

Ondertussen lijkt Beerschot af te stevenen op een seizoen vechtend tegen de degradatie. Kuyt blijft echter positief en vindt dat Beerschot al sterke tegenstanders in de ogen heeft gekeken. Tegen Union SG en KRC Genk werd er nipt verloren. “Als we blijven doen wat we tegen Genk gedaan hebben, ben ik ervan overtuigd dat we binnen 30 wedstrijden ongeveer 30 punten behalen."

Kuyt maakt niet al te veel woorden vuil aan de criticasters. "Ach, let the doubters doubt. Ik ben een believer.” Overigens is een eerste naam die Beerschot mogelijk komt versterken al genoemd. Overbodig Anderlecht-talent Antoine Colassin staat op het lijstje. Ook Sporting Charleroi houdt de situatie van de aanvaller goed in de gaten.

🚀

Heeft Kuyt hier gelijk?

Meest recent

Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

41
41
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

60
60
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

147
147
Cercle Brugge rondt absolute knaltransfer af

Cercle Brugge kende een minder seizoen, maar Groen-Zwart is ook volgend seizoen nog in de Jupiler ...

48
48
Plan van Senegal bloot: gouden raad voor Garcia

Tom Saintfiet heeft heel wat ervaring met het Afrikaanse voetbal. De Belgische coach stond in de ...

127
127
Lukaku maakt korte metten met criticasters op WK

De groepsfase zit erop en de Rode Duivels kregen al heel wat kritiek. Na het gelijkspel tegen Egypte ...

54
54
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

317
317
Sporza-man de grond ingeboord: "Tenenkrullend schouwspel"

Hij moest voor wat luchtigheid zorgen tijdens de lange WK-avonden, maar intussen lijkt hij zelf het ...

132
132
Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

135
135
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

60
60
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

212
212
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

271
271
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

89
89
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

324
324
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

892
892
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

481
481
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

374
374
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

578
578
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

173
173
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

180
180
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

228
228
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

493
493
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

571
571
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

220
220
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

412
412

Meer sportnieuws