‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

550 stemmen
‘Nog werk aan de winkel, Kuyt eist transfergeweld Beerschot’

Beerschot staat met één punt op een gedeelde laatste plaats. De promovendus maakte afgelopen seizoen indruk in de Challenger Pro League en werd kampioen, maar heeft het nu moeilijk in de Jupiler Pro League.

Beerschot haalde voorlopig zes nieuwelingen binnen, maar met Brian Plat is daarvan maar één een vaste waarde. Coach Dirk Kuyt eist dat er nog versterkingen zullen worden binnengehaald. De Nederlander wil alles posities dubbel bezet zien bij Beerschot.

LEES OOK: WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Transfergeweld

Achter de schermen vertrokken de CEO en sportief directeur naar OHL waardoor Beerschot zoekende was. Daardoor kwam het ook traag op gang op de zomermercato, laat Het Laatste Nieuws weten. Thorsten Theys (ex-KV Oostende) en Benjamin Ehresmann moeten nu de transfermarkt op.

Kuyt hoopt namelijk dat de Ratten nog gaan uitpakken op de zomermercato. De Nederlandse oefenmeester is met één op twaalf aan de competitie begonnen en ziet dat er nog werk aan de winkel is voor Beerschot. “Idealiter kunnen we alle posities dubbel bezetten”, klinkt het bij de ex-Liverpool-speler.

Mr. Positivo

Ondertussen lijkt Beerschot af te stevenen op een seizoen vechtend tegen de degradatie. Kuyt blijft echter positief en vindt dat Beerschot al sterke tegenstanders in de ogen heeft gekeken. Tegen Union SG en KRC Genk werd er nipt verloren. “Als we blijven doen wat we tegen Genk gedaan hebben, ben ik ervan overtuigd dat we binnen 30 wedstrijden ongeveer 30 punten behalen."

Kuyt maakt niet al te veel woorden vuil aan de criticasters. "Ach, let the doubters doubt. Ik ben een believer.” Overigens is een eerste naam die Beerschot mogelijk komt versterken al genoemd. Overbodig Anderlecht-talent Antoine Colassin staat op het lijstje. Ook Sporting Charleroi houdt de situatie van de aanvaller goed in de gaten.

🚀

Heeft Kuyt hier gelijk?

Meest recent

Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

82
82
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

219
219
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

61
61
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

62
62
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

150
150
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

584
584
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

340
340
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

349
349
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

36
36
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

246
246
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

42
42
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

33
33
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

626
626
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

537
537
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

357
357
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

87
87
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

436
436
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

383
383
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

153
153
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

155
155
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

710
710
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

149
149
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

293
293

Meer sportnieuws