‘Anderlecht krijgt update blessure Vertonghen voor Minsk’

door
‘Anderlecht krijgt update blessure Vertonghen voor Minsk’

RSC Anderlecht neemt het donderdagavond op tegen Dinamo Minsk. Paars-wit zal afreizen naar Hongarije want er kunnen geen wedstrijden in Wit-Rusland worden afgewerkt. Het Laatste Nieuws kwam ook met een update over de blessure van Jan Vertonghen.

Vertonghen kampte aan het einde van vorig seizoen en het begin van afgelopen Europees Kampioenschap met blessureleed bij Anderlecht én de Rode Duivels. De verdediger stopte als (record)international bij de Belgische nationale ploeg en twijfelde lange tijd om ook definitief de schoenen aan de haak te hangen. Uiteindelijk koos Vertonghen er toch voor om een nieuw contract bij Anderlecht te tekenen.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Weer blessureleed

Vertonghen wilde namelijk enkel doorgaan met voetballen als hij zich volledig 100% voelde. Door de blessure van afgelopen seizoen was de verdediger daar niet zeker van. En aan het begin van dit seizoen is het weer prijs. Vertonghen heeft een blessure aan de achillespezen opgelopen.

En voor de Europese clash tegen Dinamo Minsk zal Vertonghen nog niet terug zijn. ‘De recordinternational ondervindt nog steeds hinder van zijn achillespezen en werkt op Neerpede verder aan zijn herstel’, klinkt het bij journalist Kjell Doms voor de Europa League-match.

Flinke domper

Een flinke domper voor Anderlecht en Brian Riemer. Vertonghen is de aanvoerder en rots in de branding achterin. De onervaren Simic is talentvol, maar heeft volgens Riemer iemand zoals Vertonghen naast zich nodig. Met Zanka werd alvast de nodige extra ervaring binnengehaald. De 34-jarige Deense centrale verdediger kwam transfervrij over.

Een flinke aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

29
29
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

203
203
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

5
5
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

19
19
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

33
33
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

82
82
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

60
60
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

50
50
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

288
288
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

139
139
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

259
259
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

117
117
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

425
425
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

241
241
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

185
185
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

150
150
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

228
228
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

67
67
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

681
681
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

57
57
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

79
79
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

118
118
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

438
438
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

65
65
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31

Meer sportnieuws