‘Anderlecht krijgt update blessure Vertonghen voor Minsk’

390 stemmen
‘Anderlecht krijgt update blessure Vertonghen voor Minsk’

RSC Anderlecht neemt het donderdagavond op tegen Dinamo Minsk. Paars-wit zal afreizen naar Hongarije want er kunnen geen wedstrijden in Wit-Rusland worden afgewerkt. Het Laatste Nieuws kwam ook met een update over de blessure van Jan Vertonghen.

Vertonghen kampte aan het einde van vorig seizoen en het begin van afgelopen Europees Kampioenschap met blessureleed bij Anderlecht én de Rode Duivels. De verdediger stopte als (record)international bij de Belgische nationale ploeg en twijfelde lange tijd om ook definitief de schoenen aan de haak te hangen. Uiteindelijk koos Vertonghen er toch voor om een nieuw contract bij Anderlecht te tekenen.

LEES OOK: Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Weer blessureleed

Vertonghen wilde namelijk enkel doorgaan met voetballen als hij zich volledig 100% voelde. Door de blessure van afgelopen seizoen was de verdediger daar niet zeker van. En aan het begin van dit seizoen is het weer prijs. Vertonghen heeft een blessure aan de achillespezen opgelopen.

En voor de Europese clash tegen Dinamo Minsk zal Vertonghen nog niet terug zijn. ‘De recordinternational ondervindt nog steeds hinder van zijn achillespezen en werkt op Neerpede verder aan zijn herstel’, klinkt het bij journalist Kjell Doms voor de Europa League-match.

Flinke domper

Een flinke domper voor Anderlecht en Brian Riemer. Vertonghen is de aanvoerder en rots in de branding achterin. De onervaren Simic is talentvol, maar heeft volgens Riemer iemand zoals Vertonghen naast zich nodig. Met Zanka werd alvast de nodige extra ervaring binnengehaald. De 34-jarige Deense centrale verdediger kwam transfervrij over.

Een flinke aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

6
6
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

9
9
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

106
106
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

117
117
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

506
506
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

10
10
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

72
72
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

121
121
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

300
300
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

71
71
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

43
43
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

741
741
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

261
261
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

419
419
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

698
698
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

282
282
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

426
426
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

401
401
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

51
51
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

39
39
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

122
122
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

139
139
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

123
123
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

160
160

Meer sportnieuws