‘Anderlecht krijgt update blessure Vertonghen voor Minsk’

door
‘Anderlecht krijgt update blessure Vertonghen voor Minsk’

RSC Anderlecht neemt het donderdagavond op tegen Dinamo Minsk. Paars-wit zal afreizen naar Hongarije want er kunnen geen wedstrijden in Wit-Rusland worden afgewerkt. Het Laatste Nieuws kwam ook met een update over de blessure van Jan Vertonghen.

Vertonghen kampte aan het einde van vorig seizoen en het begin van afgelopen Europees Kampioenschap met blessureleed bij Anderlecht én de Rode Duivels. De verdediger stopte als (record)international bij de Belgische nationale ploeg en twijfelde lange tijd om ook definitief de schoenen aan de haak te hangen. Uiteindelijk koos Vertonghen er toch voor om een nieuw contract bij Anderlecht te tekenen.

LEES OOK: 'Genk krijgt meteen domper in volgende ronde EL'

Weer blessureleed

Vertonghen wilde namelijk enkel doorgaan met voetballen als hij zich volledig 100% voelde. Door de blessure van afgelopen seizoen was de verdediger daar niet zeker van. En aan het begin van dit seizoen is het weer prijs. Vertonghen heeft een blessure aan de achillespezen opgelopen.

En voor de Europese clash tegen Dinamo Minsk zal Vertonghen nog niet terug zijn. ‘De recordinternational ondervindt nog steeds hinder van zijn achillespezen en werkt op Neerpede verder aan zijn herstel’, klinkt het bij journalist Kjell Doms voor de Europa League-match.

Flinke domper

Een flinke domper voor Anderlecht en Brian Riemer. Vertonghen is de aanvoerder en rots in de branding achterin. De onervaren Simic is talentvol, maar heeft volgens Riemer iemand zoals Vertonghen naast zich nodig. Met Zanka werd alvast de nodige extra ervaring binnengehaald. De 34-jarige Deense centrale verdediger kwam transfervrij over.

Een flinke aderlating voor Anderlecht?

Meest recent

Drukte op Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

12
12
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

71
71
AA Gent trakteert fans op transfer oude JPL-bekende

AA Gent zocht na de zware blessure van Matisse Samoise nog naar een rechterflankverdediger. De ...

85
85
'Anderlecht, opgelet: Frutos gewild door JPL-club'

Bij La Louvière zijn ze zeer tevreden over het werk van Nicolas Frutos. Hij loodste de club ...

221
221
Benzema versiert op 38ste nog een miljoenentransfer

Karim Benzema heeft nog een transfer afgerond. De Franse aanvaller was niet meer tevreden bij ...

40
40
Beerschot maakt vertrekker bekend, Cercle nieuwkomer

Beerschot heeft vandaag nog wat transfers afgerond. Emile Doucouré verliet het Kiel en trok ...

46
46
Anderlecht heeft vervanger Angulo helemaal beet

RSC Anderlecht heeft onverwacht nog een drukke transferdag gekend. De Brusselaars hebben na het ...

352
352
Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

63
63
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

457
457
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

237
237
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

413
413
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

347
347
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

335
335
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1352
1352
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

436
436
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

738
738
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

322
322
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

409
409
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

1083
1083
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

475
475
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

489
489
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

100
100
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

61
61
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

368
368
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

148
148

Meer sportnieuws