Refs volgende speeldag bekend, twee toppers uitgesteld

door
Refs volgende speeldag bekend, twee toppers uitgesteld

Voor de vijfde speeldag van de Jupiler Pro League zijn de toppers Cercle Brugge – KAA Gent en RSC Anderlecht – KRC Genk uitgesteld door de Europese midweekspeeldag. De refs voor de overige wedstrijden zijn inmiddels bekendgemaakt.

Op donderdag spelen Anderlecht, KAA Gent en Cercle Brugge Europees voetbal. Paars-wit neemt het in de Europa League op tegen Dinamo Minsk, KAA Gent moet in de Conference League op bezoek bij Partizan en Cercle Brugge speelt tegen het Poolse Wisla.

LEES OOK: Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Uitgesteld

De Pro League heeft beslist om de wedstrijden van Anderlecht, KAA Gent en Cercle Brugge uit te stellen. De scheidsrechters van de andere wedstrijden op speeldag 5 zijn bekendgemaakt. Jan Boterberg moet de match tussen Westerlo en Oud-Heverlee Leuven in goede banen leiden.

Nicolas Laforge is de scheidsrechter tussen Royal Antwerp FC en KV Mechelen en Erik Lambrechts zal Dender – Club Brugge fluiten. Lawrence Visser is verantwoordelijk voor Sint-Truiden VV – Union SG en Jasper Vergoote is de ref bij Standard – Beerschot. Tot slot heeft Kevin Van Damme de leiding over Charleroi – KV Kortrijk.

CPL

Ook de scheidsrechters van de tweede speeldag in de Challenger Pro League zijn vrijgegeven. Michiel Allaerts fluit KAS Eupen – Beveren en Tom Stevens is de arbiter tijdens Lokeren – Francs Borains. Verder zal Arthur Denil Patro Eisden – RSCA Futures fluiten en mag Hannes De Couvreur Lierse – Seraing in goede banen leiden.

Ruben Calluy is verantwoordelijk voor La Louviere – Club NXT en Anthony Letellier fluit Lommel – RWDM. Simon Bordeaud’hui is de scheidsrechter tijdens Deinze – Zulte Waregem terwijl Bert Verbeke de speeldag afsluit met Jong Genk – RFC Luik.

Een goede beslissing om de twee toppers uit te stellen?

Meest recent

STVV slaat terug na kritiek: "Ongelijke strijd"

STVV is nog steeds dé revelatie van het seizoen. De Kanaries lijken in de Champions' Play-Off ...

5
5
Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

127
127
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

102
102
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

110
110
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

14
14
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

53
53
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

149
149
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

67
67
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

50
50
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

183
183
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

299
299
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

76
76
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

222
222
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

237
237
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

277
277
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

265
265
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

50
50
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

342
342
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

230
230
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

32
32
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

586
586
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

231
231
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

435
435
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

334
334

Meer sportnieuws