Refs volgende speeldag bekend, twee toppers uitgesteld

door
Refs volgende speeldag bekend, twee toppers uitgesteld

Voor de vijfde speeldag van de Jupiler Pro League zijn de toppers Cercle Brugge – KAA Gent en RSC Anderlecht – KRC Genk uitgesteld door de Europese midweekspeeldag. De refs voor de overige wedstrijden zijn inmiddels bekendgemaakt.

Op donderdag spelen Anderlecht, KAA Gent en Cercle Brugge Europees voetbal. Paars-wit neemt het in de Europa League op tegen Dinamo Minsk, KAA Gent moet in de Conference League op bezoek bij Partizan en Cercle Brugge speelt tegen het Poolse Wisla.

LEES OOK: Union incasseert: Hubert vreest voor KV Mechelen

Uitgesteld

De Pro League heeft beslist om de wedstrijden van Anderlecht, KAA Gent en Cercle Brugge uit te stellen. De scheidsrechters van de andere wedstrijden op speeldag 5 zijn bekendgemaakt. Jan Boterberg moet de match tussen Westerlo en Oud-Heverlee Leuven in goede banen leiden.

Nicolas Laforge is de scheidsrechter tussen Royal Antwerp FC en KV Mechelen en Erik Lambrechts zal Dender – Club Brugge fluiten. Lawrence Visser is verantwoordelijk voor Sint-Truiden VV – Union SG en Jasper Vergoote is de ref bij Standard – Beerschot. Tot slot heeft Kevin Van Damme de leiding over Charleroi – KV Kortrijk.

CPL

Ook de scheidsrechters van de tweede speeldag in de Challenger Pro League zijn vrijgegeven. Michiel Allaerts fluit KAS Eupen – Beveren en Tom Stevens is de arbiter tijdens Lokeren – Francs Borains. Verder zal Arthur Denil Patro Eisden – RSCA Futures fluiten en mag Hannes De Couvreur Lierse – Seraing in goede banen leiden.

Ruben Calluy is verantwoordelijk voor La Louviere – Club NXT en Anthony Letellier fluit Lommel – RWDM. Simon Bordeaud’hui is de scheidsrechter tijdens Deinze – Zulte Waregem terwijl Bert Verbeke de speeldag afsluit met Jong Genk – RFC Luik.

Een goede beslissing om de twee toppers uit te stellen?

Meest recent

Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

15
15
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

30
30
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

53
53
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

38
38
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

141
141
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

19
19
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

349
349
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

45
45
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

74
74
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

165
165
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

255
255
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

86
86
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

84
84
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

249
249
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

489
489
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

141
141
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

106
106
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

511
511
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

162
162
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

254
254
Onana gaat viraal: geweldige reactie op scheldende fan

Amadou Onana begint meer en meer harten te veroveren in Engeland. De middenvelder is een sterkhouder ...

76
76
Vandenbempt ziet gigantisch probleem voor Club Brugge

Club Brugge won afgelopen weekend onverdiend met 1-2 van STVV. Op verplaatsing blijft Blauw-Zwart ...

375
375
Degryse scherp voor topclub: "Ik verwacht meer"

STVV-Club Brugge was een goede partij, met vooral een sterke thuisploeg. KV Mechelen-Union SG was ...

92
92

Meer sportnieuws