Gek, gekker, gekst: ‘Saudisch bod van 170 miljoen op verdediger’

door
Gek, gekker, gekst: ‘Saudisch bod van 170 miljoen op verdediger’

Dat Saudi-Arabische clubs met geld durven smijten is algemeen geweten, maar het begint gekker en gekker te worden. Verschillende media spreken nu van een bod van meer dan honderd (!) miljoen euro voor Real Madrid-verdediger Eder Militao.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Saudi-Arabië van Vinicius Junior het gezicht wil maken voor het WK van 2034. Daarvoor heeft het land al één miljard euro aan loonlasten opzijgelegd. Real Madrid wil de Braziliaan echter niet kwijt. En dat geldt overigens ook voor ploegmakker en landgenoot Militao.

LEES OOK: 'Real Madrid wil uitpakken met Ronaldo-transferbom'

Waanzinnig bod geweigerd

Sommige media spreken van een bod van maar liefst 170 miljoen euro op Militao. Een ongezien bedrag voor een verdediger. Real Madrid houdt echter voet bij stuk en zou het voorstel hebben geweigerd. De Koninklijke wil geen sterkhouder meer laten vertrekken.

Met Kylian Mbappé heeft het een nieuwe superster binnengehaald en Carlo Ancelotti beschikt over een sterk en ruime kern. Real Madrid wil het topjaar van afgelopen seizoen dan ook evenaren. Toen won het La Liga én de Champions League.

Zwakke start

Real won wel meteen de Europese Supercup van Charles De Ketelaere en Atalanta, maar in de competitie ging het meteen mis. Tegen Mallorca speelde De Koninklijke 1-1 gelijk en maakte het een zwakke indruk.

Thibaut Courtois moest zo een eerste doelpunt slikken nadat hij terug is gekeerd uit blessure. Met Militao heeft hij een sterke verdediger voor zich en het ziet er naar uit dat Braziliaan nog bij Real Madrid zal blijven.

🚀

Een goede keuze van Real Madrid?

Meest recent

Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

3
3
AA Gent draait overuren: overeenkomst tot medio 2029

Voor het tweede jaar op rij kwalificeerde AA Gent zich voor de Champions' Play-Offs, waarin het dit ...

14
14
Club Brugge trendsetter: "Goed gezien van Verhaeghe"

Na de landstitel van afgelopen seizoen begint Union straks alweer in polepositie aan de play-offs. ...

133
133
Italianen zorgen voor woede: pikante beelden na kwalificatie

Donderdagavond werden de halve finales van de WK-barrages afgewerkt. Daarin zette onder meer ...

57
57
'Twee clubs doen strijd om Karetsas helemaal losbarsten'

KRC Genk greep vorige week naast de top zes en dat maakte heel wat los. Heel wat analisten toonden ...

115
115
Rode Duivels schrikken op na nieuwe update uit Iran

De Rode Duivels vertoeven momenteel in de Verenigde Staten met het oog op het WK van komende zomer. ...

152
152
'Antwerp hakt knoop door: flop moet beschikken'

Bij Antwerp zullen ze in de Europe Play-Off de komende weken nog alles uit de kast halen om het ...

152
152
'Vuurwerk op Sclessin: transferplannen Standard bekend'

De voorbije jaren werden de Europe Play-Offs doorgaans een sof voor Standard. Dit seizoen willen de ...

143
143
WK-barrages: geen stunts voor Suriname en Nieuw-Caledonië

In de komende dagen worden de laatste tickets voor het WK van deze zomer nog uitgedeeld. ...

51
51
Ex-Rode Duivel Mike Verstraeten deelt verschrikkelijk nieuws

In de jaren '80 en '90 was Mike Verstraeten één van de meest gevreesde verdedigers op ...

0
0
Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

67
67
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

82
82
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

120
120
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

108
108
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

481
481
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

304
304
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

72
72
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

141
141
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

347
347
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

457
457
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

140
140
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

145
145
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

209
209
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

412
412
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

80
80

Meer sportnieuws