Gek, gekker, gekst: ‘Saudisch bod van 170 miljoen op verdediger’

door
Gek, gekker, gekst: ‘Saudisch bod van 170 miljoen op verdediger’

Dat Saudi-Arabische clubs met geld durven smijten is algemeen geweten, maar het begint gekker en gekker te worden. Verschillende media spreken nu van een bod van meer dan honderd (!) miljoen euro voor Real Madrid-verdediger Eder Militao.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Saudi-Arabië van Vinicius Junior het gezicht wil maken voor het WK van 2034. Daarvoor heeft het land al één miljard euro aan loonlasten opzijgelegd. Real Madrid wil de Braziliaan echter niet kwijt. En dat geldt overigens ook voor ploegmakker en landgenoot Militao.

LEES OOK: Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

Waanzinnig bod geweigerd

Sommige media spreken van een bod van maar liefst 170 miljoen euro op Militao. Een ongezien bedrag voor een verdediger. Real Madrid houdt echter voet bij stuk en zou het voorstel hebben geweigerd. De Koninklijke wil geen sterkhouder meer laten vertrekken.

Met Kylian Mbappé heeft het een nieuwe superster binnengehaald en Carlo Ancelotti beschikt over een sterk en ruime kern. Real Madrid wil het topjaar van afgelopen seizoen dan ook evenaren. Toen won het La Liga én de Champions League.

Zwakke start

Real won wel meteen de Europese Supercup van Charles De Ketelaere en Atalanta, maar in de competitie ging het meteen mis. Tegen Mallorca speelde De Koninklijke 1-1 gelijk en maakte het een zwakke indruk.

Thibaut Courtois moest zo een eerste doelpunt slikken nadat hij terug is gekeerd uit blessure. Met Militao heeft hij een sterke verdediger voor zich en het ziet er naar uit dat Braziliaan nog bij Real Madrid zal blijven.

🚀 Real Madrid CF-fans lezen nu:

Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit
81

Een goede keuze van Real Madrid?

Meest recent

Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

96
96
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

193
193
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

282
282
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

31
31
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

198
198
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

237
237
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

375
375
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

100
100
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

257
257
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

290
290
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

168
168
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

300
300
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

654
654
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

215
215
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

31
31
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

467
467
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

252
252
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

469
469
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

65
65
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

95
95
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

307
307
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

298
298

Meer sportnieuws