Gek, gekker, gekst: ‘Saudisch bod van 170 miljoen op verdediger’

door
Gek, gekker, gekst: ‘Saudisch bod van 170 miljoen op verdediger’

Dat Saudi-Arabische clubs met geld durven smijten is algemeen geweten, maar het begint gekker en gekker te worden. Verschillende media spreken nu van een bod van meer dan honderd (!) miljoen euro voor Real Madrid-verdediger Eder Militao.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Saudi-Arabië van Vinicius Junior het gezicht wil maken voor het WK van 2034. Daarvoor heeft het land al één miljard euro aan loonlasten opzijgelegd. Real Madrid wil de Braziliaan echter niet kwijt. En dat geldt overigens ook voor ploegmakker en landgenoot Militao.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Waanzinnig bod geweigerd

Sommige media spreken van een bod van maar liefst 170 miljoen euro op Militao. Een ongezien bedrag voor een verdediger. Real Madrid houdt echter voet bij stuk en zou het voorstel hebben geweigerd. De Koninklijke wil geen sterkhouder meer laten vertrekken.

Met Kylian Mbappé heeft het een nieuwe superster binnengehaald en Carlo Ancelotti beschikt over een sterk en ruime kern. Real Madrid wil het topjaar van afgelopen seizoen dan ook evenaren. Toen won het La Liga én de Champions League.

Zwakke start

Real won wel meteen de Europese Supercup van Charles De Ketelaere en Atalanta, maar in de competitie ging het meteen mis. Tegen Mallorca speelde De Koninklijke 1-1 gelijk en maakte het een zwakke indruk.

Thibaut Courtois moest zo een eerste doelpunt slikken nadat hij terug is gekeerd uit blessure. Met Militao heeft hij een sterke verdediger voor zich en het ziet er naar uit dat Braziliaan nog bij Real Madrid zal blijven.

Een goede keuze van Real Madrid?

Meest recent

Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

15
15
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

20
20
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

46
46
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

88
88
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

27
27
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

122
122
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

177
177
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

87
87
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

127
127
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

53
53
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

476
476
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

38
38
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

101
101
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

268
268
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

64
64
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

403
403
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

417
417
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

104
104
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

423
423
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

111
111
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

211
211
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

104
104
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

270
270
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

66
66
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

282
282

Meer sportnieuws