Gek, gekker, gekst: ‘Saudisch bod van 170 miljoen op verdediger’

door
Gek, gekker, gekst: ‘Saudisch bod van 170 miljoen op verdediger’

Dat Saudi-Arabische clubs met geld durven smijten is algemeen geweten, maar het begint gekker en gekker te worden. Verschillende media spreken nu van een bod van meer dan honderd (!) miljoen euro voor Real Madrid-verdediger Eder Militao.

Eerder kwam het nieuws al naar buiten dat Saudi-Arabië van Vinicius Junior het gezicht wil maken voor het WK van 2034. Daarvoor heeft het land al één miljard euro aan loonlasten opzijgelegd. Real Madrid wil de Braziliaan echter niet kwijt. En dat geldt overigens ook voor ploegmakker en landgenoot Militao.

LEES OOK: Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Waanzinnig bod geweigerd

Sommige media spreken van een bod van maar liefst 170 miljoen euro op Militao. Een ongezien bedrag voor een verdediger. Real Madrid houdt echter voet bij stuk en zou het voorstel hebben geweigerd. De Koninklijke wil geen sterkhouder meer laten vertrekken.

Met Kylian Mbappé heeft het een nieuwe superster binnengehaald en Carlo Ancelotti beschikt over een sterk en ruime kern. Real Madrid wil het topjaar van afgelopen seizoen dan ook evenaren. Toen won het La Liga én de Champions League.

Zwakke start

Real won wel meteen de Europese Supercup van Charles De Ketelaere en Atalanta, maar in de competitie ging het meteen mis. Tegen Mallorca speelde De Koninklijke 1-1 gelijk en maakte het een zwakke indruk.

Thibaut Courtois moest zo een eerste doelpunt slikken nadat hij terug is gekeerd uit blessure. Met Militao heeft hij een sterke verdediger voor zich en het ziet er naar uit dat Braziliaan nog bij Real Madrid zal blijven.

Een goede keuze van Real Madrid?

Meest recent

'Charleroi mag dromen: transfer van 9 miljoen'

Charleroi kreeg in de vorige week een stevige tik, want met drie nederlagen op rij zag het de ...

5
5
Nieuwe goudklomp voor OHL: "Hij wordt een grote speler"

Vorige zomer wist OH Leuven nog een zeer straffe transfer te realiseren. Het wist maar liefst 16 ...

10
10
Vanhaezebrouck keihard voor Verhaeghe: "CL onwaardig"

De laatste jaren drukt Club Brugge alsmaar vaker zijn stempel in de Champions League. Het staat al ...

404
404
Diakhon doet Club watertanden met krasse uitspraak

Club Brugge heeft woensdagavond nogmaals een knap resultaat neergezet in de Champions League. Het ...

154
154
Geen versterking bij Genk: De Condé verdedigt keuze

Lange tijd leek het een grijs seizoen te gaan worden voor KRC Genk, maar de Limburgers kunnen dat nu ...

85
85
Saelemaekers middelpunt van heuse rel na Milan-Como

Woensdagavond waren alle ogen gericht op de Champions League, maar ook in de Serie A werd er ...

92
92
Leko moet puzzelen: Degryse stelt gewaagd plan voor

Club Brugge mag nog steeds dromen van de achtste finales van de Champions League, nadat het ...

130
130
'Thibaut Courtois verbaast en stapt in Franse clubs'

Het lijkt een alsmaar couranter fenomeen te worden: topvoetballers die nog tijdens hun actieve ...

43
43
'Club wil stunten: straffe naam als opvolger Mignolet'

Club Brugge verbaast ook dit seizoen weer in de Champions League, ondanks dat het in de zomer weer ...

553
553
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, 20 miljoen voor Union'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Jackpot Genk: De Condé duidelijk over knaltransfer Smets

Matte Smets kon afgelopen wintermercato een absolute knaltransfer maken. Het Duitse Wolfsburg had ...

173
173
Mechele zet Club Brugge op scherp: steek naar arbitrage

Club Brugge keek in het Jan Breydelstadion tegen een dubbele achterstand aan tegen Atlético ...

153
153
'Titraoui bezorgt Charleroi Engelse miljoenen'

Charleroi blikt terug op een pijnlijke week met drie nederlagen, waardoor ze hun plaats in de top ...

45
45
Inter stuurt Club duidelijke boodschap over Stankovic

Bij Club Brugge mogen we komende zomer wellicht opnieuw een leegloop verwachten, zeker als het in de ...

699
699
'Deze spelers moeten Antwerp miljoenen opleveren'

Antwerp maakte onlangs zijn jaarrekening bekend. Daaruit bleek dat er wel verbetering is in de ...

178
178
Verhaeghe zaait ondanks topmatch twijfel over Mignolet

Club Brugge heeft woensdag opnieuw voor spektakel gezorgd in de Champions League. Het wist nu ook ...

292
292
Alderweireld richting kookpunt: hevige paniek slaat toe

Alderweireld is de laatste maanden een vaste gast geworden in voetbalprogramma’s, waar hij met ...

63
63
"Ik kon het niet maken om bij Union te tekenen"

Union moest in de zomer alweer op zoek naar vervangers voor heel wat sterkhouders. Daarvoor ging het ...

220
220
Simeone strooit lof naar Club: "Lastigste ploeg in de CL"

Club Brugge is er woensdagavond opnieuw in geslaagd om een zeer knap resultaat neer te zetten in de ...

403
403
Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

145
145
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

388
388
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

64
64
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

287
287
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

665
665
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1461
1461

Meer sportnieuws