TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat hard, Club vreest vertrek’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat hard, Club vreest vertrek’

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Jupiler Pro League

Anderlecht is van plan om nog hard te gaan op de transfermarkt. Naast de transfervrije deals dat Jesper Fredberg al uit zijn mouw heeft kunnen toveren wil paars-wit nog uitpakken op de transfermarkt. De laatste grote naam in het rijtje is Niklas Dorsch (ex-KAA Gent). In totaal zou Fredberg twaalf miljoen euro budget hebben om nog transfers af te ronden.

Bij Club Brugge lijkt er inkomend niet veel meer aan te komen, maar Blauw-Zwart houdt nog wel hun hart vast. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract dan wel in het Jan Breydelstadion, toch kan de Rode Duivel nog vertrekken. Volgens Turkse media heeft Galatasaray een officieel bod neergelegd voor de linksback. Zelf zou De Cuyper niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

KAA Gent kampt met een uitverkoop. De volgende vertrekker lijkt Pieter Gerkens te worden. De middenvelder kan rekenen op interesse van verschillende Belgische clubs. Onder meer KV Kortrijk en Westerlo worden genoemd. Die laatste ziet mogelijk Nicolas Madsen naar Engeland vertrekken en ziet in Gerkens een ideale vervanger.

Antwerp zal ook nog rekening moeten houden met verschillende uitgaande transfers. Mandela Keita staat voor een toptransfer en de clubs staan in de rij voor de Rode Duivel, maar ook Zeno Van Den Bosch is gewild. Serie A-club Torino is naar verluidt bereid ver te gaan voor de Belgische jeugdintenrational.

Buitenland

Romelu Lukaku heeft een akkoord gevonden met Napoli en de Italiaanse club heeft ook een bod neergelegd bij Chelsea van zo’n dertig miljoen euro. Dat werd echter resoluut geweigerd en de Londense topclub wil minstens veertig miljoen euro voor de topscorer aller tijden van de Rode Duivels.

Divock Origi mag gratis vertrekken bij AC Milan. De aanvaller is op een zijspoor beland in de Italiaanse modestad en er is interesse vanuit Saudi-Arabië, Qatar en de VS. Ook enkele Europese clubs liggen op de loer, maar Origi zelf zou wel openstaan voor een lucratieve uitdaging in het Midden-Oosten.

Zou Dorsch een goede speler zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Rapport Rode Duivels: twee buizen, verrassende sterkhouder

De Rode Duivels hebben zopas hun match tegen Kazachstan afgewerkt. Het werd geen 'walk in the park' ...

8
8
Zwak België faalt tegen tien man, WK-ticket nog niet binnen

Het WK is nog steeds niet binnen voor onze nationale ploeg. De Rode Duivels kenden een dramatische ...

41
41
Gattuso haalt uit naar FIFA: "Dit moét veranderen"

Italië zal via de barrages zijn WK-ticket veilig moeten stellen. Noorwegen is te sterk in hun ...

19
19
Enorme blunder bij België: Deschacht pleit twee spelers vrij

De Rode Duivels hebben heel veel werk. Na 45 minuten staan ze 1-0 in het krijt tegen Kazachstan. In ...

35
35
Blamage België dreigt: één speler valt zwaar door de mand

De Rode Duivels zijn om 15u begonnen aan het match in en tegen Kazachstan. De Belgen konden daar ...

189
189
Rapport Garcia: Degryse en Deschacht maken balans op

Rudi Garcia zal na de interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein tien duels als coach van de Rode ...

29
29
Rode Duivels smullen nu al: "De nieuwe Eden Hazard?"

De Rode Duivels hebben geen ploeg meer van wereldklasse, maar de Belgen zijn wel nog steeds een ...

54
54
Degryse ziet één vreemde keuze van Garcia in basisploeg

De Rode Duivels nemen het op tegen Kazachstan. Een irritante verplaatsing, waar de Belgen wel ...

42
42
Klopt PSV aan bij Anderlecht? Bosz is zéér duidelijk

PSV lijkt weer dé te kloppen ploeg te zijn in Nederland. Ze staan weer overtuigend op een ...

68
68
Gert Verheyen verrast iedereen met mysterieuze boodschap

Gert Verheyen en Frank Raes waren jarenlang goede collega's. De twee werkten onder meer samen bij ...

32
32
Garcia kiest beste elf: één keuze zorgt voor ophef

De Rode Duivels nemen het om 15u op tegen Kazachstan. Een zege en het WK is binnen. Bondscoach Rudi ...

62
62
Versterking Hayen: fans watertanden na video op socials Club

Club Brugge staat na de interland-break opnieuw voor een bijzonder druk wedstrijdschema. En dat ...

168
168
Opstelling Duivels: verrassende basisdebutant, Vanaken kapitein

Zaterdagnamiddag is het zover, dan kunnen de Rode Duivels zich mathematisch plaatsen voor het WK ...

181
181
'Stille exit na 238 duels: transfer Verschaeren nabij'

Yari Verschaeren raakt de laatste weken niet meer van de bank bij RSC Anderlecht. Het begint er dan ...

210
210
VTM-bom barst: kijkers in shock door nieuws over Mulder

Deze namiddag nemen onze Rode Duivels het op tegen Kazachstan. De inzet is duidelijk: het WK-ticket ...

961
961
Geurtje aan afhaken Courtois? Philippe Albert reageert

De Rode Duivels zullen zaterdagnamiddag hun WK-kwalificatie moeten afdwingen zonder verschillende ...

148
148
'Arsenal lijkbleek: City haalt PL-smaakmaker in januari'

In de Engelse Premier League staat Arsenal FC na elf speeldagen alleen aan de leiding te pronken. ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Recordsom De Cat, Liverpool lonkt naar Club'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

132
132
'Club Brugge verliest sterkhouder: prijskaartje bekend'

Met een slordige 80 miljoen aan inkomsten verlegde Club Brugge vorige zomer zijn grenzen, maar of ...

273
273
'Anderlecht kan cashen: interesse in De Cat neemt toe'

Doorheen de financiële malaise van de afgelopen jaren bleek Neerpede vaak een levenslijn voor ...

108
108
'Unicum bij Rode Duivels: Garcia broedt op verrassing'

In het verre Kazachstan beginnen de Rode Duivels straks aan hun voorlaatste opdracht van de ...

146
146
'Transfertwist bij Club Brugge: Vermant weg in januari?'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand haar deuren, maar de geruchtenmolen draait nu al ...

358
358
Club-fans in shock: verrassende namen op transferlijst

Club Brugge legt een shortlist op tafel: van U20-parels tot een Premier League-keeper. Het gaat om ...

358
358
Garcia en Tielemans spreken ferme taal: "Dat moét"

Rond 16u45 mogen de Rode Duivels hun WK-kwalificatie vieren. Iets anders zou een blamage zijn. Rudi ...

37
37
Rode Duivel keihard afgemaakt: “Hij liet niks zien”

Sasha Tavolieri heeft zich bij LN24 stevig laten gaan richting één Rode Duivel. De ...

256
256

Meer sportnieuws