TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat hard, Club vreest vertrek’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat hard, Club vreest vertrek’

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

Jupiler Pro League

Anderlecht is van plan om nog hard te gaan op de transfermarkt. Naast de transfervrije deals dat Jesper Fredberg al uit zijn mouw heeft kunnen toveren wil paars-wit nog uitpakken op de transfermarkt. De laatste grote naam in het rijtje is Niklas Dorsch (ex-KAA Gent). In totaal zou Fredberg twaalf miljoen euro budget hebben om nog transfers af te ronden.

Bij Club Brugge lijkt er inkomend niet veel meer aan te komen, maar Blauw-Zwart houdt nog wel hun hart vast. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract dan wel in het Jan Breydelstadion, toch kan de Rode Duivel nog vertrekken. Volgens Turkse media heeft Galatasaray een officieel bod neergelegd voor de linksback. Zelf zou De Cuyper niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

KAA Gent kampt met een uitverkoop. De volgende vertrekker lijkt Pieter Gerkens te worden. De middenvelder kan rekenen op interesse van verschillende Belgische clubs. Onder meer KV Kortrijk en Westerlo worden genoemd. Die laatste ziet mogelijk Nicolas Madsen naar Engeland vertrekken en ziet in Gerkens een ideale vervanger.

Antwerp zal ook nog rekening moeten houden met verschillende uitgaande transfers. Mandela Keita staat voor een toptransfer en de clubs staan in de rij voor de Rode Duivel, maar ook Zeno Van Den Bosch is gewild. Serie A-club Torino is naar verluidt bereid ver te gaan voor de Belgische jeugdintenrational.

Buitenland

Romelu Lukaku heeft een akkoord gevonden met Napoli en de Italiaanse club heeft ook een bod neergelegd bij Chelsea van zo’n dertig miljoen euro. Dat werd echter resoluut geweigerd en de Londense topclub wil minstens veertig miljoen euro voor de topscorer aller tijden van de Rode Duivels.

Divock Origi mag gratis vertrekken bij AC Milan. De aanvaller is op een zijspoor beland in de Italiaanse modestad en er is interesse vanuit Saudi-Arabië, Qatar en de VS. Ook enkele Europese clubs liggen op de loer, maar Origi zelf zou wel openstaan voor een lucratieve uitdaging in het Midden-Oosten.

Zou Dorsch een goede speler zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

16
16
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

15
15
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

15
15
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

97
97
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

37
37
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

147
147
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

90
90
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

158
158
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

117
117
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

176
176
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

122
122
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

350
350
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

337
337
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

22
22
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

764
764
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

66
66
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

170
170
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

136
136
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

337
337
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

466
466
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

194
194
UECL/UEL: AZ redt Nederlandse eer, 9 (!) Engelse clubs door

Donderdagavond worden de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Europa en Conference League ...

127
127
'Nieuwe topjob wenkt: grootmacht zet zinnen op Martinez'

Het Portugal van Roberto Martinez zakt komende zomer als één van de schaduwfavorieten ...

194
194
Ongelooflijk! Genk plots in nesten na monumentale blunder

KRC Genk ging donderdagavond op zoek naar zijn ticket voor de 1/8ste finales van de Europa League. ...

120
120
'Alle hens aan dek bij Club Brugge: zestal nu al grof wild'

Nu de Champions League-campagne erop zit, is het behalen van de 20ste landstitel uit de ...

326
326

Meer sportnieuws