TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat hard, Club vreest vertrek’

785 stemmen
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat hard, Club vreest vertrek’

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: ‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Jupiler Pro League

Anderlecht is van plan om nog hard te gaan op de transfermarkt. Naast de transfervrije deals dat Jesper Fredberg al uit zijn mouw heeft kunnen toveren wil paars-wit nog uitpakken op de transfermarkt. De laatste grote naam in het rijtje is Niklas Dorsch (ex-KAA Gent). In totaal zou Fredberg twaalf miljoen euro budget hebben om nog transfers af te ronden.

Bij Club Brugge lijkt er inkomend niet veel meer aan te komen, maar Blauw-Zwart houdt nog wel hun hart vast. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract dan wel in het Jan Breydelstadion, toch kan de Rode Duivel nog vertrekken. Volgens Turkse media heeft Galatasaray een officieel bod neergelegd voor de linksback. Zelf zou De Cuyper niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

KAA Gent kampt met een uitverkoop. De volgende vertrekker lijkt Pieter Gerkens te worden. De middenvelder kan rekenen op interesse van verschillende Belgische clubs. Onder meer KV Kortrijk en Westerlo worden genoemd. Die laatste ziet mogelijk Nicolas Madsen naar Engeland vertrekken en ziet in Gerkens een ideale vervanger.

Antwerp zal ook nog rekening moeten houden met verschillende uitgaande transfers. Mandela Keita staat voor een toptransfer en de clubs staan in de rij voor de Rode Duivel, maar ook Zeno Van Den Bosch is gewild. Serie A-club Torino is naar verluidt bereid ver te gaan voor de Belgische jeugdintenrational.

Buitenland

Romelu Lukaku heeft een akkoord gevonden met Napoli en de Italiaanse club heeft ook een bod neergelegd bij Chelsea van zo’n dertig miljoen euro. Dat werd echter resoluut geweigerd en de Londense topclub wil minstens veertig miljoen euro voor de topscorer aller tijden van de Rode Duivels.

Divock Origi mag gratis vertrekken bij AC Milan. De aanvaller is op een zijspoor beland in de Italiaanse modestad en er is interesse vanuit Saudi-Arabië, Qatar en de VS. Ook enkele Europese clubs liggen op de loer, maar Origi zelf zou wel openstaan voor een lucratieve uitdaging in het Midden-Oosten.

Zou Dorsch een goede speler zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Woedende Nagelsmann slaat keihard terug na uitschakeling

Duitsland ligt uit het WK. Na penalty’s ging het mis tegen Paraguay en uiteraard is er in de ...

3
3
Union stelt nieuw thuisshirt voor: unieke samenwerking

Union SG is de afgelopen jaren uitgegroeid tot een Belgische topclub. Na de promotie schoot de ...

14
14
‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

45
45
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

97
97
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

47
47
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

207
207
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

514
514
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

353
353
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

238
238
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

414
414
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

123
123
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

148
148
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

188
188
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

417
417
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

537
537
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

202
202
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

376
376
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

307
307
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

76
76
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

311
311
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

134
134
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

155
155
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

623
623
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

169
169
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

215
215

Meer sportnieuws