TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat hard, Club vreest vertrek’

door
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht gaat hard, Club vreest vertrek’

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

Jupiler Pro League

Anderlecht is van plan om nog hard te gaan op de transfermarkt. Naast de transfervrije deals dat Jesper Fredberg al uit zijn mouw heeft kunnen toveren wil paars-wit nog uitpakken op de transfermarkt. De laatste grote naam in het rijtje is Niklas Dorsch (ex-KAA Gent). In totaal zou Fredberg twaalf miljoen euro budget hebben om nog transfers af te ronden.

Bij Club Brugge lijkt er inkomend niet veel meer aan te komen, maar Blauw-Zwart houdt nog wel hun hart vast. Maxim De Cuyper verlengde zijn contract dan wel in het Jan Breydelstadion, toch kan de Rode Duivel nog vertrekken. Volgens Turkse media heeft Galatasaray een officieel bod neergelegd voor de linksback. Zelf zou De Cuyper niet weigerachtig staan tegenover een transfer.

KAA Gent kampt met een uitverkoop. De volgende vertrekker lijkt Pieter Gerkens te worden. De middenvelder kan rekenen op interesse van verschillende Belgische clubs. Onder meer KV Kortrijk en Westerlo worden genoemd. Die laatste ziet mogelijk Nicolas Madsen naar Engeland vertrekken en ziet in Gerkens een ideale vervanger.

Antwerp zal ook nog rekening moeten houden met verschillende uitgaande transfers. Mandela Keita staat voor een toptransfer en de clubs staan in de rij voor de Rode Duivel, maar ook Zeno Van Den Bosch is gewild. Serie A-club Torino is naar verluidt bereid ver te gaan voor de Belgische jeugdintenrational.

Buitenland

Romelu Lukaku heeft een akkoord gevonden met Napoli en de Italiaanse club heeft ook een bod neergelegd bij Chelsea van zo’n dertig miljoen euro. Dat werd echter resoluut geweigerd en de Londense topclub wil minstens veertig miljoen euro voor de topscorer aller tijden van de Rode Duivels.

Divock Origi mag gratis vertrekken bij AC Milan. De aanvaller is op een zijspoor beland in de Italiaanse modestad en er is interesse vanuit Saudi-Arabië, Qatar en de VS. Ook enkele Europese clubs liggen op de loer, maar Origi zelf zou wel openstaan voor een lucratieve uitdaging in het Midden-Oosten.

Zou Dorsch een goede speler zijn voor Anderlecht?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

100
100
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

11
11
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

6
6
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

13
13
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

94
94
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

40
40
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

244
244
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

14
14
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

250
250
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

163
163
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

499
499
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

136
136
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

95
95
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

231
231
Dramatisch rood Anderlecht: DAZN-analisten vellen verdict

RSC Anderlecht leek zondagmiddag verdiend op voorsprong te gaan rusten op bezoek bij AA Gent. Maar ...

344
344
AA Gent wééral ondermaats: "Slechtste ooit in Play-Offs"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagmiddag op de Planet Group Arena. AA Gent kreeg immers ...

107
107
Club houdt hart vast: zware consequenties na CPL-farce

Terwijl Club Brugge op de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis afstevent, dreigen de beloften weg ...

647
647
Burgess met schrik vrij na grove uithaal: "Sloeg nergens op"

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor heel wat beroering. Na de nederlaag op STVV haalde ...

430
430
Opstellingen: De Mil grijpt fors in, vreemde kronkel Taravel

In de Champions' Play-Offs staat zondagmiddag een cruciaal duel om de vierde plaats op het ...

75
75
'Crisis doet Real daveren: drastische gevolgen Courtois'

Zondagavond kan FC Barcelona kampioen spelen in Spanje, uitgerekend tijdens de onderlinge clash met ...

138
138
Ruben Van Gucht laat Valentine met verstomming achter

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor de nodige aandacht gezorgd. De sportjournalist van de VRT kwam ...

153
153
TRANSFERUURTJE: 'Kop rolt bij Anderlecht, exodus Club/Antwerp'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
De Mil sneert naar KAA Gent: cruciale transferzomer

KAA Gent kreeg dit seizoen al klappen in de Champions Play-Offs. Europees voetbal lijkt heel ver weg ...

83
83
Stunttransfer Jelle Vossen naar het buitenland?

Waar ligt de toekomst van Jelle Vossen? De aanvaller nam afscheid van Zulte Waregem en werd al met ...

303
303
Luis Suarez bijt door het stof: straffe WK-wending op komst?

Luis Suarez is één van de beste aanvallers van zijn generatie. De 39-jarige Uruguayaan ...

39
39
Racismerel in Italië: “Deze lafaard noemde me een aap”

In Italië is er een nieuwe racismerel ontstaan. Tijdens de wedstrijd tussen Cagliari en Udinese ...

55
55

Meer sportnieuws