Gent laadt zich op voor loodzwaar duel: "Het maakt niet uit hoe"

door
Gent laadt zich op voor loodzwaar duel:

KAA Gent ging afgelopen weekend winnen met duidelijke 4-1 cijfers tegen Westerlo. Zowel Sven Kums als Stefan Mitrovic waren niet van de partij, waardoor Tsuyoshi Watanabe de eer kreeg om de aanvoerdersband aan te trekken. 

Gent staat na vier speeldagen op de zevende plaats in de Jupiler Pro League. Tegen Westerlo moest er gewonnen worden en dat besefte Watanabe maar al te goed. "Ik maakte me er geen zorgen over. Ik probeerde gewoon te doen wat Kums en Mitro steeds doen,” vertelde de Japanner aan Het Laatste Nieuws. 

Goede flow

Bij Gent zit de sfeer alvast goed. De overwinningen tegen Westerlo in de Belgische competitie en tegen Silkeborg Europees waren van goudwaarde. "Het is zeer positief, maar de wedstrijden tegen Partizan blijven het allerbelangrijkste. Het maakt niet uit hoe, we moeten die wedstrijden gewoon winnen", ging Watanabe verder. 

De eerste wedstrijd tegen Partizan staat gepland voor komende donderdag. De terugwedstrijd wordt volgende week woensdag afgewerkt. De Serviërs, die voorlopig tweede staan in de Superliga, zullen hun huid alvast duur verkopen. 

Twijfels zijn weg

Gent lijkt alvast klaar voor de confrontatie. De Buffalo's kenden een mindere seizoensstart vanwege de nieuwe spelers én een nieuw systeem, maar die problemen lijken nu van de baan te zijn. Watanabe krijgt naast de rol van kapitein nu ook een landgenoot onder z'n hoede: Atsuki Ito. "Nu ik al een jaar hier speel, kan ik hem zeker helpen."

Stoot Gent Europees door?

Meest recent

Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

52
52
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

21
21
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

53
53
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

40
40
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

16
16
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

42
42
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

32
32
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

176
176
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

189
189
Belgische coach verrast: "Sprak met Antwerp"

Royal Antwerp FC is zwaar teruggevallen. Voorzitter Paul Gheysens voerde allerminst een duurzaam ...

209
209
Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Thorgan Hazard krijgt vreemd genoeg kritiek de laatste weken. Zelfs Besnik Hasi was kritisch voor ...

271
271
STVV houdt hart vast: weldra witte rook over Vrancken

STVV kent een droomseizoen in de Jupiler Pro League. De club hoopt dat ze Wouter Vrancken nog langer ...

162
162
Snoop Dogg zorgt voor stevig bommetje in Engels voetbal

Iedereen kent Snoop Dogg vooral als rapper. Hij was vele jaren een van de beste rappers en hij ...

53
53
Sterk tegen Man Utd en Liverpool: weldra Rode Duivel?

Rudi Garcia heeft zijn WK-selectie wellicht al zo goed als in zijn hoofd voor het WK van komende ...

117
117
'Anderlecht rondt verrassende deal af in Serie A'

Bij RSC Anderlecht gaat er de komende dagen ingaand wellicht nog weinig gebeuren. Bij RSCA Futures ...

371
371
'Cercle Brugge verwent fans met twee toptransfers'

Cercle Brugge gaat de komende dagen nog een aantal stevige transfers afronden. De Bruggelingen gaan ...

141
141
Lierse SK en Lokeren trakteren fans op aanwinsten

In de Challenger Pro League hebben Sporting Lokeren en Lierse SK nog twee nieuwe spelers ...

87
87
'Club Brugge slikt: in extremis transferbom bij Atlético'

Club Brugge weet waar het aan toe is in de tussenronde van de Champions League. Om de 1/8ste ...

611
611
Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

Zondagmiddag zullen de zenuwen hooggespannen staan op Sclessin. Zowel Standard als RSC Anderlecht ...

340
340
'Club speelt publiekslieveling kwijt: ook United mengt zich'

Club Brugge maakte afgelopen woensdag voor de ogen van heel Europa indruk met een 3-0-zege tegen ...

792
792
Boskamp deelt hallucinant verhaal: "Dat bij AA Gent..."

Jan Boskamp is nog steeds één van de populairste voetbalanalisten van de lage landen. ...

100
100
Clement pakt uit met bijzondere Vanaken-ontboezeming

Philippe Clement levert momenteel uitstekend werk af als hoofdcoach van Norwich City. De oud-Rode ...

174
174
Nainggolan privé gefileerd: vriendin onthult alles

Sinds de komst van Radja Nainggolan gaat het Patro Eisden Maasmechelen stevig voor de wind. De club ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

516
516
STVV vreest vertrek Vrancken: succescoach reageert

Wouter Vrancken verbaast dit seizoen vriend en vijand bij STVV. De Kanaries hebben in de competitie ...

440
440

Meer sportnieuws