Nieuwkomer werkt zich meteen in nesten bij Club Brugge

door
Nieuwkomer werkt zich meteen in nesten bij Club Brugge

Dankzij een 1-0 tegen Antwerp maakte Club Brugge komaf met een sluimerende crisis. Met een omgezette strafschop kroonde Gustaf Nilsson zich tot matchwinnaar, maar terwijl de spits stilaan vertrokken lijkt dreigt een andere zomeraanwinsten het nu al verkorven te hebben bij Nicky Hayen.

Door zijn rekening in Brugse loondienst te openen antwoordde Nilsson niet alleen op de toenemende kritiek, de bedrijvige Zweed begint alsmaar meer ook zijn draai te vinden als eenzaam speerpunt. Voorin blijkt hij bovendien een goede klik te hebben met Christos Tzolis, die zich eveneens in positieve zin liet opmerken. Samen moeten ze het vertrek van Igor Thiago en Antonio Nusa opvangen.

LEES OOK: Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Siquet valt door de mand

Meer nog dan de andere nieuwkomers moeten zij liefst dus meteen rendement opleveren, al had Blauw-Zwart ook van de overige zomeraanwinsten vast al meer verwacht. Zo maakten Zaid Romero en Ardon Jashari tot dusver allebei een matige indruk. Beiden moeten daarom voorlopig vrede nemen met een plekje op de bank. Al hield Club allicht wel rekening met een aanpassingsperiode.

Net zoals Nilsson moest Hugo Siquet daarentegen een direct inzetbare versterking vormen. In zijn eerste optredens voor de landskampioen viel de rechtsachter echter compleet door de mand. Vooral in Genk leverde hij een regelrechte wanprestatie af. Afgelopen zondag tegen Antwerp moest Siquet dan ook plaatsruimen voor linkspoot Joaquin Seys, die toch een pak beter voor de dag kwam.

Schuld van Hayen

Het Nieuwsblad zag ook hoe het product van eigen kweek charmeerde en concludeert daaruit dat Siquet wel eens een probleem kan hebben. Zeker wanneer zijn voornaamste concurrent Kyriani Sabbe binnen enkele weken terugkeert uit blessure. Siquet zal dus dringend uit een ander vaatje moeten tappen wil hij straks een basisplaats kunnen claimen. Al zijn er verzachtende omstandigheden.

Het Laatste Nieuws stelt namelijk dat de rechtsback vooral op de bank zat omdat hij niet helemaal fit was, wat mogelijk ook verklaart waarom hij  zo een slechte beurt maakte in Genk. Misschien werd Siquet net zoals enkele andere nieuwkomers dus te snel gebracht door Hayen, die Seys wel noodgedwongen naar de kant moest halen. Tenzij de schade meevalt wenkt dus snel een nieuwe kans.

Wie zal volgens u meer spelen dit seizoen?

Meest recent

Terechte penalty Club Brugge? Lardot spreekt duidelijke taal

Club Brugge speelde zaterdagavond geen al te beste wedstrijd op het veld van STVV maar won ...

26
26
'Napoli maakt transferprijs Romelu Lukaku bekend'

Romelu Lukaku lijkt dit seizoen niet meer echt aan de bak te gaan komen bij Napoli. Hij zal deze ...

128
128
Zulte Waregem opgelucht: Colpaert kondigt wijzigingen aan

Zulte Waregem verzekerde zich van het behoud na een 1-2-zege op het veld van FCV Dender. Trainer ...

45
45
Vanhaezebrouck looft JPL-topclub: "Kan zelfs Bayern niet"

De titelstrijd gaat tussen Club Brugge en Union SG. Wie van de twee het zal halen, dat is uiteraard ...

77
77
Vandenbempt looft JPL-club: "Zoals FC Barcelona en Man City"

Het voetbal wat we dit seizoen te krijgen in de Jupiler Pro League is niet bepaald hoogstaand. ...

74
74
Oorzaak verlies AA Gent gevonden: "Heel pijnlijk"

AA Gent is bijna vervloekt in het Lotto Park. De afgelopen jaren wisten ze er amper punten te ...

105
105
Gelijk van Kompany: ex-talent RSCA droomt plots van WK

Bij RSC Anderlecht braken de afgelopen jaren veel jonge spelers door. Maar niet elk talent kon ...

57
57
Dit zijn de vijf kandidaten voor de Ebbenhouten Schoen

De organisatie van de Ebbenhouten Schoen heeft zijn vijf genomineerden voor de trofee van dit jaar ...

195
195
Ferrera pleit schuldig: "Was niet goed van mij"

FCV Dender verloor afgelopen weekend met 1-2 van Zulte Waregem. De ploeg mag zich daardoor al ...

25
25
Van Bommel héél duidelijk over aanbiedingen van Anderlecht

Bij Royal Antwerp FC gaat het van kwaad naar erger. Als er komende zomer niet flink wordt ...

439
439
'Ajax beslist over transfers Godts en Dolberg'

Ajax is al jaren op de dool en moet dit seizoen nog keihard knokken voor een Europees ticket. De ...

56
56
‘Standard wacht bang af: twee sterkhouders twijfelen’

Standard hoopt volgend seizoen beter te doen dan dit jaar. De Rouches blijven moeite hebben om weer ...

90
90
Blessure De Cat zorgt voor immens probleem bij Anderlecht

Nathan De Cat is vier tot zes weken buiten strijd bij RSC Anderlecht. Daardoor mist Paars-Wit hem ...

177
177
Van der Elst maakt Leko af na Diakhon-farce

Club Brugge won afgelopen weekend op Stayen, maar dat ging niet van een leien dakje. Het kwam ...

299
299
'Lukaku neemt beslissing over terugkeer naar Napoli'

De voorbije weken zat het er bovenarms op tussen Napoli en Romelu Lukaku. De Italiaanse kampioen was ...

91
91
Liefdesbom rond Mulder slaat keihard in bij Vandaag Inside

De familie Mulder is al jarenlang een vaste waarde op de Belgische televisie. Zowel Jan als zoon ...

97
97
'Club Brugge baalt: megabod afgewezen'

Voorlopig is het op transfervlak nog stil gebleven bij Club Brugge, maar achter de schermen werkt ...

281
281
Verdict De Cat bekend: Anderlecht krijgt mokerslag

Anderlecht wipte zondagavond naar de vierde plaats in het klassement dankzij een late zege tegen AA ...

507
507
Mentaal probleem Anderlecht: Kana suggereert oplossing

Anderlecht heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. ...

161
161
Bizarre keuze Oosting: "Ik begrijp hem echt niet"

Voor Antwerp dreigen de play-offs een grote ontgoocheling te worden. De Great Old ging vrijdag ...

116
116
Union-Club: Albert doet stevige voorspelling

Ook na twee speeldagen in de Champions' Play-Off blijft het status quo in de titelstrijd behouden. ...

562
562
'Openda heeft transfer helemaal beet'

Het is intussen al meer dan een maand geleden dat Loïs Openda nog eens op het veld verschenen ...

144
144
TRANSFERUURTJE: 'Duivel voor Inter, topaankoop Bayern'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

153
153
Groot risico Leko loont: “Hij scoort punten bij spelers”

Club Brugge verwezenlijkte afgelopen speeldag een straffe comeback tegen Sint-Truiden VV. ...

163
163
Rik De Mil zet klagende KAA Gent-fans op hun plaats

KAA Gent ging tegen RSC Anderlecht pijnlijk onderuit. De Buffalo’s kwamen op voorsprong, maar ...

263
263

Meer sportnieuws