Nieuwkomer werkt zich meteen in nesten bij Club Brugge

1107
Nieuwkomer werkt zich meteen in nesten bij Club Brugge

Dankzij een 1-0 tegen Antwerp maakte Club Brugge komaf met een sluimerende crisis. Met een omgezette strafschop kroonde Gustaf Nilsson zich tot matchwinnaar, maar terwijl de spits stilaan vertrokken lijkt dreigt een andere zomeraanwinsten het nu al verkorven te hebben bij Nicky Hayen.

Door zijn rekening in Brugse loondienst te openen antwoordde Nilsson niet alleen op de toenemende kritiek, de bedrijvige Zweed begint alsmaar meer ook zijn draai te vinden als eenzaam speerpunt. Voorin blijkt hij bovendien een goede klik te hebben met Christos Tzolis, die zich eveneens in positieve zin liet opmerken. Samen moeten ze het vertrek van Igor Thiago en Antonio Nusa opvangen.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Siquet valt door de mand

Meer nog dan de andere nieuwkomers moeten zij liefst dus meteen rendement opleveren, al had Blauw-Zwart ook van de overige zomeraanwinsten vast al meer verwacht. Zo maakten Zaid Romero en Ardon Jashari tot dusver allebei een matige indruk. Beiden moeten daarom voorlopig vrede nemen met een plekje op de bank. Al hield Club allicht wel rekening met een aanpassingsperiode.

Net zoals Nilsson moest Hugo Siquet daarentegen een direct inzetbare versterking vormen. In zijn eerste optredens voor de landskampioen viel de rechtsachter echter compleet door de mand. Vooral in Genk leverde hij een regelrechte wanprestatie af. Afgelopen zondag tegen Antwerp moest Siquet dan ook plaatsruimen voor linkspoot Joaquin Seys, die toch een pak beter voor de dag kwam.

Schuld van Hayen

Het Nieuwsblad zag ook hoe het product van eigen kweek charmeerde en concludeert daaruit dat Siquet wel eens een probleem kan hebben. Zeker wanneer zijn voornaamste concurrent Kyriani Sabbe binnen enkele weken terugkeert uit blessure. Siquet zal dus dringend uit een ander vaatje moeten tappen wil hij straks een basisplaats kunnen claimen. Al zijn er verzachtende omstandigheden.

Het Laatste Nieuws stelt namelijk dat de rechtsback vooral op de bank zat omdat hij niet helemaal fit was, wat mogelijk ook verklaart waarom hij  zo een slechte beurt maakte in Genk. Misschien werd Siquet net zoals enkele andere nieuwkomers dus te snel gebracht door Hayen, die Seys wel noodgedwongen naar de kant moest halen. Tenzij de schade meevalt wenkt dus snel een nieuwe kans.

Wie zal volgens u meer spelen dit seizoen?

Meest recent

Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

57
57
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

24
24
Charlotte Van Looy in relatiecrisis: Van Gucht in zak en as

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

19
19
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

110
110
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

27
27
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

49
49
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

30
30
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

168
168
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

43
43
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

191
191
De Mil met handen in het haar vlak voor Europese clash

KAA Gent neemt het in de Conference League op tegen het Finse KuPS. De Buffalo’s zijn ...

120
120
KV Mechelen snoert iedereen de mond: Raman reageert

Het rommelde bij KV Mechelen en coach Fred Vanderbiest werd nadrukkelijk met een ontslag in verband ...

73
73
Club Brugge liet Rode Duivel genadeloos links liggen

Club Brugge heeft zich flink geroerd afgelopen zomer. Na het vertrek van Simon Mignolet was ...

210
210
Van Bommel hakt knopen door: Brugse Duivels in vizier

Er staat weer een nieuwe interlandperiode voor de deur. Voor bondscoach Mark van Bommel weer een ...

193
193
Bruno Fernandes haalt ongezien uit: “Leugens verspreid"

Manchester United completeerde een knappe comeback in de Champions League tegen AS Roma. De uitploeg ...

31
31
Preud’homme slaat keihard terug na Club Brugge-kritiek

Club Brugge mikt altijd op het allerhoogste en ook achter de schermen zijn de ambities groot. Elke ...

251
251
HVH ziet Belgische arbitrage falen: “Gewoonweg belachelijk”

Afgelopen speeldag waren er weer een paar discutabele fases op de Belgische velden. Vooral de ...

143
143
'Club voelt bui al hangen: AC Milan heeft grootse plannen'

In januari is hij niet te koop, maar dat Nicolo Tresoldi bezig is aan zijn laatste maanden bij Club ...

229
229
Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

KRC Genk vindt vooral buitenshuis maar geen regelmaat in de prestaties, want na twee opeenvolgende ...

266
266
Vanaken duidt opvolger Tzolis aan bij Club Brugge

Club Brugge hoopt vanavond tegen PSV opnieuw te schitteren in de Champions League. Niet alleen als ...

308
308
Ajax dumpte hem via WhatsApp: nu schittert hij bij Club

Een miskoop. Dertien in een dozijn. "Met hem speel je met tien." In Nederland lachten ze hem weg, nu ...

257
257
Sibierski maakt brokken: Anderlecht op ramkoers met KBVB

Het zijn onrustige dagen bij RSC Anderlecht, waar het intern blijkt te rommelen tussen Vitor Bruno ...

334
334
Seys speelt open kaart: laatste maanden bij Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het straks op tegen PSV. In de Philips Arena zullen ...

511
511
'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Een zestal weken nadat Antoine Sibierski hem openlijk naar de uitgang sorteerde, is Mario Stroeykens ...

237
237

Meer sportnieuws