Nieuwkomer werkt zich meteen in nesten bij Club Brugge

1107 stemmen
Nieuwkomer werkt zich meteen in nesten bij Club Brugge

Dankzij een 1-0 tegen Antwerp maakte Club Brugge komaf met een sluimerende crisis. Met een omgezette strafschop kroonde Gustaf Nilsson zich tot matchwinnaar, maar terwijl de spits stilaan vertrokken lijkt dreigt een andere zomeraanwinsten het nu al verkorven te hebben bij Nicky Hayen.

Door zijn rekening in Brugse loondienst te openen antwoordde Nilsson niet alleen op de toenemende kritiek, de bedrijvige Zweed begint alsmaar meer ook zijn draai te vinden als eenzaam speerpunt. Voorin blijkt hij bovendien een goede klik te hebben met Christos Tzolis, die zich eveneens in positieve zin liet opmerken. Samen moeten ze het vertrek van Igor Thiago en Antonio Nusa opvangen.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Siquet valt door de mand

Meer nog dan de andere nieuwkomers moeten zij liefst dus meteen rendement opleveren, al had Blauw-Zwart ook van de overige zomeraanwinsten vast al meer verwacht. Zo maakten Zaid Romero en Ardon Jashari tot dusver allebei een matige indruk. Beiden moeten daarom voorlopig vrede nemen met een plekje op de bank. Al hield Club allicht wel rekening met een aanpassingsperiode.

Net zoals Nilsson moest Hugo Siquet daarentegen een direct inzetbare versterking vormen. In zijn eerste optredens voor de landskampioen viel de rechtsachter echter compleet door de mand. Vooral in Genk leverde hij een regelrechte wanprestatie af. Afgelopen zondag tegen Antwerp moest Siquet dan ook plaatsruimen voor linkspoot Joaquin Seys, die toch een pak beter voor de dag kwam.

Schuld van Hayen

Het Nieuwsblad zag ook hoe het product van eigen kweek charmeerde en concludeert daaruit dat Siquet wel eens een probleem kan hebben. Zeker wanneer zijn voornaamste concurrent Kyriani Sabbe binnen enkele weken terugkeert uit blessure. Siquet zal dus dringend uit een ander vaatje moeten tappen wil hij straks een basisplaats kunnen claimen. Al zijn er verzachtende omstandigheden.

Het Laatste Nieuws stelt namelijk dat de rechtsback vooral op de bank zat omdat hij niet helemaal fit was, wat mogelijk ook verklaart waarom hij  zo een slechte beurt maakte in Genk. Misschien werd Siquet net zoals enkele andere nieuwkomers dus te snel gebracht door Hayen, die Seys wel noodgedwongen naar de kant moest halen. Tenzij de schade meevalt wenkt dus snel een nieuwe kans.

Wie zal volgens u meer spelen dit seizoen?

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

118
118
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

13
13
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

38
38
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

107
107
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

500
500
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

298
298
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

330
330
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

35
35
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

219
219
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

31
31
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

574
574
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

500
500
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

353
353
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

86
86
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

415
415
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

380
380
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

151
151
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

701
701
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

291
291
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

329
329

Meer sportnieuws