Nieuwkomer werkt zich meteen in nesten bij Club Brugge

1107 stemmen
Nieuwkomer werkt zich meteen in nesten bij Club Brugge

Dankzij een 1-0 tegen Antwerp maakte Club Brugge komaf met een sluimerende crisis. Met een omgezette strafschop kroonde Gustaf Nilsson zich tot matchwinnaar, maar terwijl de spits stilaan vertrokken lijkt dreigt een andere zomeraanwinsten het nu al verkorven te hebben bij Nicky Hayen.

Door zijn rekening in Brugse loondienst te openen antwoordde Nilsson niet alleen op de toenemende kritiek, de bedrijvige Zweed begint alsmaar meer ook zijn draai te vinden als eenzaam speerpunt. Voorin blijkt hij bovendien een goede klik te hebben met Christos Tzolis, die zich eveneens in positieve zin liet opmerken. Samen moeten ze het vertrek van Igor Thiago en Antonio Nusa opvangen.

LEES OOK: Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Siquet valt door de mand

Meer nog dan de andere nieuwkomers moeten zij liefst dus meteen rendement opleveren, al had Blauw-Zwart ook van de overige zomeraanwinsten vast al meer verwacht. Zo maakten Zaid Romero en Ardon Jashari tot dusver allebei een matige indruk. Beiden moeten daarom voorlopig vrede nemen met een plekje op de bank. Al hield Club allicht wel rekening met een aanpassingsperiode.

Net zoals Nilsson moest Hugo Siquet daarentegen een direct inzetbare versterking vormen. In zijn eerste optredens voor de landskampioen viel de rechtsachter echter compleet door de mand. Vooral in Genk leverde hij een regelrechte wanprestatie af. Afgelopen zondag tegen Antwerp moest Siquet dan ook plaatsruimen voor linkspoot Joaquin Seys, die toch een pak beter voor de dag kwam.

Schuld van Hayen

Het Nieuwsblad zag ook hoe het product van eigen kweek charmeerde en concludeert daaruit dat Siquet wel eens een probleem kan hebben. Zeker wanneer zijn voornaamste concurrent Kyriani Sabbe binnen enkele weken terugkeert uit blessure. Siquet zal dus dringend uit een ander vaatje moeten tappen wil hij straks een basisplaats kunnen claimen. Al zijn er verzachtende omstandigheden.

Het Laatste Nieuws stelt namelijk dat de rechtsback vooral op de bank zat omdat hij niet helemaal fit was, wat mogelijk ook verklaart waarom hij  zo een slechte beurt maakte in Genk. Misschien werd Siquet net zoals enkele andere nieuwkomers dus te snel gebracht door Hayen, die Seys wel noodgedwongen naar de kant moest halen. Tenzij de schade meevalt wenkt dus snel een nieuwe kans.

Wie zal volgens u meer spelen dit seizoen?

Meest recent

Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

21
21
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

50
50
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

60
60
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

50
50
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

123
123
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

505
505
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

47
47
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

61
61
Lukaku open en eerlijk: dít denkt topspits echt over Vanaken

Van op het thuisfront wordt Hans Vanaken al een heel WK in de basiself van de Rode Duivels ...

356
356
'Real niet te houden: volgende knalaankoop Mourinho'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

435
435
Duivels bij beste derdes? Aantrekkelijk programma lonkt

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

532
532
'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

924
924
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

119
119
"Dit is amateurisme" - Garcia en co krijgen veeg uit de pan

De Rode Duivels hadden het afgelopen zondag opvallend lastig om de defensieve organisatie van Iran ...

541
541
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

104
104
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

140
140
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

102
102
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

155
155
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

426
426
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

743
743
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

319
319
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

517
517
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

415
415
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

241
241
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

111
111

Meer sportnieuws