'Fredberg drukt door: Anderlecht wil uitpakken met stunt'

1411 stemmen
'Fredberg drukt door: Anderlecht wil uitpakken met stunt'

Na vier speeldagen pronkt Anderlecht bovenaan het klassement, maar dat Paars-Wit nog een kwaliteitsinjectie kan gebruiken is wel duidelijk. Dé prioriteit op Jesper Fredberg zijn verlanglijst lijkt een creatieve middenvelder. Om die vacature te vullen doen verschillende namen de ronde.

Zo zouden de Brusselaars een oogje hebben laten vallen op oude bekende Niklas Dorsch, die evenwel geen echte nummer 10 is maar eerder lager op het veld aanvallen opzet. Dan beantwoorden andere vermeende targets zoals Abdelkahar Kadri beter aan het vooropgestelde profiel.

LEES OOK: Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Eriksen naar RSCA?

Het liefst van al zou Fredberg echter stunten door zijn landgenoot Christian Eriksen naar het Lotto Park te lokken. Een tijdje geleden geraakte al bekend dat de 32-jarige Deen op de radar stond in Neerpede. Dat is volgens Het Nieuwsblad en La Dernière Heure nu nog steeds het geval.

"Eriksen blijft een droomtarget", klinkt het in koor. Het dossier rond de overbodige spelmaker van Manchester United, dat bereid zou zijn om hem voor een vijftal miljoen te laten vertrekken, blijkt dus nog altijd actueel bij de recordkampioen. Al blijft de kans op een goede afloop wel klein.

Fredberg drukt door

Hoewel hij naar verluidt niet bij voorbaat neen zegt tegen een overstap naar Anderlecht worden de slaagkansen door beide kranten niet bijster hoog ingeschat. Net als in de jacht op Dennis Praet dreigt Fredberg zo van een kale reis thuis te komen. Al weigert hij de hoop dus op te geven.

Om met de deadline in zicht nog stevig te kunnen toeslaan in het offensief compartiment sprong de CEO Sports de afgelopen weken alleszins spaarzaam om met zijn budget. De voornaamste vraag lijkt nu dus of hij Eriksen zelf alsnog weet te overtuigen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

RSCA moet blijven doordrukken voor Eriksen

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

42
42
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

77
77
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

44
44
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

196
196
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

107
107
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

197
197
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

106
106
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

137
137
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

805
805
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1090
1090
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

545
545
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

175
175
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

290
290
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

643
643
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

366
366
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

216
216
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

809
809
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws