'Fredberg drukt door: Anderlecht wil uitpakken met stunt'

1411 stemmen
'Fredberg drukt door: Anderlecht wil uitpakken met stunt'

Na vier speeldagen pronkt Anderlecht bovenaan het klassement, maar dat Paars-Wit nog een kwaliteitsinjectie kan gebruiken is wel duidelijk. Dé prioriteit op Jesper Fredberg zijn verlanglijst lijkt een creatieve middenvelder. Om die vacature te vullen doen verschillende namen de ronde.

Zo zouden de Brusselaars een oogje hebben laten vallen op oude bekende Niklas Dorsch, die evenwel geen echte nummer 10 is maar eerder lager op het veld aanvallen opzet. Dan beantwoorden andere vermeende targets zoals Abdelkahar Kadri beter aan het vooropgestelde profiel.

LEES OOK: Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Eriksen naar RSCA?

Het liefst van al zou Fredberg echter stunten door zijn landgenoot Christian Eriksen naar het Lotto Park te lokken. Een tijdje geleden geraakte al bekend dat de 32-jarige Deen op de radar stond in Neerpede. Dat is volgens Het Nieuwsblad en La Dernière Heure nu nog steeds het geval.

"Eriksen blijft een droomtarget", klinkt het in koor. Het dossier rond de overbodige spelmaker van Manchester United, dat bereid zou zijn om hem voor een vijftal miljoen te laten vertrekken, blijkt dus nog altijd actueel bij de recordkampioen. Al blijft de kans op een goede afloop wel klein.

Fredberg drukt door

Hoewel hij naar verluidt niet bij voorbaat neen zegt tegen een overstap naar Anderlecht worden de slaagkansen door beide kranten niet bijster hoog ingeschat. Net als in de jacht op Dennis Praet dreigt Fredberg zo van een kale reis thuis te komen. Al weigert hij de hoop dus op te geven.

Om met de deadline in zicht nog stevig te kunnen toeslaan in het offensief compartiment sprong de CEO Sports de afgelopen weken alleszins spaarzaam om met zijn budget. De voornaamste vraag lijkt nu dus of hij Eriksen zelf alsnog weet te overtuigen. Wordt ongetwijfeld nog vervolgd.

RSCA moet blijven doordrukken voor Eriksen

Meest recent

Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

4
4
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

24
24
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

14
14
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

230
230
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

42
42
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

24
24
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

180
180
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

85
85
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

129
129
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

330
330
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

297
297
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

78
78
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

165
165
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

153
153
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

54
54
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

424
424
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

313
313
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

299
299
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

76
76
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

312
312
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

372
372
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

116
116
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

69
69
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

444
444

Meer sportnieuws