Weer nul Anderlecht: ‘Fredberg kan target op zijn buik schrijven’

289 stemmen
Weer nul Anderlecht: ‘Fredberg kan target op zijn buik schrijven’

RSC Anderlecht en transfertargets, het is geen goed huwelijk deze zomermercato. Paars-wit werd al met een resem spelers in verband gebracht, maar telkens lijkt Jesper Fredberg en consorten naast het net vissen.

Dat lijkt nu ook het geval met Jesus Orozco Chiquete. De verdediger staat al een tijdje op het lijstje van Anderlecht, maar volgens Sacha Tavolieri kan paars-wit een toptransfer voorlopig op hun buik schrijven.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Toch hoop?

Eerder deze week kwam het nieuws naar buiten dat Anderlecht toch nog zou hopen op de komst van Chiquete ondanks verschillende aanbiedingen al naar de vuilbak werden verwezen. Paars-wit is nog op zoek naar extra versterkingen en haalde eerder al Simic en Zanka binnen. 

Fredberg weet echter niet van ophouden, maar lijkt toch bijna de handdoek te moeten gooien. Tavolieri weet namelijk dat een deal met Chiquete voorlopig volledig van de baan is. De entourage van de Mexicaanse international is momenteel aan het onderhandelen met het Italiaanse Torino.

Miljoenentransfer

Chiquete heeft bij het Mexicaanse Deportivo Guadalajara nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van zes miljoen euro. De linksbenige centrale verdediger kan ook als linksback uit de voeten en is een interessante, maar dure optie voor Anderlecht.

Het contract van Chiquete had een ontsnappingsclausule van zes miljoen euro, maar dat was enkel geldig tot 30 juni. Die deadline is verstreken en nu houdt Guadalajara het been stijf. De Mexicanen willen naar verluidt minstens tien miljoen euro op tafel zien.

Had jij Chiquete graag bij Anderlecht gezien?

Meest recent

Oranje boekt weer vlotte zege, Japan en Zweden ook door

In de nacht van donderdag op vrijdag viel ook in groep F nog de beslissing. Oranje verzekerde zich ...

6
6
Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

19
19
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

64
64
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

51
51
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

240
240
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

173
173
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

42
42
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

400
400
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

160
160
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

480
480
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

61
61
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

113
113
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

364
364
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

702
702
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

537
537
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

155
155
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1146
1146
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

177
177
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

79
79
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

677
677
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

260
260
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

528
528
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

260
260
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

281
281

Meer sportnieuws