'Gündogan bezorgt FC Barcelona transfershock'

door
'Gündogan bezorgt FC Barcelona transfershock'

FC Barcelona nam afgelopen weekend een goede start van het nieuwe seizoen. Het boekte in zijn openingswedstrijd in La Liga immers een felbevochten zege in het Mestalla, waar het Valencia met 1-2 klopte. Dat deed het bovendien met een piepjong elftal.

Hansi Flick bracht in zijn eerste officiële wedstrijd maar liefst drie 17-jarigen aan de aftrap. Naast Yamal en Cubarsi stond immers ook Marc Bernal aan de aftrap op het middenveld. Hij maakte zijn officiële debuut en stond naast Marc Casado (20), voor wie het ook een basisdebuut betekende.

LEES OOK: Mbappé vol bloed na slag: Arbeloa in alle staten

Gündogan wil Barça verlaten

Met de twee jeugdproducten en Raphinha op de tien was het dus een zeer onuitgegeven middenveld bij Barça. Aanwinst Dani Olmo was immers niet speelgerechtigd omdat Barça hem door financiële beperking nog niet kon inschrijven voor La Liga, terwijl Frenkie de Jong nog in de lappenmand ligt.

Ilkay Gündogan ontbrak dan weer door een hersenschudding, maar mogelijk heeft de ervaren Duitser zijn laatste match voor Barça al gespeeld. Het doorgaans toch betrouwbare The Athletic meldt immers dat de 33-jarige middenvelder een vertrek uit Barcelona overweegt.

Veel interesse voor ervaren Duitser

Gündogan streek nochtans pas een jaar geleden neer bij Barça, dat hem transfervrij wegplukte bij Manchester City. Hij ligt er nog vast tot 2026, nadat zijn contract deze zomer automatisch met een jaar verlengd werd omdat hij vorig seizoen een bepaald aantal wedstrijden speelde.

Er zou alvast de nodige interesse uit Turkije, Qatar en Saudi-Arabië zijn voor Gündogan, terwijl ook een terugkeer naar de Premier League tot de mogelijkheden behoort. Een vertrek zou ook voor Barça wellicht geen slechte zaak zijn, want de club blijft met financiële problemen kampen en Gündogan beschikt over een zwaar contract.

🚀

Zou zijn vertrek een groot verlies zijn voor Barça?

Meest recent

Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

25
25
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

41
41
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

31
31
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

101
101
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

340
340
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

30
30
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

229
229
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

422
422
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

223
223
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

53
53
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

48
48
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

78
78
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

126
126
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

49
49
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

199
199
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

460
460
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

106
106
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

146
146
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

95
95
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

215
215
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

142
142
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

270
270
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

173
173
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

193
193

Meer sportnieuws