TRANSFERUURTJE: 'City haalt ongemeen uit, Anderlecht laat pistes varen'

1268
TRANSFERUURTJE: 'City haalt ongemeen uit, Anderlecht laat pistes varen'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: 'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht blijven ze druk in de weer op de transfermarkt, al laten ze ook enkele pistes varen. Zo staat er plots een groot vraagteken achter de komst van Jean Butez. Door de goede prestaties van Colin Coosemans blijkt de komst van een nieuwe doelman niet meer zo dringend en bovendien zou ook Ajax nu interesse tonen in het sluitstuk van Antwerp.

Daarnaast is ook de komst van Issiaka Kamate definitief van de baan. Anderlecht vond geen akkoord met Inter over de komst van de flankaanvaller, terwijl het Portugese Aves dat wel deed. Ze zouden hem huren met een aankoopoptie van 2 miljoen euro, terwijl Inter ook over een terugkoopoptie beschikt die iets hoger ligt.

De voorbije dagen leek wel Niklas Dorsch op komst te zijn, maar ook zijn transfer staat op de helling. Anderlecht aasde immers op een uitleenbeurt met aankoopoptie, maar van die constructie wil FC Augsburg niet weten. De Duitsers willen de middenvelder enkel definitief laten vertrekken of met een aankoopverplichting. Voorlopig zou Jesper Fredberg in het dossier de kat uit de boom kijken in de hoop de prijs te kunnen laten zakken.

Bij Cercle Brugge lijken ze op korte termijn enkele sterkhouders te verliezen. Jesper Daland zou op het punt staan om een transfer naar Cardiff City af te ronden en de verwachting blijft ook dat Kevin Denkey zal vertrekken. Bayer Leverkusen zou momenteel de meest concrete optie zijn voor de topschutter, terwijl ook Real Sociedad en Lille op de loer zouden liggen. Cercle hoopt rond de 20 miljoen euro te kunnen vangen.

Buitenland

Bij Manchester City mogen we deze zomer nog de nodige activiteit verwachten. De Engelse kampioen wil onder meer zijn smaakmakers aan boord houden en voor Rodri blijkt het bereid om zeer ver te gaan. De Spaanse middenvelder zou een nieuw contract kunnen tekenen waarmee zijn salaris verdubbeld zou worden tot maar liefst 440.000 euro per week.

Een ander verhaal weerklinkt bij Real Madrid. Daar leken ze centraal achterin nog wel versterking te kunnen gebruiken na het vertrek van Nacho, maar Carlo Ancelotti bevestigde nog eens dat de Koninklijke deze zomer geen nieuwe spelers meer zal aantrekken.

Moet Anderlecht nog een doelman halen?

Meest recent

Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

3
3
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

20
20
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

15
15
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

11
11
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

56
56
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

90
90
Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

97
97
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

215
215
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

228
228
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

108
108
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

116
116
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

197
197
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

167
167
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

239
239
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

298
298
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

200
200
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

226
226
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

107
107
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

91
91
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

244
244
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

48
48
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

136
136
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

238
238
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

938
938
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

110
110

Meer sportnieuws