TRANSFERUURTJE: 'City haalt ongemeen uit, Anderlecht laat pistes varen'

door
TRANSFERUURTJE: 'City haalt ongemeen uit, Anderlecht laat pistes varen'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Man City bevestigt: icoon verlaat de club

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht blijven ze druk in de weer op de transfermarkt, al laten ze ook enkele pistes varen. Zo staat er plots een groot vraagteken achter de komst van Jean Butez. Door de goede prestaties van Colin Coosemans blijkt de komst van een nieuwe doelman niet meer zo dringend en bovendien zou ook Ajax nu interesse tonen in het sluitstuk van Antwerp.

Daarnaast is ook de komst van Issiaka Kamate definitief van de baan. Anderlecht vond geen akkoord met Inter over de komst van de flankaanvaller, terwijl het Portugese Aves dat wel deed. Ze zouden hem huren met een aankoopoptie van 2 miljoen euro, terwijl Inter ook over een terugkoopoptie beschikt die iets hoger ligt.

De voorbije dagen leek wel Niklas Dorsch op komst te zijn, maar ook zijn transfer staat op de helling. Anderlecht aasde immers op een uitleenbeurt met aankoopoptie, maar van die constructie wil FC Augsburg niet weten. De Duitsers willen de middenvelder enkel definitief laten vertrekken of met een aankoopverplichting. Voorlopig zou Jesper Fredberg in het dossier de kat uit de boom kijken in de hoop de prijs te kunnen laten zakken.

Bij Cercle Brugge lijken ze op korte termijn enkele sterkhouders te verliezen. Jesper Daland zou op het punt staan om een transfer naar Cardiff City af te ronden en de verwachting blijft ook dat Kevin Denkey zal vertrekken. Bayer Leverkusen zou momenteel de meest concrete optie zijn voor de topschutter, terwijl ook Real Sociedad en Lille op de loer zouden liggen. Cercle hoopt rond de 20 miljoen euro te kunnen vangen.

Buitenland

Bij Manchester City mogen we deze zomer nog de nodige activiteit verwachten. De Engelse kampioen wil onder meer zijn smaakmakers aan boord houden en voor Rodri blijkt het bereid om zeer ver te gaan. De Spaanse middenvelder zou een nieuw contract kunnen tekenen waarmee zijn salaris verdubbeld zou worden tot maar liefst 440.000 euro per week.

Een ander verhaal weerklinkt bij Real Madrid. Daar leken ze centraal achterin nog wel versterking te kunnen gebruiken na het vertrek van Nacho, maar Carlo Ancelotti bevestigde nog eens dat de Koninklijke deze zomer geen nieuwe spelers meer zal aantrekken.

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Man City bevestigt: icoon verlaat de club
Man City bevestigt: icoon verlaat de club
65

Moet Anderlecht nog een doelman halen?

Meest recent

Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

29
29
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

22
22
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

187
187
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

56
56
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

153
153
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

154
154
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

62
62
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

158
158
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

504
504
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

112
112
UEL/UECL: Nederlands verhaal over, Genk-killer stuift door

De eerste halve finalisten in de Europa en Conference League zijn bekend. Zo wist SC Freiburg na KRC ...

61
61
Antwerp op kruispunt: drastische beslissing in PO's?

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

566
566
Lukaku verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Romelu Lukaku dreigt in Italië opnieuw het middelpunt te worden van een transferstorm. Door de ...

387
387
AA Gent stoomt door: aanvaller tekent tot 2029

AA Gent strijdt momenteel nog volop in de Champions' Play-Offs voor een Europees ticket. Ondertussen ...

29
29
Blikvangers PO's: nieuwe leiders én degradatie-beslissing?

De derde speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League staat voor de deur en het belooft weer ...

71
71
Eddy Merckx bezorgt voetbalfans enorme krop in de keel

Eddy Merckx ging de laatste maanden door een ware hel. De wielerlegende kreeg te maken met tal van ...

95
95
'Eerste zomertransfer Club Brugge: contract van vijf jaar'

Club Brugge zal er in de komende weken alles aan doen om de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis ...

542
542
Kop rolt bij Real: eerste slachtoffer na Bayern-drama'

Real Madrid zal ook dit seizoen de Champions League niet winnen. De recordhouder werd woensdag uit ...

436
436
'Club Benzema greep ondanks miljoenenbod naast RSCA-pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze het seizoen nog goed te eindigen. Paars-Wit wil nog voor de derde plaats ...

153
153
Cercle Brugge slaat toe met drie contractverlengingen

Cercle Brugge kent een zeer rustig einde van het seizoen nu het behoud zeker is. De Bruggelingen ...

47
47
KRC Genk raast door met volgend contract

Bij KRC Genk blijven ze werk maken van de toekomst. De Limburgers willen ook de komende jaren ...

124
124
'AA Gent bereikt akkoord: toptransfer in de maak'

Na een magere één op zes hoopt AA Gent zijn blazoen in de play-offs op te schonen ...

127
127
'Goudmijn voor Club Brugge: succesformule ontleed'

De sportieve hoogconjunctuur bij Club Brugge gaat al jaren hand in hand gepaard met een alsmaar ...

410
410
Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Volgende week staat de eerste midweekspeeldag van de play-offs op het programma, maar eerst moet ...

304
304
'Anderlecht kruist vingers: winst op trio flops?'

RSC Anderlecht gaat straks andermaal een drukke zomer tegemoet. Vooral op uitgaand vlak ligt er ...

396
396

Meer sportnieuws