TRANSFERUURTJE: 'City haalt ongemeen uit, Anderlecht laat pistes varen'

door
TRANSFERUURTJE: 'City haalt ongemeen uit, Anderlecht laat pistes varen'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht blijven ze druk in de weer op de transfermarkt, al laten ze ook enkele pistes varen. Zo staat er plots een groot vraagteken achter de komst van Jean Butez. Door de goede prestaties van Colin Coosemans blijkt de komst van een nieuwe doelman niet meer zo dringend en bovendien zou ook Ajax nu interesse tonen in het sluitstuk van Antwerp.

Daarnaast is ook de komst van Issiaka Kamate definitief van de baan. Anderlecht vond geen akkoord met Inter over de komst van de flankaanvaller, terwijl het Portugese Aves dat wel deed. Ze zouden hem huren met een aankoopoptie van 2 miljoen euro, terwijl Inter ook over een terugkoopoptie beschikt die iets hoger ligt.

De voorbije dagen leek wel Niklas Dorsch op komst te zijn, maar ook zijn transfer staat op de helling. Anderlecht aasde immers op een uitleenbeurt met aankoopoptie, maar van die constructie wil FC Augsburg niet weten. De Duitsers willen de middenvelder enkel definitief laten vertrekken of met een aankoopverplichting. Voorlopig zou Jesper Fredberg in het dossier de kat uit de boom kijken in de hoop de prijs te kunnen laten zakken.

Bij Cercle Brugge lijken ze op korte termijn enkele sterkhouders te verliezen. Jesper Daland zou op het punt staan om een transfer naar Cardiff City af te ronden en de verwachting blijft ook dat Kevin Denkey zal vertrekken. Bayer Leverkusen zou momenteel de meest concrete optie zijn voor de topschutter, terwijl ook Real Sociedad en Lille op de loer zouden liggen. Cercle hoopt rond de 20 miljoen euro te kunnen vangen.

Buitenland

Bij Manchester City mogen we deze zomer nog de nodige activiteit verwachten. De Engelse kampioen wil onder meer zijn smaakmakers aan boord houden en voor Rodri blijkt het bereid om zeer ver te gaan. De Spaanse middenvelder zou een nieuw contract kunnen tekenen waarmee zijn salaris verdubbeld zou worden tot maar liefst 440.000 euro per week.

Een ander verhaal weerklinkt bij Real Madrid. Daar leken ze centraal achterin nog wel versterking te kunnen gebruiken na het vertrek van Nacho, maar Carlo Ancelotti bevestigde nog eens dat de Koninklijke deze zomer geen nieuwe spelers meer zal aantrekken.

🚀

Moet Anderlecht nog een doelman halen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

64
64
Kompany vol ongeloof: ook Vertonghen haalt zwaar uit

Bayern München is uitgeschakeld in de Champions League. De treble is van de baan voor Vincent ...

0
0
La Louvière droomt van dubbele transferstunt

La Louvière wist in zijn eerste seizoen in de Jupiler Pro League meteen het behoud af te ...

14
14
Dubbele opsteker Union voor titelstrijd en bekerfinale

Drie weken geleden leek Union nog vrije baan te hebben naar een nieuwe titel, maar intussen ziet de ...

61
61
AA Gent pakt uit: Kums keert terug, ook Kindermans komt

AA Gent hoopt in de komende weken nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar daarvoor ...

92
92
'Rigaux berooft Club meteen van transferdoelwit'

De voorbereiding op de zomemercato dreigt bij Club Brugge stevig verstoord te worden. Deze week ...

103
103
Verrassing: Duits international (30) zet punt achter carrière

Op het WK staan een aantal ervaren spelers komende zomer wellicht voor hun 'last dance'. Eén ...

47
47
'Sibierski wil meteen stunten met Club Brugge-target'

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk echt beginnen met het voorbereiden van de zomermercato, nu er met ...

179
179
Vrancken doet boekje open over akkefietje met Burgess

Afgelopen weekend won STVV verdiend met 2-1 van Union SG. Achteraf ging het echter vooral over de ...

110
110
'KRC Genk beslist: twee verrassende vertrekkers'

Bij KRC Genk gaat het wellicht een drukke zomermercato worden. De Limburgers gaan een aantal spelers ...

209
209
'Garcia aast op geweldige stunt in WK-selectie'

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Er is kans dat er één ...

223
223
Jean-Marie Pfaff stinkend rijk? Absurde jackpot wacht

Jean-Marie Pfaff staat mogelijk voor de transfer van zijn leven. Niet op een voetbalveld dit keer, ...

179
179
'Anderlecht vult kassa: 10 miljoen euro op komst'

Bij RSC Anderlecht mogen er de nodige spelers de club verlaten. De Brusselaars hopen vooral dat een ...

275
275
Rigaux schokt Club Brugge: Verhaeghe ziet ramp naderen

Feyenoord duwt door voor Dévy Rigaux en dat komt bijzonder ongelegen voor Club Brugge en Bart ...

245
245
Euvrard wil komaf maken met kwalijke ‘reputatie’ bij Standard

Standard verraste vriend en vijand door met 0-5 te winnen op het veld van Royal Antwerp FC. Daardoor ...

64
64
Sibierski doorbreekt stilte rond De Cat

Bij RSC Anderlecht sprak Antoine Sibierski voor het eerst als sportief directeur. De Fransman ...

312
312
‘AS Roma lonkt naar sterkhouder Club Brugge‘

Bij Club Brugge gaat er heel veel volk vertrekken. De Bruggelingen zullen héél wat ...

273
273
Anderlecht krijgt opvallend oordeel over spelerskern

RSC Anderlecht verloor kansloos van Club Brugge. De afgelopen week waren er plots lijstjes over ...

194
194
Kompany scherp voor spelleiding: "Dit zag ik niet, hoor"

Bayern München speelde 1-1 tegen PSG, dat in de heenmatch met 5-4 won in Parijs. De Duitse ...

258
258
POLL⎜Arsenal of PSG: Wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud. Op 30 mei zullen Paris Saint-Germain en Arsenal FC ...

139
139
Nieuwe beelden duiken op: Kompany en co genekt door vierde ref

Vincent Kompany zal nog minstens een jaartje moeten wachten op de eindzege in de Champions League. ...

506
506
Lukaku terug naar Anderlecht: makelaar speelt open kaart

Datt Romelu Lukaku op weg is naar de uitgang bij SSC Napoli lijkt wel duidelijk na de recente ...

155
155
Géén treble Kompany: PSG naar UCL-finale na markante penaltyfase

Het is dan toch Paris Saint-Germain dat op zaterdag 30 mei Arsenal FC zal bekampen in de finale van ...

100
100
Dé fase in Bayern-PSG: Sonck en Alderweireld vellen verdict

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

193
193
'Sibierski krijgt meteen transfertaak bij RSCA-aanstelling'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

306
306
Kompany wordt compleet gek: Bayern geflikt tegen PSG?

Woensdagavond was het weer likkebaardend uitkijken naar de return in de halve finales van de ...

197
197

Meer sportnieuws