'Gent beeft: goudhaantje dan toch naar exit?'

532
'Gent beeft: goudhaantje dan toch naar exit?'

AA Gent boekte het afgelopen weekend een vlotte zege tegen KVC Westerlo. De Buffalo's haalden het met 4-1, dankzij één goal van Matias Fernandez-Pardo.

Die wordt ondertussen al een tijdje gelinkt aan een vertrek uit de Planet Group Arena. Gent wil de speler echter niet kwijt, speelt het spel naar verluidt hard en wil cashen als het tot een transfer komt. Dat maakte sportief directeur Arnar Vidarsson duidelijk bij Het Nieuwsblad.

LEES OOK: Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

Fernandez-Pardo kan verkocht worden

"Als er morgen een club komt met een uitmuntend bod voor Matias, dan zal hij verkocht worden", vertelde Vidarsson. "Ik snap dat dat voor de supporters niet altijd makkelijk is, maar je moet dat accepteren én toejuichen. Het is een goed teken dat een eigen jeugdspeler verkocht kan worden voor een groot bedrag."

Mogelijk komt dat groot bedrag nu uit Duitsland. Volgens journalist Sacha Tavolieri is er immers interesse uit de Bundesliga voor de jonge aanvaller. Twee clubs zouden hem daar in het boekje staan hebben, naast een andere club uit een niet bekend land.

'Nee' tegen Southampton

Eerder zou Fernandez-Pardo al 'nee' gezegd hebben tegen een transfer naar Southampton. Die club promoveerde het afgelopen seizoen opnieuw naar de Premier League en zag in de jonge Belg een aanvallende versterking.

Mogelijk krijgen we snel uitsluitsel over de toekomst van Fernandez-Pardo. Volgens Tavolieri - die zich baseert op William D’avila, de makelaar van de speler - zou er in de volgende 72 uren duidelijkheid komen in het transferdossier.

Zal Fernandez-Pardo deze zomer nog vertrekken?

Meest recent

Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

8
8
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

16
16
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

78
78
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

67
67
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

173
173
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

167
167
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

53
53
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

358
358
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

329
329
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

166
166
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

124
124
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

112
112
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

189
189
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

185
185
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1602
1602
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

380
380
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

301
301
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

321
321
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

93
93
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

228
228
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

247
247
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

106
106

Meer sportnieuws