De Roeck velt duidelijk oordeel over penalty en rode kaart

door
De Roeck velt duidelijk oordeel over penalty en rode kaart

Antwerp moet het na vier speeldagen stellen met een zes op twaalf, nadat het zijn twee toppers tot dusver verloor. Op speeldag twee kwam Anderlecht winnen op de Bosuil en zondagnamiddag ging het ook onderuit op Club Brugge. Een late goal van Nilsson besliste de wedstrijd.

De Zweed kon scoren vanop de stip nadat Doumbia een strafschop weggegeven had. De jonge middenvelder liep knullig Romeo Vermant onderuit in de zestien en dat bleek dus een zeer dure fout te zijn.

LEES OOK: Vermeeren neemt gigantische gok: JPL-clubs liggen op de loer

De Roeck streng voor Doumbia

Jonas De Roeck was achteraf streng voor zijn poulain. "Doumbia moet leren dat je in zulke fases controle moet houden. Dat is belangrijker dan daar per se de bal te willen veroveren", klonk het bij Het Laatste Nieuws. "Het is te makkelijk om dit een jeugdzonde te noemen. Doumbia had daar slimmer moeten zijn. Dit is heel jammer. Er was geen enkel probleem, en dan geven we het zo weg... Het is heel zuur dat je met lege handen vertrekt."

Na het tegendoelpunt werden de Antwerpse kansen verder gefnuikt door de uitsluiting van Denis Odoi. De ervaren rot kreeg tegen zijn ex-ploeg een tweede gele kaart nadat hij fel doorging op Nilsson, al speelde hij daarbij ook de bal. Toch leek het niet meteen slim om op dat moment en in die positie zo in te komen.

Kritiek op refs na rode kaart

Maar voor hem was De Roeck een pak meer vergevingsgezind. "Denis is héél intens in zijn acties, maar nooit met de verkeerde intenties. Ik vind dat de wedstrijdleiding meer controle kon hebben", wees hij eerder naar de scheidsrechters. "Die eerste gele kaart voor Denis kwam er veel te makkelijk. In wedstrijden als deze moet je niet met kaarten strooien. Dit is opbouwende kritiek. Oké, misschien moet Denis op dat moment niet die intensiteit brengen. Maar ik ga hem daar nooit op afschieten."

Was de rode kaart voor Odoi overdreven streng?

Meest recent

'Witte rook op komst: Messi beslist over toekomst'

Er werd de voorbije maanden al druk gespeculeerd over de toekomst van Lionel Messi. De Argentijnse ...

0
0
Mourinho beschuldigd van bizar 'complot' na nieuwe job

Het lijkt erop dat José Mourinho snel weer aan de slag zal gaan. Amper enkele weken na zijn ...

16
16
Nieuw knaljaar voor Charleroi? "Creëren iets buitengewoons"

Vorig seizoen wist Charleroi vriend en vijand te verbazen door met goed voetbal uiteindelijk een ...

14
14
Monaco-coach spreekt na hallucinante ervaring

Club Brugge begint straks om 18u45 aan zijn eerste opdracht in de league phase van de Champions ...

53
53
Lies Vandenberghe treft vrouw Van Gucht recht in het hart

VTM-sportanker Lies Vandenberghe en voormalig kampioene Blanka Vlasic lijken op het eerste gezicht ...

115
115
Verheyen snoeihard: "Die speler redt het niet bij Club"

Club Brugge speelt vanavond tegen AS Monaco. Als ze net als vorig jaar door willen gaan naar de ...

270
270
Crisis lonkt bij KRC Genk: Heynen trekt stevig van leer

KRC Genk moet zich dringend gaan bezinnen. Het verloor na een zeer zwakke prestatie met 0-1 van ...

242
242
Hoe vergaat het deze ‘Monaco-helden’ van Club Brugge?

Club Brugge speelt vanavond in eigen huis tegen AS Monaco. Een ploeg die ze in Brugge in principe ...

110
110
Bart Verhaeghe ontploft: "Dit gerucht klopt niet"

Het draait momenteel niet geweldig bij Club Brugge. In de competitie overtuigen ze zeker niet en ...

186
186
Dreun voor Club Brugge: Vanaken-probleem loopt uit de hand

Club Brugge worstelt met een paradox: Hans Vanaken is minder metronoom, maar beslist nog wél ...

284
284
Kompany doorbreekt stilzwijgen over ontslag Vandenhaute

Vincent Kompany wist met Bayern München Chelsea met 3-1 naar huis te sturen. Een vlotte zege ...

345
345
'Feest bij Standard: floptransfer vertrekt alsnog’

Standard gaat mogelijk alsnog een uitgaande transfer afronden. De Rouches zouden volgens ...

85
85
Na Mignolet-saga: flatert Club alweer met ervarion pion?

Club Brugge zadelt zich onbegrijpelijk zélf op met de nodige problemen. Er is de ...

279
279
‘Transferbom onthuld: De Bruyne weigerde opvallende lokroep’

Kevin De Bruyne ruilde deze zomer Manchester City in voor Napoli. KDB is zeer goed begonnen aan zijn ...

138
138
Club Brugge opgelet voor ex-JPL'ers: "De 'nieuwe Dirar'"

Club Brugge speelt om 18u45 in het eigen Jan Breydelstadion tegen AS Monaco. Bij de Monegasken ...

110
110
Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

140
140
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

295
295
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

601
601
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

132
132
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

242
242
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

479
479
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

143
143
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

333
333
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

136
136
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

57
57

Meer sportnieuws