Hoefkens en Van den Bergh zorgen voor ferme stunt tegen Ajax

door
Hoefkens en Van den Bergh zorgen voor ferme stunt tegen Ajax

Carl Hoefkens ging deze zomer enigszins verrassend aan de slag bij NAC Breda, dat onverwacht de promotie naar de Eredivisie wist af te dwingen. De ex-trainer van Club Brugge en Standard debuteerde vorige week nog met een 4-1-nederlaag tegen FC Groningen, maar pakt in zijn tweede match meteen uit met een flinke stunt.

LEES OOK: Godts verrast: 'Ajax zorgt voor straffe transferwending'

Godts aan de basis van tegentreffer Ajax

Zondagnamiddag wist het NAC van Hoefkens immers niemand minder dan Ajax over de knie te leggen. De Amsterdammers waren wel naar Breda afgezakt met een fel gewijzigd elftal na de marathonwedstrijd van donderdag in de Europa League tegen Panathinaikos, die pas na verlengingen en maar liefst 34 strafschoppen beslist werd.

Trainer Francesco Farioli voerde maar liefst acht wijzigingen door bij Ajax, waaronder ook een basisplaats voor Mika Godts. Onze jonge landgenoot lag net voor het uur echter aan de basis van de openingstreffer. Zijn balverlies leidde een snelle tegenaanval in en na slecht verdedigen kon Garbett voor de verrassende 1-0 zorgen.

Van den Bergh bezorgt Hoefkens fraaie stunt

Ajax zette echter snel orde op zaken. Godts werd eerst op het nippertje nog afgestopt, maar even later kon Hato wel een hoekschop tegen de touwen knikken. Wie verwacht had dat Ajax daarna op en over zijn tegenstander zou gaan, kwam echter bedrogen uit.

Een slotoffensief kwam nooit op gang en in blessuretijd viel de goal zelfs aan de overkant. Het was aanvoerder Jan Van den Bergh (ex-Beerschot), die eerder nog een doelpunt afgekeurd had zien worden, die het Rat Verlegh Stadion met een rake kopbal helemaal deed ontploffen. 

Zal Hoefkens het dit seizoen goed doen met NAC?

Meest recent

'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

8
8
Ruben Van Gucht neemt héél grote beslissing in Rome

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

2
2
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

67
67
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

58
58
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

260
260
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

129
129
Limburgse derby op scherp: Hayen gooit olie op het vuur

Komende speeldag staat de Limburgse derby tussen KRC Genk en Sint-Truiden VV op het programma. Nicky ...

121
121
Eric Gerets verrast iedereen: “Zij stelen Play-Off 1”

Eric Gerets is een clubicoon van Standard Luik en La Dernière Heure sprak met de voormalige ...

345
345
Steven Defour snel terug als hoofdtrainer in België?

Steven Defour was in het verleden hoofdtrainer van KV Mechelen, maar sinds zijn ontslag bij Malinwa ...

118
118
Taravel reageert na vertrouwen: ambities Anderlecht bekend

RSC Anderlecht heeft ervoor gekozen om officieel door te gaan met Jeremy Taravel als hoofdtrainer. ...

136
136
Mazzu kan zijn oude liefde nieuwe hak zetten

Komend weekend zitten we al aan de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler ...

30
30
Witte rook: Anderlecht hakt trainersknoop definitief door

Anderlecht zat de voorbije anderhalve maand met een stevig trainersdilemma. Na het ontslag van ...

245
245
Camara geeft dé oorzaak voor vele blessures bij Anderlecht

Anderlecht kent de laatste weken een opleving, maar beleeft globaal gezien nog altijd een ...

234
234
Verbauwhede heeft slecht nieuws voor Kortrijk bij promotie

SK Beveren veroverde deze week al de titel in de Challenger Pro League en is daarmee ook al zeker ...

296
296
Courtois verbaast zelfs Arbeloa: "Nog nooit gezien"

Real Madrid zette deze week een reuzenstap richting de kwartfinale van de Champions League. De ...

127
127
Karetsas en Club Brugge zetten nieuwe transferrecords

Het lijkt erop dat we in de zomer weer het nodige transfervuurwerk gaan krijgen in de Jupiler Pro ...

290
290
TRANSFERUURTJE: 'Topclubs lonken naar Beveren, Hazard praat met JPL-club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

176
176
Colpaert spreekt duidelijke taal over toekomst Zulte

Het rommelt ferm bij Zulte Waregem. Sven Vandenbroeck werd ontslagen en assistent Steve Colpaert ...

109
109
Comeback onder Taravel? Flips met statement naar Anderlecht

Alexis Flips staat nog tot 2028 onder contract bij RSC Anderlecht. De Franse middenvelder werd twee ...

260
260
Wesley Sonck kotsmisselijk na VTM-horror met Koen Wauters

Voor Wesley Sonck werd een ogenschijnlijk onschuldige uitdaging plots een kleine nachtmerrie. De ...

42
42
KAA Gent met de rug tegen de muur: De Mil waarschuwt

KAA Gent staat voorlopig op een zesde plek, maar het is ongemeen spannend. KRC Genk, Standard Luik ...

179
179
Bataille terug naar België? “Raketten in Israël”

Jelle Bataille maakte de opvallende overstap naar Maccabi Haifa na zijn periode bij Royal Antwerp ...

120
120
Focus op derby: Heymans roept oorlogstaal naar STVV

KRC Genk blijft verbazen in Europa. De Limburgers wonnen de heenwedstrijd tegen het Duitse Freiburg ...

329
329
Iran draait kar en maakt Trump met de grond gelijk

Iran leek aanvankelijk niet deel te nemen aan het Wereldkampioenschap voetbal dit jaar, maar na een ...

205
205
Onana breekt lans voor deze Rode Duivel

Het wordt uitkijken naar wie volgende week de selectie van de Rode Duivels zal halen. Bondscoach ...

98
98

Meer sportnieuws