Ref De Cremer krijgt volle laag na KV Mechelen - Anderlecht

door
Ref De Cremer krijgt volle laag na KV Mechelen - Anderlecht

KV Mechelen speelde op speeldag 4 van de Jupiler Pro League tegen RSC Anderlecht. Besnik Hasi zag dat zijn manschappen de betere ploeg waren, maar toch ging paars-wit met de overwinning lopen. Het werd uiteindelijk 1-3.

Wesli De Cremer was de scheidsrechter van dienst en volgens Hasi had de scheidsrechter de wedstrijd niet in handen. De oefenmeester van KV Mechelen sprak na de wedstrijd met Sporza en liet zich onder meer uit over de arbitrage.

LEES OOK: Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Volle laag

De Cremer kreeg de volle laag. "We hebben het Anderlecht cadeau gegeven op twee stilstaande fases. Wij waren de betere ploeg en hadden de beste kansen in de eerste helft met Lion (Lauberbach, red.). De scheidsrechter gaf vier minuten extra, daar kan ik nog inkomen. Maar hij laat nog zes minuten doorspelen, daar zag ik geen reden voor. Vier minuten zijn vier minuten. Of het nu corner is of penalty.”

Hasi zag ook een domper bij Malinwa. “Toen Lion uitviel, was het moeilijk. We hebben geen alternatieven. Maar toch bleven we goed spelen, behalve op die twee corners. Op die tweede is het gewoon amateuristisch dat je zo'n goal slikt in eerste klasse. In de tweede helft hadden we totale controle. Enkel op het einde, toen wij risico's namen, is Anderlecht gekomen. Ngoy moet altijd scoren. Dan wordt het 2-2 en heb je een totaal andere wedstrijd."

Vanhaezebrouck

Ook commentator en analist Hein Vanhaezebrouck vond dat De Cremer te lang liet overspelen in de eerste helft. Ook zag de voormalige coach van Anderlecht en KAA Gent dat de scheidsrechter verschillende fases verkeerd beoordeelde. “Geen goede beurt van De Cremer, sorry Jonathan Lardot”, klonk het bij de commentatoren van DAZN.

Vond jij de prestatie van ref De Cremer ondermaats?

Meest recent

Stijnen steelt show: finalisten Promotion PO's bekend

In de Jupiler Pro League zijn alle ogen gericht op de titelrace, maar ook in de tweede afdeling valt ...

62
62
'Taravel hakt knopen door: De Cat in, Hazard out?'

Na de pijnlijke nul op zes tegen STVV en Union is het alweer alarmfase rood bij RSC Anderlecht, waar ...

18
18
'Antwerp in alle staten: Club Brugge snoept spits af'

Dankzij een fraaie negen op negen mag Antwerp alsnog hoop koesteren op een Europees ticket, maar ...

210
210
Anderlecht in nesten: geen bekerfinale voor Sardella?

RSC Anderlecht leek even op weg naar een comeback tegen Union, tot het licht even uitging bij ...

84
84
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

191
191
Straffe beelden: zó kwam VAR tot rode kaart Sardella

Dat de rode kaart voor Killian Sardella wedstrijdbepalend was in Anderlecht-Union (1-3), is ...

125
125
Kompany creëert machine: Bayern-vertrekker doet boekje open

In de Champions League staat dinsdag de heenwedstrijd tussen Paris Saint-Germain en Bayern ...

139
139
'Transferwending Club Brugge: nationaal record aan flarden'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

341
341
Anderlecht bestolen? Lardot reageert op rode kaart Sardella

Union SG verdedigde zondagavond zijn leidersplaats in de Champions' Play-Offs met succes en won met ...

229
229
Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

119
119
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

267
267
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

58
58
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

146
146
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

134
134
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

75
75
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

267
267
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

263
263
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

419
419
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

63
63
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

206
206
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

96
96
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

91
91
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

331
331
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

153
153
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

550
550

Meer sportnieuws