Ref De Cremer krijgt volle laag na KV Mechelen - Anderlecht

1706
Ref De Cremer krijgt volle laag na KV Mechelen - Anderlecht

KV Mechelen speelde op speeldag 4 van de Jupiler Pro League tegen RSC Anderlecht. Besnik Hasi zag dat zijn manschappen de betere ploeg waren, maar toch ging paars-wit met de overwinning lopen. Het werd uiteindelijk 1-3.

Wesli De Cremer was de scheidsrechter van dienst en volgens Hasi had de scheidsrechter de wedstrijd niet in handen. De oefenmeester van KV Mechelen sprak na de wedstrijd met Sporza en liet zich onder meer uit over de arbitrage.

LEES OOK: Club speelt met vuur: vrees voor grove transferblunder

Volle laag

De Cremer kreeg de volle laag. "We hebben het Anderlecht cadeau gegeven op twee stilstaande fases. Wij waren de betere ploeg en hadden de beste kansen in de eerste helft met Lion (Lauberbach, red.). De scheidsrechter gaf vier minuten extra, daar kan ik nog inkomen. Maar hij laat nog zes minuten doorspelen, daar zag ik geen reden voor. Vier minuten zijn vier minuten. Of het nu corner is of penalty.”

Hasi zag ook een domper bij Malinwa. “Toen Lion uitviel, was het moeilijk. We hebben geen alternatieven. Maar toch bleven we goed spelen, behalve op die twee corners. Op die tweede is het gewoon amateuristisch dat je zo'n goal slikt in eerste klasse. In de tweede helft hadden we totale controle. Enkel op het einde, toen wij risico's namen, is Anderlecht gekomen. Ngoy moet altijd scoren. Dan wordt het 2-2 en heb je een totaal andere wedstrijd."

Vanhaezebrouck

Ook commentator en analist Hein Vanhaezebrouck vond dat De Cremer te lang liet overspelen in de eerste helft. Ook zag de voormalige coach van Anderlecht en KAA Gent dat de scheidsrechter verschillende fases verkeerd beoordeelde. “Geen goede beurt van De Cremer, sorry Jonathan Lardot”, klonk het bij de commentatoren van DAZN.

Vond jij de prestatie van ref De Cremer ondermaats?

Meest recent

Genk heeft opvolger El Ouahdi helemaal binnen

Bij KRC Genk moesten ze in allerijl nog op zoek naar een extra versterking, want ze zagen deze week ...

14
14
Drukke dag Anderlecht: Bruno beoordeelt nieuwkomers

Anderlecht was woensdag zeer druk in de weer op de transfermarkt. Met Andrew Omobamidele, Oleg ...

84
84
'OHL wil ex-speler Club, Japanner voor Charleroi'

Donderdag is ook in België Deadline Day en dus zijn heel wat clubs nog druk in de weer. Bij OH ...

26
26
STVV strikt WK-ganger als ultieme attractie

Bij STVV hebben ze op de valreep ook nog enkele versterkingen aangetrokken. De Kanaries konden nog ...

43
43
'Anderlecht heeft aanwinst 11 klaar: één struikelblok'

Het was dinsdag een zeer drukke dag bij Anderlecht, want dat haalde maar liefst drie nieuwkomers ...

273
273
Anderlecht is gewaarschuwd: "We gaan er onze kans"

KV Kortrijk staat na drie wedstrijden met lege handen, maar volgens coach Michiel Jonckheere vertelt ...

240
240
Fans Anderlecht hoopvol en hebben grote lof voor één man

RSC Anderlecht deed tien zomertransfers. Dat waren er dus een stuk meer dan de vier à vijf ...

292
292
STVV zwaar onder de indruk: "Het blijft een machine"

Union SG won makkelijk met 0-3 van STVV. Daar deed Frédéric De Meyer toch enkele ...

183
183
Meedogenloze De Cat-ingreep na droomdebuut

Nathan De Cat kende een droomstart bij Hoffenheim, maar één week later ziet zijn ...

195
195
AA Gent laat alsnog een speler de club verlaten

AA Gent heeft nog een speler laten vertrekken. De Buffalo's bereikten een akkoord met het ...

101
101
Lommel stunt met transfer, vertrekker bij Club NXT

PEC Zwolle en FC Eindhoven hebben nog zaken gedaan met Belgische clubs. De twee Nederlandse ploegen ...

78
78
Bruno na stevige kritiek na Union: "Dat zie ik graag"

De 3-0-nederlaag tegen Union kwam hard aan bij RSC Anderlecht. Toch weigert trainer Vitor Bruno om ...

211
211
Dendoncker verrast iedereen met nieuwe club

Leander Dendoncker (31) heeft een nieuwe club gevonden. De voormalige Rode Duivel zet zijn ...

40
40
Anderlecht heeft er interessante speler bij: "Kan blijven lopen"

RSC Anderlecht is héél actief op de transfermarkt. Met Romeo Amane haalden ze een ...

300
300
Transfersurprise! 'Nikola Storm terug naar Jupiler Pro League'

Donderdagnacht sluit de transfermarkt ook in België onverbiddelijk zijn deuren. Maar vlak voor ...

228
228
Tot víér last-minute vertrekkers Genk: oplossing Mirisola?

KRC Genk is bezig aan een erg drukke slotweek van de zomermercato. En de Limburgers zijn nog niet ...

559
559
Op de valreep: Anderlecht kondigt 10de zomeraanwinst aan

Woensdag om middernacht moet RSC Anderlecht zijn Europese spelerslijst binnen doen bij de UEFA. Vlak ...

890
890
Ondanks schrikmomentje: Kompany en co razen door in DFB Pokal

Vincent Kompany kan voorlopig een perfect seizoensstart voorleggen met Bayern München. ...

66
66
Union onder stoom: STVV krijgt pak voor de broek op Stayen

De motor van Union SG begint stilaan op volle toeren te draaien. Daags na de 3-0-thuisoverwinning ...

216
216
'Anderlecht helemaal los: transferakkoord van 7 miljoen'

RSC Anderlecht moet woensdag om middernacht zijn Europese spelerslijst binnen doen. Vlak voor die ...

595
595
Antwerp kondigt vertrekker aan; Cercle haalt Braziliaan

Donderdag om middernacht gaat de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden op slot. ...

119
119
Anderlecht verbaast met international: straffe deal in Ligue 1

RSC Anderlecht wil voor het sluiten van de transferperiode nog enkele versterkingen in huis halen. ...

526
526
Van Bommel vloekt mee: vier Duivelse transferdompers

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

359
359
Strijd om Gouden Stier: JPL-trainers voorspellen topschutter

Na de midweekmatchen van deze week zullen alle clubs in de Jupiler Pro League vier competitieduels ...

907
907
Antwerp drukt stempel: Antwerp flikt transferkoopje

Antwerp FC heeft op de valreep nog een extra aanwinst in huis gehaald. Zo werd de defensie van de ...

413
413

Meer sportnieuws