Ref De Cremer krijgt volle laag na KV Mechelen - Anderlecht

door
Ref De Cremer krijgt volle laag na KV Mechelen - Anderlecht

KV Mechelen speelde op speeldag 4 van de Jupiler Pro League tegen RSC Anderlecht. Besnik Hasi zag dat zijn manschappen de betere ploeg waren, maar toch ging paars-wit met de overwinning lopen. Het werd uiteindelijk 1-3.

Wesli De Cremer was de scheidsrechter van dienst en volgens Hasi had de scheidsrechter de wedstrijd niet in handen. De oefenmeester van KV Mechelen sprak na de wedstrijd met Sporza en liet zich onder meer uit over de arbitrage.

LEES OOK: Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Volle laag

De Cremer kreeg de volle laag. "We hebben het Anderlecht cadeau gegeven op twee stilstaande fases. Wij waren de betere ploeg en hadden de beste kansen in de eerste helft met Lion (Lauberbach, red.). De scheidsrechter gaf vier minuten extra, daar kan ik nog inkomen. Maar hij laat nog zes minuten doorspelen, daar zag ik geen reden voor. Vier minuten zijn vier minuten. Of het nu corner is of penalty.”

Hasi zag ook een domper bij Malinwa. “Toen Lion uitviel, was het moeilijk. We hebben geen alternatieven. Maar toch bleven we goed spelen, behalve op die twee corners. Op die tweede is het gewoon amateuristisch dat je zo'n goal slikt in eerste klasse. In de tweede helft hadden we totale controle. Enkel op het einde, toen wij risico's namen, is Anderlecht gekomen. Ngoy moet altijd scoren. Dan wordt het 2-2 en heb je een totaal andere wedstrijd."

Vanhaezebrouck

Ook commentator en analist Hein Vanhaezebrouck vond dat De Cremer te lang liet overspelen in de eerste helft. Ook zag de voormalige coach van Anderlecht en KAA Gent dat de scheidsrechter verschillende fases verkeerd beoordeelde. “Geen goede beurt van De Cremer, sorry Jonathan Lardot”, klonk het bij de commentatoren van DAZN.

Vond jij de prestatie van ref De Cremer ondermaats?

Meest recent

Trip met Duivels in gevaar? Courtois geeft eerste reactie

De Rode Duivels trekken volgende week naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Het valt echter ...

3
3
'Transfergekte KRC Genk: tíén potentiële vertrekkers'

KRC Genk staat andermaal voor een cruciale week met beslissende wedstrijden tegen SC Freiburg en La ...

43
43
Africa Cup-soap escaleert: duister complot met Infatino?

Twee maanden nadat het de finale verloor van Senegal, mag Marokko zich alsnog winnaar van de Africa ...

77
77
Taravel laat zich gelden: drie slachtoffers in selectie RSCA

Nu in Letland een oplossing is gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

241
241
Courtois blijft Europa verbazen: straffe woorden L'Equipe

Real Madrid heeft zich dinsdag geplaatst voor de kwartfinales van de Champions League. De 3-0-zege ...

114
114
Selectie Rode Duivels: twéé enorme JPL-verrassingen?

Vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor het oefenkamp van eind deze maand in ...

300
300
'Harde concurrentie: drie Club-producten richting exit'

Dat de jeugdwerking van Club Brugge steeds beter rendeert, bleek dinsdag andermaal. Zo plaatste de ...

290
290
‘Anderlecht zet alles op alles: toptransfer op de nummer 10’

Anderlecht maakt werk van extra creativiteit op de nummer 10. Paars-wit volgt een offensieve ...

272
272
VAR-fiasco in JPL: Lardot geeft flagrante fout toe

De ontknoping van de reguliere competitie draait op volle toeren. En dus worden de beslissing van de ...

243
243
'Transfergevecht Karetsas barst los: bod van 30 miljoen'

KRC Genk staat voor tweede seizoensbepalende duels tegen SC Freiburg en La Louvière. De ...

140
140
Rudi Garcia onder vuur: "Raadsel waarom hij niet speelt"

Vrijdag is het weer zover, dan maakt Rudi Garcia zijn eerste selectie van 2026 bij de Rode Duivels ...

251
251
Africa Cup-bom zorgt voor schokgolf: Senegal in alle staten

Het Afrikaanse voetbal staat sinds dinsdagavond in rep en roer. Twee maanden na de verloren finale ...

155
155
Garcia houdt adem in: eerste verdict Courtois bekend

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het aanstaande oefenkamp van de Rode Duivels bekend. De ...

110
110
Senegal moet Afrika Cup-overwinning afstaan aan Marokko

Terwijl de ogen van voetbalminnend Europa op de achtste finale van de Champions League gericht zijn, ...

105
105
CL uitslagen: Arsenal redt Engelse eer, Courtois valt uit

Na een straffe comeback tegen FK Bodø/Glimt kroonde Sporting CP zich dinsdag tot de ...

82
82
'AA Gent tast in buidel: eerste zomeraanwinst lekt uit'

Tenzij het straks nog misloopt tegen rode lantaarn Dender mag AA Gent zich opmaken voor de ...

289
289
'Verhaeghe haalt gram: nieuwe goudmijn Club Brugge'

Dankzij een klinkende zege tegen Atlético Madrid kwalificeerde Club NXT zich dinsdag voor de ...

515
515
'Anderlecht zoekt TD: vijf kandidaten op shortlist'

Jérémy Taravel mag het seizoen volmaken als T1 van RSC Anderlecht, maar een andere ...

534
534
Champions League: Noors sprookje strandt tegen Debast

De returns van de achtste finales in de Champions League werden dinsdag afgetrapt door Sporting CP ...

73
73
'Penders zet zich schrap: één man bepaalt toekomst'

Het wordt uitkijken naar wat Rudi Garcia deze week zal doen met Mike Penders. Enerzijds spelen de ...

70
70
'Club maakt zich op voor waanzinnig transferoffensief'

Het belooft bij Club Brugge een zeer drukke zomer te gaan worden. Het lijkt erop dat zowat half ...

360
360
PSV krijgt cruciaal nieuws over blessure Fernandez

PSV is dit seizoen weer onbedreigd op weg naar de titel in de Eredivisie. Het zag ook weer enkele ...

27
27
'KV Mechelen verliest sensatie: Engeland lonkt'

KV Mechelen zag in het voorbije halfjaar heel wat ervaren sterkhouders vertrekken, maar wist zich ...

207
207
'Garcia klaar om Bruggeling te dumpen bij Rode Duivels'

Rudi Garcia staat voor een keuze die in Brugge hard kan aankomen. In de strijd om een vast plek ...

315
315
'Anderlecht ziet transferrecord in rook opgaan'

Anderlecht moet nog wachten op zekerheid over de Champions' Play-Off na de nederlaag van vorig ...

390
390

Meer sportnieuws