‘Straffe deal Atlético en Chelsea, Vermeeren baalt’

door
‘Straffe deal Atlético en Chelsea, Vermeeren baalt’

Atlético Madrid en Chelsea staan op het punt om een straffe deal voor Conor Gallagher én Joao Felix af te ronden. Volgens transferexpert Fabrizio Romano moeten enkel de laatste details nog uitgeklaard worden.

Gallagher wordt al een tijdje in verband gebracht met Atlético en de middenvelder was zelfs al in Madrid om zijn transfer officieel te maken. De gesprekken verliepen echter stroef en de Engelsman reisde weer af naar Londen. Nu zorgt een transfer van Joao Felix alsnog voor een stroomversnelling.

LEES OOK: Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

Vermeeren baalt

Het zou overigens niet om een ruildeal gaan. Beide clubs zullen elkaar een transferbedrag betalen. Joao Felix heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro, maar naar verluidt zal Chelsea wel meer geld op tafel leggen. Ook Gallagher moet een flinke duit kosten. De Engelse international heeft een marktwaarde van vijftig miljoen euro.

Het vertrek van Gallager betekent goed nieuws voor Romeo Lavia bij Chelsea, maar slecht nieuws voor Arthur Vermeeren bij Atlético Madrid. De ex-Antwerp-speler mocht afgelopen seizoen amper opdraven onder Diego Simeone en dat lijkt er dit seizoen niet beter op te worden.

Geen vertrouwen?

Bij Atlético is de concurrentie al vanzelfsprekend groot en Simeone pakt met Gallagher ook groots uit op de zomermercato. Een extra middenvelder en miljoenentransfer lijkt te betekenen dat Vermeeren ook komend seizoen genoegen zal moeten nemen met een reserverol.

Namen zoals N’Golo Kanté doen ook nog de ronde, maar die geruchten zijn voorlopig niet gegrond. Vermeeren zal wel snel een oplossing moeten vinden. Zijn plek bij de Rode Duivels werd afgelopen EK al in vraag gesteld. Mogelijk zorgt een uitleenbeurt voor meer speelzekerheid?

Moet Vermeeren Atlético verlaten?

Meest recent

Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

22
22
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

93
93
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

43
43
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

282
282
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

101
101
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

711
711
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

155
155
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

631
631
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

64
64
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

167
167
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

222
222
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

86
86
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

176
176
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

564
564
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

69
69
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

31
31
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

205
205
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

265
265
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

553
553
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

208
208
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

173
173
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

149
149
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

98
98
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

85
85

Meer sportnieuws