‘Straffe deal Atlético en Chelsea, Vermeeren baalt’

184
‘Straffe deal Atlético en Chelsea, Vermeeren baalt’

Atlético Madrid en Chelsea staan op het punt om een straffe deal voor Conor Gallagher én Joao Felix af te ronden. Volgens transferexpert Fabrizio Romano moeten enkel de laatste details nog uitgeklaard worden.

Gallagher wordt al een tijdje in verband gebracht met Atlético en de middenvelder was zelfs al in Madrid om zijn transfer officieel te maken. De gesprekken verliepen echter stroef en de Engelsman reisde weer af naar Londen. Nu zorgt een transfer van Joao Felix alsnog voor een stroomversnelling.

LEES OOK: 'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Vermeeren baalt

Het zou overigens niet om een ruildeal gaan. Beide clubs zullen elkaar een transferbedrag betalen. Joao Felix heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro, maar naar verluidt zal Chelsea wel meer geld op tafel leggen. Ook Gallagher moet een flinke duit kosten. De Engelse international heeft een marktwaarde van vijftig miljoen euro.

Het vertrek van Gallager betekent goed nieuws voor Romeo Lavia bij Chelsea, maar slecht nieuws voor Arthur Vermeeren bij Atlético Madrid. De ex-Antwerp-speler mocht afgelopen seizoen amper opdraven onder Diego Simeone en dat lijkt er dit seizoen niet beter op te worden.

Geen vertrouwen?

Bij Atlético is de concurrentie al vanzelfsprekend groot en Simeone pakt met Gallagher ook groots uit op de zomermercato. Een extra middenvelder en miljoenentransfer lijkt te betekenen dat Vermeeren ook komend seizoen genoegen zal moeten nemen met een reserverol.

Namen zoals N’Golo Kanté doen ook nog de ronde, maar die geruchten zijn voorlopig niet gegrond. Vermeeren zal wel snel een oplossing moeten vinden. Zijn plek bij de Rode Duivels werd afgelopen EK al in vraag gesteld. Mogelijk zorgt een uitleenbeurt voor meer speelzekerheid?

Moet Vermeeren Atlético verlaten?

Meest recent

Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

0
0
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

37
37
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

33
33
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

24
24
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

43
43
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

128
128
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

89
89
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

176
176
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

153
153
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

132
132
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

139
139
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

106
106
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

198
198
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

246
246
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

88
88
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

124
124
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

93
93
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

16
16
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

21
21
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

86
86
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

232
232
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

129
129
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

113
113
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

1087
1087

Meer sportnieuws