‘Straffe deal Atlético en Chelsea, Vermeeren baalt’

184 stemmen
‘Straffe deal Atlético en Chelsea, Vermeeren baalt’

Atlético Madrid en Chelsea staan op het punt om een straffe deal voor Conor Gallagher én Joao Felix af te ronden. Volgens transferexpert Fabrizio Romano moeten enkel de laatste details nog uitgeklaard worden.

Gallagher wordt al een tijdje in verband gebracht met Atlético en de middenvelder was zelfs al in Madrid om zijn transfer officieel te maken. De gesprekken verliepen echter stroef en de Engelsman reisde weer af naar Londen. Nu zorgt een transfer van Joao Felix alsnog voor een stroomversnelling.

LEES OOK: Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Vermeeren baalt

Het zou overigens niet om een ruildeal gaan. Beide clubs zullen elkaar een transferbedrag betalen. Joao Felix heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro, maar naar verluidt zal Chelsea wel meer geld op tafel leggen. Ook Gallagher moet een flinke duit kosten. De Engelse international heeft een marktwaarde van vijftig miljoen euro.

Het vertrek van Gallager betekent goed nieuws voor Romeo Lavia bij Chelsea, maar slecht nieuws voor Arthur Vermeeren bij Atlético Madrid. De ex-Antwerp-speler mocht afgelopen seizoen amper opdraven onder Diego Simeone en dat lijkt er dit seizoen niet beter op te worden.

Geen vertrouwen?

Bij Atlético is de concurrentie al vanzelfsprekend groot en Simeone pakt met Gallagher ook groots uit op de zomermercato. Een extra middenvelder en miljoenentransfer lijkt te betekenen dat Vermeeren ook komend seizoen genoegen zal moeten nemen met een reserverol.

Namen zoals N’Golo Kanté doen ook nog de ronde, maar die geruchten zijn voorlopig niet gegrond. Vermeeren zal wel snel een oplossing moeten vinden. Zijn plek bij de Rode Duivels werd afgelopen EK al in vraag gesteld. Mogelijk zorgt een uitleenbeurt voor meer speelzekerheid?

Moet Vermeeren Atlético verlaten?

Meest recent

Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

14
14
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

19
19
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

107
107
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

124
124
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

150
150
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

96
96
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

118
118
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

267
267
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

267
267
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

200
200
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

171
171
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

264
264
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

221
221
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

82
82
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

54
54
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

495
495
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

232
232
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

368
368
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

175
175
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

138
138
TRANSFERUURTJE: 'Titularis weg bij Anderlecht, knaltransfer Fernandez-Pardo'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

248
248
Delorge onthult clash met De Mil: “Telkens open en eerlijk”

Mathias Delorge is terug bij KAA Gent. De middenvelder kampte met een blessure en had vervolgens ...

120
120
KRC Genk draait Antwerp een loer en plukt toptalent weg

Het gebeurt vaker en vaker. Eersteklassers die toptalenten bij elkaar komen wegplukken. Deze keer is ...

484
484
Haroun lanceert twee nieuwe Antwerp-goudhaantjes

Royal Antwerp FC speelde 0-0 gelijk op het veld van KRC Genk. Een flinke opsteker voor Faris Haroun ...

204
204
'Chelsea in de tribune: KRC Genk vreest vroeg vertrek'

Racing Genk speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Er zat heel wat schoon volk op de tribunes. Erik ten ...

376
376

Meer sportnieuws