‘Straffe deal Atlético en Chelsea, Vermeeren baalt’

door
‘Straffe deal Atlético en Chelsea, Vermeeren baalt’

Atlético Madrid en Chelsea staan op het punt om een straffe deal voor Conor Gallagher én Joao Felix af te ronden. Volgens transferexpert Fabrizio Romano moeten enkel de laatste details nog uitgeklaard worden.

Gallagher wordt al een tijdje in verband gebracht met Atlético en de middenvelder was zelfs al in Madrid om zijn transfer officieel te maken. De gesprekken verliepen echter stroef en de Engelsman reisde weer af naar Londen. Nu zorgt een transfer van Joao Felix alsnog voor een stroomversnelling.

LEES OOK: Vermeeren kopje onder: Franse pers haalt botte bijl boven

Vermeeren baalt

Het zou overigens niet om een ruildeal gaan. Beide clubs zullen elkaar een transferbedrag betalen. Joao Felix heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro, maar naar verluidt zal Chelsea wel meer geld op tafel leggen. Ook Gallagher moet een flinke duit kosten. De Engelse international heeft een marktwaarde van vijftig miljoen euro.

Het vertrek van Gallager betekent goed nieuws voor Romeo Lavia bij Chelsea, maar slecht nieuws voor Arthur Vermeeren bij Atlético Madrid. De ex-Antwerp-speler mocht afgelopen seizoen amper opdraven onder Diego Simeone en dat lijkt er dit seizoen niet beter op te worden.

Geen vertrouwen?

Bij Atlético is de concurrentie al vanzelfsprekend groot en Simeone pakt met Gallagher ook groots uit op de zomermercato. Een extra middenvelder en miljoenentransfer lijkt te betekenen dat Vermeeren ook komend seizoen genoegen zal moeten nemen met een reserverol.

Namen zoals N’Golo Kanté doen ook nog de ronde, maar die geruchten zijn voorlopig niet gegrond. Vermeeren zal wel snel een oplossing moeten vinden. Zijn plek bij de Rode Duivels werd afgelopen EK al in vraag gesteld. Mogelijk zorgt een uitleenbeurt voor meer speelzekerheid?

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek
48

Moet Vermeeren Atlético verlaten?

Meest recent

Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

4
4
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

51
51
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

47
47
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

83
83
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

93
93
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

20
20
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

192
192
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

206
206
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

270
270
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

92
92
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

375
375
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

298
298
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

123
123
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

202
202
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

410
410
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

111
111
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

283
283
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

207
207
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

260
260
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

464
464
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

191
191
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

318
318
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

189
189
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

230
230
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

403
403

Meer sportnieuws