'Theate verrast vriend en vijand met plotse transfer'

door
'Theate verrast vriend en vijand met plotse transfer'

Het is een vreemde zomer geweest voor Arthur Theate. De linksvoetige verdediger was één van de vele Rode Duivels van wie verwacht werd dat hij deze zomer een transfer zou maken, maar zijn dossier kende de voorbije maanden enkele bizarre wendingen.

Aanvankelijk leek een terugkeer naar Italië, waar hij eerder al voor Bologna speelde, het meest waarschijnlijk. Onder meer Fiorentina trok er aan zijn mouw, maar de pittige transfereisen van Stade Rennes bleken een struikelblok voor Italiaanse clubs.

LEES OOK: Anderlecht loopt stevige transferkater op

Theate trekt naar Eintracht Frankfurt

In juli was hij dan weer plots op weg naar Al-Ittihad, de Saudische club van onder meer Karim Benzema en N'Golo Kanté. De transfer leek in kannen en kruiken te zijn, maar ketste op het laatste moment nog af. Daarna was er naar verluidt nog interesse van onder meer West Ham, maar de voorbije weken werd het weer stil rond Theate.

Maar nu blijkt de 24-jarige plots toch een transfer te gaan maken. Transfergoeroe Fabrizio Romano komt met het nieuws dat Theate naar Eintracht Frankfurt zal trekken. Alle partijen zouden er zelfs al uit zijn en onze landgenoot zou op weg naar Duitsland zijn om zijn medische testen af te leggen. Al wordt een akkoord door Le Parisien en Sky Sport Deutschland wel nog ontkend.

Opvolger van Pacho

Bij Frankfurt zal Theate de vervanger moeten worden van gewezen Antwerp-verdediger Willian Pacho, die onlangs een toptransfer naar PSG versierde. Daardoor beschikte de club ook over meer dan voldoende middelen voor de komst van Theate, voor wie ze 16 miljoen euro zouden neertellen. Daar kunnen nog 3 miljoen aan bonussen bijkomen.

Theate zal in Frankfurt een langdurig contract tekenen en zo een nieuwe topcompetitie ontdekken. Na de Serie A en Ligue 1 gaat hij nu in de Bundesliga aan de slag. Hij zal met Frankfurt ook in de Europa League spelen nadat de club vorig seizoen op een zesde plaats eindigde.

Is dit een stap vooruit voor Theate?

Meest recent

Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

0
0
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

84
84
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

82
82
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

111
111
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

337
337
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

83
83
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

191
191
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

138
138
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

125
125
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

299
299
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

129
129
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

124
124
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

55
55
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

184
184
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

377
377
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

366
366
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

276
276
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

68
68
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

577
577
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

159
159
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

830
830
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

84
84
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

114
114
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

285
285
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42

Meer sportnieuws