'Theate verrast vriend en vijand met plotse transfer'

386
'Theate verrast vriend en vijand met plotse transfer'

Het is een vreemde zomer geweest voor Arthur Theate. De linksvoetige verdediger was één van de vele Rode Duivels van wie verwacht werd dat hij deze zomer een transfer zou maken, maar zijn dossier kende de voorbije maanden enkele bizarre wendingen.

Aanvankelijk leek een terugkeer naar Italië, waar hij eerder al voor Bologna speelde, het meest waarschijnlijk. Onder meer Fiorentina trok er aan zijn mouw, maar de pittige transfereisen van Stade Rennes bleken een struikelblok voor Italiaanse clubs.

Theate trekt naar Eintracht Frankfurt

In juli was hij dan weer plots op weg naar Al-Ittihad, de Saudische club van onder meer Karim Benzema en N'Golo Kanté. De transfer leek in kannen en kruiken te zijn, maar ketste op het laatste moment nog af. Daarna was er naar verluidt nog interesse van onder meer West Ham, maar de voorbije weken werd het weer stil rond Theate.

Maar nu blijkt de 24-jarige plots toch een transfer te gaan maken. Transfergoeroe Fabrizio Romano komt met het nieuws dat Theate naar Eintracht Frankfurt zal trekken. Alle partijen zouden er zelfs al uit zijn en onze landgenoot zou op weg naar Duitsland zijn om zijn medische testen af te leggen. Al wordt een akkoord door Le Parisien en Sky Sport Deutschland wel nog ontkend.

Opvolger van Pacho

Bij Frankfurt zal Theate de vervanger moeten worden van gewezen Antwerp-verdediger Willian Pacho, die onlangs een toptransfer naar PSG versierde. Daardoor beschikte de club ook over meer dan voldoende middelen voor de komst van Theate, voor wie ze 16 miljoen euro zouden neertellen. Daar kunnen nog 3 miljoen aan bonussen bijkomen.

Theate zal in Frankfurt een langdurig contract tekenen en zo een nieuwe topcompetitie ontdekken. Na de Serie A en Ligue 1 gaat hij nu in de Bundesliga aan de slag. Hij zal met Frankfurt ook in de Europa League spelen nadat de club vorig seizoen op een zesde plaats eindigde.

Is dit een stap vooruit voor Theate?

Meest recent

Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

79
79
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

75
75
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

48
48
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

40
40
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

18
18
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

74
74
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

175
175
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

153
153
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

332
332
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

299
299
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

125
125
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

129
129
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

228
228
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

193
193
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

259
259
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

321
321
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

220
220
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

231
231
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

113
113
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

101
101
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

261
261
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

54
54
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

142
142
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

250
250
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

1009
1009

Meer sportnieuws