Ex-speler komt met opvallende sneer richting KV Mechelen

door
Ex-speler komt met opvallende sneer richting KV Mechelen

KV Mechelen bouwt momenteel aan ploeg waarmee het kan meestrijden voor een plaats in de top van de Jupiler Pro League. Dat betekent ook dat er spelers moesten vertrekken en daar heeft niet iedereen het makkelijk mee gehad. 

Lucas Bijker speelde vijf jaar lang voor de 'Kakkers', maar zijn laatste seizoen bij KV Mechelen ging gebukt onder blessures. Het bestuur van de club koos ervoor om hem te laten vertrekken en dat deed duidelijk pijn. 

"Daarom deed het pijn dat ik weg moest. Nog steeds", vertelt Bijker aan GvA, verwijzend naar zijn blessures. "Ik begrijp langs de ene kant de keuze van de club - gezien mijn jaar vol blessures. Voetbal is business. Maar als je vijf jaar ergens zit, dan had ik op z'n minst op een aanbieding gerekend. Misschien was ik dan wel op een minder voorstel ingegaan, om te bewijzen dat ik nog fit kon geraken."

LEES OOK: KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

Tussenstop in Cyprus

Bijker besloot dan maar naar Cyprus te trekken, maar speelt ondertussen bij het Nederlandse Groningen. "Dat heb ik nu, via een omweg, gerealiseerd. Dit staat los van de supporters en sommige mensen binnen de club die ik nog geregeld spreek."

"Zoals leden van de medische staf. Met hen heb ik het laatste jaar veel tijd gespendeerd. En Fredje Vanderbiest is een echte vriend van me. Vanaf dag één klikte het. Hij is van de oude stempel, daar houd ik van. Als het goed is, is het goed."

"Wat een k*ttraining"

De band met Vanderbiest is enorm belangrijk voor Bijker. "Moest de boel tijdens de training eens op scherp worden gezet, dan zocht hij mij op: ' Bijkie , je kunt er helemaal niets van, wat een k*ttraining weer.' Vervolgens begon iedereen te lachen en waren we het ondermaatse niveau van de training even vergeten."

Snap jij de frustratie van Bijker?

Meest recent

KV Mechelen smult van nieuw koningskoppel

De droom van KV Mechelen om Play-Off I te halen, leek de voorbije weken uiteen te spatten. ...

38
38
Grappig moment: Leko gunt Mechele geen cadeau

Club Brugge boekte zondagavond een vlotte zege tegen Standard en dus waren er bij Blauw-Zwart ...

42
42
Real zwoegt zonder vedetten maar wint wel in Valencia

Real Madrid is zondagavond in het spoor van FC Barcelona gebleven in LaLiga. Evident bleek dat niet, ...

16
16
PSG duwt Marseille in diepe crisis, Juve ontsnapt in slot

PSG heeft zondagavond serieus uitgehaald in de Franse klassieker tegen Olympique Marseille. Het ...

21
21
Straf KV Mechelen: "Ik kan alleen maar trots zijn"

KV Mechelen heeft zich zondagavond op knappe wijze herpakt. Het was na een drie op vijftien ...

95
95
Oosting blijft optimistisch: "Hebben PO1 nog in eigen handen"

Antwerp heeft zondagavond een gouden kans laten liggen in de strijd om de Champions' Play-Off. De ...

86
86
Hautekiet noemt dé oorzaak voor zwakke prestatie Standard

Standard is er zondagavond niet in geslaagd om het Club Brugge lastig te maken. De Rouches konden ...

110
110
Leko onthult groot probleem bij Club voor Standard

Club Brugge heeft zondagavond zich uitstekend weten te herstellen van de nederlaag op Union vorige ...

167
167
Mechelen wint tegen Antwerp eindelijk weer en wipt top 6 in

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League werd afgesloten met een zeer interessante affiche. KV ...

65
65
Nieuwe vertrekker bij Anderlecht? Still doet boekje open

Op één week tijd ziet de trainersstaff van RSC Anderlecht er helemaal anders uit. ...

274
274
Club heer en meester: zwak Standard kansloos op Jan Breydel

Club Brugge heeft zich zondag op gepaste wijze herpakt na de dure nederlaag van vorige week op ...

145
145
El Ouahdi geeft dé reden voor heftige strijd met Degreef

KRC Genk heeft zondagmiddag indruk gemaakt met een sterke prestatie én overwinning tegen RSC ...

469
469
'Club Brugge is het spuugzat: zijn koffers staan klaar'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier aanslepen: dat van ...

1140
1140
Statement Bayern na blunder Neuer, Haaland kilt Liverpool

Bayern München heeft met een statement komaf gemaakt met de dreigende 'crisis' na de recente 1 ...

61
61
Club veegt Standard van de mat: "Geef Mignolet dekentje"

In de Jupiler Pro League was het zondagavond uitkijken naar de partij tussen Club Brugge KV en ...

155
155
CPL: imposant Beveren heeft titel binnen handbereik

SK Beveren blijft bezig aan een uitmuntend seizoen in de Challenger Pro League. Na 22 speeldagen ...

157
157
Anderlecht niet te spreken over cruciale fase: "Onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht is een zoveelste teleurstelling rijker. Zondagmiddag verloor de recordkampioen ook op ...

283
283
Club-Standard: Leko ziet belangrijk duo in extremis afhaken

In de Jupiler Pro League staat zondagavond opnieuw een klassieker op het programma. Zo krijgt Club ...

75
75
Leider Union zwoegt, zweet én wint van stug La Louvière

Union SG heeft zondagavond zijn voorsprong aan de kop van het Jupiler Pro League-klassement met ...

60
60
'Trainerszoektocht Anderlecht: buitenlander plots topkandidaat'

Dat de nood aan een nieuwe hoofdtrainer bijzonder groot is bij RSC Anderlecht, bleek zondagmiddag ...

577
577
Vazquez wéér doeltreffend, nieuwe uitschuiver Ajax

Terwijl RSC Anderlecht maar blijft aanmodderen, toen één van de spelers die in januari ...

122
122
Volgend bommetje bij Anderlecht: ook Still naar uitgang?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer met de zoektocht naar een ...

396
396
Anderlecht-fans koken: Genk bevoordeeld door VAR?

RSC Anderlecht raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Na een offensieve ...

626
626
Standard slikt last-minute optater voor clash op Club

Standard boekte afgelopen weekend een broodnodige zege tegen RSC Anderlecht. Zondag op het veld van ...

312
312
Anderlecht-drama deint uit: sterk Genk boekt gouden zege

De sportieve crisis bij RSC Anderlecht blijft maar verder escaleren. Zondagmiddag ging Paars-Wit ook ...

373
373

Meer sportnieuws