Ex-speler komt met opvallende sneer richting KV Mechelen

door
Ex-speler komt met opvallende sneer richting KV Mechelen

KV Mechelen bouwt momenteel aan ploeg waarmee het kan meestrijden voor een plaats in de top van de Jupiler Pro League. Dat betekent ook dat er spelers moesten vertrekken en daar heeft niet iedereen het makkelijk mee gehad. 

Lucas Bijker speelde vijf jaar lang voor de 'Kakkers', maar zijn laatste seizoen bij KV Mechelen ging gebukt onder blessures. Het bestuur van de club koos ervoor om hem te laten vertrekken en dat deed duidelijk pijn. 

"Daarom deed het pijn dat ik weg moest. Nog steeds", vertelt Bijker aan GvA, verwijzend naar zijn blessures. "Ik begrijp langs de ene kant de keuze van de club - gezien mijn jaar vol blessures. Voetbal is business. Maar als je vijf jaar ergens zit, dan had ik op z'n minst op een aanbieding gerekend. Misschien was ik dan wel op een minder voorstel ingegaan, om te bewijzen dat ik nog fit kon geraken."

LEES OOK: D-Day in JPL: scheidsrechters slotspeeldag bekend

Tussenstop in Cyprus

Bijker besloot dan maar naar Cyprus te trekken, maar speelt ondertussen bij het Nederlandse Groningen. "Dat heb ik nu, via een omweg, gerealiseerd. Dit staat los van de supporters en sommige mensen binnen de club die ik nog geregeld spreek."

"Zoals leden van de medische staf. Met hen heb ik het laatste jaar veel tijd gespendeerd. En Fredje Vanderbiest is een echte vriend van me. Vanaf dag één klikte het. Hij is van de oude stempel, daar houd ik van. Als het goed is, is het goed."

"Wat een k*ttraining"

De band met Vanderbiest is enorm belangrijk voor Bijker. "Moest de boel tijdens de training eens op scherp worden gezet, dan zocht hij mij op: ' Bijkie , je kunt er helemaal niets van, wat een k*ttraining weer.' Vervolgens begon iedereen te lachen en waren we het ondermaatse niveau van de training even vergeten."

Snap jij de frustratie van Bijker?

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

5
5
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

26
26
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

64
64
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

26
26
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

72
72
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

264
264
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

262
262
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

34
34
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

82
82
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

101
101
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

180
180
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

93
93
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

314
314
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

126
126
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

399
399
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

145
145
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

164
164
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

123
123
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

164
164
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

406
406
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

496
496
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

803
803
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

372
372
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

226
226

Meer sportnieuws