Ex-speler komt met opvallende sneer richting KV Mechelen

door
Ex-speler komt met opvallende sneer richting KV Mechelen

KV Mechelen bouwt momenteel aan ploeg waarmee het kan meestrijden voor een plaats in de top van de Jupiler Pro League. Dat betekent ook dat er spelers moesten vertrekken en daar heeft niet iedereen het makkelijk mee gehad. 

Lucas Bijker speelde vijf jaar lang voor de 'Kakkers', maar zijn laatste seizoen bij KV Mechelen ging gebukt onder blessures. Het bestuur van de club koos ervoor om hem te laten vertrekken en dat deed duidelijk pijn. 

"Daarom deed het pijn dat ik weg moest. Nog steeds", vertelt Bijker aan GvA, verwijzend naar zijn blessures. "Ik begrijp langs de ene kant de keuze van de club - gezien mijn jaar vol blessures. Voetbal is business. Maar als je vijf jaar ergens zit, dan had ik op z'n minst op een aanbieding gerekend. Misschien was ik dan wel op een minder voorstel ingegaan, om te bewijzen dat ik nog fit kon geraken."

LEES OOK: Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

Tussenstop in Cyprus

Bijker besloot dan maar naar Cyprus te trekken, maar speelt ondertussen bij het Nederlandse Groningen. "Dat heb ik nu, via een omweg, gerealiseerd. Dit staat los van de supporters en sommige mensen binnen de club die ik nog geregeld spreek."

"Zoals leden van de medische staf. Met hen heb ik het laatste jaar veel tijd gespendeerd. En Fredje Vanderbiest is een echte vriend van me. Vanaf dag één klikte het. Hij is van de oude stempel, daar houd ik van. Als het goed is, is het goed."

"Wat een k*ttraining"

De band met Vanderbiest is enorm belangrijk voor Bijker. "Moest de boel tijdens de training eens op scherp worden gezet, dan zocht hij mij op: ' Bijkie , je kunt er helemaal niets van, wat een k*ttraining weer.' Vervolgens begon iedereen te lachen en waren we het ondermaatse niveau van de training even vergeten."

Snap jij de frustratie van Bijker?

Meest recent

Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

25
25
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

18
18
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

72
72
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

43
43
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

32
32
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

132
132
Beveren doet dankzij Patro alweer gouden zaak in 1B

Ook in de Challenger Pro League wordt er dit weekend opnieuw gevoetbald. Leider SK Beveren heeft in ...

167
167
'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

39
39
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

103
103
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

361
361
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

89
89
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

74
74
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

693
693
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

194
194
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

183
183
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

185
185
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

187
187
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

446
446
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

40
40
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

56
56
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

163
163
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

30
30
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

260
260
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

403
403
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

175
175

Meer sportnieuws