JPL-smaakmaker: "Blijf niet mijn hele carrière in België"

door
JPL-smaakmaker:

De Jupiler Pro League is momenteel drie speeldagen ver en het seizoen kent vooralsnog enkele verrassende smaakmakers. Westerlo is bijvoorbeeld de foutloze leider, op de voet gevolgd door promovendus Dender. Ook de topschutterslijst wordt aangevoerd door enkele verrassende namen.

Na drie wedstrijden zijn er drie spelers die al drie keer gescoord hebben. Antwerp-speler Ondrejka katapulteerde zich met zijn hattrick tegen STVV vorig weekend meteen naar de kop, waar hij ook Mohamed Berte (Dender) én Daan Heymans tegenkomt.

LEES OOK: Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Heymans is sterk aan seizoen begonnen

Die laatste is één van de smaakmakers bij een Charleroi dat met een zes op negen goed aan het seizoen begonnen is. De 25-jarige middenvelder denkt echter stilaan ook na over een vertrek, zo lijkt het.

In gesprek met Gianluca Di Marzio geeft hij aan dat hij graag nog eens in het buitenland aan de slag wil. In het seizoen 2021/22 speelde Heymans al eens zes maanden in de Serie A bij Venezia, maar dat werd toen geen groot succes.

Heymans denkt aan nieuw buitenlands avontuur

"Ik was naar Venezia gegaan om in de Serie B te spelen, maar plots promoveerden ze. De stap naar de Serie A bleek te groot. Dat avontuur kwam toen misschien te vroeg, ik was ook nog maar 21 of 22 jaar", blikt Heymans terug. "Vandaag zou ik daar meer klaar voor zijn. We zullen zien wat de toekomst nog brengt. Het is zeker niet mijn bedoeling om mijn hele carrière in België te spelen."

Heymans heeft op Mambourg wel nog een contract tot 2026, dus hij zal mogelijk nog even geduld moeten oefenen voor zijn volgende buitenlandse avontuur. In het verleden was hij ook nog aan de slag bij Westerlo, Lommel en Waasland-Beveren.

Is Heymans klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

1
1
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

7
7
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

33
33
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

13
13
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

24
24
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

313
313
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

58
58
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

72
72
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

220
220
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

197
197
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

348
348
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

160
160
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

42
42
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

142
142
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

194
194
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

42
42
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

149
149
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

245
245
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

228
228
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

201
201
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

47
47
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

297
297
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

361
361
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

198
198

Meer sportnieuws