JPL-smaakmaker: "Blijf niet mijn hele carrière in België"

door
JPL-smaakmaker:

De Jupiler Pro League is momenteel drie speeldagen ver en het seizoen kent vooralsnog enkele verrassende smaakmakers. Westerlo is bijvoorbeeld de foutloze leider, op de voet gevolgd door promovendus Dender. Ook de topschutterslijst wordt aangevoerd door enkele verrassende namen.

Na drie wedstrijden zijn er drie spelers die al drie keer gescoord hebben. Antwerp-speler Ondrejka katapulteerde zich met zijn hattrick tegen STVV vorig weekend meteen naar de kop, waar hij ook Mohamed Berte (Dender) én Daan Heymans tegenkomt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 24 bekend

Heymans is sterk aan seizoen begonnen

Die laatste is één van de smaakmakers bij een Charleroi dat met een zes op negen goed aan het seizoen begonnen is. De 25-jarige middenvelder denkt echter stilaan ook na over een vertrek, zo lijkt het.

In gesprek met Gianluca Di Marzio geeft hij aan dat hij graag nog eens in het buitenland aan de slag wil. In het seizoen 2021/22 speelde Heymans al eens zes maanden in de Serie A bij Venezia, maar dat werd toen geen groot succes.

Heymans denkt aan nieuw buitenlands avontuur

"Ik was naar Venezia gegaan om in de Serie B te spelen, maar plots promoveerden ze. De stap naar de Serie A bleek te groot. Dat avontuur kwam toen misschien te vroeg, ik was ook nog maar 21 of 22 jaar", blikt Heymans terug. "Vandaag zou ik daar meer klaar voor zijn. We zullen zien wat de toekomst nog brengt. Het is zeker niet mijn bedoeling om mijn hele carrière in België te spelen."

Heymans heeft op Mambourg wel nog een contract tot 2026, dus hij zal mogelijk nog even geduld moeten oefenen voor zijn volgende buitenlandse avontuur. In het verleden was hij ook nog aan de slag bij Westerlo, Lommel en Waasland-Beveren.

Is Heymans klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

13
13
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

56
56
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

174
174
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

176
176
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

559
559
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

446
446
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

43
43
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

384
384
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

121
121
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

124
124
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

237
237
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

119
119
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

65
65
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

241
241
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

131
131
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

186
186
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

250
250
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

347
347
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

441
441
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

222
222
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

363
363
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

73
73
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

217
217

Meer sportnieuws