JPL-smaakmaker: "Blijf niet mijn hele carrière in België"

105 stemmen
JPL-smaakmaker:

De Jupiler Pro League is momenteel drie speeldagen ver en het seizoen kent vooralsnog enkele verrassende smaakmakers. Westerlo is bijvoorbeeld de foutloze leider, op de voet gevolgd door promovendus Dender. Ook de topschutterslijst wordt aangevoerd door enkele verrassende namen.

Na drie wedstrijden zijn er drie spelers die al drie keer gescoord hebben. Antwerp-speler Ondrejka katapulteerde zich met zijn hattrick tegen STVV vorig weekend meteen naar de kop, waar hij ook Mohamed Berte (Dender) én Daan Heymans tegenkomt.

LEES OOK: JPL-club mikt hoog: "Grote club worden in België"

Heymans is sterk aan seizoen begonnen

Die laatste is één van de smaakmakers bij een Charleroi dat met een zes op negen goed aan het seizoen begonnen is. De 25-jarige middenvelder denkt echter stilaan ook na over een vertrek, zo lijkt het.

In gesprek met Gianluca Di Marzio geeft hij aan dat hij graag nog eens in het buitenland aan de slag wil. In het seizoen 2021/22 speelde Heymans al eens zes maanden in de Serie A bij Venezia, maar dat werd toen geen groot succes.

Heymans denkt aan nieuw buitenlands avontuur

"Ik was naar Venezia gegaan om in de Serie B te spelen, maar plots promoveerden ze. De stap naar de Serie A bleek te groot. Dat avontuur kwam toen misschien te vroeg, ik was ook nog maar 21 of 22 jaar", blikt Heymans terug. "Vandaag zou ik daar meer klaar voor zijn. We zullen zien wat de toekomst nog brengt. Het is zeker niet mijn bedoeling om mijn hele carrière in België te spelen."

Heymans heeft op Mambourg wel nog een contract tot 2026, dus hij zal mogelijk nog even geduld moeten oefenen voor zijn volgende buitenlandse avontuur. In het verleden was hij ook nog aan de slag bij Westerlo, Lommel en Waasland-Beveren.

Is Heymans klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Charleroi ziet miljoenentransfer nog in het water vallen'

Charleroi zag deze zomer de kassa al eens rinkelen met de verkoop van Etienne Camara, die voor 4 ...

18
18
Spalletti brengt cruciale update over transfer Openda

Juventus was dit weekend te gast in België, want zaterdagavond kwam het op bezoek bij Standard. ...

37
37
'Genk zet zich schrap voor nieuw Karetsas-offensief'

KRC Genk haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt door 10,5 miljoen euro neer te tellen ...

130
130
'Club grijnst na nieuwe wending in dossier Tresoldi'

Er blijkt bij Club Brugge nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen, want van zijn ...

261
261
Standard slaagt er niet in te stunten tegen Juventus

Standard werkte zaterdagavond de galawedstrijd van zijn voorbereiding af. Op Sclessin kregen de ...

98
98
Thibaut Courtois trekt aandacht met mysterieuze foto

Alsof een trouwfeest nog niet genoeg was, trok Thibaut Courtois later op de avond naar een van de ...

82
82
'Union heeft volgende uitgaande knaltransfer beet'

Union lijkt een week voor de start van zijn seizoen klaar voor de dienst. Het zette in zijn laatste ...

88
88
'Real haalt meteen weer keihard uit: persoonlijk akkoord'

Bij Real Madrid pakten ze deze zomer al uit met een stevig transferoffensief, want na twee jaar ...

60
60
Henry komt met zéér straffe uitspraak over Tzolis

Christos Tzolis heeft deze week eindelijk zijn droomtransfer afgerond. De Griekse winger trok na ...

131
131
Grote clash: Van Gucht zet Vannieuwkerke stevig onder druk

Na weken waarin Ruben Van Gucht vooral om andere redenen de aandacht trok, krijgt de populaire ...

100
100
'Real dropt weer transferbom: akkoord over Rodri'

Na twee tegenvallende seizoenen zonder prijs is het Real Madrid menens om straks weer met succes aan ...

90
90
'Union neemt afscheid van zeldzame flop'

Union maakte de voorbije seizoenen indruk met de consistentie in zijn prestaties, ondanks dat het ...

31
31
Week voor Supercup: Club verliest wéér, knappe zege Union

Binnen iets minder dan een week gaat het nieuwe Belgische voetbalseizoen alweer van start met de ...

217
217
Club Brugge plant stuntdeal met Braziliaanse dribbelkoning

Club Brugge kijkt naar Brazilië voor versterking. Blauw-zwart heeft miljoenen klaar voor een ...

848
848
'Naar Antwerp? Stengs heeft nieuwe club gekozen'

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

265
265
"Van Bommel? Hij stond ook bij ons op het lijstje"

Mark van Bommel tekende voor amper twee jaar bij de Belgische bond. Niet echt een project voor de ...

125
125
'Cercle Brugge stunt met transfer bij Manchester City'

Cercle Brugge beseft dat het nood heeft aan versterking. De Bruggelingen hebben daarom besloten om ...

117
117
Haalt Anderlecht nog ex-spelers terug in huis?

Bij RSC Anderlecht haalde Tim Borguet Guillaume Gillet terug naar Neerpede. Hij werd er trainer van ...

487
487
Extra optie voor Van Bommel? Belgische parel maakt indruk

Olympique Lyon heeft mogelijk een uitstekende zaak gedaan op de transfermarkt. Zij haalden Julien ...

205
205
Oefenmatchen: OHL, Cercle onderuit, STVV speelt gelijk

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. Cercle Brugge, Zulte Waregem, KV ...

69
69
'Club Brugge verliest Onyedika: clubs vinden akkoord'

Club Brugge gaat nog een sterkhouder verliezen. Raphael Onyedika trekt weldra de deur achter zich ...

675
675
'Rol Vandenhaute bekend, Alderweireld moét kiezen'

Wouter Vandenhaute is de hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp FC, Toby Alderweireld stapt ook mee ...

951
951
Kana ziet goede evolutie: "Dàt is Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde verdienstelijk in en tegen Hammarby. Maar meer ook niet. Marco Kana kijkt al ...

295
295
'STVV dreigt volgende sterkhouder te verliezen'

STVV lijkt zich mogelijk op te maken voor een mogelijke wissel onder de lat. Hoewel er nog geen ...

157
157
Lierse SK klaar op de transfermarkt? Van den Abbeel oordeelt

Lierse SK is volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club uit de Challenger Pro ...

80
80

Meer sportnieuws