JPL-smaakmaker: "Blijf niet mijn hele carrière in België"

door
JPL-smaakmaker:

De Jupiler Pro League is momenteel drie speeldagen ver en het seizoen kent vooralsnog enkele verrassende smaakmakers. Westerlo is bijvoorbeeld de foutloze leider, op de voet gevolgd door promovendus Dender. Ook de topschutterslijst wordt aangevoerd door enkele verrassende namen.

Na drie wedstrijden zijn er drie spelers die al drie keer gescoord hebben. Antwerp-speler Ondrejka katapulteerde zich met zijn hattrick tegen STVV vorig weekend meteen naar de kop, waar hij ook Mohamed Berte (Dender) én Daan Heymans tegenkomt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Heymans is sterk aan seizoen begonnen

Die laatste is één van de smaakmakers bij een Charleroi dat met een zes op negen goed aan het seizoen begonnen is. De 25-jarige middenvelder denkt echter stilaan ook na over een vertrek, zo lijkt het.

In gesprek met Gianluca Di Marzio geeft hij aan dat hij graag nog eens in het buitenland aan de slag wil. In het seizoen 2021/22 speelde Heymans al eens zes maanden in de Serie A bij Venezia, maar dat werd toen geen groot succes.

Heymans denkt aan nieuw buitenlands avontuur

"Ik was naar Venezia gegaan om in de Serie B te spelen, maar plots promoveerden ze. De stap naar de Serie A bleek te groot. Dat avontuur kwam toen misschien te vroeg, ik was ook nog maar 21 of 22 jaar", blikt Heymans terug. "Vandaag zou ik daar meer klaar voor zijn. We zullen zien wat de toekomst nog brengt. Het is zeker niet mijn bedoeling om mijn hele carrière in België te spelen."

Heymans heeft op Mambourg wel nog een contract tot 2026, dus hij zal mogelijk nog even geduld moeten oefenen voor zijn volgende buitenlandse avontuur. In het verleden was hij ook nog aan de slag bij Westerlo, Lommel en Waasland-Beveren.

Is Heymans klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

0
0
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

90
90
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

25
25
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

121
121
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

166
166
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

101
101
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

163
163
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

452
452
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

162
162
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

25
25
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

433
433
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

168
168
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

398
398
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

35
35
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

59
59
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

262
262
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

274
274
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

78
78
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

282
282
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

272
272
Standard leeft weer op: Euvrard vol lof

Standard droomt plots weer van een Europees ticket. De Rouches wonnen zeer knap met 0-5 van een ...

122
122
Vandenbempt maakt Burgess compleet met de grond gelijk

Union SG heeft al heel veel lof gekregen de afgelopen jaren, maar nu staan ze in het oog van de ...

581
581
Na vernedering Antwerp: Oosting komt met vreemde reactie

Royal Antwerp FC is afgezakt tot een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. Pijnlijk. Tegen ...

386
386
Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

463
463
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

318
318

Meer sportnieuws