JPL-smaakmaker: "Blijf niet mijn hele carrière in België"

105
JPL-smaakmaker:

De Jupiler Pro League is momenteel drie speeldagen ver en het seizoen kent vooralsnog enkele verrassende smaakmakers. Westerlo is bijvoorbeeld de foutloze leider, op de voet gevolgd door promovendus Dender. Ook de topschutterslijst wordt aangevoerd door enkele verrassende namen.

Na drie wedstrijden zijn er drie spelers die al drie keer gescoord hebben. Antwerp-speler Ondrejka katapulteerde zich met zijn hattrick tegen STVV vorig weekend meteen naar de kop, waar hij ook Mohamed Berte (Dender) én Daan Heymans tegenkomt.

LEES OOK: Voetbalbond maakt scheidsrechters speeldag 8 bekend

Heymans is sterk aan seizoen begonnen

Die laatste is één van de smaakmakers bij een Charleroi dat met een zes op negen goed aan het seizoen begonnen is. De 25-jarige middenvelder denkt echter stilaan ook na over een vertrek, zo lijkt het.

In gesprek met Gianluca Di Marzio geeft hij aan dat hij graag nog eens in het buitenland aan de slag wil. In het seizoen 2021/22 speelde Heymans al eens zes maanden in de Serie A bij Venezia, maar dat werd toen geen groot succes.

Heymans denkt aan nieuw buitenlands avontuur

"Ik was naar Venezia gegaan om in de Serie B te spelen, maar plots promoveerden ze. De stap naar de Serie A bleek te groot. Dat avontuur kwam toen misschien te vroeg, ik was ook nog maar 21 of 22 jaar", blikt Heymans terug. "Vandaag zou ik daar meer klaar voor zijn. We zullen zien wat de toekomst nog brengt. Het is zeker niet mijn bedoeling om mijn hele carrière in België te spelen."

Heymans heeft op Mambourg wel nog een contract tot 2026, dus hij zal mogelijk nog even geduld moeten oefenen voor zijn volgende buitenlandse avontuur. In het verleden was hij ook nog aan de slag bij Westerlo, Lommel en Waasland-Beveren.

Is Heymans klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Vertrek in de maak: Bertaccini zet eerste stap'

Bij Anderlecht waren ze in de zomer zeer druk in de weer. Er streek een volledig elftal aan ...

11
11
Gaat Kompany straks shoppen bij SK Beveren?

Vincent Kompany is intussen al bezig aan zijn derde seizoen bij Bayern München. Wie gedacht had ...

9
9
Union verloor goudhaantje bijna aan... de politie

Union deed de voorbije jaren al heel wat straffe transfers. Ook dit seizoen lijkt het vertrek van ...

16
16
'Ergernis groeit: Mbappé en Real Madrid op ramkoers'

Kylian Mbappé liep tijdens de voorbije interlandbreak weer in de kijker, maar niet om de ...

49
49
TRANSFERUURTJE: 'Grootse plannen Arsenal, Union greep naast deal'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

65
65
Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Toby Alderweireld is een legende van Royal Antwerp FC en een icoon van het Belgische voetbal. De ...

84
84
Kompany ontvangt prijs: prestigieuze eer tussen legendes

Vincent Kompany gooit hoge ogen bij Bayern München. Niet enkel sportief, maar ook daarbuiten. ...

26
26
Nieuw goudhaantje: KRC Genk pakt uit met toptalent

KRC Genk staat bekend om de uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers focussen zich dan erg op de ...

166
166
Beerschot sluit chouchou toch weer in de armen

Bij Beerschot willen ze zaterdag tegen Club Luik hun zegereeks verder zetten, want met een vijftien ...

61
61
'Seys krijgt uitsluitsel: droomtransfer of bittere pil?'

Club Brugge zag in de zomer alweer heel wat smaakmakers vertrekken en ook in de komende mercato's ...

311
311
Stijnen onthult opvallende Belgische droomclub

Patro Eisden speelt zondag in de Challenger Pro League een derby tegen Jong Genk, maar zoek daarbij ...

212
212
Pocognoli ligt nu al stevig onder vuur in Schotland

Het was in de voorbije interlandperiode niet alleen uitkijken naar het debuut van Mark van Bommel ...

53
53
Gent-talent speelt geen minuut en stopt als international

Heel wat spelers uit de Belgische competitie hebben zich tijdens de voorbije interlandperiode in de ...

126
126
Union zag topdeal afketsen: extra 'aanwinst' voor Hubert

Anouar Ait El Hadj had gehoopt deze zomer de stap naar een grote Europese competitie te zetten. ...

85
85
Ferrera maakt straffe ambities Patro Eisden bekend

Bij Patro Eisden was het een zeer drukke week. Stijn Stijnen stopte als trainer en gaat verder als ...

59
59
Euvrard looft samenwerking: "We zetten stappen"

Standard speelt dit weekend de Waalse derby tegen Sporting Charleroi. De Rouches kunnen die maar ...

120
120
KRC Genk mag ex-speler bedanken voor zomertransfer

KRC Genk betaalde afgelopen zomer tientallen miljoenen euro's om zich te versterken op de ...

153
153
Van WK naar niks: Van Bommel laat Rode Duivel barsten

Deze zomer ging hij nog mee naar het WK. Vier maanden later speelt hij bij de Rode Duivels geen ...

125
125
Nainggolan weigerde transfer: "Ik kan nu ook nog naar daar"

Radja Nainggolan kreeg een disciplinaire sanctie van Stijn Stijnen, maar kan terug spelen bij Patro ...

240
240
Van Bommel zoekt: twee posities waar België problemen heeft

Mark van Bommel is met een zes op twaalf begonnen. Frankrijk was duidelijk veel te sterk. De ...

180
180
Lommel SK ontdekt verrassende uitblinker in JPL

Lommel SK heeft een correcte start van het seizoen achter de rug. De Limburgers nemen het vrijdag op ...

51
51
Albert maakt streng eerste rapport op van Van Bommel

Mark van Bommel wordt in Vlaanderen héél positief benaderd, in Wallonië ligt dat ...

103
103
Extra wapen voor Anderlecht: groot debuut in aantocht

RSC Anderlecht haalde in het slot van de transferperiode nog een waslijst aan nieuwkomers in huis. ...

573
573
'Exodus Man City: gigantisch prijskaartje rond Cherki'

Gezien de draconische sancties die de club boven het hoofd hangt, wordt nadrukkelijk rekening ...

141
141
"Lijkt te traag" - Vanaken fors aangepakt na Duivels-vierluik

Hans Vanaken kreeg in het voorbije vierluik behoorlijk wat minuten van nieuwe bondscoach Mark van ...

472
472

Meer sportnieuws