TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op Eriksen, nieuw target Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op Eriksen, nieuw target Club'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht blijven ze druk op zoek naar versterking. Voor extra creativiteit op het middenveld blijven ze dromen van de komst van Christian Eriksen. De ervaren spelmaker lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Manchester United, dat bereid lijkt om mee te werken aan een transfer. Dat is dus goed nieuws voor Paars-Wit, dat wel concurrentie zal krijgen.

In afwachting van Eriksen strijkt er wel al een andere Deen neer in het Lotto Park. De defensie zou immers versterkt worden met Mathias 'Zanka' Jörgensen. De 34-jarige verdediger komt over van Brentford en zou voor één jaar met optie tekenen.

Daarnaast zou Jesper Fredberg ook willen uitpakken met een Belgische opportuniteit. Anderlecht zou zich immers mengen in de strijd om Ayanda Sishuba, die kan vertrekken bij Lens. Ook Union en AA Gent zouden op de jeugdinternational azen, maar die moet wel 4 miljoen euro kosten.

Club Brugge lijkt klaar met zijn transferhuiswerk voor deze zomer, maar gaat mogelijk toch nog een deal sluiten met het oog op de toekomst. Ze zouden in de race zijn voor Jack McGlynn, die echter ook het hof gemaakt wordt door PSV, Feyenoord en Real Sociedad. De verwachting is wel dat de 21-jarige middenvelder pas in de winter Philadelphia Union zal verlaten.

Antwerp zal deze zomer mogelijk nog enkele belangrijke spelers zien vertrekken. Zo lijkt Zeno Van Den Bosch andere oorden op te gaan zoeken bij het ingaan van zijn laatste contractjaar. De 21-jarige verdediger werd de voorbije dagen gelinkt aan PSV, maar vanuit Nederland klinkt het nu dat die interesse zeker niet concreet is.

Alex Mighten keert mogelijk terug in het Belgische voetbal. De Engelse flankaanvaller moet vertrekken bij Nottingham Forest en geniet interesse uit ons land, Duitsland en Denemarken. Nochtans was zijn passage bij KV Kortrijk vorig seizoen geen succes en werd hij na een halfjaar alweer doorgestuurd.

Zoals verwacht heeft KRC Genk woensdag het vertrek van Alieu Fadera afgerond. De Gambiaanse flankaanvaller tekende een contract voor vier seizoenen bij de Italiaanse promovendus Como, dat rond de 5 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst.

Bij AA Gent staat er ook nog heel wat op til. De Buffalo's dreigen Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong te verliezen, want zij weigeren hun nog één jaar lopende contract te verlengen. Daarnaast azen ze ook op nog meer versterking. Helio Varela zou nog steeds een doelwit zijn. Gent zou nog steeds werken aan de komst van de winger uit Kaapverdië.

Buitenland

De toekomst van Arthur Vermeeren zorgt de laatste tijd voor heel wat speculatie. De 19-jarige middenvelder zou voorlopig echte bij Atletico Madrid blijven. Hij zou de eerste competitiewedstrijden willen afwachten voor hij beslist over een eventuele uitleenbeurt. Intussen blijft de club wel zoeken naar stevige concurrentie voor de Rode Duivel. Ook de naam van N'Golo Kanté valt nu immers.

Benito Raman werd dan weer de voorbije dagen gelinkt aan een terugkeer bij Fortuna Düsseldorf. Nu is ook bekend waarom de aanvaller na amper zes maanden alweer wil vertrekken uit Turkije: hij zou zijn familie missen en dichter bij huis komen voetballen. Samsunspor is wel stug en houdt vast aan een vraagprijs van 500.000 euro.

Denk je dat Anderlecht echt erin zal slagen Eriksen te halen?

Meest recent

Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

38
38
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

85
85
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

65
65
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

171
171
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

216
216
Lukaku-affaire blijft escaleren: dreigende taal bij Napoli

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

64
64
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

325
325
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

119
119
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

777
777
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

166
166
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

685
685
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

71
71
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

186
186
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

232
232
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

89
89
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

182
182
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

592
592
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

33
33
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

270
270
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

572
572
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

212
212
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

178
178
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

151
151

Meer sportnieuws