TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op Eriksen, nieuw target Club'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht krijgt hoop op Eriksen, nieuw target Club'

Heel wat clubs zijn druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor de zomermercato en verschillende deals worden al gesloten. Daarnaast draait de trainerscarrousel inmiddels ook al op volle toeren. VoetbalNieuws verzamelt de laatste transfernieuwtjes dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

Jupiler Pro League

Bij Anderlecht blijven ze druk op zoek naar versterking. Voor extra creativiteit op het middenveld blijven ze dromen van de komst van Christian Eriksen. De ervaren spelmaker lijkt deze zomer te gaan vertrekken bij Manchester United, dat bereid lijkt om mee te werken aan een transfer. Dat is dus goed nieuws voor Paars-Wit, dat wel concurrentie zal krijgen.

In afwachting van Eriksen strijkt er wel al een andere Deen neer in het Lotto Park. De defensie zou immers versterkt worden met Mathias 'Zanka' Jörgensen. De 34-jarige verdediger komt over van Brentford en zou voor één jaar met optie tekenen.

Daarnaast zou Jesper Fredberg ook willen uitpakken met een Belgische opportuniteit. Anderlecht zou zich immers mengen in de strijd om Ayanda Sishuba, die kan vertrekken bij Lens. Ook Union en AA Gent zouden op de jeugdinternational azen, maar die moet wel 4 miljoen euro kosten.

Club Brugge lijkt klaar met zijn transferhuiswerk voor deze zomer, maar gaat mogelijk toch nog een deal sluiten met het oog op de toekomst. Ze zouden in de race zijn voor Jack McGlynn, die echter ook het hof gemaakt wordt door PSV, Feyenoord en Real Sociedad. De verwachting is wel dat de 21-jarige middenvelder pas in de winter Philadelphia Union zal verlaten.

Antwerp zal deze zomer mogelijk nog enkele belangrijke spelers zien vertrekken. Zo lijkt Zeno Van Den Bosch andere oorden op te gaan zoeken bij het ingaan van zijn laatste contractjaar. De 21-jarige verdediger werd de voorbije dagen gelinkt aan PSV, maar vanuit Nederland klinkt het nu dat die interesse zeker niet concreet is.

Alex Mighten keert mogelijk terug in het Belgische voetbal. De Engelse flankaanvaller moet vertrekken bij Nottingham Forest en geniet interesse uit ons land, Duitsland en Denemarken. Nochtans was zijn passage bij KV Kortrijk vorig seizoen geen succes en werd hij na een halfjaar alweer doorgestuurd.

Zoals verwacht heeft KRC Genk woensdag het vertrek van Alieu Fadera afgerond. De Gambiaanse flankaanvaller tekende een contract voor vier seizoenen bij de Italiaanse promovendus Como, dat rond de 5 miljoen euro zou neertellen voor zijn komst.

Bij AA Gent staat er ook nog heel wat op til. De Buffalo's dreigen Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong te verliezen, want zij weigeren hun nog één jaar lopende contract te verlengen. Daarnaast azen ze ook op nog meer versterking. Helio Varela zou nog steeds een doelwit zijn. Gent zou nog steeds werken aan de komst van de winger uit Kaapverdië.

Buitenland

De toekomst van Arthur Vermeeren zorgt de laatste tijd voor heel wat speculatie. De 19-jarige middenvelder zou voorlopig echte bij Atletico Madrid blijven. Hij zou de eerste competitiewedstrijden willen afwachten voor hij beslist over een eventuele uitleenbeurt. Intussen blijft de club wel zoeken naar stevige concurrentie voor de Rode Duivel. Ook de naam van N'Golo Kanté valt nu immers.

Benito Raman werd dan weer de voorbije dagen gelinkt aan een terugkeer bij Fortuna Düsseldorf. Nu is ook bekend waarom de aanvaller na amper zes maanden alweer wil vertrekken uit Turkije: hij zou zijn familie missen en dichter bij huis komen voetballen. Samsunspor is wel stug en houdt vast aan een vraagprijs van 500.000 euro.

Denk je dat Anderlecht echt erin zal slagen Eriksen te halen?

Meest recent

Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

23
23
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

227
227
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

8
8
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

97
97
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

137
137
Anderlecht zoekt sportief directeur: zes mogelijke kandidaten

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Olivier Renard. De Brusselaars lieten weten dat de zoektocht ...

851
851
Club Brugge haalt slag thuis met contract tot 2029

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van hun jonge talenten ...

153
153
Bornauw spreekt: update over nieuwe coach én TD

RSC Anderlecht moet op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer en sportief directeur. CEO Kenneth Bornauw ...

278
278
'Anderlecht zoekt coach: 2 topkandidaten, één alternatief'

Het is een chaotische maandag geweest bij Anderlecht met het plotse vertrek van Edward Still en ...

418
418
Nations League: mogelijke tegenstanders Rode Duivels bekend

De komende maanden zal alles bij de Rode Duivels in het teken staan van het WK van volgende zomer. ...

124
124
'Anderlecht neemt beslissing in zoektocht naar coach'

Quo vadis, Anderlecht? Het is dé vraag van de komende dagen, welke richting Paars-Wit uitgaat ...

268
268
Vergissing Anderlecht? "Het zal nu niet beter gaan"

Het was maandag nog maar eens bijltjesdag bij Anderlecht. Hoofdcoach ad interim Edward Still gaf er ...

323
323
'Voormalig toptalent Man Utd naar Belgische (sub)top'

De wintermercato is nog maar net gesloten, maar vele clubs zullen toch nog de nodige ...

66
66
'Anderlecht zet zeer verrassende Belgische coach op lijst'

Bij Anderlecht vond in de laatste week een ongeziene leegloop plaats. Na het ontslag van Besnik Hasi ...

557
557
Razend spannend om PO1: Vandenbempt geeft 3 favorieten

De 24ste speeldag in de Jupiler Pro League heeft opnieuw voor de nodige verschuivingen in het ...

460
460
'Club Brugge greep naast Italiaanse sensatie'

Club Brugge blikt terug op een uiteindelijk vrij rustige wintermercato. Zaid Romero en Kaye Furo ...

190
190
Crisis bij Anderlecht: Proto en Albert wijzen de vinger

Anderlecht is zondag en maandag in een ongeziene crisis beland. Eerst leed het in Genk een zoveelste ...

492
492
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe topkandidaat én leegloop bij Anderlecht'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

472
472
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

89
89
Boost bij Club Brugge:”Goednieuwsshow in Jan Breydel”

Club Brugge had geen moeite met Standard Luik afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League. ...

396
396
‘Deserteur’ bij Anderlecht: “Smalletjes en niet netjes”

Het is een totale leegloop bij RSC Anderlecht. Na het ontslag van Besnik Hasi verlieten ook Lucas ...

626
626
Antwerp in bizarre situatie: “Hoe gek het ook klinkt”

Royal Antwerp FC ging van de hemel naar de hel. In de beker won The Great Old met 0-1 op het veld ...

238
238
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

289
289
'Anderlecht verrast: dit is de staf na vertrek Still'

RSC Anderlecht ziet Edward Still vertrekken naar Watford. Wie de stromingen kent binnen het ...

316
316
Bijltjesdag bij Anderlecht: club bevestigt vertrek Renard en Still

RSC Anderlecht heeft zopas officieel bevestigd dat Edward Still en Olivier Renard de club verlaten. ...

314
314

Meer sportnieuws