'Real Madrid zet volgende transfervrije topdeal al klaar'

door
'Real Madrid zet volgende transfervrije topdeal al klaar'

Real Madrid zette woensdagavond nog maar eens een trofee bij in zijn prijzenkast. Het haalde in Warschau de UEFA Supercup binnen door Atalanta met 2-0 te verslaan. Dat deed het onder meer dankzij een doelpunt van Kylian Mbappé, die dus een perfect debuut kende.

Real deed deze zomer een geweldige zaak door de Franse vedette transfervrij weg te kapen bij Paris Saint-Germain. Ze lijken de smaak te pakken hebben en willen ook in 2025 weer een stevige gratis transferslag gaan slaan.

LEES OOK: 'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Real Madrid blijft azen op Davies

De Duitse tak van Sky Sports weet immers dat de Koninklijke de topfavoriet blijft om Alphonso Davies binnen te halen. De linksachter wordt al maandenlang gelinkt aan Real, maar een transfer zal niet meer voor deze zomer zijn. Carlo Ancelotti liet al weten dat Real deze zomer geen transfers meer zal doen.

Davies heeft zijn nog één jaar lopende contract bij Bayern München echter nog steeds niet verlengd. Desondanks rekent Vincent Kompany dit seizoen nog altijd op de Canadees. En ook de clubleiding van de Duitse grootmacht heeft een duidelijk plan klaar.

Bayern doet mogelijk toch nog verbeterd voorstel

Mocht Kompany Davies na een moeilijk jaar weer aan de praat krijgen, dan zouden ze hem in de komende maanden alsnog een verbeterd aanbod doen om zijn contract te verlengen. Tot dusver ging de speler immers niet in op de aanbiedingen van Bayern.

In het andere geval zal Davies volgende zomer gratis vertrekken uit München en dan zal Real klaarstaan om zijn slag te slaan. Al zal het dan eerst ook een akkoord met de speler moeten vinden, want er zou nog geen voorakkoord op tafel liggen. Ongetwijfeld zal deze soap dus nog enkele maanden duren.

Zal Davies volgend seizoen bij Real Madrid spelen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

19
19
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

56
56
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

66
66
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

161
161
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

185
185
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

78
78
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

137
137
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

278
278
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

81
81
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

240
240
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

156
156
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

172
172
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

383
383
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

167
167
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

295
295
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

163
163
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

196
196
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

383
383
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

532
532
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

115
115
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

435
435
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

42
42
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

331
331
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

54
54
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

765
765

Meer sportnieuws