'Vertrek volgende smaakmaker AA Gent in de maak'

323 stemmen
'Vertrek volgende smaakmaker AA Gent in de maak'

AA Gent gaat donderdagavond op zoek naar kwalificatie voor de play-offs van de Conference League, maar daarvoor zal het wel moeten winnen van Silkeborg. Het wordt voor de Buffalo's hopen dat ze het Europese avontuur kunnen voortzetten. Dat kan immers wat extra centen opleveren en misschien enkele spelers overtuigen.

In het voorbije jaar kreeg de Planet Group Arena immers te maken met een stevige leegloop die nog lang niet voorbij lijkt. Malick Fofana, Gift Orban, Hugo Cuypers, Tarik Tissoudali en Julien De Sart zijn allemaal al vertrokken en de verwachting is dat ook Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong deze zomer nog andere oorden zullen opzoeken.

LEES OOK: 'Kuyt polst naar ex-speler Beerschot, JPL grootste kans'

Brown is in beeld bij Fenerbahçe

Daarnaast lijkt Gent ook nog eens een vertrek van Archie Brown te moeten vrezen. De Engelse linksachter is na een goed debuutseizoen zeer gegeerd. Hij werd de voorbije maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse clubs. Eén club zou weleens snel concreet kunnen worden.

Volgens Sacha Tavolieri heeft Fenerbahçe nu immers ook Brown op zijn lijstje gezet. De Turkse grootmacht is op zoek naar een linksback omdat ze wellicht Ferdi Kadioglu zullen verliezen. Die was deze zomer één van de revelaties van het EK en lijkt nu op weg naar Brighton.

Gent zit in sterke onderhandelingspositie

Eerder werd Fener, dat dit seizoen José Mourinho aanstelde als trainer, ook gelinkt aan Maxim De Cuyper, maar hij verlengde intussen zijn contract bij Club Brugge. Ze moesten dus verder kijken en nu zouden ze dus uitgekomen zijn bij Brown.

In tegenstelling tot in de dossiers van Hong en Torunarigha, die in hun laatste contractjaar zitten, beschikt Gent voor de 22-jarige wel over een sterke onderhandelingspositie. Brown ligt immers nog vast tot 2027 in de Arteveldestad. Fenerbahçe zal dus wellicht stevig moeten betalen voor een transfer.

Zal AA Gent Brown deze zomer kunnen houden?

Meest recent

‘KV Mechelen duwt Lierse in de put: buitenland afgetroefd’

KV Mechelen is druk in de weer op de zomermercato. Malinwa kijkt daarvoor vooral rond op de ...

22
22
‘Anderlecht gaat strijd aan: gewilde verdediger in vizier’

RSC Anderlecht is de transfermarkt aan het afspeuren. Antoine Sibierski en consorten willen ook de ...

36
36
Westerlo bevestigt miljoenentransfer: kassa ontploft

Westerlo is de afgelopen jaren aan een ferme opmars bezig. De Kemphanen wisten al enkele straffe ...

28
28
Nederland in diepe rouw: zondebok keihard neergesabeld

Het wereldkampioenschap is nog maar twee rondes ver, of het toernooi zit er alweer op voor ...

138
138
Harde keuze Garcia: ijskoude douche Vanaken op komst

Woensdagavond is het zover, dan kruisen de Rode Duivels de degens met Senegal in de 1/16de finales ...

403
403
'Anderlecht verbaast: miljoenenbod op 21-jarige aanvaller'

Nu hij een nieuwe trainer heeft gevonden, kan Antoine Sibierski zich volledig toeleggen op het ...

310
310
Transferplannen KRC Genk: Hayen gooit kaarten op tafel

Ook bij KRC Genk is de kop eraf. De Limburgers begonnen maandag met trainen ter voorbereiding op het ...

196
196
Voorbereiding Club: afgeschreven tweetal krijgt unieke kans

Een dikke maand na het behalen van de landstitel, zijn de trainingen ook bij Club Brugge weer ...

358
358
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

103
103
Marokkaanse WK-viering loopt fout: waterkanon ingezet

Marokko heeft op het WK 2026 voor een erg knap resultaat gezorgd. Zo schakelde het Nederland uit in ...

138
138
Ngoy of Theate in basis? "Laat Brandon Mechele beslissen"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

175
175
‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

397
397
Cijfers spreken: zóveel kans maakt België tegen Senegal

De Rode Duivels weten waar ze aan toe zijn in de volgende ronde van het WK. Met Senegal kregen de ...

528
528
"Rampzalig" - Duitse pers verwoestend na WK-nachtmerrie

Voor aanvang van het WK werd Duitsland nog bij de schaduwfavorieten voor de eindzege gerekend. Na ...

198
198
België-Senegal: Rode Duivels zorgen voor WK-première

Woensdagavond is het zover, dan staan de Rode Duivels voor hun 1/16de finale op het WK 2026. Het ...

370
370
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

302
302
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

74
74
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

301
301
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

131
131
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

150
150
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

610
610
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

165
165
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

212
212
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

810
810
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

70
70

Meer sportnieuws