'Vertrek volgende smaakmaker AA Gent in de maak'

door
'Vertrek volgende smaakmaker AA Gent in de maak'

AA Gent gaat donderdagavond op zoek naar kwalificatie voor de play-offs van de Conference League, maar daarvoor zal het wel moeten winnen van Silkeborg. Het wordt voor de Buffalo's hopen dat ze het Europese avontuur kunnen voortzetten. Dat kan immers wat extra centen opleveren en misschien enkele spelers overtuigen.

In het voorbije jaar kreeg de Planet Group Arena immers te maken met een stevige leegloop die nog lang niet voorbij lijkt. Malick Fofana, Gift Orban, Hugo Cuypers, Tarik Tissoudali en Julien De Sart zijn allemaal al vertrokken en de verwachting is dat ook Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong deze zomer nog andere oorden zullen opzoeken.

LEES OOK: UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Brown is in beeld bij Fenerbahçe

Daarnaast lijkt Gent ook nog eens een vertrek van Archie Brown te moeten vrezen. De Engelse linksachter is na een goed debuutseizoen zeer gegeerd. Hij werd de voorbije maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse clubs. Eén club zou weleens snel concreet kunnen worden.

Volgens Sacha Tavolieri heeft Fenerbahçe nu immers ook Brown op zijn lijstje gezet. De Turkse grootmacht is op zoek naar een linksback omdat ze wellicht Ferdi Kadioglu zullen verliezen. Die was deze zomer één van de revelaties van het EK en lijkt nu op weg naar Brighton.

Gent zit in sterke onderhandelingspositie

Eerder werd Fener, dat dit seizoen José Mourinho aanstelde als trainer, ook gelinkt aan Maxim De Cuyper, maar hij verlengde intussen zijn contract bij Club Brugge. Ze moesten dus verder kijken en nu zouden ze dus uitgekomen zijn bij Brown.

In tegenstelling tot in de dossiers van Hong en Torunarigha, die in hun laatste contractjaar zitten, beschikt Gent voor de 22-jarige wel over een sterke onderhandelingspositie. Brown ligt immers nog vast tot 2027 in de Arteveldestad. Fenerbahçe zal dus wellicht stevig moeten betalen voor een transfer.

Zal AA Gent Brown deze zomer kunnen houden?

Meest recent

Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

5
5
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

33
33
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

200
200
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

721
721
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

86
86
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

242
242
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

106
106
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

195
195
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

258
258
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

29
29
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

215
215
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

293
293
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

108
108
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

179
179
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

143
143
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

320
320
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

185
185
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

209
209
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

226
226
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

96
96
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

266
266
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

351
351
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

183
183
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

252
252

Meer sportnieuws