'Vertrek volgende smaakmaker AA Gent in de maak'

323 stemmen
'Vertrek volgende smaakmaker AA Gent in de maak'

AA Gent gaat donderdagavond op zoek naar kwalificatie voor de play-offs van de Conference League, maar daarvoor zal het wel moeten winnen van Silkeborg. Het wordt voor de Buffalo's hopen dat ze het Europese avontuur kunnen voortzetten. Dat kan immers wat extra centen opleveren en misschien enkele spelers overtuigen.

In het voorbije jaar kreeg de Planet Group Arena immers te maken met een stevige leegloop die nog lang niet voorbij lijkt. Malick Fofana, Gift Orban, Hugo Cuypers, Tarik Tissoudali en Julien De Sart zijn allemaal al vertrokken en de verwachting is dat ook Jordan Torunarigha en Hyun-seok Hong deze zomer nog andere oorden zullen opzoeken.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Brown is in beeld bij Fenerbahçe

Daarnaast lijkt Gent ook nog eens een vertrek van Archie Brown te moeten vrezen. De Engelse linksachter is na een goed debuutseizoen zeer gegeerd. Hij werd de voorbije maanden al gelinkt aan verschillende buitenlandse clubs. Eén club zou weleens snel concreet kunnen worden.

Volgens Sacha Tavolieri heeft Fenerbahçe nu immers ook Brown op zijn lijstje gezet. De Turkse grootmacht is op zoek naar een linksback omdat ze wellicht Ferdi Kadioglu zullen verliezen. Die was deze zomer één van de revelaties van het EK en lijkt nu op weg naar Brighton.

Gent zit in sterke onderhandelingspositie

Eerder werd Fener, dat dit seizoen José Mourinho aanstelde als trainer, ook gelinkt aan Maxim De Cuyper, maar hij verlengde intussen zijn contract bij Club Brugge. Ze moesten dus verder kijken en nu zouden ze dus uitgekomen zijn bij Brown.

In tegenstelling tot in de dossiers van Hong en Torunarigha, die in hun laatste contractjaar zitten, beschikt Gent voor de 22-jarige wel over een sterke onderhandelingspositie. Brown ligt immers nog vast tot 2027 in de Arteveldestad. Fenerbahçe zal dus wellicht stevig moeten betalen voor een transfer.

🚀

Zal AA Gent Brown deze zomer kunnen houden?

Meest recent

Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

87
87
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

219
219
Punten van VN: zondebok krijgt woede van ploegmaats op de hals

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede wedstrijd op het WK 2026 geen goede beurt gemaakt. In Los ...

850
850
Lukaku legt de vinger op de wonde bij Rode Duivels

De Rode Duivels hebben zondagavond ook hun tweede wedstrijd op het WK niet kunnen winnen. Na het ...

100
100
Wat een ontgoocheling: Duivels raken ook niet voorbij Iran

Het WK van de Rode Duivels dreigt een grote ontgoocheling te worden. De verwachting was dat ze ...

151
151
'STVV grijpt naast nieuwe Yamamoto'

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, maar betaalt daar deze zomer ook de prijs voor. ...

65
65
Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

68
68
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

37
37
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

161
161
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

189
189
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

25
25
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

157
157
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

26
26
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

293
293
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

384
384
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

201
201
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

116
116
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

160
160
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

858
858
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

522
522
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

366
366
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

267
267
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

50
50

Meer sportnieuws