Vrancken grijpt in en gaat tekeer bij KAA Gent: “Confronterend”

672 stemmen
Vrancken grijpt in en gaat tekeer bij KAA Gent: “Confronterend”

KAA Gent neemt het in de terugwedstrijd van de voorrondes van de Conference League op tegen Silkeborg. In de heenwedstrijd werd het 2-2. Na een kwakkelend seizoensbegin moest Wouter Vrancken al ingrijpen.

KAA Gent staat na drie speeldagen op een elfde plek in de Jupiler Pro League met drie punten. De enige drie punten werden op de openingsspeeldag binnengehaald na een 0-1 overwinning tegen KV Kortrijk. Vervolgens ging het de boot in tegen promovendus Dender (1-2) en Charleroi (1-0).

LEES OOK: Anderlecht en Feyenoord? Vrancken doet boekje open

Gesprekken

Vrancken laat tegenover Sporza weten dat hij de groep heeft aangesproken na de moeizame start. "We hebben gisteren (dinsdag, red.) een goed gesprek gehad. De zaken zijn daar benoemd geweest. Het is belangrijk dat ze dat naar elkaar toe doen - dat was de eerste keer. De dingen zijn misschien op een confronterende manier gezegd geweest. Maar achteraf was er opnieuw het gevoel: het klopt dat we ervoor moeten zorgen dat de passie er is en we niet te veel moeten klagen."

De oefenmeester was blij met de reactie van zijn manschappen. KAA Gent staat voor de belangrijke Europese clash met Silkeborg en wil nog actief blijven in Europa. "Ik was tevreden toen ik de reactie hoorde van de spelers. Ze beseffen dat het individu niet het belangrijkste is, maar wel het team. Iedereen moet in de spiegel kijken en zorgen dat die fouten in de volgende wedstrijden niet meer voorkomen”, aldus Vrancken.

Excuses

Vrancken laat weten dat er zelfs twee spelers zich zijn komen excuseren. "Weet je, twee spelers zijn zich zelfs persoonlijk komen excuseren dat ze niet top zijn. Dat zijn natuurlijk maar woorden, al het begint het bij zelf die zaken zien en erkennen. Als je dat in de volgende wedstrijden kunt omdraaien, sta je nog een stap verder."

Wie haalt de volgende ronde van de Conference League?

Meest recent

'Tottenham gaat als gek tekeer: dubbelslag van 215 miljoen'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

4
4
"Hij is te plat voor Duivels" - België op achtervolgen, aanvaller kop van Jut

De Rode Duivels mikten woensdagavond op een plek in de 1/8ste finales van het WK 2026. Daarvoor ...

202
202
'Deal van 30 mil: topploeg schiet in actie voor Tresoldi'

Club Brugge zal deze zomer verschillende sterkhouders verliezen, maar is zeker niet van plan zijn ...

118
118
Transfers bij KVM en Westerlo, Union legt smaakmaker vast

De ploegen uit de Jupiler Pro League blijven zich roeren op de transfermarkt. Zo passeerde KVC ...

11
11
Vader Vital verklapt: zó reageert Vanaken op keuzes Garcia

Hans Vanaken is één van de meest besproken Rode Duivels dit WK. Zo woedt al wekenlang ...

102
102
"Nog niks gedaan" - Tweetal zorgt voor commotie in basiself Duivels

Woensdagavond vormt het Lumen Stadium in Seattle het decor van de 1/16de WK-finales van de Rode ...

72
72
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

610
610
Opstelling Duivels bekend! Garcia maakt statement tegen Senegal

De Rode Duivels strijden woensdagavond tegen Senegal voor een plek in de 1/8ste finales van het WK. ...

310
310
Antwerp tussen hoop en vrees: "Eén ding is zeker ..."

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

409
409
Kane flikt het! Engeland doorprikt Congolese droom in slot

Engeland heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Tegen een dapper DR ...

45
45
'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp zag de voorbije weken zijn kern gedecimeerd worden. Het zag vooral een pak kwaliteit en ...

355
355
'Antwerp blijft in spanning: dit scenario waarschijnlijkst'

Quo vadis, Royal Antwerp? Deze week werd de toekomst van de Great Old wel heel prangend, want tegen ...

317
317
'Genk casht miljoenen na knaltransfer Saibari'

Bij KRC Genk zullen ze zich de voorbije jaren wel een paar keer voor het hoofd geslagen hebben dat ...

233
233
Westerlo blijft gaan met tweede aanwinst van de dag

Bij Westerlo staan ze voor een zeer drukke transferzomer. De laatste weken bleken er vooral veel ...

21
21
Kompany jubelt: Bayern haalt droomaanwinst binnen

Vincent Kompany zette in de voorbije twee seizoenen Bayern München helemaal naar zijn hand. Met ...

107
107
Rode Duivels trekken na WK weer weg uit Heizel

De Rode Duivels haalden sinds de aanstelling van Rudi Garcia als bondscoach de banden met de ...

59
59
Club Brugge ziet volgende jonge WK-ganger vertrekken

Bij Club Brugge krijgt de eigen jeugd alsmaar meer speelkansen, maar toch ziet Blauw-Zwart ook ...

105
105
Coach kondigt nog transfervuurwerk aan bij Cercle

Binnen iets meer dan een maand gaat het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League van start. De clubs ...

301
301
'Vuskovic zet reeks knaltransfers in gang'

Voor Luka Vuskovic werd het WK tot dusver nog geen succes, want na de openingsmatch tegen Engeland ...

85
85
Oosting verklaart waar het misliep bij Antwerp

Joseph Oosting kende geen al te beste periode bij Royal Antwerp FC. Hij kwam tijdens het seizoen ...

187
187
'Anderlecht én drie andere opties voor Romelu Lukaku'

Wat brengt de toekomst van Romelu Lukaku? Dat weet niemand met zekerheid te zeggen. Er doen wel de ...

480
480
STVV houdt adem in: "Ik weet niet of ik blijf"

Bij STVV zien ze heel wat volk de club verlaten, maar over één speler is er nog ...

171
171
Union SG raast door en heeft miljoenendeal beet

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

93
93
Nederland in tranen: waarom uitschakeling voorspelbaar was

Nederland ligt uit het WK. Dat is geen verrassing wie Oranje de afgelopen maanden en jaren heeft ...

107
107
‘Belgische (top)clubs springen in de dans voor Patro-ster’

De zomermercato draait al op volle toeren in de Jupiler Pro League en Challenger Pro League. Patro ...

229
229

Meer sportnieuws