Vrancken grijpt in en gaat tekeer bij KAA Gent: “Confronterend”

door
Vrancken grijpt in en gaat tekeer bij KAA Gent: “Confronterend”

KAA Gent neemt het in de terugwedstrijd van de voorrondes van de Conference League op tegen Silkeborg. In de heenwedstrijd werd het 2-2. Na een kwakkelend seizoensbegin moest Wouter Vrancken al ingrijpen.

KAA Gent staat na drie speeldagen op een elfde plek in de Jupiler Pro League met drie punten. De enige drie punten werden op de openingsspeeldag binnengehaald na een 0-1 overwinning tegen KV Kortrijk. Vervolgens ging het de boot in tegen promovendus Dender (1-2) en Charleroi (1-0).

LEES OOK: Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Gesprekken

Vrancken laat tegenover Sporza weten dat hij de groep heeft aangesproken na de moeizame start. "We hebben gisteren (dinsdag, red.) een goed gesprek gehad. De zaken zijn daar benoemd geweest. Het is belangrijk dat ze dat naar elkaar toe doen - dat was de eerste keer. De dingen zijn misschien op een confronterende manier gezegd geweest. Maar achteraf was er opnieuw het gevoel: het klopt dat we ervoor moeten zorgen dat de passie er is en we niet te veel moeten klagen."

De oefenmeester was blij met de reactie van zijn manschappen. KAA Gent staat voor de belangrijke Europese clash met Silkeborg en wil nog actief blijven in Europa. "Ik was tevreden toen ik de reactie hoorde van de spelers. Ze beseffen dat het individu niet het belangrijkste is, maar wel het team. Iedereen moet in de spiegel kijken en zorgen dat die fouten in de volgende wedstrijden niet meer voorkomen”, aldus Vrancken.

Excuses

Vrancken laat weten dat er zelfs twee spelers zich zijn komen excuseren. "Weet je, twee spelers zijn zich zelfs persoonlijk komen excuseren dat ze niet top zijn. Dat zijn natuurlijk maar woorden, al het begint het bij zelf die zaken zien en erkennen. Als je dat in de volgende wedstrijden kunt omdraaien, sta je nog een stap verder."

Wie haalt de volgende ronde van de Conference League?

Meest recent

'De Cat grof wild: Bayern opent bod, Milan op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

58
58
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

21
21
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

162
162
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

30
30
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

162
162
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

57
57
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

158
158
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

34
34
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

70
70
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

124
124
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

329
329
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

215
215
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

85
85
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

66
66
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

86
86
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

46
46
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

475
475
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

354
354
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

442
442
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

53
53
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

509
509
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

220
220
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

198
198
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

354
354

Meer sportnieuws