Vrancken grijpt in en gaat tekeer bij KAA Gent: “Confronterend”

672 stemmen
Vrancken grijpt in en gaat tekeer bij KAA Gent: “Confronterend”

KAA Gent neemt het in de terugwedstrijd van de voorrondes van de Conference League op tegen Silkeborg. In de heenwedstrijd werd het 2-2. Na een kwakkelend seizoensbegin moest Wouter Vrancken al ingrijpen.

KAA Gent staat na drie speeldagen op een elfde plek in de Jupiler Pro League met drie punten. De enige drie punten werden op de openingsspeeldag binnengehaald na een 0-1 overwinning tegen KV Kortrijk. Vervolgens ging het de boot in tegen promovendus Dender (1-2) en Charleroi (1-0).

LEES OOK: Anderlecht bevestigt knaltransfer Goto: ferme miljoenensom

Gesprekken

Vrancken laat tegenover Sporza weten dat hij de groep heeft aangesproken na de moeizame start. "We hebben gisteren (dinsdag, red.) een goed gesprek gehad. De zaken zijn daar benoemd geweest. Het is belangrijk dat ze dat naar elkaar toe doen - dat was de eerste keer. De dingen zijn misschien op een confronterende manier gezegd geweest. Maar achteraf was er opnieuw het gevoel: het klopt dat we ervoor moeten zorgen dat de passie er is en we niet te veel moeten klagen."

De oefenmeester was blij met de reactie van zijn manschappen. KAA Gent staat voor de belangrijke Europese clash met Silkeborg en wil nog actief blijven in Europa. "Ik was tevreden toen ik de reactie hoorde van de spelers. Ze beseffen dat het individu niet het belangrijkste is, maar wel het team. Iedereen moet in de spiegel kijken en zorgen dat die fouten in de volgende wedstrijden niet meer voorkomen”, aldus Vrancken.

Excuses

Vrancken laat weten dat er zelfs twee spelers zich zijn komen excuseren. "Weet je, twee spelers zijn zich zelfs persoonlijk komen excuseren dat ze niet top zijn. Dat zijn natuurlijk maar woorden, al het begint het bij zelf die zaken zien en erkennen. Als je dat in de volgende wedstrijden kunt omdraaien, sta je nog een stap verder."

🚀

Wie haalt de volgende ronde van de Conference League?

Meest recent

'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

9
9
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

31
31
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

56
56
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

91
91
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

288
288
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

107
107
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

98
98
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

158
158
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

193
193
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

204
204
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

65
65
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

159
159
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

293
293
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

392
392
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

84
84
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

540
540
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

80
80
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

459
459
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

651
651
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

257
257
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

310
310
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

103
103
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

939
939
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

500
500
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

156
156

Meer sportnieuws