Vrancken grijpt in en gaat tekeer bij KAA Gent: “Confronterend”

672
Vrancken grijpt in en gaat tekeer bij KAA Gent: “Confronterend”

KAA Gent neemt het in de terugwedstrijd van de voorrondes van de Conference League op tegen Silkeborg. In de heenwedstrijd werd het 2-2. Na een kwakkelend seizoensbegin moest Wouter Vrancken al ingrijpen.

KAA Gent staat na drie speeldagen op een elfde plek in de Jupiler Pro League met drie punten. De enige drie punten werden op de openingsspeeldag binnengehaald na een 0-1 overwinning tegen KV Kortrijk. Vervolgens ging het de boot in tegen promovendus Dender (1-2) en Charleroi (1-0).

LEES OOK: Vrancken zet Schotland op stelten: rel met grote rivaal

Gesprekken

Vrancken laat tegenover Sporza weten dat hij de groep heeft aangesproken na de moeizame start. "We hebben gisteren (dinsdag, red.) een goed gesprek gehad. De zaken zijn daar benoemd geweest. Het is belangrijk dat ze dat naar elkaar toe doen - dat was de eerste keer. De dingen zijn misschien op een confronterende manier gezegd geweest. Maar achteraf was er opnieuw het gevoel: het klopt dat we ervoor moeten zorgen dat de passie er is en we niet te veel moeten klagen."

De oefenmeester was blij met de reactie van zijn manschappen. KAA Gent staat voor de belangrijke Europese clash met Silkeborg en wil nog actief blijven in Europa. "Ik was tevreden toen ik de reactie hoorde van de spelers. Ze beseffen dat het individu niet het belangrijkste is, maar wel het team. Iedereen moet in de spiegel kijken en zorgen dat die fouten in de volgende wedstrijden niet meer voorkomen”, aldus Vrancken.

Excuses

Vrancken laat weten dat er zelfs twee spelers zich zijn komen excuseren. "Weet je, twee spelers zijn zich zelfs persoonlijk komen excuseren dat ze niet top zijn. Dat zijn natuurlijk maar woorden, al het begint het bij zelf die zaken zien en erkennen. Als je dat in de volgende wedstrijden kunt omdraaien, sta je nog een stap verder."

Wie haalt de volgende ronde van de Conference League?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

14
14
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

12
12
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

11
11
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

31
31
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

119
119
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

25
25
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

36
36
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

87
87
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

53
53
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

176
176
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

60
60
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

171
171
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

26
26
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

81
81
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

896
896
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

50
50
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

156
156
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

861
861
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

151
151
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

131
131
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

295
295
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws