Club Brugge polste voor Antwerp-pion: “Zelf beslissen”

588
Club Brugge polste voor Antwerp-pion: “Zelf beslissen”

Komende speeldag staan Club Brugge en Royal Antwerp FC tegenover elkaar op speeldag 4 van de Jupiler Pro League. Sven Jaecques gaf een interview aan de Krant van West-Vlaanderen.

Jaecques liet zich onder meer uit over zijn toekomst bij Antwerp en de interesse van Club Brugge na het vertrek van Vincent Mannaert. De directeur is al aan zijn negende seizoen op de Bosuil bezig.

LEES OOK: Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Interesse Club Brugge 

Club Brugge was op zoek naar een vervanger van Mannaert en polste bij Jaecques. “Ik had net met mijn volle verstand mijn contract bij Antwerp met drie jaar verlengd en ik ben nooit de persoon geweest die gaat hoppen omdat er mogelijks een opportuniteit zou kunnen zijn.”

Buiten Club Brugge kwamen er nog clubs aan de mouw van Jaecques trekken. “Werd er informeel gepolst? Dat is de voorbije jaren vanuit verschillende clubs gebeurd. Maar mijn verhaal op Antwerp is nog niet af, ik wil zelf kunnen beslissen wanneer het tijd is voor een nieuwe stap.”

Rivaliteit

Er heerst een rivaliteit tussen Club Brugge en Antwerp, maar dat vindt Jaecques net leuk. “Ik vind rivaliteit mooi. Het zorgt voor een speciale sfeer, voor spanning en het maakt de sport zo populair. Zolang die rivaliteit op het veld en in de tribunes op een goeie, verstandige manier wordt beleefd, is dat zalig. Alles wat daar over gaat, is belachelijk.”

Over de relatie met voorzitters Paul Gheyssens (Antwerp) en Bart Verhaeghe (Club Brugge) is Jaecques ook duidelijk. “Dat moet je aan hen vragen. Mijn relatie met Paul Gheyssens is na negen seizoenen duidelijk en zeer goed, die met Bart Verhaeghe is een respectvolle kennisrelatie.”

Een goede keuze van Sven Jaecques?

Meest recent

Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

27
27
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

36
36
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

168
168
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

90
90
‘Van Bommel schokt België met harde De Bruyne-ingreep’

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

69
69
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

65
65
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

201
201
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

117
117
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

236
236
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

176
176
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

157
157
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

150
150
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

113
113
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

206
206
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

267
267
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

92
92
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

127
127
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

103
103
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

128
128
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

20
20
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

26
26
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

89
89
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

243
243
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

134
134
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

117
117

Meer sportnieuws