Club Brugge polste voor Antwerp-pion: “Zelf beslissen”

door
Club Brugge polste voor Antwerp-pion: “Zelf beslissen”

Komende speeldag staan Club Brugge en Royal Antwerp FC tegenover elkaar op speeldag 4 van de Jupiler Pro League. Sven Jaecques gaf een interview aan de Krant van West-Vlaanderen.

Jaecques liet zich onder meer uit over zijn toekomst bij Antwerp en de interesse van Club Brugge na het vertrek van Vincent Mannaert. De directeur is al aan zijn negende seizoen op de Bosuil bezig.

LEES OOK: 'Schok bij Club Brugge: complete U-bocht op transfermarkt'

Interesse Club Brugge 

Club Brugge was op zoek naar een vervanger van Mannaert en polste bij Jaecques. “Ik had net met mijn volle verstand mijn contract bij Antwerp met drie jaar verlengd en ik ben nooit de persoon geweest die gaat hoppen omdat er mogelijks een opportuniteit zou kunnen zijn.”

Buiten Club Brugge kwamen er nog clubs aan de mouw van Jaecques trekken. “Werd er informeel gepolst? Dat is de voorbije jaren vanuit verschillende clubs gebeurd. Maar mijn verhaal op Antwerp is nog niet af, ik wil zelf kunnen beslissen wanneer het tijd is voor een nieuwe stap.”

Rivaliteit

Er heerst een rivaliteit tussen Club Brugge en Antwerp, maar dat vindt Jaecques net leuk. “Ik vind rivaliteit mooi. Het zorgt voor een speciale sfeer, voor spanning en het maakt de sport zo populair. Zolang die rivaliteit op het veld en in de tribunes op een goeie, verstandige manier wordt beleefd, is dat zalig. Alles wat daar over gaat, is belachelijk.”

Over de relatie met voorzitters Paul Gheyssens (Antwerp) en Bart Verhaeghe (Club Brugge) is Jaecques ook duidelijk. “Dat moet je aan hen vragen. Mijn relatie met Paul Gheyssens is na negen seizoenen duidelijk en zeer goed, die met Bart Verhaeghe is een respectvolle kennisrelatie.”

Een goede keuze van Sven Jaecques?

Meest recent

‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

4
4
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

96
96
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

36
36
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

45
45
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

178
178
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

45
45
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

65
65
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

118
118
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

30
30
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

152
152
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

195
195
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

71
71
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1025
1025
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

128
128
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

304
304
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

368
368
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

221
221
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

293
293
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

114
114
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

90
90
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

543
543
Union houdt hart vast: "Hij had een open wonde"

De eerste partij in de halve finales van de Croky Cup zit erop, maar tussen Sporting Charleroi en ...

89
89
Man City naar droomfinale, Inter blijft op treble-koers

Net zoals in België stond woensdagavond ook elders in Europa bekervoetbal op het programma. Zo ...

44
44
Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Club Brugge plaatste zich woensdag op indrukwekkende wijze voor de tussenronde in de Champions ...

287
287
Alles open in Croky Cup: Union met kopzorgen huiswaarts

In de eerste halve finale van de Croky Cup ligt na de heenwedstrijd nog alles open. Landskampioen ...

170
170

Meer sportnieuws