'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

door
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

Club Brugge heeft dit seizoen een dramatische start genomen. Het won geen enkele van zijn eerste vier officiële wedstrijden dit seizoen en is in de Jupiler Pro League na een één op negen op de veertiende plaats beland. Dat zorgt ervoor dat de landskampioen zijn transferplannen lijkt bij te stellen.

Het huiswerk van Club leek al af te zijn met de komst van Jashari, Romero, Tzolis, Nilsson en Siquet. Maar dan kwam er toch nog een nieuwe derde doelman met Van den Heuvel en mogelijk zal Club ook nog een flankaanvaller aantrekken als Skov Olsen zou vertrekken.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Club Brugge is concreet voor McGlynn

En mogelijk komt er nu ook op het middenveld nog versterking bij. Daar is Club in principe al goed voorzien, zeker als Onyedika deze zomer zou blijven. Dan zijn er naast de Nigeriaan ook nog Jashari, Nielsen, Vetlesen en Vanaken voor drie posities.

Volgens MLS Transfers aast Club echter toch nog op de komst van Jack McGlynn. De 21-jarige Amerikaan, die onlangs met zijn land op de Olympische Spelen aan de slag was, geniet al een hele tijd Belgische interesse en nu wordt dus duidelijk dat het Blauw-Zwart is die hem volgt.

Strijd met PSV, Feyenoord en Real Sociedad

Club krijgt echter wel flinke concurrentie in de strijd om de speler van Philadelphia Union. Ook PSV en Feyenoord zouden concrete interesse tonen, terwijl ook Real Sociedad al genoemd werd en nog op de loer zou liggen. Momenteel zouden er wel nog geen officiële aanbiedingen binnengelopen zijn.

Bovendien klinkt het dat ze bij Philadelphia eerder rekening houden met een vertrek in de winter. Het zou dus kunnen dat Club een gelijkaardige deal zal sluiten als destijds met Tajon Buchanan. Ook die werd in de zomer al vastgelegd, maar maakte pas in januari effectief de overstap van New England Revolution.

Moet Club Brugge hem deze zomer nog halen?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

227
227
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

86
86
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

52
52
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

71
71
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

269
269
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

39
39
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

420
420
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

359
359
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

69
69
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

121
121
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

73
73
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

449
449
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

168
168
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

340
340
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

131
131
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

483
483
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

298
298
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

189
189

Meer sportnieuws