'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

door
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

Club Brugge heeft dit seizoen een dramatische start genomen. Het won geen enkele van zijn eerste vier officiële wedstrijden dit seizoen en is in de Jupiler Pro League na een één op negen op de veertiende plaats beland. Dat zorgt ervoor dat de landskampioen zijn transferplannen lijkt bij te stellen.

Het huiswerk van Club leek al af te zijn met de komst van Jashari, Romero, Tzolis, Nilsson en Siquet. Maar dan kwam er toch nog een nieuwe derde doelman met Van den Heuvel en mogelijk zal Club ook nog een flankaanvaller aantrekken als Skov Olsen zou vertrekken.

LEES OOK: Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge is concreet voor McGlynn

En mogelijk komt er nu ook op het middenveld nog versterking bij. Daar is Club in principe al goed voorzien, zeker als Onyedika deze zomer zou blijven. Dan zijn er naast de Nigeriaan ook nog Jashari, Nielsen, Vetlesen en Vanaken voor drie posities.

Volgens MLS Transfers aast Club echter toch nog op de komst van Jack McGlynn. De 21-jarige Amerikaan, die onlangs met zijn land op de Olympische Spelen aan de slag was, geniet al een hele tijd Belgische interesse en nu wordt dus duidelijk dat het Blauw-Zwart is die hem volgt.

Strijd met PSV, Feyenoord en Real Sociedad

Club krijgt echter wel flinke concurrentie in de strijd om de speler van Philadelphia Union. Ook PSV en Feyenoord zouden concrete interesse tonen, terwijl ook Real Sociedad al genoemd werd en nog op de loer zou liggen. Momenteel zouden er wel nog geen officiële aanbiedingen binnengelopen zijn.

Bovendien klinkt het dat ze bij Philadelphia eerder rekening houden met een vertrek in de winter. Het zou dus kunnen dat Club een gelijkaardige deal zal sluiten als destijds met Tajon Buchanan. Ook die werd in de zomer al vastgelegd, maar maakte pas in januari effectief de overstap van New England Revolution.

Moet Club Brugge hem deze zomer nog halen?

Meest recent

Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

10
10
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

32
32
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

132
132
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

38
38
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

247
247
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

280
280
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

72
72
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

268
268
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

88
88
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

171
171
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

79
79
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

231
231
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

51
51
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

230
230
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

275
275
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

31
31
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

441
441
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

290
290
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

104
104
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

150
150
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

405
405
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

409
409
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

479
479
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

689
689
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

224
224

Meer sportnieuws