'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

489 stemmen
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

Club Brugge heeft dit seizoen een dramatische start genomen. Het won geen enkele van zijn eerste vier officiële wedstrijden dit seizoen en is in de Jupiler Pro League na een één op negen op de veertiende plaats beland. Dat zorgt ervoor dat de landskampioen zijn transferplannen lijkt bij te stellen.

Het huiswerk van Club leek al af te zijn met de komst van Jashari, Romero, Tzolis, Nilsson en Siquet. Maar dan kwam er toch nog een nieuwe derde doelman met Van den Heuvel en mogelijk zal Club ook nog een flankaanvaller aantrekken als Skov Olsen zou vertrekken.

LEES OOK: Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Club Brugge is concreet voor McGlynn

En mogelijk komt er nu ook op het middenveld nog versterking bij. Daar is Club in principe al goed voorzien, zeker als Onyedika deze zomer zou blijven. Dan zijn er naast de Nigeriaan ook nog Jashari, Nielsen, Vetlesen en Vanaken voor drie posities.

Volgens MLS Transfers aast Club echter toch nog op de komst van Jack McGlynn. De 21-jarige Amerikaan, die onlangs met zijn land op de Olympische Spelen aan de slag was, geniet al een hele tijd Belgische interesse en nu wordt dus duidelijk dat het Blauw-Zwart is die hem volgt.

Strijd met PSV, Feyenoord en Real Sociedad

Club krijgt echter wel flinke concurrentie in de strijd om de speler van Philadelphia Union. Ook PSV en Feyenoord zouden concrete interesse tonen, terwijl ook Real Sociedad al genoemd werd en nog op de loer zou liggen. Momenteel zouden er wel nog geen officiële aanbiedingen binnengelopen zijn.

Bovendien klinkt het dat ze bij Philadelphia eerder rekening houden met een vertrek in de winter. Het zou dus kunnen dat Club een gelijkaardige deal zal sluiten als destijds met Tajon Buchanan. Ook die werd in de zomer al vastgelegd, maar maakte pas in januari effectief de overstap van New England Revolution.

Moet Club Brugge hem deze zomer nog halen?

Meest recent

‘De Ketelaere versiert toptransfer na WK-masterclass’

Charles De Ketelaere heeft zijn WK plots een andere wending gegeven. Tegen Nieuw-Zeeland scoorde hij ...

156
156
Sensatie op WK! Marokko wipt Nederland, ook Duitsland sneuvelt

De tweede dag van de knock out-fase op het WK 2026 heeft de kop gekost van twee grote Europese ...

132
132
Romelu Lukaku legt ‘emotie’-debacle haarfijn uit

Romelu Lukaku is één van de leiders van de Belgische nationale ploeg. De topscorer ...

43
43
Senegal incasseert enorme mokerslag vlak voor België

De Rode Duivels nemen het woensdag op tegen Senegal in de 1/16e finales. Een gevaarlijke ...

160
160
Vrancken haalt meteen bekende naam naar Hearts

Wouter Vrancken kende een topseizoen bij Sint-Truiden VV, maar de oefenmeester liet snel verstaan ...

69
69
Timmy Simons roept zéér straffe taal bij OHL

Timmy Simons gaat volgend seizoen aan de slag bij Oud-Heverlee Leuven. De oefenmeester hoopt van OHL ...

91
91
Lukaku laat Anderlecht-fans jubelen met uitspraken

Romelu Lukaku heeft al aangegeven ooit te zullen terugkeren bij RSC Anderlecht. De aanvaller komt ...

433
433
Wout Faes krijgt genadeloos transfernieuws te horen

Waar ligt de toekomst van Wout Faes. De verdediger was afgelopen seizoen een basispion bij AS Monaco ...

106
106
'Union haalt wéér uit: miljoenen voor komst WK-ganger'

Hoewel het wereldkampioenschap nog volop bezig is, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League al ...

158
158
Hans Vanaken richting Eredivisie? "Als hij betaalbaar is ..."

Hans Vanaken heeft een goede beurt gemaakt bij zijn eerste basisplaats ooit op het WK. Zijn ...

577
577
Brazilië door kleinste gaatje: Japan kraakt in 96ste minuut

Brazilië heeft zich maandagavond als tweede land geplaatst voor de 1/16de finales van het WK ...

66
66
Beste spelers WK 2026: Twee Duivels duiken top 50 in

Het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Canada en Mexico wordt aan een razend tempo ...

264
264
'Commotie bij Anderlecht: topclub biedt op Stroeykens'

RSC Anderlecht is inmiddels al een week terug aan het trainen. Ook Mario Stroeykens tekende present ...

388
388
Na Club Brugge-akkoord: nachtmerrie voor Adedeji-Sternberg

Noah Adedeji-Sternberg heeft zijn keuze gemaakt: hij wil naar Club Brugge. Alleen is Genk daar ...

1367
1367
Hayen doet boekje open over transfersoap Genk & Club Brugge

Dé transfersoap van deze zomer lijkt nu reeds een feit. Club Brugge bereikte achter de rug ...

583
583
AA Gent verrast en stelt vierde zomeraanwinst voor

AA Gent verzekerde zich op de valreep nog van een Europees ticket, maar na alweer een teleurstellend ...

195
195
Marc Coucke en Gert Verhulst pakken samen grote crisis aan

Terwijl de storm rond Anderlecht de voorbije maanden stevig bleef woeden, lijkt Marc Coucke zich ...

217
217
'Tzolis out, Sommer in: transferupdate bij Club Brugge'

Club Brugge staat op het punt om de overbodige Zaid Romero definitief van de hand te doen, maar ook ...

868
868
Vertonghen maakt gehakt van Wilmots: "Pure onkunde"

In het kader van zijn stage bij de voetbalbond leek Jan Vertonghen even te zullen meegaan naar het ...

637
637
Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Het WK in de Verenigde Staten (en Mexico en Canada) blijkt niet alleen een beproeving voor de ...

285
285
Mirakel van Diego Armando Maradona: exact 40 jaar geleden

Het is vandaag exact 40 jaar geleden dat Argentinië wereldkampioen werd. Het werd hét ...

23
23
Lommel SK geeft stevige transferplannen prijs

Lommel SK promoveerde naar de Jupiler Pro League. De Limburgers moeten nog de nodige versterking ...

150
150
Goots ziet heel verrassende titelkandidaten in CPL

De Challenger Pro League start binnen een aantal weken. Patrick Goots heeft opvallend genoeg al ...

218
218
AA Gent haalt oude bekende terug

AA Gent heeft zijn volgende versterking beet. De Buffalo's hebben een nieuwe assistent-trainer ...

58
58
'Westerlo drukt door en klopt aan bij topclub'

KVC Westerlo gaat deze mercato voor heel veel geld spelers verkopen, maar ze zijn ook op zoek naar ...

78
78

Meer sportnieuws