'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

door
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

Club Brugge heeft dit seizoen een dramatische start genomen. Het won geen enkele van zijn eerste vier officiële wedstrijden dit seizoen en is in de Jupiler Pro League na een één op negen op de veertiende plaats beland. Dat zorgt ervoor dat de landskampioen zijn transferplannen lijkt bij te stellen.

Het huiswerk van Club leek al af te zijn met de komst van Jashari, Romero, Tzolis, Nilsson en Siquet. Maar dan kwam er toch nog een nieuwe derde doelman met Van den Heuvel en mogelijk zal Club ook nog een flankaanvaller aantrekken als Skov Olsen zou vertrekken.

LEES OOK: Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

Club Brugge is concreet voor McGlynn

En mogelijk komt er nu ook op het middenveld nog versterking bij. Daar is Club in principe al goed voorzien, zeker als Onyedika deze zomer zou blijven. Dan zijn er naast de Nigeriaan ook nog Jashari, Nielsen, Vetlesen en Vanaken voor drie posities.

Volgens MLS Transfers aast Club echter toch nog op de komst van Jack McGlynn. De 21-jarige Amerikaan, die onlangs met zijn land op de Olympische Spelen aan de slag was, geniet al een hele tijd Belgische interesse en nu wordt dus duidelijk dat het Blauw-Zwart is die hem volgt.

Strijd met PSV, Feyenoord en Real Sociedad

Club krijgt echter wel flinke concurrentie in de strijd om de speler van Philadelphia Union. Ook PSV en Feyenoord zouden concrete interesse tonen, terwijl ook Real Sociedad al genoemd werd en nog op de loer zou liggen. Momenteel zouden er wel nog geen officiële aanbiedingen binnengelopen zijn.

Bovendien klinkt het dat ze bij Philadelphia eerder rekening houden met een vertrek in de winter. Het zou dus kunnen dat Club een gelijkaardige deal zal sluiten als destijds met Tajon Buchanan. Ook die werd in de zomer al vastgelegd, maar maakte pas in januari effectief de overstap van New England Revolution.

Moet Club Brugge hem deze zomer nog halen?

Meest recent

Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Ook tijdens de feestdagen blijft voetbal een klein beetje oorlog. Een boodschap die Timothé ...

32
32
'Code rood voor Overmars: sterkhouder verlaat Antwerp'

Een efficiënt Antwerp boekte zaterdag een gevleide zege tegen Zulte Waregem, waardoor Joseph ...

80
80
'Voorwaarden bekend: Goto tóch terug naar Anderlecht?'

Behalve een centrale verdediger staat een spits straks met stip bovenaan de verlanglijst bij RSC ...

202
202
Africa Cup: Belgische bondscoaches vieren, Marokko imponeert

Op de Africa Cup werd maandag de laatste speeldag van de groepsfase op gang getrapt. Die leverde ...

59
59
Onverwachte kampioen? Vanhaezebrouck voorspelt titelstrijd

De jaargang in de Jupiler Pro League is exact halfweg. Na de winterstop resteren nog tien speeldagen ...

209
209
Twijfels rond Coosemans: analist haalt uit vlak voor neus Proto

Colin Coosemans geldt straks als één van de absolute topfavorieten voor de trofee van ...

181
181
'Duranville op zijspoor: Dortmund grijpt keihard in'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels zullen zich in het nieuwe kalenderjaar moeten herpakken. Daarbij ...

165
165
Dikke steek aan Genk: dé reden voor viering Tzolis en Vermant

Club Brugge heeft zijn kalenderjaar 2025 op een fraaie manier kunnen afsluiten. De vicekampioen won ...

454
454
Genk in de nesten: "Prioriteit van Hayen is duidelijk"

KRC Genk heeft een tegenvallende eerste seizoenshelft achter de rug. Nieuwe coach Nicky Hayen zal ...

304
304
Anderlecht verrast iedereen: stuntdeal aan soldenprijs?

Het gonst in Brussel: dit soort speler zie je normaal niet in de Jupiler Pro League belanden. ...

519
519
Rigaux speelt open kaart over transferplannen Club Brugge

Na de beruchte trainerswissel kondigde het bestuur van Club Brugge in één adem een ...

529
529
Gouden Schoen 2025: verrassing van formaat in de maak?

Met het nieuwe jaar in zicht is het ook al reikhalzend uitkijken naar het Gala van de Gouden Schoen. ...

637
637
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

136
136
Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge leverde op tweede kerstdag een heus spektakelstuk op, ...

534
534
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

1183
1183
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

738
738
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

235
235
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

455
455
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

331
331
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

609
609
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

982
982
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

348
348
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

840
840
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

692
692
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

363
363

Meer sportnieuws