'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

door
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met PSV en Feyenoord'

Club Brugge heeft dit seizoen een dramatische start genomen. Het won geen enkele van zijn eerste vier officiële wedstrijden dit seizoen en is in de Jupiler Pro League na een één op negen op de veertiende plaats beland. Dat zorgt ervoor dat de landskampioen zijn transferplannen lijkt bij te stellen.

Het huiswerk van Club leek al af te zijn met de komst van Jashari, Romero, Tzolis, Nilsson en Siquet. Maar dan kwam er toch nog een nieuwe derde doelman met Van den Heuvel en mogelijk zal Club ook nog een flankaanvaller aantrekken als Skov Olsen zou vertrekken.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

Club Brugge is concreet voor McGlynn

En mogelijk komt er nu ook op het middenveld nog versterking bij. Daar is Club in principe al goed voorzien, zeker als Onyedika deze zomer zou blijven. Dan zijn er naast de Nigeriaan ook nog Jashari, Nielsen, Vetlesen en Vanaken voor drie posities.

Volgens MLS Transfers aast Club echter toch nog op de komst van Jack McGlynn. De 21-jarige Amerikaan, die onlangs met zijn land op de Olympische Spelen aan de slag was, geniet al een hele tijd Belgische interesse en nu wordt dus duidelijk dat het Blauw-Zwart is die hem volgt.

Strijd met PSV, Feyenoord en Real Sociedad

Club krijgt echter wel flinke concurrentie in de strijd om de speler van Philadelphia Union. Ook PSV en Feyenoord zouden concrete interesse tonen, terwijl ook Real Sociedad al genoemd werd en nog op de loer zou liggen. Momenteel zouden er wel nog geen officiële aanbiedingen binnengelopen zijn.

Bovendien klinkt het dat ze bij Philadelphia eerder rekening houden met een vertrek in de winter. Het zou dus kunnen dat Club een gelijkaardige deal zal sluiten als destijds met Tajon Buchanan. Ook die werd in de zomer al vastgelegd, maar maakte pas in januari effectief de overstap van New England Revolution.

Moet Club Brugge hem deze zomer nog halen?

Meest recent

Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

2
2
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

33
33
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

257
257
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

65
65
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

33
33
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

306
306
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

103
103
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

115
115
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

282
282
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

81
81
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

103
103
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

152
152
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

186
186
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

220
220
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

85
85
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1151
1151
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

142
142
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

337
337
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

409
409
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

266
266
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

336
336
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

130
130
Na verkoop Angulo: nieuwe coach meteen in de problemen

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo, waar ze ongeveer 15 miljoen euro netto aan verdienen. ...

94
94
Grote favoriet in trainerszoektocht RSCA: Zetterberg vol lof

Bij RSC Anderlecht draait de zoektocht naar een nieuwe trainer momenteel op volle toeren. Daarbij ...

581
581

Meer sportnieuws